Korespondent z USA: Seksualne wampiry lewicy. Harvey Weinstein z Hollywood i inni…

7

Światem filmu, kultury, a nawet polityki wstrząsnął wielki skandal, którego narracja jest stara jak świat. Unurzany w sukcesach producent filmowy, demiurg czarodziejskiej różdżki władzy nad młodymi płochymi i pięknymi kobietami i ich ewentualnymi życiowymi karierami okazał się zwykłym seksualnym brutalem demolującym ich ciała i dusze. Syn nowojorskiego szlifierza diamentów przemienił się w hienę polującą na młode starlets, niewinne i nieopierzone pełne pragnień marzycielki jak ćmy lecące ku diabelskiemu zwodniczemu olśnieniu. Tylko dlatego, że horoskop nie przewiduje znaku wieprza, pewnie urodził się pod znakiem byka, który właśnie teraz na korridzie systemu sprawiedliwości winien trafić na swojego Matadora. Kim jest Harvey “Swinestein” – Weinstein brutalny samiec operujący z otchłani swojej czarnej duszy, pozbawiony ludzkiej empatii i moralności, a zarazem producent zdobywca ponad 300 nominacji do Oscarów i 81 statuetek?

Harvey Weinstein i Weronika Rosati

Na fotografii obok przechadzający się ze zdobycznym akurat polskim narybkiem, mało atrakcyjny 65-letni facet w typie troglodyty, który według jednego z najpopularniejszych liderów amerykańskiego radio-talk (również Żyda) przypomina dziś klasycznego Żyda z antysemickiego plakatu z okresu dojścia Hitlera do władzy. Jak widzimy w Hollywood (czy w Harveywood) będącym finansowym zagłębiem politycznej amerykańskiej lewicy wywaliło szambo, na “gwałt” potrzebny jest hydraulik najlepiej, żeby reprezentował też resort sprawiedliwości…

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szczerze mówiąc to nie jestem pewien, czy ta cała sex-afera z Harvey w roli głównej nie została zdetonowana przed naszymi oczyma ,aby ukryć coś, czego nie powinniśmy zauważyć. Może jesteśmy tylko świadkami i kibicami zaaranżowanego widowiska, czegoś na kształt organizowanych dla gawiedzi walk gladiatorów w starożytnym Rzymie?

Poprzednio pisałem o masakrze w Las Vegas, jak tu wierzyć w rzetelność raportów władzy utrzymywanej przecież za pieniądze podatników, kiedy po raz któryś z kolei wychodzi biedny szeryf policji i za każdym razem rozbiegany zmienia kolejność ważnych wydarzeń. W międzyczasie zaś “ginie” z radaru mediów główny świadek postrzelony (24 letni Jesus Campos) przez autora zamachu mimo, że miał nagraną serię telewizyjnych wywiadów? Podobno okazało się, że jest tam i pracuje na kradzionych papierach i dlatego się zmył. Spójrzmy jednak na podany nam pasztet z seksem. Na początek kilka słów wprowadzenia.

Pod koniec lat 1970-tych Harvey wraz z młodszym bratem Robertem założyli biznes dystrybucji niezależnych filmów Miramax (nazwa od matki Miriam i ojca Maxa). Udało im się zrobić kilka kasowych filmów (Pulp Fiction, Clerks, The Crying Game, and Sex, Lies, and Videotape). Filmy Shakespeare in Love i The King’s Speech przyniosły im Oscary w kategorii najlepsze zdjęcia i zdobyli też siedem Tony Awards za produkcję sztuk i muzykaliów.

W 2004 roku Harvey został honorowym (nie jest obywatelem W.Brytanii) Komandorem Orderu Brytyjskiego Imperium za zasługi dla brytyjskiej kinematografii. W marcu 2012 r. został Rycerzem Francuskiej Legii Honorowej za propagowanie obcych filmów w USA. Starszy Weinstein mieszkał i działał na wschodnim wybrzeżu w Nowym Jorku jak również w Europie, młodszy brat pilnował wspólnego biznesu głównie w Los Angeles.

Harvey ma 5 dzieci z dwóch małżeństw. W 1987 r. poślubił swoją asystentkę Evę Chilton (rozwód w 2004, troje dzieci). W 2007 poślubił brytyjską projektantkę mody i aktorkę (poznali się w 2003 r.) Georginę Chapman (dwoje dzieci, po 10 latach wspólnoty w trakcie rozwodu)..

