Komedia! Ambasada Izraela skarży się na antysemityzm w TVP Info

Anna Azari / fot. Twitter
24

Ambasada Izraela opublikowała dziś oświadczenie, w którym skarży się na „falę ataków o podłożu antysemickim”. Poniżej pełna treść oświadczenia.

Odnotowaliśmy w ostatnich dniach falę ataków o podłożu antysemickim. Wszelkimi możliwymi kanałami docierały do nas antysemickie wypowiedzi i komentarze, wiele z nich dotknęło bezpośrednio pani ambasador Anny Azari.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do tej pory wstrzymywaliśmy się z reakcją, ale nie możemy dłużej milczeć.

Antysemickie treści niekontrolowanie pojawiają się zarówno w polskim Internecie jak i mediach, szczególnie w TVP INFO. Wprawdzie Krzysztof Czabański, szef Rady Mediów Narodowych, zakomunikował: „W mediach publicznych nie ma miejsca na wypowiedzi antysemickie”, lecz zjawisko to niestety nadal trwa.

Na Twitterze 1 lutego TVP INFO opublikowało wpis łączący reakcję Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji. Trudno o bardziej jaskrawy przykład antysemickiego fake newsa.

Przypominamy i zapewniamy, że Izrael stoi na tym samym stanowisku, co Polska, nazywa obozy śmierci – niemieckimi nazistowskimi obozami.

Mamy nadzieję, że ponad 30 lat pracy wielu wspaniałych ludzi, zarówno po polskiej jak i izraelskiej stronie, nie pójdą na marne i nadal będziemy potrafili wspólnie pracować w atmosferze dialogu i wzajemnego zrozumienia.

2.02.2018​

Ambasada Izraela w Polsce

Nasz komentarz: Trudno znaleźć bardziej jaskrawy przykład żydowskiej bezczelności. W obliczu zmasowanej antypolskiej kampanii prowadzonej obecnie przez polityków izraelskich, izraelskie media, żydowskie organizacje międzynarodowe i żydowskie lobby w USA, ambasada Izraela po raz kolejny uruchamia pałkę antysemityzmu, ponieważ TVP Info wskazała na wątek żydowskich roszczeń.

Brawo! Bawcie się tak dalej! Plujcie na Polskę i Polaków, domagajcie się miliardów od kraju, który był ofiarą niemieckiej agresji, opowiadajcie brednie o polskim narodzie sprawców, przyjmujcie ustawy zarzucające Polsce negowanie Holokaustu. Jeszcze trochę i pałką antysemityzmu będziecie mogli walić się wyłącznie w swoją żydowską głowę. Tylko tyle wam pozostanie.

Źródło: embassies.gov.il

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  To jest skutek „mitu holokaustu”, czyli starannej propagandy mającej z żydostwa zrobić święte krowy. Teraz nie można nawet na Żyda krzywo spojrzeć, bo od razu podniesie wrzask, że „antysemityzm”. Niestety, przez własną głupotę jesteśmy sobie winni, skorośmy im na to pozwolili. Co robić w tej sytuacji? Zedrzeć z żydostwa szaty niewiniątek. Skończyć z „mitem holokaustu”. Przestać się nad nimi rozczulać. W II wojnie światowej zginęło ok. 60 milionów ludzi i ten ich święty holokaust to tylko CZĘŚĆ tej wojny. Żydostwo traktować jak wszystkie inne nacje. Zaatakują? Ma nastąpić odwet. Tak wygląda bowiem rzeczywistość.

  1. ROMAN mówi

   POPIERAM

 2. Robert B. mówi

  „Jeszcze trochę i pałką antysemityzmu będziecie mogli walić się wyłącznie w swoją żydowską głowę. Tylko tyle wam pozostanie.”

  Ja przypominam, że to nie jest tak, że wszystko na świecie miało swoje przyczyny oprócz świętego, bo żydowskiego, holokaustu. Że to jedyne wydarzenie na świecie, w Układzie Słonecznym, Galaktyce, Wszechświecie bez przyczyn. Otóż tak nie jest. Wystarczy wejść z Żydami w kontakt, by się szybko połapać, o CO chodzi z tymi wiecznymi niepokalanymi cierpiętnikami. Tak igrają, że się w końcu ZNOWU doigrają. Nienawidzą ich wszędzie, dosłownie wszędzie i nie zmieniło się to ani troszeczkę „nawet” po ich świętym holokauście.

