Konfederacja apeluje o zakończenie żenującego spektaklu koalicji rządzącej [WIDEO]

Konfederacja/ fot. screen
8

Podczas wtorkowej (22.09.2020) konferencji prasowej w Sejmie Konfederacja zaapelowała o zakończenie żenującego spektaklu koalicji rządzącej, którego świadkami jesteśmy od głosowania nad ustawą „Piątka dla zwierząt” w ubiegłym tygodniu. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry zagłosowała przeciw tej ustawie, w związku z czym władze PiS zapowiedziały zerwanie współpracy z SP i odwołanie Ziobry ze stanowiska ministra sprawiedliwości-prokuratora generalnego.

– Wszystko wskazuje na to, że kierownictwo PiS-u bardziej kocha stołki niż nienawidzi Zbigniewa Ziobry. Tak dziś wygląda stan gry. Ale w ubiegłym tygodniu dokonała się rzecz fundamentalna. Ten, który ukradł Polsce prawicę kilkanaście lat temu, Jarosław Kaczyński (…) nie do końca złamał swój własny klub, terroryzowanie nie do końca odniosło skutek. Kilkunastu posłów zbuntowało się. Era Kaczyńskiego dobiega końca  – powiedział poseł Robert Winnicki i podkreślił, że pod hasłami prawicy Kaczyński realizuje program lewicy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie dopuśćmy do tego, żeby te wewnętrzne konflikty, ta kłótnia nie w naszej rodzinie, żeby zamulała polską przestrzeń i debatę publiczną – zaapelował poseł Grzegorz Braun. – Za zasłoną dymną w postaci ustawy antyrolniczej zostały piorunem przepchnięte przez Wysoką Izbę tak istotne dla polskiej wolności, własności i suwerenności fatalne, oby nie tragiczne w skutkach, ustawy takie jak: Okupacja vel Kolonizacja+, czyli ratyfikacja układu o instalacji baz obcych wojsk na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej; druga ustawa – Bankructwo+, czyli łatanie stumiliardowej dziury budżetowej. (…) Bezkarność+, projekt najbezczelniej wprowadzony tutaj do Sejmu, dzięki Konfederacji powstrzymany na parę tygodni, ostatecznie kuchennymi drzwiami wycofany z obiegu parlamentarnego. (…) Uważajcie Państwo, bo ten projekt może jeszcze wrócić – mówił.

Grzegorz Braun poinformował, że Konfederacja złożyła doniesienie do prokuratury zarzucając marszałek Sejmu Elżbiecie Witek popełnienie przestępstwa polegającego na nieuprawnionej odmowie poddania pod głosowanie poprawki do ustawy złożonej przez to ugrupowanie. Poprawka dotyczyła ochrony życia ludzkiego.

Konfederacja wnioskuje o zakończenie żenującego spektaklu koalicji rządzącej!

Konfederacja wnioskuje o zakończenie żenującego spektaklu koalicji rządzącej!#Konfederacja

Posted by Konfederacja on Tuesday, September 22, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Jarosław zbawia naród

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. antyparch mówi

  o nierob jajko mordechaj vel bosak,co cale zycie nie pracowal,za to ulotki partyjne roznosil,rwie sie do zloba,i kapus winnicki,ze ja kiedys na te holote glosowalem. dzisiaj zamiast glosu oddalbym na nich mocz.

  1. tuszyn mówi

   kogo chcesz gudłajski pachołku sprowokować?/ co tutaj robisz?

  2. antyPOPiS mówi

   @Tuszyn, daremny trud, ta parchata ameba ma płacone od wPiSu, więc ma refluks na jedno kopyto ,oszczędnie w słowach, gramatyce i ortografii, ale tak coby sponsor zrozumiał że spełnia wytyczne. I tak jego wymiociny są „fersztejn” dla niepolskojęzycznych nadzorców kacPiSkiej mafii, musi będzie miał z szekla od wPiSu…

  3. antyparch mówi

   mordechaj Jajko vel bosak mi placi,katolicka cuvwo,

 2. fajera mówi

  weź sobie może w ustawieniach Windows zmień klawiaturę na polską?

 3. antyparch mówi

  Już na mnie synek donosiłeś do sądu i przegrałeś. Donosicielom mówię, że są niegodni a po twoich reakcjach jestem coraz bardziej pewien, że nie tylko takie świństwa robiłeś” – komentuje natomiast groźby Winnickiego Jakubiak.

 4. Obiektywy mówi

  Całkiem im odwala.
  Ta konfederacja to jakaś pomyłka w polityce, za co Pan Bóg kara nie których Polaków, że głosują na tego typu ludzi.. To jest dziadostwo

 5. rebih mówi

  Bezkarność+ na pewno wróci, bo to projekt kluczowy dla członków rządu i administracji, którzy dokonywali przestępstw. Jeśli Kaczyński chciałby ten projekt ukatrupić może spotkac sie z otwartym buntem, bo nikt za Jarosława nie ma ochoty siedzieć w więzieniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.