Kościół w Szczecinie obrzucony farbą w kolorach tęczy! Zostawiono napis „tylko LGBT”

Kościół pw. Św. Krzyża w Szczecinie
10

Dziś (9.10.2020) w godzinach porannych nieznani sprawcy, farbą w kolorach tęczy obrzucili kościół pw. św. Krzyża w Szczecinie. Obok napisano „Macie krew na rękach”, zaś tablicy informacyjnej przed kościołem ktoś sprayem napisał „soli LGBT”, co z języka łacińskiego oznacza „tylko LGBT”.

O sprawie poinformował Dariusz Matecki, lokalny radny z ramienia Solidarnej Polski.
Prawnicy Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor są już na miejscu i rozmawiają z księdzem proboszczem – napisał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zbulwersowania nie kryją polscy internauci: Tragedia. Na takie zachowanie nigdy nie będzie pozwolenia i tolerancji – napisał jeden z internautów. Ciekawe czemu nie obrzucą synagogi albo meczetu – pyta inny internauta. Obca ideologia, obce pieniądze. Czemu tak bardzo zależy zachodowi na zdeprawowani Polski?

Podobnych pytań jest cała masa. Zdarzają się także takie głosy: Bp Gądecki nie zgodził się na podpisy pod akcją STOP LGBT. To ma na co dał przyzwolenie. Niech malują na każdym kościele wtedy może KOŚCIÓŁ SIĘ obudzi i stanie w modlitwie do walki z GRZECHEM – napisała internautka.

Nie da się ukryć, że od dawna hierarchia Kościoła katolickiego w Polsce, ciszą i brakiem konkretnego stanowiska w sprawie szarży ideologii LGBT w Polsce, próbuje uzyskać upragniony święty spokój. Jak widać, takim sposobem kler, ani nie uzyska świętego spokoju, ani względów u wiernych, ani nie wypełni w ten sposób ewangelicznej misji, by iść i ewangelizować nawet z narażeniem życia. Więcej o sprawie „homo-układu” w Kościele można przeczytać w KSIĄŻCE pt. „Moja walka o prawdę”.

Przeczytaj także:

Antifa i BLM w akcji: dewastacja i podpalenie kościoła podczas protestów w USA [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  A posłowie partii rządzącej, czyli PiS poparli projekt zakazujący znieważania gejów i lesbijek. Miałoby grozić za to aż pięć lat więzienia!

  W praktyce oznacza to zakaz krytykowania lewackiej ideologii 👹LGBT w przestrzeni publicznej!

  Tak lewicowy PiSrael walczy z ideologią LGBT.

 2. hens mówi

  Po południu stawią się tam ze szmatami Kałczyński, Błaszczak, Ziobro, Engelking, Prymas, Duda i wypucują ściany do czysta, a jutro znajdą i aresztują sprawcę. Tak jak zrobili to w Gdańsku po wybiciu szyby w synagodze.

  Czy nie, czy kościoły w kraju DEBILNYCH POLSKICH KATOLIKÓW można obsrywać bezkarnie!?

 3. kici kici KOCUR mówi

  Gdyby to ode mnie zależało to wypisałbym tym zboczonym aktywistom rachunek za odnowienie całej elewacji tegoż kościoła a jak nie zapłaci jeden z drugim to do kicia. Myślę że w dobie totalnej inwigilacji złapanie sprawców nie powinno sprawić dużo kłopotu. Na pewno zaraz w Internecie zorganizowana zostałaby zrzutka na tych wykolejeńców i na ich konta zaczęłaby napływać gotówka szerokim strumieniem a tak naprawdę stary dewiant Soros zapłaciłby całą sumę i po raz pierwszy pieniądze tego Żyda zostałyby wydane na szczytny cel – odnowienie fasady katolickiego kościoła. I tyle w tym temacie. Pozdrowienia od KOCURA

 4. zdzichol mówi

  „PIS ᴘᴏᴘᴀʀł ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛ ᴅᴏᴛ. ᴋᴀʀᴀɴɪᴀ ᴢᴀ „ʜᴏᴍᴏғᴏʙɪę”

  Pᴏsłᴏᴡɪᴇ ᴘᴀʀᴛɪɪ ʀᴢąᴅᴢąᴄᴇᴊ ᴘᴏᴘᴀʀʟɪ ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛ ᴢᴀᴋᴀᴢᴜᴊąᴄʏ ᴢɴɪᴇᴡᴀżᴀɴɪᴀ ɢᴇᴊóᴡ ɪ ʟᴇsʙɪᴊᴇᴋ. Mɪᴀłᴏʙʏ ɢʀᴏᴢɪć ᴢᴀ ᴛᴏ ᴀż ᴘɪęć ʟᴀᴛ ᴡɪęᴢɪᴇɴɪᴀ – ɪɴғᴏʀᴍᴜᴊᴇ „Rᴢᴇᴄᴢᴘᴏsᴘᴏʟɪᴛᴀ”.

