Krzysztof Bosak zaprasza prezydenta Dudę na posiedzenie koła Konfederacji [WIDEO]

Robert Winnicki i Krzysztof Bosak/ fot. screen
4

W poniedziałek (24.02.2020) w podwarszawskiej Jachrance odbyło się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, w którym wziął udział prezydent Andrzej Duda. Poseł Zbigniew Hoffman poinformował na Twitterze, że podczas tego spotkania Jarosław Kaczyński powiedział: „Trzeba gryźć trawę, żeby zwyciężyć”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie jest rzeczą nadzwyczajną, że prezydent rozmawia z większością parlamentarną, to formuła normalna, właściwa dla demokracji – powiedział we wtorek zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Oświadczył, że prezydent nie uczestniczył w obradach jakiegokolwiek innego klubu, ponieważ nie było takiego zaproszenia.

Podczas środowej konferencji prasowej w Sejmie Krzysztof Bosak wystosował takie zaproszenie do prezydenta. – W związku z tym niespodziewanym pojawieniem się prezydenta na spotkaniach sił parlamentarnych, po apelu ministra Muchy, żeby takie zaproszenia do prezydenta formułować, wychodzimy naprzeciw panu prezydentowi i zapraszamy pana prezydenta na posiedzenie koła Konfederacji – oświadczył i przedstawił stosowne pismo w tej sprawie.

Zapraszamy, żeby prezydent podjął z nami dialog, tak jak zrobił to w Jachrance podczas wyjazdowego posiedzenia klubu PiS. Wierzymy, że skoro znalazł czas na spotkanie z posłami partii rządzącej, to w kampanii wyborczej, kiedy każdy głos i wyborca jest ważny, znajdzie także czas na rozmowę z posłami Konfederacji, którzy reprezentują ponad milion prawicowych wyborców – powiedział Bosak. Poinformował, że politycy Konfederacji chcieliby porozmawiać na temat trzech wet, do których wezwali prezydenta. – Chcielibyśmy przedstawić argumentację, dlaczego uważamy, że te ustawy są szkodliwe – dodał.

Bosak podkreślił, że posłowie Konfederacji są gotowi spotkać się w każdy terminie dogodnym dla prezydenta Dudy. Jednocześnie po raz kolejny zaapelował o przeprowadzenie debaty prezydenckiej na antenie mediów publicznych.  – Chcemy widzieć otwartość na dyskusję u pana prezydenta – podkreślił Bosak.

Źródło informacji i cytatów: Facebook, Twitter

Zobacz też:

„Zostawimy naszym wyborcom wolną rękę”. Artur Dziambor o II turze wyborów prezydenckich [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  PIS wygral, bo przestali sie nadymac jak baloniki i dowcipem, pomyslami tuskowych sprowadzili na ziemie – teraz nadymaja sie strasznie i odwrotnie niz balonik spadna i sie potlucza okrutnie – szklany balonik.

  1. Robert mówi

   ,,Łączmy się w pary,kochajmy się.,bo ponad waszymi głowami jest 5G i elita elit zwana Eskimosami,a ich szeklodolary decydują na targach, jakie woły ciągną do pary ,radło po ziemi,jak świat światem stary który ich jest.Więc łączcie się w debacie,jak tylko możecie,dla jedynego gospodarza,dla którego orzecie

 2. maciek mowi . mówi

  Szanowni rodacy Polacy , nareszcie mamy wlasciwego Polaka na prezydenta Naszej Ojczyzny a jest
  nim wspanialy szlachetny I roztropny posel Pan Krzysztof Bosak . Apeluje do was rodacy , zrobmy wszystko
  by to on zostal juz w pierwszym podejsci Naszym Polakow I Polski Prezydentem ! Jacku robiesz dobra
  robote , dziekujemy !

 3. mario mówi

  Jak na razie Bosak prócz nadymania się niczego w Polsce nie dokonał.Z dwojga złego brak ustaw antykastowych jest gorszy niż uchwalone ustawy przez PiS.Odwrotnie niż w przypadku wykształcenia u Bosaka.Tu matura nie wystarczy!Szybki ślub tuż przed kampanią też!A całkowity brak funduszy jakie Bosak przeznaczy na kampanię z własnej kieszeni świadczy dobitnie o dorobku „kandydata”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.