Teraz wreszcie obserwujemy otwarty sezon “huzia na Józia”, kiedyś szałowe piękności, dziś stygnące matrony na wypchanych botoksem buziach improwizują święte oburzenie: “pierwszy raz słyszę, jakże to było możliwe?” Facet szalał samo-obsadzony w roli buhaja przez blisko 30 lat, wszyscy w branży o tym słyszeli, nawet publicznie dowcipkowali przy różnych okazjach, ale nikt nie wiedział?

Jane Hanoi-Fonda oświadczyła, że jej wstyd gdyż dowiedziała się o traktowaniu młodych gwiazdek przez Harveya dopiero rok temu (?) i nic nie zrobiła. Cała ta sex-afera pokazała jak bzdurnym nieporozumieniem jest cały ruch feministyczny.

Co mówi dziś polityczny symbol tego ruchu Hillary Rodham Clinton? Szkoda słów, na kampanię prezydencką Harvey ofiarował jej $ 43,000 (Hillary już oświadczyła, że nie odda). Harvey przekazał również $ 250,000 dla Fundacji Clintonów. One dobrze wiedziały, ale polityka była ważniejsza w 2016 wyborczym roku od jakichś tam praw młodych naiwnych ponętnych kobiet. Hillary, która występowała ostatnio na spotkaniach i w mediach sprzedając swoją nową książkę, ostro nagabywana o innego seksualnego perwerta, swojego męża, byłego prezydenta Billa Clintona, biedula ogłosiła koniec swoich występów z powodu złamania palca u nogi. Faktycznie w takiej atmosferze sex-afer lepiej zejść ludziom z drogi, daleko by i tak nie zaszła…

Weinstein traktował młode natchnione wiosną życia starletki jak błyskotki, zabawki, pragnął swoimi obleśnymi łapskami łamiąc ich nadzieję, godność i poczucie bezpieczeństwa, wrzucić je do swojego śmierdzącego kojca Augiasza, w którym Swinestein czuł się dopiero spełnionym wieprzem i panem.

Harvey miał udać się do szwajcarskiej kliniki na leczenie swoich seksualnych zaburzeń, udałby się śladem swojego kolegi (po fachu) Romana Polańskiego, który tym sposobem wymknął się amerykańskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Jednak udał się na kurację do Arizony, do kliniki gdzie opłata za jeden dzień pobytu wynosi $2,000. Kogo on tam spotka? Pewnie nie zakonnice, ale ludzi z podobnymi problemami…

Wcześniej stacja NBC zablokowała wywiad z ofiarami seksualnych napaści Weinsteina, przygotowywany przez Ronan Farrow (syna Mia Farrow i Woody Allena). Oficjalnie piekło Weinsteina zaczęło się 5 października, kiedy to The New York Times ujawnił, że jest on seksualnym napastnikiem od kilku dekad napastującym ze swojej wysokiej pozycji w świecie filmu młode dziewczyny, którym marzy się aktorska kariera. Tekst równocześnie poinformował o zarzucanych mu co najmniej trzech gwałtach. Podano, że aby uniknąć większych kłopotów Harvey na boku płacił odszkodowania upokorzonym kobietom, aby wszystko zostało pod dywanem.

Jednocześnie naświetlono całą procedurę “zalotów”. Ofiary kontaktowane zwykle były przez kobiety z otoczenia Weinsteina i to one “urządzały” spotkanie z Harvey w jego apartamencie po czym znikały. Pojawiał się w szlafroku i zwykle dawał panience do “wyboru”: zrobi jej masaż w swojej sypialni, bądź ona będzie oglądać go biorącego prysznic, czyli pełna swoboda i możliwość wyboru: demokracja!

Po publikacji wybuchł wulkan, uderzyło tsunami, cały łańcuszek kopciuszków, które straciły niewinność, bądź zdołały zatrzymać taki proces tuż nad przepaścią wystrzeliło na pierwsze strony gazet i innych medialnych pojazdów. Na szpaltach gazet zakwitły dramatyczne, pełne horroru wyznania dzisiejszych gwiazd . To prawda, dziś są one księżniczkami, aktorską arystokracją: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Ashley Judd, Heather Graham, Mira Sorvino, Rosanna Arquette, Lysette Anthony i więcej niż 50 innych kobiet, dołączyły do chóru śpiewającego o seksualnych wybrykach Weinsteina.

