Komedia! Ekspertka od marketingu politycznego „odkryła”, kto stoi za polskim żądaniem reparacji wojennych od Niemiec

fot. facebook
6

Anna Mierzyńska przez siedem lat zajmowała się „personal marketingiem i marketingiem politycznym”, pracując w biurze poselskim posła Roberta Tyszkiewicza z PO. „Dziś działam marketingowo na rzecz instytucji publicznych, uczelni wyższych i  organizacji pozarządowych. Na co dzień pracuję na Uniwersytecie w Białymstoku.” – pisze Mierzyńska na swoim blogu. Oto najnowsze odkrycie tej pani – polskie żądanie reparacji wojennych od Niemiec odbywa się z inspiracji Rosji.

„Przyglądając się mediom społecznościowym i trwającym w nich kampaniom widać wyraźnie, że niektóre tematy potrafią pojawiać się niemal znikąd, błyskawicznie rozchodzić się po sieci i wpływać na sytuację Polski, w sposób korzystny głównie dla Rosji. (…) Przykładem może być sprawa reparacji wojennych, których podobno domagamy się (strona rządząca) od Niemiec. Temat jako pierwszy pojawił się w sieci pod koniec lipca, zaraz po zakończeniu protestów pod sądami. (…) Na pewno nakręca on wrogie nastroje społeczne wobec Niemiec, wywołuje agresję i niepokój. Kto zyskuje na budowaniu takich nastrojów społecznych między Niemcami a Polakami? Rosja, prawda?” – pisze Mierzyńska w artykule pt. „Jaki wpływ na polską politykę mają rosyjskie trolle?”.

Wsparcie - darowizny

„Odkryciem” ekspertki od marketingu politycznego zachwycony jest poseł Budka z PO.

Totalna opozycja jest naprawdę bardzo, ale to bardzo głupia. Wmawianie polskiej opinii publicznej, ze żądanie reparacji od Niemiec to inicjatywa rosyjskich trolli, jest tej głupoty szczytem. Czy uchwała Sejmu z 2004 roku zobowiązująca rząd RP do podjęcie w stosunku do Niemiec stosownych działań w tej sprawie to też wynik działania rosyjskich trolli? Przypominamy, że uchwałę poparły PiS, PO, SLD i PSL jednoznacznie wskazując, że Polska nie otrzymała należnych jej reparacji wojennych od Niemiec. Dziś poseł Budka angażuje się w budowanie narracji o rosyjskich trollach, które zainspirowały polski rząd do podniesienia tej kwestii. Żenada!

Źródło: mierzynskamarketing.wordpress.com, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Claire mówi

  Tej lewaczce aż jakaś brodawka wyrosła na wardze od tych głupot, które opowiada, i w które wierzy tylko ona i Budka, jakże przystojny, urodziwy mężczyzna 😉

 2. mariusz mówi

  polsce reparacje sie naleza,ale moze chazarscy semici stoja za tym,bo znow sie chca wzbogacic-tym razem na tamtym nieszczesciu polski i polakow,a polacy dostana tylko pala po glowach i czarny pijar.

 3. UCHOdźca mówi

  Wszyscy doskonale wiemy że te reparacje wywołała merkelowa, bo wtrynia się w sprawy Polaków, jako narodu. Gdyby unia miała za grosz honoru, to PiS nie musiałby robić nacisków, a tak to co mają siedzieć cicho i wysłuchiwać pomyj że strony junkersa, który tylko podgrzewać potrafi?

 4. Bogi mówi

  Widziałem że można być nie w pełni władz umysłowych i nie być zamkniętym w psychiatryku, ale żeby aż tak ? Może ona uciekła i się ukrywała udając normalną.

 5. Bogi mówi

  Rosja zrobi wszystko, aby uniknąć roszczeń Polski o reparacje ze strony ZSRR.

 6. Gustavo mówi

  Panstwa Polskiego juz…NIEMA !!!
  Ostal sie jeno Lud Polski…rozbity…oglupiony…podzielony…zdemoralizowany propaganda i szubrawymi podstepnymi gierkami psychologicznymi lukrowanej zydo-komuszej agendy Multi-Kulti i Trockistowska demagogia plynaca w najrozniejszych przejawach i formach nacisku z siedliska najwiekszego…ZLA i ZAGLADY…Narodow Europy z siedziba w Brukseli i Berlinie Glownej Kwaterze formujacego i przeobrazajacego sie …FASZYZMU-ISLAMSKIEGO !!!…Zdazajacego milowymi krokami w tempie niemalze ponad-dzwiekowym do stworzenia….IV RZESZY KALIFATU GERMANSKIEGO !!!…HAIL ALLAH AGBAR !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.