Komedia! Zandberg atakuje Rostowskiego za „liczenie homoseksualistów”

Adrian Zandberg/fot. youtube
2

Były minister finansów, Jan Vincent Rostowski, wygłosił na antenie TVN24 apel o ujawnienie „niezdeklarowanych gejów” w Prawie i Sprawiedliwości. Odnosząc się do słów Jarosława Kaczyńskiego, który stanowczo sprzeciwił się wygłoszonemu przez Pawła Rabieja postulatowi adopcji dzieci przez pary jednopłciowe („Wara od naszych dzieci”), Rostowski powiedział w rozmowie z Konradem Piaseckim: – To po prostu podłe i paskudne, a poza tym jest szczytem hipokryzji, bo wszyscy wiedzą, że nie ma partii politycznej w Polsce, gdzie jest więcej niezdeklarowanych gejów niż w PiS-ie i szczególnie na najwyższych pozycjach w PiS-ie.

W dalszej części rozmowy Rostowski zaapelował o ujawnienie homoseksualistów w Prawie i Sprawiedliwości:  – Nie jest moją sprawą mówić, kto na najwyższym poziomie PiS-u jest gejem, ale środowisko LGBT powinno się zastanowić, czy ta pewna zmowa milczenia nie powinna być przerwana – powiedział Rostowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Poseł Platformy prowadzi na Twitterze żenujące „śledztwo” nt. Rabieja i Kaczyńskiego. Rostowski już policzył homoseksualistów i wie, że „nie ma partii w Polsce, gdzie jest więcej gejów niż w PiS”. Czy wyście się ze skrajną prawicą na łby pozamieniali, szanowni obrońcy demokracji? – napisał na Twitterze Adrian Zandberg z Partii Razem.

Mój komentarz: To dopiero komedia. Najpierw prezydent Trzaskowski podpisuje deklarację, w której stwierdza, że w Warszawie nawet 200 tys. osób to członkowie społeczności LGBT. Potem wiceprezydent Rabiej oświadcza, że 100 tys. warszawiaków to osoby LGBT (a gdzie drugie 100 tysięcy? Wyjechało?). Teraz b. minister Rostowski policzył homoseksualistów w Prawie i Sprawiedliwości, a Zanberg oburza się i stwierdza, że obrońcy demokracji pozamieniali się na łby ze skrajną prawicą. Tak się składa, że „skrajna prawica” nie liczy homoseksualistów i nie nakłania ich, żeby biegali z tęczowymi flagami na Paradach Równości? To robi lewica, z Adrianem Zandbergiem włącznie. Niech więc Zandberg nie udaje głupiego!

Źródło cytatów: TVN, twitter

Przeczytaj też:

Episkopat apeluje o wycofanie tzw. Karty LGBT: „Zagrożenie dla przyszłości naszego kontynentu”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. klioes vel pislamista mówi

  Incydent rodzinny w Utrechcie

  Prawaku mówiłeś, że to zamach… Niech Cię!…
  To tylko INCYDENT RODZINNY w Utrechcie.
  Turek Gokmen Tanis ma tu pewną winę.
  Zabił kilku ludzi. Ma dużą rodzinę!!!
  Na razie w nagrodę nie odszedł do raju,
  Bo Holendrzy broni nie noszą w tramwaju.

 2. Robert mówi

  e kolego!Swój atakuje swojego?Czyżby o poglądach nie decydował korzeń pochodzenia,tylko orbita wokół rządu światowego?Skrajna lewica,prawica skrajna,jest fajna dla Izraela,co innego kraj z ducha narodowego…Swoją drogą,ciekawe czy Piasek dałby radę zaśpiewać w hurze,,Narodnaja wajna,,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.