Ukazał się artykuł Sharon Waxman (CEO The Wrap) w którym przypomina, że pisała podobny tekst o seksualnym rozpasaniu Weinsteina dla New York Times już w 2004 r, autorka nadmienia, że otrzymała wtedy serię telefonów od słynnych aktorów i ludzi mediów, aby zaprzestała drążenia tego tematu. Kontaktował ją m.in. Matt Damon and Russell Crowe.

Włoska modelka i piękność Ambra Battilana Gutierrez w porozumieniu z nowojorską policją nagrała brutalne zaloty Weinsteina w 2015 r. jednak prokurator z Manhattanu Cyrus Vance zaniechał dalszego śledztwa i aktu oskarżenia, wkrótce potem otrzymał pokaźną dotację na swoją kampanię wyborczą. Z szumu oskarżeń zgłaszających się pokrzywdzonych kobiet prokuratura może doprowadzić do posadzenia Weinsteina nawet na 25 lat! Oczywiście Harvey odrzuca wszystkie oskarżenia i twierdzi, że w tych wypadkach chodziło o seks za obopólną zgodą partnerów…

Ten nasz świat tak jest ustawiony, że im wyżej i bardziej spektakularnej wdrapiesz się w hierarchii i zaszczytów po drabinie tym z większym łoskotem spadniesz, zginiesz. W ubiegłą niedzielę Harvey został wydalony z Academy of Motion Picture Arts and Sciences.

Harvey jest pierwszym “uznanym autorytetem” usuniętym z Akademii z powodu seksualnych ataków na inne osoby. Ale w Akademii aż trzeszczy od podobnych osobników i zachowań. Z Akademii usunięto Weinsteina, ale dalej jej członkiem jest Roman Polański (w 1970 r. gwałt na 13-latce) i aktor Bill Cosby, oskarżony o dziesiątki gwałtów (usypiał zaproszone kobiety).

W 2009 r. Harvey aktywnie promował petycję żądającą oczyszczenia Polańskiego z zarzutów i zwolnienia go ze swoistego aresztu domowego w Szwajcarii. Polański przyznał się do winy podania środków odurzających 13 letniej starlet i ją następnie zgwałcił. Z sędzią dogadywany był kompromisowy deal, który jednak prokuratura odrzuciła w wyniku czego Polański rzucił się do ucieczki…

Innym obleśnym gagatkiem, który ciągle jest członkiem Akademii jest ceniony aktor i dyrektor Woody Allen, który uciekł z domu i małżeństwa (z aktorką Mia Farrow) ze swoją adoptowaną córką Soon-Yi, którą następnie poślubił. Był oskarżony, że wcześniej wielokrotnie molestował seksualnie swoją adoptowaną wówczas 7 letnią córkę Dylan Farrow.

Jeszcze innym zbereźnym gwałcicielem jest czynny członek Akademii słynny aktor Bill Cosby, oskarżony bagatela o seksualne ataki i gwałty na 59 kobietach…

Młodszy brat Robert , poparł usunięcie Harvey z rady dyrektorów The Weinstein Company, (założoną w 2005 r.) gdzie obaj bracia posiadają po ok. 20% akcji. W wywiadzie Robert przypomniał, że w ostatnich latach miał znikomą ilość prywatnych kontaktów z Harvey i raz nawet został przez niego poturbowany. Jednoznacznie też zaznaczając, że jest ojcem 5 córek (6 dzieci z dwóch małżeństw) wyznał: “Chcę aby otrzymał taką sprawiedliwość na jaką zasługuje”.

Można pomyśleć, że trafił mu się podły, parszywy brat. Jednak w atmosferze sensacji już podano, że Bob też jest oskarżony o molestowanie i seksualne zaloty wobec kobiety z którą zawodowo współpracował. W ubiegłym roku poskarżyła się ona (przez swojego prawnika) Radzie Dyrektorów The Weinstein Company, że jest nagabywana seksualnie i tego sobie nie życzy.

Kobiety zarzucają Harvey gwałt (5 ofiar), przymuszony seks oralny, nadużycie siły i brutalne obchodzenie się z ciałem kobiety. Główne zarzuty dotyczą lat 1990-2015 i odnoszą się do Nowego Jorku, Los Angeles, Toronto i Cannes. Zarzut gwałtu stawiają m.in. kobiety: Asia Argento, Lysette Anthony i Lucia Evans.

