Korona-obłęd postępuje! Lekcje muzyki w namiotach-kapsułach [WIDEO]

kapsuły dla uczniów/ fot. screen
9

Jak stwierdził Albert Einstein: „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota”. Przykładem nieskończonej głupoty ludzkiej jest metoda walki z pandemią wprowadzona w szkole średniej w miejscowości Wenatchee w stanie Waszyngton.

Podczas lekcji muzyki uczniowie są zamknięci w specjalnych namiotach-kapsułach.  To absurdalne rozwiązanie wdrożono w styczniu. – To było dla nas bardzo ważne, aby znaleźć dla nich rozwiązanie umożliwiające wspólną zabawę, a nie tylko naukę zdalną – wyjaśnił dyrektor placówki Eric Anderson.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sezonowa infekcja dróg oddechowych ze śmiertelnością na poziomie grypy stała się narzędziem terroryzowania społeczeństwa, które wystraszono do tego stopnia, że rozum poszedł spać, a rządy objął demon głupoty. Całą dotychczasową wiedzę naukową wyrzucono do kosza. Wmawia się ludziom, że bawełniane szmatki zatrzymują wirusa. Wmawia się im, że dowodem na zgon z powodu koronawirusa jest pozytywny wynik testu PCR, chociaż test nie nadaje się do celów diagnostycznych. Tym sposbem do covidowych statystyk trafiają zmarli na ciężkie, przewlekłe choroby, które sprowadzono do tzw. chorób współistniejących.

Do niedawna ogłupieni ludzie biegali w plastikowych przyłbicach, bo powiedziano im, że w ten sposób chronią siebie i innych. Teraz powiedziano im, że przyłbice nie chronią, a ogłupieni ludzie nawet nie pytają, jak to możliwe, że nie umarli na covid, skoro nosili przyłbice, które nic nie dają. Lekcje muzyki w namiotach-kapsułach to kwintesencja covidowego ogłupienia. Co jeszcze wymyśli covidowa świrnia?

Źródło informacji: Twitter, thenewstribune.com

Zobacz też:

Barbarzyństwo! Kanadyjskie wytyczne ws. dzieci na kwarantannie zakazują im kontaktu z rodzicami i nakazują noszenie maski w domu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Ten , który to wymyślił jest głuchy ” jak pień”

 2. Rebih mówi

  Na pewno wymyślą jeszcze nie jedno.

 3. Boguslaw mówi

  Przychodzi mi na mysl, ze samo pytanie jest nie odpowiednio postawiane!
  Zamiast czekac, co ONI jeszcze wymysla, zbierzmy sie w sobie i sprawdzmy, jak jeszcze lepiej daloby sie ten obled storpedowac, aby wspolnie, tak, jak tylko sie da, wrocic do normalnego zycia
  Przeciez mamy to na dloni, ze wszelkie debilne ROZPORZADZENIA, moga sobie, ci bandyci, z powrotem wsadzic do dupy! Pozdrawiajmy sie wtajemnie, Ci bez tych szmat i wdejmijmy wspolnie strach z Tych, ktorzy wciaz jeszcze sie boja kar!

  1. Boguslaw mówi

   I KONIECZNIE!!! Wyla,czmy wreszcie ta, oszukancza, telewizje, ktora ewidentnie wyrza,dza ludziom wiecej zlego, jak dobrego, jest bowiem w parszywych, wyja,tkowo perfidnych lapach!

  2. Matka mówi

   Boguś, czytam twoje wpisy i się z nich leję. Ale fajnie, debilu, że miałeś chwilę nadziei.

  3. Arek mówi

   @matka debili z Razem
   …. i się z nich leje …..amebo umysłowa , nie polej się tylko po nogawkach .

  4. Szczur mówi

   @Matka A argumenty jakieś masz? Na Informację o źródłach Twojej wiedzy na temat Białorusi nadal czekam.

 4. Szczur mówi

  A argumenty jakieś masz? Na Informację o źródłach Twojej wiedzy na temat Białorusi nadal czekam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.