Krzysztof Bosak o Żydach, OZE i Giertychu. Lider Konfederacji odpowiada na zarzuty! WYWIAD dla wPrawo.pl [WIDEO]

Krzysztof Bosak i Jacek Międlar
36

Krzysztof Bosak. Poseł na Sejm V kadencji, jeden z kilku liderów Konfederacji. Można powiedzieć, że od wielu lat jest realnym liderem Ruchu Narodowego, wszak sam mocno podkreśla że nie jest formalnym szefem, ale wiceprzewodniczącym organizacji. W rozmowie z Jackiem Międlarem Krzysztof Bosak mówi dlaczego w latach 2005-2007, będąc posłem, był członkiem Parlamentarnej Grupy Polsko-Izraelskiej. Wyjaśnia swoje stanowisko ws. Odnawialnych Źródeł Energii i tłumaczy, co się stało z Romanem Giertychem, niegdyś liderem narodowców w Polsce. Jaki jest pogląd Krzysztofa Bosaka na kwestię pochodzenia? Czy żałuje występu w „Tańcu z Gwiazdami” oraz czy Michał Piróg miał podstawy, by sugerować że wiceszef RN jest homoseksualistą?

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Google wycofał reklamy na naszym portalu. Dziękujemy i prosimy o wsparcie:
//wprawo.pl/wsparcie
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
SKLEP: //sklep-wprawo.pl

Przeczytaj także:

J. Międlar: Miękkie nóżki Adasia Andruszkiewicza [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bbbb mówi

  Słaba jakość dźwięku, toż to nic nie słychać. Rozmowa może i ciekawa, ale niezrozumiała.

  1. Waldek mówi

   Bez żartów. Jakośc jak na rozmowę telefoniczną jest BARDZO DOBRA.
   PS. Pan MIedlar przeprowadza chyba najciekawsze wywiady!

  2. W K mówi

   Dzisiaj dźwięk ma odpowiednią jakość.

  3. Jacek Międlar mówi

   Proszę wybaczyć, ale nie uważam, że dźwięk jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Już nie mam kłopotów z dźwiękiem przy nagraniach :))

  4. Piotr mówi

   Oglądam na słuchawkach i wszystko slychać

  5. Roman mówi

   Gdzie pracuje pana Bosaka brat ? Zostały wysłane dwa linki odnośnie korzeni Bosaka nie ma publikacji….

  6. Sławomir mówi

   Problem jest w dynamice dźwięku. Zdecydowanie należy ją wyrównać. Głośniej telefon, ciszej prowadzący. Najłatwiej zastosować zwykły bezprzewodowy zestaw głośnikowy do telefonu.

 2. Wieslawa mówi

  Mysle,ze pan Bosak sprzedal sie , ze mieli na niego haka i „gra” role, jak mu zagrają. Szkoda tylko młodych patriotow, kochajacych Polske , cierpiacych kiedy Polacy, Polskosc i Polska są w ohydny sposob poniewierane,bez zadnych konsekwencji prawnych. Nie wierzcie, ze „im” chodzi o Was.

  1. piotr mówi

   1 – Cechy kontrolowanej opozycji. 2- Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy! (Systemowi narodowcy z wnukiem rabina Winnicki i Bosak)

  2. antyPOPiS mówi

   „wnuk rabina”,.. a ty kto, ..Bubel, medialny adiutant sierżanta Danielsa?

  3. piotr mówi

   Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy! | wolna-polska.pl ( zdjęcie z kim jest W i B wnuk rabina Szlomona Tyrmanda Matthew Tyrmand)

  4. Zulu-Tango-Tango mówi

   To by wskazywało, że są koncesjonowani przez rządzących!

  5. antyPOPiS mówi

   Tyrmand udzielał poparcia Liroyowi, co na dzisiaj nie ma już znaczenia.. Przy wszystkich mankamentach Konfederacji, jest jedyną formacją mająca szansę na wejście do parlamentu z narodowo_katolickim przesłaniem, więc szukanie dziury w takiej sytuacji to, krecia robota na rzecz szabes_mafii Kaczyńskiego…

 3. Jarek mówi

  Bardzo dobry merytoryczny wywiad to mi się podoba ks. Jacku, brawo ! Hubert Czerniak jest na listach skutecznych poseł Majka również może dołączyć i Kaja Godek i każdy będzie zadowolony.

  1. Jacek Międlar mówi

   A jednak :)). A tyle wątpliwości było po moim wywiadzie z posłem J. Sachajko :)).
   Zawsze staram się najlepiej jak mogę :))!

