Konfederacja zaprasza na protest na Nowogrodzkiej: „Otworzyć gospodarkę, zamknąć rząd PiS”

zaproszenie na protest przed siedzibą PiS/ fot. Twitter
27

W związku z wprowadzanymi od soboty kolejnymi drakońskimi restrykcjami epidemicznymi, Konfederacja zaprasza na protest przed siedzibą PiS. – Mamy DOŚĆ! Już w piątek protest „Otworzyć gospodarkę, zamknąć rząd PiS”! Wszyscy spotykamy się o 19:00 pod siedzibą PiS na Nowogrodzkiej. Pokażmy skompromitowanej władzy co sądzimy o ich skandalicznych, antypolskich działaniach!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Konfederacja wskazuje, że rząd od miesięcy dewastuje nasze życie społeczno-gospodarcze i jest głuchy na wszelkie apele i argumenty. Wprowadzane obostrzenia są absurdalne i szkodliwe. Władza zachowuje się jak grupa szaleńców i czuje się absolutnie bezkarna. – Bądźmy na proteście wszyscy, ponad wszelkimi podziałami! Wszyscy obywatele, wszystkie poszkodowane branże. Tu chodzi o przyszłość całej polskiej gospodarki, o przyszłość nas wszystkich. Albo usłyszą NIE, albo zrobią z nami co zechcą – podkreśla Konfederacja.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Premier ogłasza lockdown i apeluje: „Protestujcie w Internecie, a nie w przestrzeni publicznej” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ku chwalde Ojczyzny mówi

  lewaki i PO-PSL z wami nie pojda,za to oni rzadzic beda a was zdelegalizuja.

  1. Joanna mówi

   Ludzie chyba są za bardzo otumanieni i przestraszeni by właściwie się sprzeciwiać absurdom rządu.

  2. AntyPO✡PiS mówi

   Ale wysyp pisowskich trolli 🙂 Dostali czerwonej wścieklizny, bo w przeciągu miesiąca poparcie dla socjalistów z PiSraela spadło o 12%. I chwała Bogu za to!

 2. Bijbolszewiaka mówi

  Jak widać jak bolszewicko-ukrainska konfidacja jak zawsze dogadała się że skrajnym lewactwem i przede wszystkim chołubionymi nazi feministkami przeciw życiu, wartościom i Polsce. No ale czego można się po krypto lewactwie było spodziewać.

 3. Łukasz mówi

  Mój przedmówca ma rację było razem wspólnie dogadać się i iść protestować i obalać rząd z kobietami to może byśmy coś osiągnęli a tak to nic to da 😪

 4. Łukasz mówi

  Mój przedmówca ma rację było razem wspólnie dogadać się i iść protestować i obalać rząd z kobietami to może byśmy coś osiągnęli a tak to nic to da 😪 Wielka szkoda a może razem dali byśmy rade

 5. xxx mówi

  O 19 kto tam będzie: ochrona? Kopiecie się po kostkach, stwarzacie pozory. Spotkajcie się pod domem Mateusza i innych z rządu.

 6. Ewa-Maria mówi

  Brawo,brawo,brawo.Najwyższy czas powiedzieć bezprawiu dość.Ja nie życzę sobie aby ktokolwiek martwił
  się o mnie i moje zdrowie.Sama potrafię o nie zadbać,nie potrzebuję żadnej łaski od rządzących.Jestem
  płatnikiem wszystkich podatków więc nikt mi żadnej łaski nie robi.Zawsze kierowałam się niezależnością
  od nikogo.Życie nauczyło mnie tego 'umiesz liczyć,licz na siebie’.Od zawsze głosowałam na PiS,ale teraz
  przelała się czara goryczy i powiedziałam dość.Zresztą jestem o tym przekonana że PiS już żadnych
  wyborów nie wygra.

  1. Piotr mówi

   Świetnie, ale inni sobie nie życzą tego, żeby nieodpowiedzialne osoby takie jak ty narażały zdrowie i życie innych. To, co sobie życzysz lub nie ma małe znaczenie.

  2. Walko mówi

   Litości !

  3. Piotr mówi

   Dla nieodpowiedzialności i braku myślenia – nigdy

  4. MACIEJ mówi

   Ewidentnie nie myślisz, dlatego narażasz zdrowie i życie innych. Zejdź człowieku i nie przeszkadzaj.

  5. Piotr mówi

   W czym nie przeszkadzaj? W szerzeniu głupoty i w narażaniu na zarażenie kolejnych ludzi nieodpowiedzialną postawą typu „ja o siebie sama zadbam a innych mam gdzieś”. Sorry, sam zejdź człowieku.

  6. MACIEJ mówi

   BETON

  7. Piotr mówi

   a ty oszołom negujący rzeczywistość i wiedzę medyczną.

  8. fajera mówi

   uważasz bezpodstawnie, że ta pani jest na coś zaraźliwego chora i będzie biegać że strzykawką po ulicach i kłuć ludzi??? nierząd zrobił ze zdrowych ludzi podejrzanych o bycie chorymi nie wiem dlaczego dałeś to sobie wmówić, jest ZNIKOMA ilość ludzi faktycznie zarażonych i jeszcze mniejsza chorych na cos takiego jak covid, panuje jak zwykle sezonowa grypa, ale ktoś kto pisze za srebrniki nie da sobie tego wytłumaczyć

  9. Piotr mówi

   Kobieto, doucz się, bo ręce opadają. Covidem nie zarażasz się przez krew, żeby ktoś musiał biegać ze strzykawką. Wystarczy, że pani będzie sobie biegać bez maseczki. Stwierdzeń o znikomej liczbie zarażonych czy pisaniu za srebrniki nawet szkoda komentować. Pokazuje to jednak twoją indolencję umysłową i brak zdolności do poważnej dyskusji.

