Komedia! Tak wyglądają „spotkania dwustronne” premierów Czech, Słowacji i Węgier z premierem Izraela

Grupa Wyszehradzka w Izraelu/ fot. twitter
9

– Na zdjęciu trzy spotkania dwustronne premiera Izraela z przedstawicielami państw Grupy Wyszehradzkiej. Z uwagi na napięty grafik wszystkie trzy spotkania dwustronne odbywają się w tym samym czasie – ironizuje na Twitterze Patryk Słowik, dziennikarz Dziennika Gazeta Prawna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Faktycznie, trudno się nie uśmiechnąć, zestawiając to zdjęcie z zapewnieniami premiera Morawieckiego o solidarności państw Grupy Wyszehradzkiej, które zademonstrowały sojusz z Polską w związku ze skandalicznymi wypowiedziami premiera Netanjahu i ministra Katza o Polakach współpracujących z nazistami i wysysających antysemityzm z mlekiem matki.

– Dziś rano przekazałem premierom Węgier, Czech i Słowacji nasze stanowisko ws. szczytu Grupy Wyszehradzkiej. Ważna decyzja o przesunięciu spotkania z Izraelem pokazuje, że V4 jest jednością i nie ma wśród nas zgody na bezpodstawne, rasistowskie ataki na żadnego z partnerów – napisał wczoraj premier Morawiecki na Twitterze.

Kto wie, może podczas tego „spotkania dwustronnego” premierzy Czech, Węgier i Słowacji tłumaczą, premierowi Netanjahu, że „nie ma zgody” i niech lepiej uważa, bo będzie z nim krucho? Przecież na zdjęciu wyraźnie widać, jakie mają groźne miny, a Netanjahu schował się pod stolik i płaczliwe obiecuje, że już nigdy więcej nie powie niczego niestosownego, a ministra Katza rzuci rekinom na pożarcie. Nie widać? Jak to? Trzeba się lepiej przyjrzeć, a z pewnością każdy to zobaczy.

Przeczytaj też:

Sukces? Szczyt V4 odwołany, ale w Izraelu odbędą się „spotkania dwustronne”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. krzysiek mówi

  zyd urabia ich , bada na ile jest mozliwe wyciagniecie kasy …jestem dumny , ze nasz Premier pokazal im środkowego palca !

 2. j23 mówi

  to juz zydzi są w Europie ?! co oni szukaja w Grupie Wyszogradzkiej ?! kto ich tam wciagnal i na jakiej podstawie ?!

 3. Włościanka mówi

  Tylko flachy jak w Magdalence brakuje. Bo te zadowolone gęby kolesiostwa podobne. Ale dziwne, że żydzi najpierw nas chcą obrobić. Potem wiadomo od tamtych też zażądają łupów. Więc dziwne, że ich troje łyka dyrdymały Nakłamjachu.

 4. Suweren mówi

  Czy mi się wydaje, czy polskę reprezentuje ambasador U.S. Mosbaher? TO nie ONA przypadkiem?

 5. klioes vel pislamista mówi

  Bojkot Izraela
  dedykuję Retiemu z Twittera
  – wierszyk do rozsyłania sms-ami:

  Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
  Tak się zaczyna – nie kupuj od
  Firm z Izraela!!! Chcą sprzedać Ci
  („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
  Choć z mlekiem matki nienawiść masz.”)
  Szajs… jeśli swoje pieniądze dasz…

  Bojkotuj firmę MK Cafe.
  I Pedros, Fort, Teartis – złe!
  Cinema City unikaj kin,
  Nigdy nie kupuj żydowskich win!
  Syropów Fabbri i Super-Pharm
  Nie pij! I nie jedz dla Gojów karm!!!

 6. Robert mówi

  Widać,że są na Katzu i nikt się nie śmieje,albo to co piją ,to politycznie najwyższa marka.Katza wyssali z mlekiem matki,napluli do miarki,powstała bawarka,niby niemiecka trauma dla dziecka,zwana angielskim rarytasem,tak naprawdę jest francuskiej kuchni frykasem.Więc wyjątkową moc konsumenci odkrywają w powstałym samogonie,siedzą,jedzą,piją,rżą jak konie…czystej krwi arabskiej

 7. Robert mówi

  Tak na poważnie.Stoją dwie Panie,każda przy swojej ścianie.

 8. Alex mówi

  To faktycznie po co bylo jechac?,zreszta skad taki pomysl grupy wyszchogradzkiej na spotkanie w Izraelu?a te panie do obslugi tych panow?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.