Krzysztof Bosak o inwazji imigrantów: „Apeluję o realne wsparcie dla Grecji i twardą politykę wobec Turcji” [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. Twitter
5

We wtorek (3.03.2020), podczas konferencji prasowej w Sejmie, Krzysztof Bosak zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o udzielenie realnego wsparcia Grecji atakowanej przez imigrantów oraz o twardą, asertywną politykę wobec Turcji. Poseł Konfederacji przypomniał też, że w 2016 roku narodowcy byli przeciwni podpisywaniu paktu z Turcją.

Nie wolno ulegać presji i zawierać takich porozumień, że będziemy płacić jako państwa europejskie za powstrzymywanie ruchu migracyjnego. Ochrona granic jest naturalnym przymiotem przynależnym wszystkim państwom. Jest rzeczą, z której nigdy nie wolno rezygnować i nie jest przedmiotem negocjacji – oświadczył Bosak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zadeklarował, że jako prezydent działałby w ramach swoich kompetencji na rzecz ochrony granic Polski przed masową imigracją spoza Europy, zarówno legalną jak i nielegalną. Podkreślił, że nie można ulegać szantażowi emocjonalnemu w tej sprawie i godzić się na otwarcie granic. Przypomniał też o bezprawnym działaniu kanclerz Merkel w 2015 roku, która bez jakichkolwiek konsultacji zdecydowała o otwarciu granicy UE dla tzw. uchodźców.

W uzupełnieniu do konferencji prasowej Krzysztof Bosak zamieścił na Twitterze wpis, w którym stwierdził, iż w obecnej sytuacji prezydent Andrzej Duda powinien wycofać się ze swojej deklaracji z 2017 roku, że Polska wspiera dołączenie Turcji do UE.

Krzysztof Bosak ws. inwazji imigrantów! #Bosak2020

Posted by Konfederacja on Tuesday, March 3, 2020

 

Źródło informacji i cytatów: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Co czeka Europę? Dr Szewko o ataku tzw. uchodźców na Grecję i tureckich planach odbudowy Imperium Osmańskiego [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zubenelgubenupi mówi

  Wsparcie dla Grecji może polegać jedynie na wysłaniu im karabinów maszynowych i kilku wagonów amunicji.

  1. Małgorzata mówi

   OBOWIĄZKIEM GREKÓW JEST BLOKOWANIE TZW” UCHODŹCÓW, NAWET ZA POMOCĄ SZYBKOSTRZELNYCH DZIAŁEK I OSTREJ AMUNICJI.
   TO OBRONA WŁASNEGO DOMU I ŻYCIA.
   NIE WOLNO ULEGAĆ ZGUBNEMU POCZUCIU WINY Z POWODU CIERPIENIA DZIECI, BO ZA TO ODPOWIADAJĄ ICH RODZICE LUB POBRATYŃCY UŻYWAJĄCY ICH JAKO ŻYWE TARCZE. WOJNA TO WOJNA, ALBO MY ICH ALBO ONI NAS, TRZEBA DOKONAĆ WYBORU ALBO NASZA CYWILIZACJA ALBO PRAWA DZICZY.

  2. rebih mówi

   Grecja nie potrzebuje pomocy. Jeden kuter rybacki i wsiowy policjant poradzi sobie z tym „imigrantami”, byle im tylko nie przeszkadzać.

 2. rebih mówi

  Przecież Turcja wcale nie chce wchodzić do UE. Zależy im jedynie na statusie państwa stowarzyszonego, bo Europa jest dla nich ważnym partnerem handlowym. Z drugiej strony Turcja dla Europy ważnym miejscem, gdzie odbywa się produkcja dóbr sprzedawanych pod europejskimi i nieeuropejskimi (np. japońskimi) markami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.