  Gᴀᴢᴇᴛᴀ ᴘɪsᴢᴇ, żᴇ 23 ᴡʀᴢᴇśɴɪᴀ sᴇᴊᴍᴏᴡᴀ ᴋᴏᴍɪsᴊᴀ ᴅs. ᴘᴇᴛʏᴄᴊɪ ᴡɴɪᴏsłᴀ ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛ ᴘʀᴢᴇᴡɪᴅᴜᴊąᴄʏ ᴢᴍɪᴀɴę ᴡ ᴀʀᴛ. 257 ᴋᴏᴅᴇᴋsᴜ ᴋᴀʀɴᴇɢᴏ, ᴋᴛóʀʏ ᴏʙᴇᴄɴɪᴇ ᴢᴀᴋᴀᴢᴜᴊᴇ ᴘᴜʙʟɪᴄᴢɴᴇɢᴏ ᴢɴɪᴇᴡᴀżᴀɴɪᴀ ɢʀᴜᴘʏ ʟᴜᴅɴᴏśᴄɪ ᴀʟʙᴏ ᴘᴏsᴢᴄᴢᴇɢóʟɴᴇᴊ ᴏsᴏʙʏ ᴢ ᴘᴏᴡᴏᴅᴜ ᴊᴇᴊ ᴘʀᴢʏɴᴀʟᴇżɴᴏśᴄɪ ɴᴀʀᴏᴅᴏᴡᴇᴊ, ᴇᴛɴɪᴄᴢɴᴇᴊ, ʀᴀsᴏᴡᴇᴊ, ᴡʏᴢɴᴀɴɪᴏᴡᴇᴊ ᴀʟʙᴏ ᴢ ᴘᴏᴡᴏᴅᴜ ʙᴇᴢᴡʏᴢɴᴀɴɪᴏᴡᴏśᴄɪ.”

  =⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫

  A za obsrywanie kościoła zboczeńcy otrzymają grant na „równość”! Właśnie Gliński zabrał się za przyznawanie zboczeńcom pieniędzy, które nam , katolom, ukradł.

 5. Hammurabi mówi

  Dlaczego nie synagoga? Dlaczego nie meczet?
  To proste. Za narysowanie czegokolwiek na murach synagogi delikwent byłby namierzony i pojmany w ciągu godzin, osądzony w rybie ekspresowym i osadzony za „mowę nienawiści.
  Za podobny wyczyn z murem meczetu, delikwent zostałby w ciągu godzin namierzony i skrócony o głowę a świadków tej dekapitacji nikt i nic by nie wykryło, bo muzułmanie w przeciwieństwie do katolików „niczego by nie widzieli nie słyszeli”
  A kościół?
  A kogo obchodzi kościół?
  Troska władz na pokaz, wiara „widowni” w ławkach również. Babcie odmawiające różaniec w bocznej nawie, żyją we własnym świecie a wrzuceni do jednego worka z pedałami księża, boją się własnego cienia.
  Nasza cywilizacja kształtowana przez wieki, w ciągu kilkunastu lat, na naszych oczach z dziecinną łatwością jest demontowana i złomowana. Straty są już niepowetowane a każdy kolejny wyłom może być tym, który spowoduje jej osunięcie i całkowitą destrukcję.
  Kiedyś kupowano murzynów i u murzynów za perkal i paciorki. Musiały one być położone przed kupującym tak, by sprzedający mógł je widzieć i ocenić.
  Dziś – co przykro mi stwierdzić – Polaków kupuje się za… same obietnice. Nawet perkalu i paciorków nikt nie rozkłada, by mamiły i kusiły.
  Słowa, słowa i słowa. Puste gesty, patetyczny ton „prezydenta” i wiele hałasu o pierdoły a w zamian jakiś bezczelny Ukrainiec pluje Polakom w twarz a władze twierdzą, że to deszcz pada. Z miejsca śmierci milionów obywateli polskich tworzy się obszar wyłączony spod polskiego prawa. Oszust i hochsztapler, właściciel wielu kont i „deweloper” w jednym, zostaje niezatapialnym prezydentem kilkusettysięcznego miasta. Inny w równie wielkim mieście rządzi niczym udzielny watażka i pacyfikuje ludzi upamiętniających polskie dzieje a jeszcze inny wbrew logice i woli mieszkańców, bawi się niczym małpa z brzytwą przy lansowaniu zboczeńców i ich organizacji. Wybrańcy „ludu” kpiąc ze swoich wyborców przyjmują ustawy za które gdzieś indziej zostaliby politycznymi trupami. Wielcy polskiej „polityki” przyłapani podczas jeszcze większego „żarcia” na rozmowach odsłaniających ich prawdziwe oblicza dalej są „wielkimi”. Polacy mówiący prawdę są sadzani w aresztach a sprzedawczycy na wygodnych i intratnych synekurach.
  A Wy się dziwicie, że jakiś popapraniec obrzuca kościół farbą?
  Przecież wie, że jest bezkarny. Wie, że w każdej chwili troskliwi Norwedzy jako męczennika go przygarną, socjal dadzą i mieszkanko.

