Koniec hucpy Hanny Gronkiewicz-Waltz! Urząd Skarbowy zajął jej konto

fot. twitter
4

Urząd Skarbowy zajął na prywatnym rachunku bankowym prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz ponad 12 tys. zł na poczet grzywien nałożonych na nią przez sejmową komisję ds. reprywatyzacji. Gronkiewicz-Waltz została dotąd ukarana sześć razy (każda grzywna w wysokości 3 tys. zł) za niestawienie się przed komisją. Komisja oddaliła wnioski prezydent Warszawy o uchylenie czterech grzywien na łączną kwotę 12 tys. zł. Chodzi o niestawiennictwo na rozprawach dotyczących nieruchomości Twarda 8 i 10, Chmielna 70 i Sienna 29.

„Po pierwsze chcę powiedzieć, że jest to akcja polityczna, która ma na celu zasłonięcie tego, że ja w sprawie tej całej afery billboardowej jako organ nadzorujący z mocy prawa zaczęłam postępowanie nadzorcze.” – oświadczyła Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas konferencji prasowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„W związku z tym chcę powiedzieć, że wniosę o nadużycie uprawnień przez organ zarówno kreujący, ten który jest skierowany z Ministerstwa Sprawiedliwości, jak i organ egzekucyjny o podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 231 – nadużycia swoich obowiązków. Myślę, że dzisiaj, najpóźniej jutro to zrobię” – poinformowała prezydent Warszawy.

Źródło: pap

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Moni mówi

  Jakim prawen bufetowa jeszcze nie siedzi w wiezieniu,tylko sie POkazuje jako oszust,zlodziej itp.Andrzeju Duda gdzie jestes,dlaczego nie reagujesz na taki stan ze rzeczy ze za Twoim nie udolnym,lub z premedytacja swiadomym oszukiwaniu jak ona.Zastanow sie co wyprawiasz bo taki prezydent to nie jest prezydent Polski!Dlaczego dobijasz Polakow?

 2. haha mówi

  Tak przy okazji za prezydentem Polin. Najserdeczniejsze życzenia z okazji święta trąbek.

 3. Spostrzegawczy mówi

  Zadziwia mnie fakt, że jest ona jeszcze na wolności. Tyle krzywdy wyrządziła Polakom, doprowadziła do takich tragedii i ludzkich i rodzinnych i majątkowych. Nie jest odosobniona w działaniu ewidentnie antypolskim. To działania seryjne, powtarzalne, częste w relacjach żydowsko – polskich. Bolesław Pobożny I Kazimierz Wielki powinni śnić się Polakom jako najwięksi winowajcy upadku Polski i całego ciągu dramatów i tragedii Polaków. Trzeba Żydom odebrać monopol na władztwo w Polsce.

 4. Dariusz mówi

  Żelazna micha, drewniana łycha i 25 lat do odsiadki to należna nagroda dla niej za całokształt działalności.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.