Krzysztof Bosak o koronawirusie, głosowaniu w II turze i napaści na działaczy Konfederacji [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. screen
13

W piątek (28.02.2020) Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta, był gościem audycji „Salon Polityczny” w Radiowej Trójce. Pierwszym tematem rozmowy były działania władz w związku z epidemią koronawirusa. Bosak stwierdził, że nie widzi potrzeby zwoływania w tej sprawie posiedzenia Sejmu.

Apelowaliśmy do prezydenta, żeby zwołał Radą Gabinetową, ponieważ rząd ma tu kluczową rolę do odegrania, a nie politycy w Sejmie – powiedział poseł Konfederacji. – Musimy uspokajać społeczeństwo i nie siać histerii. Nastroje zostały już tak mocno rozbujane, że to wykracza poza skalę zdrowego rozsądku. Szczególnie, że jeszcze tych zachorowań w Polsce nie mieliśmy i oby nas to ominęło – oświadczył Bosak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odnosząc się do wyborów prezydenckich kandydat Konfederacji podkreślił, że prezydent Andrzej Duda przez pięć lat autoryzował lewicową politykę Prawa i Sprawiedliwości, więc nie jest odpowiednim kandydatem dla wyborców prawicowych. Zapytany o to, kogo poprze w wyborach, jeśli nie wejdzie do drugiej tury, Krzysztof Bosak odpowiedział, że byłoby niepoważne wobec wyborców i sympatyków Konfederacji, gdyby spekulował o swojej porażce. – Proszę mnie do tego nie zachęcać, bo nie będę tego robił – wyjaśnił.

Zapytany o liczbę zebranych podpisów popierających jego kandydaturę, odparł, że jest ich już kilkadziesiąt tysięcy i zaapelował do sympatyków Konfederacji o pobierane i wypełnianie kart podpisowych. Karty znajdziecie TUTAJ.

Odnosząc się do niedawnej napaści na działaczy Konfederacji zbierających podpisy w Poznaniu, Bosak wskazał, że w tym mieście jest mocno rozwinięta skrajna lewica dokonująca różnego rodzaju ekstremistycznych akcji, takich jak np. atakowanie osób podczas działalności społecznej. Podkreślił, że jednym z napadniętych był starszy mężczyzna, co pokazuje do jak bezwzględnych aktów agresji gotowa jest uciekać się anarchistyczna lewica w Poznaniu.

Odnosząc się do kwestii podatków Krzysztof Bosak wyjaśnił, że jest zwolennikiem sprawiedliwych podatków progresywnych. – Problem w Polsce jest taki, że mamy podatki dochodowe w teorii progresywne, a w rzeczywistości degresywne. Ciężar opodatkowania spoczywa na osobach średnio-, a nawet mniej zarabiających – wskazał Bosak.

Źródło informacji i cytatów: Twitter

Zobacz też:

Krzysztof Bosak zaprasza prezydenta Dudę na posiedzenie koła Konfederacji [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Głosuję na Krzysztofa Bosaka w pierwszej turze. Nie wierzę by szachrajskie siły ciemne nie użyły wszystkich środków by pozycję Bosaka osłabić i do drugiej tury nie dopuścić. Czy w II turze zagłosuję na Dudę jako na mniejsze zło w porównaniu z tymi grzegorzatymi hołownio-biedronio -kamyszami to będzie zależało jak PIS rozegra projekt ustawy w sprawie 447.

  1. ANDRZEJ mówi

   Polska jako Panstwo musi powrocic do systemu II RP jako ciaglosc Konstytucyjna, wowczas to przywroci wszystkie praworzadny prawa miedzynarodowe w szczegolnosci Dekret wobec polsko-jezycznych bolszewikow, ktory do dnia dzisiejszego nikt nie potrafi Dekomunizowac to bydlo zbrodnicze.

 2. Zbulwersowany mówi

  Polacy muszą niestety zjednoczyć się jeszcze raz i wybrać swoich. To co plecie Konfederacja na temat naszych zasobów naturalnych – chyba ostatniego już segmentu który Polacy mogą dla siebie ocalić to szok, przypominający całe zło, które korniki uczyniły Polakom w ramach złodziejskiej tzw transformacji Buchholtza. Kolejni przebierańcy.