Weinsteinowi grożą sądy cywilne i sankcje karne, nieraz jednak może w grę wchodzić kwestia przedawnienia, z którym mamy do czynienia zwykle po 5 latach, z wykluczeniem gwałtu.

W ramach teorii spiskowych padł głos, że Harvey zostanie zniszczony w ramach zemsty lewicy, gdyż podobno miał nakręcić film o powstaniu w Żydów w warszawskim getcie, czyli mógłby sprzyjać syjonistom i państwu Izrael. Oczywiście powyższe w oczach lewicy byłoby ciężkim i niewybaczalnym grzechem…

Z lewicowego “artystycznego” bagna gdzie pluszcze się wiele potworów, wyłoniła się córka osławionej feministki prawnika pokrzywdzonych kobiet (Gloria Allred), Lisa Bloom i o dziwo podjęła się obrony nie pokrzywdzonych kobiet, ale seksualnego rekina Harvey Weinstein! Społeczne media zawrzały atakując feministkę hipokrytkę, totalna krytyka dotychczasowych fanów spowodowała wycofanie się Lisy z zespołu prawników Weinsteina.

Komentatorzy rozmyślają, że powodem odejścia Lisy Bloom mogła być obawa spotkania się z matką po przeciwnej stronie barykady. Prawda zdaje się być bardziej prozaiczna, Lisa zaproponowała jednej z ofiar Weinsteina, Rose McGowan $6 mln (najpierw $1 mln), aby ta przeszła na jego stronę głosząc, że wierzy w jego poprawę i zmianę na lepsze. Okazuje się, że Lisa Bloom ma wiele biznesowych powiązań z Harvey i jej też grożą poważne konsekwencje.

Wyszło na jaw, że kulturalny, dystyngowany, świetlany aktor George Clooney również dopuszczał się seksualnych agresji wobec młodszych koleżanek po fachu, grożąc i szkodząc tym, które go odrzuciły. Podobne oskarżenia piętrzą się przed świetnym aktorem Ben Affleck (zapłacił za milczenie dwóm producentką filmu). Pomijając już świat filmu, obecny prezydent USA również atakowany był podczas kampanii wyborczej za niepoprawne zachowanie wobec kobiet…

Słynny aktor Robert Downey Jr. rzucił w media granat ostrzegając przed dobrze zorganizowanym gangiem pedofilów od wielu lat działającym w Hollywood, który dodatkowo obsługuje elity na całym świecie. Przestępcy ci zajmują się pedofilią, prostytucją i sprzedawaniem młodych ludzi. Jednocześnie Robert ujawnił jedną z czarno księżniczek tego obleśnego i bardzo lukratywnego biznesu. Ma nią być urodzona w Bośni była żona czołowego bankiera z Barclays Bank w Anglii ( Roger Allan Jenkins) Sanela Diana Jenkins. Dziś rezydentka Kalifornii, która zaspokaja chore apetyty bogatych Arabów, bankierów z Wall Street, biurokratów z Waszyngtonu, rodów królewskich i hollywoodzkich elit. Sanela jest aktywna w Fundacji Clintonów. Robert Downey Jr. dodaje, że nie wtrąca się do tego co ludzie robią w swoim prywatnym życiu, tak długo jak nie wyrządzają sobie szkód mentalnych i fizycznych. Kiedy natomiast w grą wchodzą też dzieci i zwierzęta, które nie są w stanie wyrazić zgody, wtedy wchodzimy w sprawy kryminalne.

Również po prawej stronie mocy odezwał się aktor Brad Pitt potwierdzając, że hollywoodzka subkultura władzy, kontroli i pieniądza obfituje w tworzeniu prawdziwego nieszczęścia dla dzieci. W tym wypadku wskazuje, że winni są też rodzice, którzy za wszelką cenę popychają swoje dzieci do sławy i pieniędzy, bez względu na koszty demolowania ich młodej duszy, niewinności, godności pozbawiając je możliwości doznania niewinnego dzieciństwa.

Jedna z dojrzewających aktorek w wywiadzie zwróciła również na inny aspekt hollywoodzkiego szamba wyznając, że doskonale wiedziała, że rozbierając się przed mężczyznami stawiała ich w sytuacji w której wyciągała Assa z ich rękawa.

