Konfederacja: Terroryzm w Polsce jest już faktem!

Fot. pixabay
3

Jako Konfederacja mówimy, nie mamy kompletnie żadnego pojęcia, jacy ludzie przyjeżdżają do Polski. Obywatele obcych państw, którzy do nas przyjeżdżają, są ni jak kontrolowani – stwierdził Krystian Kamiński, poseł z ramienia Konfederacji. Na antenie NCzasTV polityk podkreślił, iż aktualna polityka PiS nie gwarantuje państwu żadnego bezpieczeństwa. Co więcej, doprowadziła do kuriozalnej sytuacji, w której nie jesteśmy w stanie określić nawet tak prostej wartości jak dokładna liczba imigrantów.

„Słyszeliśmy, że ten zatrzymany Ukrainiec miał kontakt z obywatelami Tadżykistanu i Czeczenami. Ci też przyjeżdżali do naszego kraju w niekontrolowany sposób. Pamiętamy, akcję z Czeczenami, gdzie setki tysięcy ich sprowadzono. Stwierdzono to dla ich dobra, żeby byli bezpieczni. Okazuje się, że oni dobro Polski rozumieją zupełnie inaczej niż my – podkreślił poseł Kamiński. Poruszony został również temat grup islamskich, coraz prężniej działających w Polsce.

Już dwa lata temu, w niemieckich gazetach, który dotyczył salafitów, najbardziej skrajnego odłamu islamu. Jeden z nich powiedział w wywiadzie, że będą też chcieli pójść z tym na wschód z całym swoim bagażem ideologicznym. W Polsce nie jesteśmy na takich ludzi przygotowani. Nie mamy wiedzy na ten temat, a wiemy, że to już się dzieje w Polsce – przypomniał. Napawa nadzieją fakt, iż problem terrorystów został w Polsce poruszony przez polityków. Boli jedynie, iż aby to nastąpiło, musiał zostać udaremniony zamach bombowy. Do tej pory Polska żyła w złudnej iluzji bezpieczeństwa. Faktem jest niestety, iż od przerażającej sytuacji Francji czy Niemiec nie dzieli nas żadna magiczna bariera.

Źródło: NCzasTV

Przeczytaj również:

PILNE! Puławy w szoku! Ukrainiec planował zamach terrorystyczny w Polsce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. Flex mówi

    Całe szczęście, że mamy w Sejmie 12 apostołów prawdy (tzn. ten 12sty już dawno się sprzedał za srebrniki z ministerstwa cyfryzacji). Na razie ich misja przebiega chyba tak, jak oczekiwali wyborcy. PIS zbyt wiele spraw chce zamieść lub przemilczeć, albo zakrzyczeć tematyką zastępczą. Miło widzieć i słyszeć w TVPIS rzeczowych, konkretnych, inteligentnych i błyskotliwych przedstawicieli Konfederacji. gaszących POPISowo-Lewicowe stado na każdym polu.

  3. Robert mówi

    Szczęśliwie wszystko jest kontrolowane przez służby z mosadówpejsbukowychCIAsnosadzonych,z wież antenowych 5G gęsto ,,rozproszonych,,a ten nadzór wybitnie wie,kto i w jakim celu ma być zdalnie przydzielony i wysadzony dla dobra całego globu.Pytanie na śniadanie…Dlaczego największa Chińska potęga telekomunikacji cyfrowej nazywa się hujałej?Bo pewnie wiedzą dzięki niej,że w Chu..to my,a nie nas…

  4. Robert mówi

    Jej piękne czarne oczy $nią się czarne oczy ich nie przeoczysz.Wiem że nie, z 5G

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.