 6. wilk mówi

  HAMMURABI,TO PRAWDA I TU APEL DO WSZYSTKICH SRODOWISK NARODOWOSCIOWYCH,NIE DZIELMY SIE MIEDZY SOBA,NIE MOWMY KTO MIAL WIEKSZE ZASLOGI DMOWSKI CZY PILSODZKI,PADEREWSKI CZY MOSCICKI,NIE BIEZMY PRZYKLADU Z OSZOLOMOW RZADZACYCH,BO IM CHODZI TYLKO O TO ZEBY NAS PODZIELIC,WTEDY IM LATWO NAMI STEROWAC.ZJEDNOCZMY SIE WSZYSCY RAZEM BO SILA JEST W MASIE I POKAZMY IM GDZIE JEST ICH MIEISCE

 7. kici kici KOCUR mówi

  Nawiązując do Twojego postu Wilku chciałbym również na to zwrócić uwagę. Jeśli zgadzamy się w samym meritum to powinniśmy wszyscy Polacy, patrioci i narodowcy popierać tylko jedną partię KONFEDERACJĘ. Ja wiem ze nie wszystkim jest z tą partią a w szczególności nie ze wszystkimi liderami, po drodze. Ale to jest dla nas jedyny ratunek w przeciwnym razie opanuje nasz kraj tęczowo-lewacko-bolszewicka zaraza. I nie ma się co dąsać na tego czy tamtego bo powiedział to albo to. Mnie samego denerwują niektóre wystąpienia pana Korwina i co z tego powodu mam obrazić się na całą partię? Przecież tym lewackim pajacom o to właśnie chodzi. Rozbić jedność Konfederacji, doprowadzić do wewnętrznych sporów i utarczek. Powiem tylko że nie ma idealnej partii. Zawsze będziemy musieli opowiadać się za taką która jest najbliższą naszym ideałom. I tyle w temacie

  1. Hammurabi mówi

   Właśnie do powszechnej zgody pomiędzy prawymi Polakami nawołuję przy każdej okazji!
   Mamy jeszcze kilku naprawdę mądrych ludzi w tym nieszczęsnym kraju a każdy z nich, ma swoje grono oddanych „kibiców” i na tym niestety koniec.
   Jest przecież pan Gadowski, jest pan Michalkiewicz, jest pan Sumliński…
   Gdyby połączyć ten intelekt i charyzmę, dodać jakże wielu anonimowych Polaków którym ojczyzna miła powstałaby prawdziwa siła.
   Historii zmienić nikt nie może, za to wielu powinno z niej wnioski powyciągać. Wiadomo przecież, że zgoda buduje a niezgoda rujnuje. Czasem trzeba w życiu odłożyć własne ambicje, jednak dla „ojczyzny ratowania” trzeba to uczynić koniecznie.
   Chyba się panowie ze mną zgodzą?

  2. kici kici KOCUR mówi

   Ja tak 100/100!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.