Książka „Kowidowe getta” i areszt dla organizatorów marszu w Kaliszu. Katarzyna Treter-Sierpińska w wRealu24 [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
15

W piątek (19.11.2021) byłam gościem Krzysztofa Łukszy w telewizji wRealu24. Pierwszym tematem rozmowy była moja książka „Kowidowe getta”, którą możecie zamawiać w przedsprzedaży z wysyłką od 6 grudnia TUTAJ. Książka poszła do druku tuż przed tym, jak w Austrii wprowadzono lockdown dla niezaszczepionych i zapowiedziano obowiązek szczepień przeciw Covid-19. Czy w Polsce czeka nas to samo?

Drugim tematem rozmowy był marsz w Kaliszu i aresztowanie jego organizatorów, Wojciecha Olszańskiego, Marcina Osadowskiego oraz Piotra Rybaka. Działalność tych osób oceniam zdecydowanie negatywnie, ale aresztowanie kogokolwiek z paragrafu dotyczącego tzw. mowy nienawiści to skandal i wielkie zagrożenie dla wolności słowa. Dlatego bez względu na to, co kto sądzi o działaniach trójki zatrzymanych, powinien zdecydowanie potępić takie zamordystyczne praktyki władzy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rozmowie odniosłam się też do kwestii sfałszowania Statutu Kaliskiego, którego kopię spalił Olszański podczas happeningu. Polecam lekturę artykułu, na którym się opierałam. Jest to opublikowany w „Szkole nawigatorów” tekst Jolanty Gancarz pt. „Jak Romuald Hube żydowskie fałszerstwa wykrył”. Polecam.

Zobacz też:

W obronie polskich miast przed Ukraińcami. Dr Kulińska dla kanału eMisjaTv [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tolek mówi

  A to podobno feministki straszą wyglądem.

 2. Polak5632 mówi

  A JA UWAŻAM ŻE NALEŻAŁO SIE DZIADOM ZA JĘZYK!!! TO SAMO NALEŻAŁO SIĘ KAŻDEMU KTO W MARSZU WŚCIEKŁYCH MACIC STOSOWAŁ PUBLICZNE WULGARYAMY !!! W POLSCE W TYM TEMACIE JEST MARTWE PRAWO i strasznie zradykalizowany wulgarny bluzgami „ozdabiany” przekaz DEMORALIZUJĄCY SPOŁECZEŃSTWO !!!!! Opanujcie się ludzie ! Wy w tej stacji promujecie takie CHAMSTWO??? TO NAZYWACIE DEMOKRACJĄ wolnością słowa? NIE !!!! po stokroć NIE!!! Nawet w HYDE PARKU gdy ktoś przemawia to dba o kulturę przekazu w Londynie.

 3. Boguslaw mówi

  Pierdolcie sie obaj, mojsiki!
  Wasz jezyk nie pasuje kompletnie do tych stron, jestescie tutaj obcy i zyczylbym sobie, aby wasze komentarze, po prostu pomijano, nie zajmujac sie nimi kompletnie.
  Odbieram, ze wszyscy trzej mowia prosto i z mojego serca i chetnie zrobilbym cos, aby ich nie tylko z pierdla wyciagnac, ale tych bydlakow, ktorzy ich usiluja uciszyc, wrzocic z hukiem, na ich miejsce! ( razem z wszystkimi szudrichami, trzaskowskimi i nyczami!

 4. Krzesimir Dobry mówi

  Nie popieram działań tych trzech Panów, ale nie zasłużyli na taką karę. Lewactwo robi co chce, bije policję, pluje na nich, ba plują nawet na naszych żołnierzy i na Straż Graniczną. Dopiero jak posadzą lemarciochy, lewactwo co do jednego, wtedy możemy rozmawiać o jakimś upomnieniu trzech Panów. Inaczej nie ma mowy i trzeba robić akcje by wyszli wcześniej.

