“Kremlowska szkoła negocjacji”, przyda się Polsce w sporze z Izraelem i środowiskami żydowskimi

Kreml / Fot. Pixabay
1

Władze Polski zostały zmuszone do prowadzenia stresujących negocjacji z Izraelem, społecznością żydowską, USA, UE i Rosja. Wszyscy nasi przeciwnicy stosują wobec polski niezwykle agresywną postawę w negocjacjach, starając się non stop zastraszyć Polskę i wymóc na Polsce działania na szkodę swoich obywateli. Warto jednak wiedzieć, że najgorszą taktyką wobec takiej agresywnej postawy przeciwników jest uleganie żądaniom. Polska by nie być na straconej pozycji musi być równie agresywna jak jej przeciwnicy.

By skutecznie negocjować polscy politycy powinni poznać arkana agresywnych negocjacji. Pomoże im w tym na pewno 300 stronicowa praca „Kremlowska szkoła negocjacji. Jak osiągnąć sukces w biznesie kontrolując każdy etap rokowań” autorstwa Igora Ryżowa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak informuje wydawca na kartach swojej pracy Igor Ryżkow odpowiada na pytania o to: „Jak wyjść zwycięsko ze wszystkich sporów i negocjacji – w pożądanym przez Ciebie kierunku? Jak uchronić się przed presją i manipulacją i w jaki sposób trafnie odczytać ukryte intencje przeciwnika? Jak skutecznie bronić swoich interesów i panować nad emocjami – nie tylko swoimi, ale i negocjatora strony przeciwnej?”

Zdaniem wydawcy „Kremlowska szkoła negocjacji w latach zimnej wojny dała do rąk sowieckim dyplomatom skuteczną broń w trudnych pertraktacjach z Zachodem. Wykorzystywała agresywne techniki, pozwalała na przejęcie inicjatywy w rozmowach i stawiała przeciwnika na trudniejszych pozycjach startowych niż pierwotnie to zakładał. Dziś jej podstawowe zasady święcą triumfy w marketingu i zarządzaniu”

Praca zawiera zasady negocjowania, przykłady negocjacji, porady jak skutecznie negocjować. „Książka pomoże pozbyć się strachu, uprzedzeń i błędów. Nauczy elastyczności i prostych zasad, które nieodmiennie prowadzą do sukcesu”.

Zdaniem wydawców pracy „pokonanie przeciwnika w wielkiej bitwie jest wyczynem, ale dopiero osiągnięcie nad nim walnego zwycięstwa przy zielonym stoliku jest sztuką. Sprawienie, iż nawet się nie domyśla, że przegrał, jest prawdziwą esencją skutecznej sztuki negocjacji”.

W pierwszym rozdziale pracy czytelnicy znajdą informacje: o tym jak rozpoznać cele i motywacje przeciwnika o zaletach agresywnej postawy w negocjacjach, i sposobach zarządzania emocjami w stresowej sytuacji negocjacji.

W drugim rozdziale zawarte są informacje o rozróżnianiu kompromisu od niepotrzebnych ustępstw, i kosztach negocjacji. Trzeci rozdział pracy poświęcony jest metodom negocjacji. Czwarty rozdział zawiera informacje o prowadzeniu negocjacji w stresujących warunkach.

W piątym rozdziale opisane są metody zawarcia kompromisu w czasie agresywnych negocjacji Szósty rozdział zawiera informacje jak sprawnie zmienić punkt widzenia przeciwnika, tak by uznał nasze racje. Ostatni rozdział opisuje to jak tworzy się plan prowadzenia negocjacji.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Maksymilian mówi

    Święta recenzja, na pewno kupię. Interesująca książeczka. A nawiązując do “polskich obozów”. W Niemczech żartujemy teraz, że w sporze polsko-żydowskim nikt nie wie o co chodzi, ale prawdopodobnie o to, czy obozy były polskie, czy żydowskie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.