Ksiądz nie chce słuchać kolęd śpiewanych przez celebrytów negujących Jezusa i Ewangelię. Rozległo się wycie!

fot. pixabay.com
11

Publikując na twitterze wpis „Zawczasu ogłaszam: nie jestem w stanie wysłuchiwać śpiewania kolęd przez celebrytów, którzy na co dzień głośno negują Jezusa i Jego Ewangelię”, ksiądz Daniel Wachowiak wsadził kij w demoliberalne mrowisko. Oj, rozległo się wycie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszelkie rekordy absurdu pobiła jak zawsze niezawodna Dominika Wielowieyska, która wyskoczyła z argumentem „Święta Rodzina to uchodźcy, którym nikt nie chce dać schronienia.”

Biedna ta Wielowieyska. Najwyraźniej Ewangelii w ręku nie miała, a obok kościoła tylko przechodziła, więc nie wie ta tzw. dziennikarka, że „W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Augusta, żeby przeprowadzić spis ludności w całym państwie. Pierwszy ten spis odbył się wówczas, gdy wielkorządcą Syrii był KwiryniuszWybierali się więc wszyscy, aby się dać zapisać, każdy do swego miasta. Udał się także Józef z Galilei, z miasta Nazaret, do Judei, do miasta Dawidowego, zwanego Betlejem, ponieważ pochodził z domu i rodu Dawida, żeby się dać zapisać z poślubioną sobie Maryją, która była brzemienna. Kiedy tam przebywali, nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie.”

Czyżby dzisiejsi tzw. uchodźcy przybywali do Europy w związku ze spisem ludności? To bardzo ciekawa koncepcja. Czekamy, aż „Wyborcza” ją udowodni, a księdzu Danielowi życzymy dalszych sukcesów w obnażaniu nieuctwa i hipokryzji „postępowców”.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Na mieście chodzi taka nazwa zastępcza. Zamiast celebryci mówi się w cewkę ryci.

  1. slawek mówi

   zamiennie moze tez byc – cwelebryci

 2. goj mówi

  U Pani Dominiki uchodźcą jest rozum. Szkoda, że nie chce go przyjąć…

 3. michu mówi

  Gdyby Wielowieyska angażowała się na serio w życie religijne, to by robiła wszystko, aby skończyć z zabijaniem dzieci nienarodzonych, bo to jest w tej chwili największy problem. Tego księdza rozumiem, nie każdy jest odporny na faryzeizm i tak drastyczne zakłamanie. W końcu publiczny grzech przeciw drugiemu przykazaniu Bożemu to nie jest błahostka.

 4. janek mówi

  Jaka Wielożydówka taka post-tępacka koncepcja:))))

 5. Emil mówi

  Wielkie dzięki dla ks. Daniela… Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

 6. Marcin mówi

  Księża się budzà? Czy raczej oddadza sie w rece szatana? Obawiam sie ze to drugie

 7. Wiesław mówi

  „Wigilia” koderastów przed Pałacem Prezydenckim, czyli drwina z powagi Świąt Bożego Narodzenia. Pusty stół symbolizuje zawartość mózgownic. https://pbs.twimg.com/media/DR0spQMW4AAScga.jpg Żal tych biedaków ze zrytymi czerepami. Jak głupim trzeba być, jak pustym, jak zagubionym w świecie ludzi radośnie przeżywającymi Święta Bożego Narodzenia, by wyjść na manifestację. Jakim idiotą trzeba być, by nie zauważyć, że ci, którzy najgłośniej nawołują do protestów, do walki, sami siedzą właśnie w cieplutkich mieszkaniach i głęboko w doopie mają protesty. Odmóżdżeni, wyprani z uczuć innych niż nienawiść, zmanipulowani, niepotrafiący świętować, bo w ich domach nie ma zwyczaju świętowania wychodzą na ulice tworząc nową, świecką tradycję. Oni nam najzwyczajniej zazdroszczą. Po likwidacji komunistycznych świąt nie mają już czego świętować. Mają wolne od pracy, więc na siłę starają się sobie zorganizować czas. Oni, tacy jewropiejscy, tacy nowocześni nie będą przecież naśladować tych, którymi gardzą – polski zaścianek, a nawet gdyby chcieli, nie potrafią. Nie znają kolęd, nie czują magii świąt, nie pasują tutaj. Wyłażą więc na ulice, łącząc się w stada równie pustych, równie zagubionych i zmanipulowanych przez wiertnicze media istot. Tak w Unii wybiera się sędziów. https://pbs.twimg.com/media/DRyjl01XUAAw_ie.jpg Pokazać to tym totalniakom!

 8. Piotr mówi

  Widze,ze kazda pora jest odpowiednia na to aby maglowac mozg Polakow w sprawie nachdzcow. Rzad Izraela odeslal wszystkich nachodzcow spowrotem do ich domow aby posprzatali przd kolejnym ramma-balem. Wesolych Swiat BOZEGO Narodzenia. Dla Wszystkich co Wierza w BOGA.

 9. Piotr mówi

  Widze,ze kazda pora jest odpowiednia na to aby maglowac mozg Polakow w sprawie nachdzcow. Rzad Izraela odeslal wszystkich nachodzcow spowrotem do ich domow aby posprzatali przd kolejnym ramma-balem. Wesolych Swiat BOZEGO Narodzenia. Dla Wszystkich co Wierza w BOGA.

 10. Antyk mówi

  Drodzy Państwo Katolicy. Nie macie poszanowania dla innych, nie macie poszanowania dla tych, co umierają w lesie (oszukani przez Łukaszenkę rzecz jasna).Ale będziecie wychwalać na mszy najważniejsze przykazanie miłości. Nie macie też poszanowania dla innych narodów, które kiedyś podczas wojny pomagały Polakom. Nie macie poszanowania do Rodaków, którzy mogą mieć inne zdanie.Nie potraficie pomagać. Ale później dołożycie na stole talerzyk dla nieznajomego (którego i tak byście nie wpuścili) i znowu wrócicie do obrażania innych wypisując takie okropności jak na tym forum. Oczywiście tylko Wy macie racje i tylko Wy macie prawo nazywać się prawdziwymi Katolikami i Patriotami. Rasa Panów.Smacznego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.