 5. Halina mówi

  W Kaliszu odbył się protest przeciwko uzurpatorskim prawom i roszczeniom obcej nacji w Polsce . Gościnność ma swoje granice.

 6. Albert Pierrepoint mówi

  Pani Treter-Sierpińska! Czy Pani dopuszcza do siebie, że niebawem przypieprzą się do Pani. Zrobią, o ile im pozwolimy, totalny zamordyzm i gdy któremuś nie spodoba się Pani książka, wypowiedź i przyjdą po Panią.

 7. Halina mówi

  Rozważania na temat prawdziwości/fałszywości tzw. Statutu kaliskiego jest niepotrzebnym Polakom rozmydlaniem kwestii. Z cały szacunkiem dla Pni Katarzyny Treter-Sierpińskiej, nie o to chodzi w Marszu Kaliskim 2021. Mam nadzieję, że 11.11.2021 w Kaliszu przejdzie do historii jako zerwanie zależności i podległości Polaków od obcej nam nacji, a także wykluczy z rządu polskojęzyczne plemię. Tak nam dopomóż Bóg.

 8. Repatriant mówi

  Słusznie Pani konkluduje, że dostanie się Pani od nas za teorie „czy coś było czy mogło być ale się zmyło”; nie ma kompromisu w obżyganej sprawie; wleźli i rozpanoszyli się. Akt Kaliski 2021 przejdzie do historii jako decyzja wolnych Polaków o zdelegalizowaniu wszelkich objawów żygostwa w Polsce i banicję co do jednego i jednej poza granice Polski, i to nie bliżej niż 5 tys km.

 9. Ewa-Maria mówi

  Popieram tych Panów którzy odważyli się na tą akcję. Odstawili kawał dobrej roboty. Za odwagę brawo.

 10. Alm mówi

  Panie numerze 5632. Jak na taśmach kelnerów premier bankster „ozdabiał” przekaz to wyrażał Pan oburzenie? Jeśli tak to proszę o linka do tego Pana oburzenia.

 11. Jozef mówi

  Bardzo jestem zaszokowana wypowiedzia Pani Katarzyny Treter-Sierpińskiej, przyjda po pania… Zydzi sa tylko goscmi w POLSCE,,, a zachowuja sie jak wlasciciele…..Jest rzecza karygodna ze Pan Olszański i Osadowskki sa wlozeni do lochu- wiezienia… za pokazanie calej Polsce jak zydzi postepowali wobec narodu Polskiego -Statuty Kaliskie!! Potwierdzająca wypowiedz P Olszanskiego przy pomniku wielkiej poetki polskiej Marii Konopnickiej i wskazanie na rzeźbę pomnika gdzie POLSKIE DZIECKO jest na bosaka bez butow…. biedne, glodne, okradane przez zydow !!

 12. Czorgut mówi

  Wypowiedz pani K. Sierpińskiej jest całkowicie pozbawiona logiki w pewnych kwestiach. Sama sobie zaprzecza . Raczej jest to wypowiedz utrzymana w duchu politycznej poprawności.

 13. Teresa mówi

  Mojej miejscowości(ok 6 tys mieszkańców) zwykle co roku umierało ok 60 osób,tak plus minus,miesięcznie 4-5-6 osób.Teraz umiera ok 3-4 osoby tygodniowo.W tym miesiącu ponad 10 osób(11-12),a to jeszcze nie koniec miesiąca.Z mojej ulicy zmarły już dwie osoby,53 lata i 52 lata.Zwykle średnio 1 osoba rocznie odchodziła z mojej ulicy.Czyby ruszyły zgony zaszczepionych?

 14. KiKiR mówi

  Niewykluczone … Sam Fauci ostatnio przyznał, że szczepionki wcale tak dobrze nie chronią przed zgonem a za to osłabiają odporność organizmu w konsekwencji czego konieczne jest przyjmowanie kolejnej szczepionki tzw. boostera.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.