Wydaje się, że rozwiązał się teraz worek z niechcianymi dobrodziejstwami, może brutalna prawda o pulsującym szambie elit tego świata doprowadzi do jego zmiany, przeobrażenia na lepsze? Każdy w tej sytuacji dorzuca swoje nieszczęśliwe 3 grosze, Kaya Jones, była wokalistka zespołu Pussycat Dolls wyznała, że poza śpiewaniem ona i dziewczyny z zespołu były prostytutkami dla zaspokajania seksualnych żądz rozmaitych notabli z elit. Dodała, że zerwała z lukratywnym finansowo zajęciem i mówi prawdę mimo, że nawet grożono jej śmiercią.

Przecież wiadomo, że ten dziki świat prymitywnej seksualnej przemocy nie jest ograniczony tylko do świata filmu, taki sam burdej jest w świecie muzyki, modeli mody i w wielu innych przestrzeniach ludzkiej aktywności. Bynajmniej nie jest też ograniczony do mężczyzn. Im więcej kobiet jest u szczytu władzy w poszczególnych gałęziach sztuki i biznesu, tym więcej jest i będzie podobnych przypadków…

Jaka jest reakcja lewicy na wzbierający się skandal wokół przyzwolenia na brutalne traktowanie młodych kobiet pragnących zrobić filmową karierę? Niepełnosprawny król porno i magazynu Hustler, zaoferował $10 mln za informację mogącą doprowadzić do impeachmentu prezydenta Donalda J. Trumpa. Obleśny i niepełnosprawny Flynt zapłacił za tej treści reklamę w Washington Post. Rok temu Flynt oferował (w czasie prezydenckiej kampanii) $1 mln za nagranie na temat kandydata natury seksualnej bądź innej, które wyeliminowałoby Trumpa z wyborów. Widać, że dziś lewica jest naprawdę w desperacji…

Jaki dziwny jest ten świat, jeden Harvey (huragan) brutalnie spustoszył Teksas i Luizjanę, ludzie jeszcze nie otrząsnęli się z tego kataklizmu, a tu masz jak przysłowiowy Filip z konopii wyskakuje w brudnym szlafroku inne nieszczęście, też Harvey, również powodując ludzkie tragedie, ale bardziej wybiórczy atakujący co piękniejsze manifestacje, przecież i tak pięknej płci…

Niech Cyceron ponownie zawoła: O tempora, o mores!

2017/10/18 Kalifornia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  ten pejsaty hollywood do mocno wygasła gwiazda – szmira i tandeta bez żadnej koncepcji i fabuły, produkcja tandetnych filmików i nic poza tym. Już Rosjanie kręcą dziś lepsze filmy. Swoją droga to pokazuje jaką pseudokulturą jest dzisiejsze kino – młode ambitne dziewczyny godzą sie na wszystko by zaistnieć na ekranie – widać ich dusza jest płytka jak diabli. A co do wątku pedofilli czy satanizmu gdyż to jest jego rytuał – polecam zapoznać się o Bohemian Grove

 2. baju mówi

  I tak jesteśmy świadkami braku jakichkolwiek zasad i olbrzymiej hipokryzji lewicy.
  Czyli dwóch rzeczy, które najlepiej opisują lewaków.

  Ps.
  Wdał się wam mały błąd
  „Woody Allen, który uciekł z domu i małżeństwa (z aktorką Mia Farrow) ze swoją adoptowaną córką Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Ashley Judd….”

 3. ania mówi

  Ten tzw.,, wielki świat” to wielkie bagno. Dużo racji ma Brad Pitt, który zwraca uwagę, że sami rodzice pchają swoje córeczki w łapy tych obleśnych staruszków. Nie liczy się żadna moralność, kasa i tylko kasa. Świetny artykuł, gratulacje dla autora. Portal wprawo.pl coraz ciekawszy.

 4. Joanna mówi

  Fantastyczne podsumowanie. Bardzo dobrze napisany tekst 🙂 WIECEJ TAKICH, prosimy !
  W Prawo .pl staje sie coraz lepsza witryna. Brawo Jacek Miedlar. Powodzenia !

 5. lolo mówi

  Świetny tekst. Brawo wPrawo za jakościowe materiały !

 6. Rex mówi

  Talmudycza i szatanska mentalnosc zawladnela amerykanskim przemyslem filmowym.
  Nie dziwi zachowanie Zydow z Hollywood.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.