  2. Jarek mówi

   W Mediach Narodowych był Pan Maciejowski, który mówił, że po odejściu Jakubiaka Godek i Liroya Konfederacja się rozpadła. Cytując klasyka to są śmieszni ludzie. Pani Godek mysli, że jak 1 mln osób podpisało się pod projektem ustawy nie zabijaj dzieci to ona ma taki elektorat ?!

  3. antyPOPiS mówi

   Zuzia, uwiarygadnianie bzdetów Bubla, Pirógiem, jest żenujące. Dodaj jeszcze że Daniels przyszył pejsy Braunowi. Widać robisz za PiSowska najmę w trollowaniu Konfederacji…a właściwie to czemu odmawiać żydom, Polskiego patriotyzmu, skoro PiSiory, także Polskiego pochodzenia, nie mają problemu, z byciem syjonistami…

  4. zuzia mówi

   Do „AntyPOPiS”: W życiu jest tak, że pewne sprawy ujawnia czas. Tak było z więzieniem CIA „Blue” w Starych Kiejkutach, podobnie z agentami SB – np. L. Moczulskim (który szerzył dywersję po prawej stronie dzięki „Konfederacji Polski Niepodległej”), W. Chrzanowskim (Zjedn. Chrześcijańsko-Narodowe), S. Piaseckim (członek-założyciel Obozu Narodowo-Radykalnego – po wojnie agent wysługujący się NKWD), B. Tejkowskim („wódz polskiego ruchu narodowego”), etc. Jeśli nie dyspozycyjni politycy-agenci (na którego spec-służby mają haki), to „inteligentni inaczej” (np. K. Kononowicz lub L. Bubel z Polskiej Partii Narodowej). Nie mam wiedzy, ani pewności (może mój polemista je ma?) – stąd zalecana ostrożność co do osób np. K. Bosaka, chociaż by uwzględniając jego „osiągnięcia”. Mam wrażenie, że w swoim „zacietrzewieniu” ignorujesz drobne sygnały, które (gdy złoży się je w całość) zawierają ostrzeżenie (i nakazują ostrożność), że nie zawsze ktoś jest tym, za kogo się podaje.
   PiSraelowi prawdopodobnie przewodzi żydowski nacjonalista, a Mo$$ad jeszcze od czasów „Zakonu PC” selekcjonuje polityków pod kątem przydatności dla syjonizmu i „holocaust industry”. A wracając do żydów-polskich patriotów. Tak! Byli tacy i są! „Wiemy o Dicksteinach, Natansonach, Rotwandach, Krausharach, Kramsztykach, Nusbaumach i Askenazych, znamy ich zasługi (…) Ich świeża polskość nie nastręczała im żadnych rozterek. Mieli jedną tylko, całkowitą, niepodzielną, bezkompromisową duszę: polską. A zważ Pan, że byli to ludzie z najszlachetniejszego kruszcu (…) którzy, wiedząc o tem, że ojczyzna nasza da im jedynie laur męczeński, na drogę tę umieli wstępować z radością i z dumą bohaterów (…) żydów spolszczonych mieliśmy w przeszłości i czcimy ich pamięć. Znamy ich dziś, i kochamy, jak braci” (A. Chołoniewski).
   Papatki. Zuzia

  5. antyPOPiS mówi

   @Zuzia, aktualnie nie ma alternatywy dla Konfederacji. Mam 54 lata, i pamiętam sytuację które przywołujesz ,ale obecne rozgrywki przypominają sytuację gdy triumwirat Michnik, Kaczyński i Bubel niszczyli Leppera. Mamy ten sam schemat deprecjonowania Konfederacji co z Samoobroną. Bubel doszywa pejsy, żydownia szuka sensacji sexualnych a Kaczyści zakładają walonki i ruskie onuce. Jak najgorsze doświadczenia co do byłych „elastycznych narodowców” stawiają wobec Bosaka wyższe wymagania, ale nie mamy wyboru, trzeba dać człowiekowi szansę…

  6. zuzia mówi

   Do „AntyPOPiS” raz drugi (niżej post nie wchodzi): piszesz: „@Zuzia, aktualnie nie ma alternatywy dla Konfederacji”. Mam duże obawy [może zbyt duzo wiem; wydaje mi się, że jacek też patrzy krytycznie na tę konstrukcję polityczną], że jest to tylko POZORNA (na czas wyborów) alternatywa! W oligarchicznej 3. RP [PRL-bis] powstał system selekcji negatywnej: w polityce [prawie] nie ma uczciwych ludzi, a ci, co zasmakowali łatwych pieniędzy na styku polityka – spec-sluzby – gospodarka są gotowi na wiele (np. fałszowanie podpisów, udział w fabrykach trolli, etc.; stąd Anduszkiewicze, Piebiaki, Misiewicze, Jachiry, Lemparty, Środy, itp. menażeria rodem z cyrku lub innej tragifarsy). Nie mam złudzeń co do Konfederacji, więcej: całego systemu politycznego tzw. demokracji parlamentarnej. Przyznam, że moje nadzieje na zmianę sytuacji w Polsce lokuję zupełnie gdzie indziej.
   Pzdr. Zuzia