  1. Dino mówi

   Tak, nie można tego pojąć, że jedyna w ostatnim czasie nadzieja na obronę Polski jaką była Konfederacja, zagłosowała za oddaniem polskich ostatnich rezerw w obce łapy. Ogromne rozczarowanie i zawód. Bosak stracił wiele. I wielu wyborców nie przełamie się teraz, żeby na niego zagłosować.

 3. Michał Trojden mówi

  Głosuję na Krzysztofa Bosaka! #Bosak2020.

 4. Bury mówi

  Definitywnie skończyłem z mniejszym złem i nie będę głosował na żadnego innego kandydata oprócz Bosaka.
  Zło tkwi od 30 lat w postkomunistycznej bandzie czworga;POPiS,SLD,PSL i jeśli nadal będziemy
  hołubić przy urnach wyborczych postkomusze złogi,nigdy nie doczekamy Polski wolnej,Polski suwerennej.
  Od 30 lat Polską rządzą najemnicy kumający się z obcymi przybłędami i tylko prezydent ze środowisk radykalno-narodowych zapoczątkuje uwalnianie się naszej Ojczyzny od wpływów politycznych grandziarzy,

 5. Dino mówi

  Dlaczego pan Bosak 19-go lutego zaapelował do prezydenta Dudy o zawetowanie ustaw: 1. 2 mld dla mediów publicznych, 2. podatek cukrowy, 3. grabież OFE, a nie o obronę polskich złóż jako majątku Narodu Polskiego? Polacy są zdolni samodzielnie wydobyć i korzystać ze swoich bogatych zasobów. Jeśli nie, to po co utrzymywać politechniki i kształcić inżynierów, może przyszła pora na nowoczesne rozprawienie się z polską inteligencją i w myśl tezy niejakiego Hartmana, odesłać Polaków wyłącznie do łopat

 6. Flex mówi

  Ta jak ją nazywam „Zemsta nietoperza” (za zżeranych ze snobizmu „braci mniejszych”) nie niesie z sobą nieuleczalnego, śmiertelnego zagrożenia zdrowia jak przed laty zemsta afrykańskich „człekokształtnych” wykorzystywanych przez człekopodobnych dewiantów, czyli HIV, albo wybuchające co jakiś czas „wznowy” wirusa Ebola. Koronawirus to detonator kataklizmu gospodarczego, który widzimy już na świecie. Zrywają się łańcuchy dostaw, w firmach przestoje z braku materiałów i surowców, w sprzedaży i handlu braki towarowe itd. Dwa tygodnie temu ostrzegałem by się trzymać z daleka od warszawskiej szulerni GPW (już przed laty ten skrót rozszyfrowałem jako „Goje polskie wydymane”). W ciągu tygodnia zdominowany przez żydospekułę WIG20 stracił 15,3%. Na giełdach całego świata pogrom. To się oczywiście odbije i pójdzie w górę, ale nie wtedy kiedy władujemy w to swoją krwawicę i drżeli by nie spadło, tylko kiedy „władcy kapitału” użyją nie swoich pieniędzy by znów zacząć dmuchać balony i brać za to prowizję bez względu na efekty dla tych pieniędzy. właścicieli. To taka pozamedyczna dygresja, bo jak widać w TVPISinfo POPISowe, koronowirusowe pyskówki, by odwrócić uwagę Polaków od problemów gospodarczych. Bo kraj kwitnie, wyprzedzamy GB w wymianie z Niemcami i Portugalię w PKB per capita. Zakłamywanie rzeczywistości i psychologia wyparcia pełną parą! A wracając do meritum czyli epidemii, zatrważające jest, jak krótką pamięć mają obecne, wyprane medialnie mózgi! Poczytajcie sobie o prawdziwej, śmiertelnej epidemii, która miała miejsce w 1963 roku na Dolnym Śląsku http://dolnoslaskosc.pl/kalendarium,czarna-ospa-we-wroclawiu,1003.html ! To było prawdziwe zagrożenie dla życia Polaków, nie grypopodobny wirus, który nie leczony grozi powikłaniami, z tragicznymi w skutkachwłącznie. Ale sam w sobie jak grypa nie jest śmiertelny. Organizm zdrowy, wypoczęty,wyspany, odżywiony, dobrze ubrany nawet przy kontakcie z wirusem grypy nie ulega od razu infekcji. Jak widzę ostatnio przy temp. 10+ nastolatka z krótkim rękawem, dzieci z gołymi głowami, to myślę, że przyczyną fali przeziębień i grypy jest „wirus głupoty ludzkiej” a dopiero potem ustrojstwa atakujące organizm. Zapraszamy je sami, jak złodzieja nie zamykając drzwi! Życzę wszystkim zdrowia, rozsądku i trzeźwej oceny sytuacji. A jak zdarzy wam się przemarznąć i przemoknąć, to w domu 50g, gorąca herbatka i pod kołdrę. Jeśli mocno to już aspiryna lub ibuprofen,wit.C i też do łóżka.

