Konfederacja w TVN! Komentarze: „Naprawdę rzetelnie”, „TVN dostał zlecenie od Schetyny” [WIDEO]

7

Konfederacja otrzymała swoje „5 minut” w „Faktach” TVN. We wczorajszym wydaniu (7 października) formacja Winnickiego, Brauna i Korwin-Mikkego została przedstawiona naprawdę pozytywnie. Zaprezentowano program Konfederacji i teledysk wyborczy. Swojego zadowolenia nie kryje członek zarządu partii Korwin, Bartłomiej Pejo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ciepła prezentacja Jakuba Kuleszy i Roberta Winnickiego połączona wypowiedzią aktywnego, szeregowego działacza to w telewizji TVN prawdziwa nowość. Z czego to wynika? Dlaczego jeszcze do niedawna cenzurowana i wyśmiewana formacja tak pozytywnie została przedstawiona w znanych z manipulacji „Faktów”? A może dlatego, że w sytuacji, gdy Konfederacja wejdzie do Sejmu, partia Jarosława Kaczyńskiego może mieć kłopot z większością w Parlamencie, a to by była nie lada gratka dla TVN-u, który nie kryje swoich sympatii do Koalicji Obywatelskiej i skrajnej lewicy.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: „Zapier*alajcie”! Niech zwycięży głupota [WIDEO]

Jak internauci komentują materiał „Faktów” na temat Konfederacji? Jedni piszą o „naprawdę rzetelnym materiale”, inni zaś sugerują, że „promocja Konfederacji w TVN to realizacja zlecenia Schetyny”. A Wy co o tym myślicie?

Obejrzyj:

NASZ WYWIAD! Stanisław Michalkiewicz o roszczeniach żydowskich, szczepionkach, ZUS-ie i ekshumacji w Jedwabnem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. elak mówi

  skoro Konfederacja chce sprzedawać szpitale, przychodnie itp, teatry, sprowadzać migrantów tych takich biednych , instalować ludziom wiatraki pod domami to jest właśnie program KO i stąd ta reklama.

 2. rafal mówi

  Ten materiał jest już bez znaczenia. Korwin już zrobił swoje tym wywiadem (Protokół 1%), w którym mówił o sojuszu z Rosją i o ew. wejściu Polski do strefy… rubla. KATASTROFA! Po raz kolejny zaorał prawicę ten szkodnik, stary cap. Absolutnie powinien już przejść na emeryturę po tych wyborach. Chyba, że zdarzy się jakiś cud 13 paź.

 3. gojek mówi

  No niestety… Pomimo tego, że anty-fakty tw-nu przedstawiły info o Konfederacji sama Konfederacja ma za dużo krypto-żydów i chybionych pomysłów…
  Naprawdę ciężko jednoznacznie się określić… Mimo wszystko chyba trzeba pójść do wyborów, aby pisuary nie miały samodzielnego wpływu na stery polskojęzycznej republiki bananowej…

 4. Robert mówi

  Skoro dostali wizę do TVNu,to może po wyborach chcą żyć w głębokiej przyjaźni jako ci co pomogli

 5. adamer mówi

  Myślę że to dowód trwogi , jaka zalęgła się w ich głowach. Już czują przez skórę że będzie NOKAUT ! W takiej sytuacji każdy przeciwnik PIS jest mile widziany, logo . PIS spokojnie przekroczy 50% poparcia głosujących obywateli. To piękne bogate uczucie być jednym ze zwycięzców w pogromie tej sprzedajnej swołoczy.

 6. Zocha mówi

  Sadze, ze promowanie na finiszu Konfederacji to taki „pstryczek w nos” za opublikowanie przez TVPis tasm Neumanna.

 7. antyPOPiS mówi

  TVN pozazdrościł POLSATowi pozycji w rankingu zaufania, i co za tym idzie przychylności reklamodawców, o których PiSraelicka tuba Kurskiego dbać nie musi. Różne pomówienia i insyntuacje kacaPiSkich trolli, służą deprecjonowaniu Konfederacji, o której istnieniu niektórzy dopiero co się dowiadują. Cisza wyborcza uderzy najbardziej w elektorat sterowany na pilota, czyli tych co to telewizor mają za ołtarzyk, a Kur_wizje za wyrocznię, i bez codziennej mantry jaki to „wspaniały” jest Kaczyński i PiSowska żydownia, zapomną że mają się odwdzięczyć za wyprany mózg, głosem na kontynuację dojnej zmiany+, czyli TKM full wypas Polin…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.