  7. antyPOPiS mówi

   @Zuzia, widzisz ja się zgadzam, że Konfederacja to w dużej mierze polityczny Frankenstein, zszyty często, z przeciwieństw w postrzeganiu roli państwa i rozwiązań gospodarczych. Osobiście mam uczulenie na Korwina, ale jak pisałem wcześniej nie widzę alternatywy. Pozdrawiam…

 4. Paweł mówi

  Zabrakło pytania z czego obecnie utrzymuje się Pan Bosak. Odnośnie dźwięku, tam gdzie pan zadaję pytanie można ściszyć aby cały materiał miał jeden poziom.
  Panie Jacku, więcej takich wywiadów, widać dobre przygotowanie i dociekliwość co jest rzadkością w jutubowych mediach.

  1. Jacek Międlar mówi

   Dziękuję. Zawsze staram się być maksymalnie rzetelny i dociekliwy :))

  1. Jacek Międlar mówi

   Panie Andrzeju, do tych spraw odnosi się Krzysztof Bosak 🙂
   POZDRAWIAM

 5. zuzia mówi

  Jacusiu! Już nie „molestowałeś” rękawów marynarki. Mam kilka uwag. Po pierwsze: Twój wywiad z Krzysztofem Bosakiem sprawił mi spory zawód. Występując w sądzie przeciwko Marcie Lempart byłeś pewny siebie, ofensywny, przekonany o Swoich racjach! A tu? Niepewny, skrępowany, skonsternowany, zażenowany, nieśmiały, wręcz przepraszający, że zadajesz pytania, suflujący odpowiedzi! La żenua! Chcesz robić dobre wywiady, z pazurem? Ucz się, przestudiuj, jak to robiły np. Teresa Torańska, Oriana Fallaci, czy TW „Stokrotka” (Monika Olejnik)!
  Po drugie: widzę pewne analogie personalno-kontekstowe pomiędzy młodym (czyli: faza wczesna) narodowcem Krzysztofem Bosakiem, a narodowym socjalistą Adolfem Hitlerem (ten w zbiorowej świadomości zapisał się w fazie dojrzałej, gdy ze szczętem wyeliminował konkurentów do władzy). 2A) Pochodzenie i orientacja: Adolf H. miał ¼ krwi „żmijowego plemienia”, był też homoseksualistą-pedofilem (Ernst Röhm i cała ferajna ze Sturmabteilung; lolitki, najczęściej jego kuzynki). Krzysztof B., gdybyś go „delikatnie przycisnął”, może by się przyznał, że ma ¼ krwi „żmijowej” (co wg niego nie przeszkadza być polskim patriotą) i nazywa się Mordechaj Jajko (w latach 50. XX wieku dwaj synowie Racheli Jajko urzędowo powrócili do nazwiska Bosak, składając stosowne wnioski z USC w Zielonej Górze). Być może Krzysio jeszcze nie dokonał coming out’u, lecz przecież ciągle może tego dokonać, zaś Michał Piróg zupełnie poprawnie rozpoznał „swojego”. 2B) Program narodowców, ozdobiony tylko frazesami patriotyczno-narodowymi, w części ekonomiczno-społecznej jest w dużej mierze „plagiatem” socjalistycznych konceptów prezesa PiS – co dobitnie świadczy o słabości intelektualnego zaplecza Narodowców, braku oparcia w środowisku ekonomistów, socjologów, filozofów, etyków, etc. Pytanie: po co mam głosować na ersatz, skoro oryginał jest przy władzy?. Reasumując: ciągle wiele nie wiemy i czas oraz bieg wydarzeń dopiero ujawni to, co przed nami zakryte. Być może dowiedzielibyśmy się już teraz więcej, gdybyś przeprowadził rzetelny wywiad, a nie certolił się i okazywał estymę temu (to nawet nie jest zoon politikon, polityk, tylko licha imitacja) politykierowi, koncesjonowanemu przez rządzących, który przez lata tylko blokuje rozwój ruchu narodowego!
  Pzdr. Zuzia