  1. piotr mówi

   KORONA ZDEMASKOWANA: Chiński oficer wywiadu ujawnia prawdziwą skalę fałszywego kryzysu „koronawirusa” w Chinach. | gazetawarszawska.com

  2. Flex mówi

   Nakład pracy i ilość informacji mających uwiarygodnić treść tego materiału są mocno podejrzane…! Wiele lat temu rosyjski strateg Jewgienij Messner zebrał i skodyfikował sposoby oraz fortele wykorzystywane w wojnie, rozumianej nie jako krwawe starcie stron, ale podporządkowanie krajów i społeczeństw. Technika i technologia poszły od tego czasu tak do przodu, że dla wybitnie inteligentnych i wyselekcjonowanych ludzi do prowadzenia „wojny” wystarczą komputery, sieć i wykorzystanie wszelkich istotnych oraz nieistotnych faktów, pogłosek oraz wydarzeń … . A.Kurosawa w „Straży przybocznej”, a S.Leone w remake’u „A Fistfull of Dollars” pokazali jak 1 bohater robi porządek z 2 bandami napuszczając je na siebie. Popatrzmy na analizę korzyści. Kto zyskuje na zamieszaniu z koronawirusem? Komu na rękę jest załamanie światowych, manipulowanych przez finansierę „rynków” finansowych i kapitałowych? Kogo oprócz koronowirusa zaleje zapowiedziana już, do tej pory wstrzymywana nowa fala uchodźców z Bliskiego wschodu?Mamy zatem 3 głównych „poszkodowanych” – CHRL, USA i UE. Kto na tym wygrywa to nawet użytkownik sztucznej, smarkfonowej „inteligencji” jest w stanie się domyślić wysilając swój „mięsień mózgowy”. Nie sugeruję tu bezpośredniej ręki sprawczej wiadomego kraju i jego służb. To byłoby ryzykowne i mało bezpieczne, a do tego zbyteczne. Skuteczniejsze jest tai sabaki wykorzystujące ruchy i energię przeciwnika przeciwko niemu. W.W.Putin jako judoka i czekista ma to wyćwiczone do perfekcji. Więc to też pewna poszlaka uprawdopodobniająca moje przedpołudniowe spekulacje. PIS musi zrozumieć w końcu, że dziś wojny prowadzą nie zabawki dużych chłopców w mundurach za miliardy USD tylko najtęższe i najsprytniejsze, a przy tym niezależne od nacisków i presji mózgi. Takie, które dzięki ich postsanacyjnym Dyzmiźmie” są szybko rozpoznawane i jako zagrożenie dla ustosunkowanych miernot szybko utrącane i zniechęcane do jakichkolwiek działań. Po TVPISinfo i minęła 20 czy Worobicza 17 jedyna refleksja człowieka inteligentnego, to wiersz Brzechwy „Na straganie w dzień targowy…” i jego konkluzja. Czekamy ciągle na „leśniczego”. który w końcu pogoni „z lasu” tych zacietrzewionych oszołomów.

 7. Pw mówi

  Bosak to kolejny filosemita. Taki duda w ulizanej wersji. Lud naiwny nieskonczenie daje sie robic .uja.

 8. Stif mówi

  Maliniak woli narty za nasze pieniądze!to nie Powinno być nigdzie na państwowej POsadzie!

 9. Frank Drebin mówi

  Cała ta konfederacja i bosak to antypolska opozycja totalna, nic więcej

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.