Krzysztof Bosak zaprasza prezydenta Dudę na posiedzenie koła Konfederacji [WIDEO]

Robert Winnicki i Krzysztof Bosak/ fot. screen
4

W poniedziałek (24.02.2020) w podwarszawskiej Jachrance odbyło się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, w którym wziął udział prezydent Andrzej Duda. Poseł Zbigniew Hoffman poinformował na Twitterze, że podczas tego spotkania Jarosław Kaczyński powiedział: „Trzeba gryźć trawę, żeby zwyciężyć”.

Nie jest rzeczą nadzwyczajną, że prezydent rozmawia z większością parlamentarną, to formuła normalna, właściwa dla demokracji – powiedział we wtorek zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Oświadczył, że prezydent nie uczestniczył w obradach jakiegokolwiek innego klubu, ponieważ nie było takiego zaproszenia.

Podczas środowej konferencji prasowej w Sejmie Krzysztof Bosak wystosował takie zaproszenie do prezydenta. – W związku z tym niespodziewanym pojawieniem się prezydenta na spotkaniach sił parlamentarnych, po apelu ministra Muchy, żeby takie zaproszenia do prezydenta formułować, wychodzimy naprzeciw panu prezydentowi i zapraszamy pana prezydenta na posiedzenie koła Konfederacji – oświadczył i przedstawił stosowne pismo w tej sprawie.

Zapraszamy, żeby prezydent podjął z nami dialog, tak jak zrobił to w Jachrance podczas wyjazdowego posiedzenia klubu PiS. Wierzymy, że skoro znalazł czas na spotkanie z posłami partii rządzącej, to w kampanii wyborczej, kiedy każdy głos i wyborca jest ważny, znajdzie także czas na rozmowę z posłami Konfederacji, którzy reprezentują ponad milion prawicowych wyborców – powiedział Bosak. Poinformował, że politycy Konfederacji chcieliby porozmawiać na temat trzech wet, do których wezwali prezydenta. – Chcielibyśmy przedstawić argumentację, dlaczego uważamy, że te ustawy są szkodliwe – dodał.

Bosak podkreślił, że posłowie Konfederacji są gotowi spotkać się w każdy terminie dogodnym dla prezydenta Dudy. Jednocześnie po raz kolejny zaapelował o przeprowadzenie debaty prezydenckiej na antenie mediów publicznych.  – Chcemy widzieć otwartość na dyskusję u pana prezydenta – podkreślił Bosak.

Źródło informacji i cytatów: Facebook, Twitter

Zobacz też:

„Zostawimy naszym wyborcom wolną rękę”. Artur Dziambor o II turze wyborów prezydenckich [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  PIS wygral, bo przestali sie nadymac jak baloniki i dowcipem, pomyslami tuskowych sprowadzili na ziemie – teraz nadymaja sie strasznie i odwrotnie niz balonik spadna i sie potlucza okrutnie – szklany balonik.

  1. Robert mówi

   ,,Łączmy się w pary,kochajmy się.,bo ponad waszymi głowami jest 5G i elita elit zwana Eskimosami,a ich szeklodolary decydują na targach, jakie woły ciągną do pary ,radło po ziemi,jak świat światem stary który ich jest.Więc łączcie się w debacie,jak tylko możecie,dla jedynego gospodarza,dla którego orzecie

 2. maciek mowi . mówi

  Szanowni rodacy Polacy , nareszcie mamy wlasciwego Polaka na prezydenta Naszej Ojczyzny a jest
  nim wspanialy szlachetny I roztropny posel Pan Krzysztof Bosak . Apeluje do was rodacy , zrobmy wszystko
  by to on zostal juz w pierwszym podejsci Naszym Polakow I Polski Prezydentem ! Jacku robiesz dobra
  robote , dziekujemy !

 3. mario mówi

  Jak na razie Bosak prócz nadymania się niczego w Polsce nie dokonał.Z dwojga złego brak ustaw antykastowych jest gorszy niż uchwalone ustawy przez PiS.Odwrotnie niż w przypadku wykształcenia u Bosaka.Tu matura nie wystarczy!Szybki ślub tuż przed kampanią też!A całkowity brak funduszy jakie Bosak przeznaczy na kampanię z własnej kieszeni świadczy dobitnie o dorobku “kandydata”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern