Konfederacja o wojskach amerykańskich w Polsce

7

Dziś odbyła się konferencja prasowa posłów Konfederacji dotycząca umowy polsko-amerykańskiej. Posłowie obecni na spotkaniu z prasą skrytykowali umowę w podpisanej przez rząd PiSu formie. Przede wszystkim zwrócili uwagę na brak sprecyzowania co do ponoszenia kosztów stacjonowania oddziałów amerykańskich i wyjęcie żołnierzy amerykańskich spod jurysdykcji polski sądów. Poseł Grzegorz Braun nazwał obecność Amerykanów „kolonizacją+”i przyrównał do okupacji wojsk radzieckich (potem rosyjskich) z lat 1944-1993. Poseł Janusz Korwin-Mikke zwrócił uwagę, że obecność wojsk amerykańskich może sprowokować Rosjan do ataku na obiekty leżące na polskim terytorium.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jutro (16 września) Sejm ma się zająć ratyfikacja podpisanej 15 sierpnia umowy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pol mówi

  ” brak sprecyzowania co do ponoszenia kosztów stacjonowania oddziałów amerykańskich i wyjęcie żołnierzy amerykańskich spod jurysdykcji polski sądów”- akurat to jest dobrze sprecyzowane.Wszystkie koszty poniesie RP i jest sprecyzowane,że koszty te beda co rok inne.

 2. Antyparch mówi

  Rosja jak zechce to wejdzie do Polski jak do Donbasu i newet Braun ich nie zatrzyma.
  Z amerykanami czy bez ameryksnow na polsim terytoriun. No chyba,ze bosak,wlasnym cyckiem Polske obroni.

  1. Robins mówi

   Po prostu mikrocefal

 3. Stanislaw Miciuk mówi

  Polityka zagraniczna USA jest kierowana przez ludzi spotykajacych sie w Bilderberg, ktorzy chca zapanowac nad swiatem. kiedy poznalem ich plan przed wielu laty okrslano go jako makrokapitalizm. Dzis okresla sie planem globalnym. Oto niektore punkty.1. Wywolywac i podtrzymywac wojny, by kierowac sytuacja swiata. 2. Zlikwidowac punkty laczace ludzi.Kosciol Katolicki. Rodzine. Panstwa narodowe.3.zadluzac kraje.

 4. George mówi

  To jest niesłychane co ta żydokomuna spod znaku PiS wyprawia. Myślą, że ustawa bezkarność+ ich ochroni przed wymierzeniem sprawiedliwości? He, he… Oj się pomylą. Przyjdziemy po nich, a wtedy … niech ich Bóg ma w opiece!!!!

  1. Wiertarka udarowa mówi

   Ty szczególnie siedząc w domu przed monitorem a w majtach kupa. Śmieszne groźby.

  2. Greg mówi

   Prawda !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.