 7. Anton mówi

  Sataniści z PIS -Partia Interesów Syjonistycznych władzy bez rozlewu krwi nie odda ,albo my oddamy masze życia jako ślepcy w obozach koncentracyjnych pod przymus śmiercionośnych szczepień .fałszywych testów i ostateczne wyjecie z tych obozów w workach foliowych !

  1. Rozbawiony mówi

   Przepraszam, co kolega bierze? Srogie wizje, wziąłbym telefon do dilera.

  2. MACIEJ mówi

   Z przykrością się zgadzam. Sytuacja wygląda bardzo źle. Nie dość, że zdradziecki rząd doprowadza nas do zagłady, to mamy dookoła siebie jeszcze tabuny skretyniałych obywateli, którzy ślepo WIERZĄ w tego wirusa.
   Już teraz wiadomo, że 'będą’ mutacje COVID-21/22, a cały cyrk ma potrwać rzekomo do 2025 roku! Do 2030 roku mamy zostać pozbawieni wszelkiej własności prywatnej, także największy komunizm w historii nadchodzi, a 'ludzie’, czyt. bio-masa, tego nie rozumieją i jeszcze dodatkowo szczują na tych, którzy nie dali się omamić i oszukać.

  3. Piotr mówi

   Ale brednie – sataniści, masoni, ręce idzie załamać. I ty się człowieku chcesz poważnie tu wypowiadać i innym niemyślenie zarzucać.

  4. AS mówi

   Przeczytałem kilka komentarzy i muszę napisać, że zazdroszczę Ci Piotrze. Kiedyś też wiedziałem tak mało, że aż wstyd się przyznać. Czytałem jedynie poprawne książki, poprawne portale internetowe i TV+. Od około 4 lat uzupełniam stale wiedzę o te książki, te opracowania historyczne, które są zakazane, często w niektórych krajach zakazany jest i druk i rozpowszechnianie, mimo, że autorzy powołują się w nich na fakty, daty, osoby, przepływy finansowe itd. To burzy cały dotychczasowy świat i obala wielu „bohaterów”.
   Być może właśnie dlatego, że powołują się te pozycje na fakty. Gdyby było inaczej nikt nie interesowałby się nimi, co najwyżej wyśmiałby je.
   Znając choćby część z nich nie nazywałbyś faktów bredniami. Ale wrócę do pierwszego zdania – zazdroszczę Ci. Też wolałbym wiedzieć tylko to, „co mi wolno” i spać spokojnie.
   A tak swoją drogą, po co okrzykujesz każdego bredzącym, zamiast tego może zacznij szukać głębiej w zakazanych miejscach, czytać np. program polityczny, który usłużne wikipedia nazwały fałszywką, a który to program już jest zrealizowany w 70% na całym świecie. Jeśli masz dobre intencje to uzupełnij wiedzę. Historyczną wiedzę. Historia jest matką teraźniejszości.

  5. Piotr mówi

   Konkrety poproszę. Jakie to niepoprawne książki, które przeczytałeś, dostarczają dowodów na to, że Covid jest spiskiem masonów i satanistów?

 8. W K mówi

  Jeżeli Warszafka się nie ruszy na ten protest oraz inni, poszkodowani przez rząd warszawski, wtedy wszyscy ci ludzie sami się skończą.

 9. AntyPO✡PiS mówi

  Brawo polscy 💪 patrioci z Konfederacji! Czas na rządy prawdziwej polskiej i antykomunistycznej prawicy.

  Precz z układem z „Magdalenki”, czyli lewacko-koszernym PO✡PiSem!

 10. AS mówi

  Pozdrawiam wszystkich z Państwa, którzy śmiało pokazujecie, że wiecie więcej niż przeciętny zjadacz chleba. Jest nas być może niewielu, ale to my mamy obowiązek, polski obowiązek walki z wszechogarniającą ignorancją i indolencją. Pozdrawiam również tych, którzy czytają ten portal, ale jeszcze nie wiedzą, że mają zbyt małą wiedzę. Nie pozdrawiam tylko tych, którzy mają wiedzę, ale przy okazji niosą złe intencje.

 11. AS do Piotra mówi

  Dałem Ci wskazówki, od tego zacznij. Wczytaj się w mój tekst powyżej. Jest to program sprzed około 130 lat.
  Gdy zaczniesz od tego, będziesz zmuszony do przeczytania dodatkowo około 200 pozycji książkowych + 400 artykułów. To jak puzzle z 1400 elementów. Nie zauważysz obrazu jeśli ułożysz, nawet poprawnie, tylko 23. Inicjały autora to A.G. Nie spodziewaj się, że obraz ujawni się po pobieżnej analizie tego programu. Gdy wejdziesz w to nie będziesz miał wątpliwości. Żadnych. Będziesz też żałował, że to poznałeś. Naprawdę lepiej żyć w niewiedzy i pisać co akurat przyszło do głowy.
  Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.