Krzysztof Bosak zaprezentował hasło wyborcze. „Wyraża dynamizm naszych środowisk” [ZDJĘCIA i WIDEO]

Kryzsztof Bosak prezentuje hasło wyborcze / Fot. Facebook.com-Konfederacja
10

Naprzód Polsko! Pod tym hasłem idziemy po zwycięstwo. To hasło reprezentuje wartości, których bronimy i cele, które chcemy osiągnąć. 10 maja głosuj na Krzysztofa Bosaka – możemy przeczytać na oficjalnym fan page’u Krzysztofa Bosaka, kandydata na urząd Prezydenta RP.

Dziś (5 marca 2020), na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem prezydenckim odbyło się uroczyste zaprezentowanie hasła pod, którym o prezydenturę powalczy polityk Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak.
„Naprzód Polsko” to hasło wyrażające dynamizm naszych środowisk, niezaspokojone aspiracje naszego narodu i społeczeństwa do Polski, która będzie lepsza, oparta na naszych ideałach. Są to ideały wolnościowe, konserwatywne, tradycyjne, narodowe i patriotyczne. Pod tymi hasłami nasze środowiska będą pracować – po odsłonięciu tablicy z hasłem powiedział kandydat Konfederacji. – Chcemy żeby Polska się rozwijała, nie była tłamszona niepotrzebnymi regulacjami, ani z kraju, ani z zagranicy. Chcemy, żeby Polska była dumna i silna.

Krzysztof Bosak to jeden z wielu kandydatów w wyborach na urząd prezydenta RP, których pierwsza tura odbędzie się 10 maja.

Którego z kandydatów popierasz w zbliżających się wyborach prezydenckich 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

Przeczytaj także:

J. Międlar: Towarzysz Czarzasty, Hartman i „gazeta żydowska” w amoku! Plują na mnie i na… Prezydenta [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  to jak z ta miedzia w koncu Bosak ja oddal w zydowskie lapy czy nie?

 2. Jacek Wójcikiewicz mówi

  W Imię Boże naprzód!!! Do zwycięstwa!!!

 3. Zbulwersowany mówi

  Słabiutki program wyborczy Bosaka – tak słaby jak ten prawie niewidoczny ,,szyld,,. O innych kandydatach nie wspomnę, choć Potocki całkowicie ośmieszył się twierdząc coś w rodzaju, że najbardziej wiarygodny dla niego jest nie kto inny jak Jerzy Urban nie wspominając już jego kompromitacji związanej z jego rzekomo wiążącym dokumentem w sprawie polskich wielomiliardowych odszkodowań od Niemiec !!!!!

 4. Włościanka mówi

  A we Wrocławiu gdzie można oddać podpisy. Mam 6.

  1. Paparazzi mówi

   Program Podjackiego w porównaniu z bosakiem i jego niby programem to porównanie ferrari do trabanta.

   Porównajcie!

 5. Piotr mówi

  Porównanie programu Podjackiego i Bosaka jest porównaniem ferrari do trabanta.

 6. mario mówi

  No to w końcu ile z własnej kieszeni wyłoży kandydat Bosak na swoją kampanię? 100 zł?200zł?Bo na razie o tym cisza.Kandydat na prezydenta nie może być gołodupcem bo to znaczyłoby iż startuje po kasiorkę!

 7. halinka mówi

  Ciekawe….

  Afera z fałszowaniem list poparcia Młodzieży Wszechpolskiej. Zastrzeżenia budzi pół tysiąca podpisów
  Krzysztof Zasada

  Czwartek, 31 października 2019 (07:00)
  Aktualizacja: Czwartek, 31 października 2019 (07:23)
  ​501 podpisów zostało zakwestionowanych przez biegłego w śledztwie dotyczącym fałszowania podpisów pod listami poparcia Młodzieży Wszechpolskiej przed wyborami samorządowymi w 2014 roku. W tamtym czasie szefem Młodzieży Wszechpolskiej był obecny wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz. Pierwszy o możliwości fałszowanie podpisów w lutym alarmował „Superwizjer” TVN. Andruszkiewicz wtedy zaprzeczał i zapowiadał pozew wobec telewizji.

  Zdjęcie ilustracyjne /Pixabay
  Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay
  Na podstawie wydanej opinii prokuratura podjęła decyzję o przesłuchaniu wszystkich osób, których podpisy wzbudziły podejrzenia, że mogły zostać sfałszowane.

  Zakwestionowane podpisy należą w większości do osób z północno-wschodniej Polski. Po blamażu białostockiej prokuratury śledztwo poprowadzi Lublin. Część osób, w których przypadku pojawiła się obawa, że podpis został sfałszowany, jest wzywanych do prokuratury. W przypadku innych – to prokuratorzy jeżdżą też do Białegostoku.

  Do tej pory skonfrontowano z listami 250 z 501 osób. Śledczy nie chcą ujawniać, jaki jest efekt tych spotkań. Zapowiedzieli natomiast, że decyzje o dalszym postępowaniu zapadną po przesłuchaniu wszystkich osób – co prawdopodobnie będzie miało miejsce na początku przyszłego roku. Jeśli doszło do fałszerstw, śledczy muszą ustalić, kto konkretnie za nie odpowiada. Wtedy dopiero możliwe będzie stawianie zarzutów.

  Andruszkiewicz zaprzeczał, PO domagała się jego dymisji
  ZOBACZ RÓWNIEŻ:
  „Superwizjer”: Andruszkiewicz fałszował podpisy? Obciążają go zeznania

  „Superwizjer”: Andruszkiewicz fałszował podpisy? Obciążają go zeznania
  W lutym „Superwizjer” TVN wyemitował reportaż dotyczący śledztwa w sprawie fałszowania podpisów pod poparciem kandydatów Młodzieży Wszechpolskiej (startowali z Komitetu Wyborczego Wyborców Ruch Narodowy) przed wyborami samorządowymi w 2014 roku. Jak relacjonowali autorzy reportażu, z dokumentów prokuratury, do których udało im się dotrzeć, wynika, że kiedy jesienią ubiegłego roku śledczy chcieli wezwać Andruszkiewicza na przesłuchanie i przeszukać jego dom i biuro, odebrano im akta sprawy.

  Pod koniec grudnia 2018 polityk został powołany na sekretarza stanu w resorcie cyfryzacji.

  Adam Andruszkiewicz oświadczył wówczas, że nigdy nie fałszował ani nie kazał fałszować podpisów. Zapowiedział, że rzekome oskarżanie jest nieprawdziwe, co udowodni przed sądem.

  Posłowie PO zażądali dymisji wiceszefa resortu cyfryzacji Adama Andruszkiewicza.

  Do sprawy odniósł się również minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, który przyznał, że w śledztwie dotyczącym fałszowania podpisów na listach Młodzieży Wszechpolskiej doszło to poważnych uchybień.

 8. Pan nie z Itl mówi

  Wnuczek rabina pejsy wypina. Mycki do łopaty!!!

 9. fajera mówi

  Włóż buty – idź na wybory
  ale głosuj na Bosaka!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.