Konfederacja wygrała proces z TVP. Chodzi o kłamstwo ws. sondażu w „Wiadomościach”

protest Konfederacji przed TVP/ fot. Twitter
2

Konfederacja wygrała z TVP proces w trybie wyborczym w związku z podaniem nieprawdziwych informacji w czwartkowym wydaniu „Wiadomości”, które zaprezentowały wyniki sondażowe wyłącznie dla PiS, KO, Lewicy i PSL twierdząc, że żaden inny komitet nie przekracza progu wyborczego, chociaż Konfederacja odnotowała w tym sondażu wynik 5%. Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że TVP ma opublikować przeprosiny i sprostowanie oraz rzetelny materiał na temat sondaży pokazujących, że Konfederacja wejdzie do Sejmu – informuje na Twitterze prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Konfederacja pozywa TVP za kłamstwa podczas prezentacji sondażu. Konferencja prasowa [WIDEO]

– Na pojedynczym procesie z TVP się nie kończy. Wczoraj zgodnie z zapowiedziami skierowaliśmy do KRRiT skargę na działalność TVP. PS. Odróżnić trzeba centralną maszynkę propagandową Kurskiego od regionalnych TVP, których część regularnie zaprasza naszych kandydatów!- informuje na Twitterze radca prawny Konfederacji Michał Wawer.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Konfederacja znów w TVP. W roli głównej Winnicki i dojne krowy. Czy cenzura i kpiny z komitetu to efekt nacisków żydowskiego lobby z ADL?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. robert mówi

    1-Cechy kontrolowanej opozycji. 2-Ronald Lasecki: Ani jednego głosu na krypto atlantystów. 3-Czesław Kwaśniak – chrześcijańska twarz KONFEDERCJI. 4-Wojciech Cejrowski: Panowie z Konfederacji. 5-Prawica się zaorała. Kaczyński może chłodzić szampana. Jan Bodakowski. 6-Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy. | wolna-polska.pl

  2. Robert mówi

    Ten wyrok jest koszerny(z hebrajskiego,,właściwy,,)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.