  1. Jurek Ogórek mówi

   Jak można dać za przykład dobrego dziennikarstwa niejaką „stokrotkę” Olejnik….pytania zadaje się po to, by uzyskać na nie odpowiedź, a nie bezczelnie i agresywnie atakować kolejnym pytaniem. Dziwne spostrzeżenia co do podobieństwa do Hitlera ( sugerujące propagowanie faszyzmu, nazizmu, rasizmu ) które to spostrzeżenia mi z kolei nasuwają podejrzenie o bycie tęczowym lgbt-owcem/czynią…( dot. Zuzia 🙂 ) Przypomną szanownej/nemu Zuzi o bohaterskich czynach ludzi z domieszką 1/4 krwi…odsyłam do lektur. Powoływanie się na jakiekolwiek opinie i konkluzje niejakiego Piróga to jak wróżenie z fusów. Zarzucanie Jackowi Międlarowi miałkość, uległość podczas prowadzeniu wywiadu odczuwam jako działalność mającą na celu zdestabilizowanie i pomniejszenie wypracowanego wizerunku przez Pana Jacka ! Czyżby działanie na umowę-zlecenie? Ogólnie z komentarza jawi się wielka pseudo elokwentność granicząca z jasnowidztwem, co na szczęście zostało zanegowane w jednym z ostatnich zdań. Proponuję Zuzi samej/memu przeprowadzić wywiad i pokazać pazur, rzetelność i profesjonalizm.

  2. robert mówi

   PILNE POSLUCHAJ !!! Jan Potocki – „Tata Bosaka to ostry żyd… podobnie jest z Winnickim”

  3. Karnas mówi

   Zuzia… Żal mi ciebie. Jesteś tak zadufana, że to się w głowie nie mieści. Miedlar przeprowadza najlepsze wywiady. Konkret, inteligencja, dykcja… A ty się czepiasz jakichś pierdół.
   Internetowy troll z ciebie – level hard.

  4. pipa mówi

   spadaj zuza !Kretynino!

 6. zuzia mówi

  Jurkowi! Dzielę się uwagami, by poprawić warsztat Jacka. Przy „stokrotce” nie chodziło mi o stronę moralną, a o warsztat. Uczyć się, nawet od wroga – to nie wstyd! A sugestie – widać, że mnie nie znasz – o byciu tęczowym lgbt-owcem/czynią są mało trafne. Pzdr. Zuzia

 7. Sobieski mówi

  Korzenie pana Bosaka? Gdzie pracuje brat pana ? Wysłane linki zero publikacji …..

 8. zuzia mówi

  Oponentom kilka uwag pod uwagę: Jacek jest samoukiem-AMATOREM, jak zresztą większość tzw. prawicowych dziennikarzy nowego rzutu [ci bowiem, którzy poszli do mediów PiS-owskich, niestety, w większości sprzedali się, co nie oznacza, że stali się profesjonalistami]. Trzeba jeszcze wiele pracy, by Jacek to, co robi, robił dobrze [= profesjonalnie]. Ma, to jest Jego silna strona, mocny i zwarty zestaw wartości etycznych, który Go „napędza”, ale powinien się jeszcze wiele nauczyć. Jego punkt tzw. porwania emocjonalnego, jest stosunkowo nisko ulokowany, tzn. że względnie łatwo ulega emocjom i można Nim manipulować. Który wyborca/partnerka życiowa chce mieć polityka/mężczyznę, którym ktoś z zewnątrz może manipulować? Mężczyzna winien okazywać emocje w sposób kontrolowany, gdyż wtedy otoczenie widzi, że panuje nad nimi, tj. godny zaufania. A Jacek na pochodach, czy w starciu z nieprzychylnymi mediami NIE kontroluje emocji.

 9. zuzia mówi

  Jacku! Przywróć post (o ile pamiętam?) LOL-a, w którym ten wskazuję, że osoba polemizująca jest po prostu głupia, gdyż kieruje się stereotypami oraz emocjami. W dodatku nie byłoto stwierdzenie, a raczej sugestia, by mógł sprawę przemysleć! Ths.

 10. rex16 mówi

  sami paryioci Kwaśniewski Balcerowicz i jego patryiotic plan , Mazowiecki , Sikorski, Bartoszewski, Skubiszewski, Cimoszewicz, Michnik ,Hall ,Życzę powodzenia w propagandzie dla naiwnych Meir Bosak.

 11. Bo mówi

  Panie Jacku, prosze zablokowac reklamy z robalami wychodzacymi z ciala ludzi przez skore….nie mozna na to patrzec i czytac artykulow przez ta ochyde… litosci !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.