 3. michu mówi

  O właśnie co to znaczy wolność wypowiedzi niekontrolowana. Za Stalina nie do pomyślenia. Gdyby tak Kościół katolicki oskarzali o złe sprawy to co innego, ale żeby eskimosów? Toż to skandal.

 4. Normalny mówi

  To typowe objawy pilpulizmu i mentalności Kalego. Tu i psychiatra nie pomoże ale jedyna szansa w biogenetyce, bo w ich rychłe nawrócenie na wiarę katolicką marna nadzieja.

 5. D. mówi

  A TO TA LITWACZKA, ZYDOKOMUNISTKA AZARI JESZCZE W POLSCE SIEDZI!!??? PRZECIEZ TOTO POWINNA BYĆ WYWALONA Z POLSKI TYDZIEN TEMU JAKO PERSONA NON GRATA!!!

 6. Antoni Atomowy mówi

  A gdzie w tym wszystkim jest jakaś zorganizowana obrona Polski, czyniona przez rząd pis? Gdzie słynne żydowskie środowiska broniące Polski, taki tekst był w gapolu. Gdzie te Danielsy i Wajsy, co pewno wizięły kasiorę, nie wiadomo za co? No i co robi słynna Polska Fundacja Narodowa? Ludzie samotnie mają bronić w mediach społecznościowych naszego dobrego imienia? To po co nam takie jełopy na ministerialnych stołkach? Dać władzę narodowcom, zabrać kasę dla wrogich mniejszości bo nam do końca Polskę rozwalą, a robili to już w latach 1939 1989 i robią do tej pory. Ministry zdziwione stanowiskiem ukradliny i usraela? Naprawdę? Jak dzieci we mgle, marzące o wspólnej srolin.

 7. Renata mówi

  No to teraz PIS niech powie sprawdzam i niech przegłosuje ustawę o reprywatyzacji. Skoro nie o to im chodzi to nie powinni mieć z nią problemu!

 8. Robert mówi

  W partii szachów mamy przysłowiowy pat.Ustawa do podpisu na biurku u Trumpa i ustawa do podpisu na biurku u Dudy,z tym ze teraz ruch ma ten pierwszy,bo dłużej leży…

 9. goj mówi

  Jeżeli krytyka żydów jest antysemityzmem, to ja jestem antysemitą! Zawsze myślałem, że antysemita to osoba, która chce zabijać, przepędzać i grabić żydów jak Niemcy, a nie osoba, która się po prostu z żydami w czymś nie zgadza. Skoro znaczenie tego słowa uległo zmianie na takie niewinne, to czemu się za nie karze?

 10. Majlgosia mówi

  Izrael nadal wyczekuje swej pociechy. Tyle w Święto Objawienia Pańskiego.

 11. Rosenbusch mówi

  ANTYSEMITA – Człowiek, którego nie lubią żydzi lub Człowiek, który mówi prawdę o żydach…..

  Tak naprawdę żydzi to nie Semici; oni nie maja nic wspólnego z rodem Noego.

  1. ten i ów mówi

   I dlatego „Rosenbush”, należałoby zrewidować to pojęcie, jak i zapisy prawne w tej kwestii. Wówczas, rząd będzie mógł powiedzieć: „Pokażcie mi Żydów, którzy w istocie są semitami.” Gdyby Żydzi nie byli antysemitami, łączyliby się z innymi narodami semickimi, prawda? A jednak oni między sobą walczą. I kto tu jest antysemitą?

 12. Kola mówi

  Wsciekle przeklete pasozytnicze zydostwo ciagle POdsycaja nienawisc POgarde niewole calemu swiatu itd

  1. Robert B. mówi

   A potem…. A potem jak przebiera się miarka, to trzeba ich raaaatoooowaaaać. Palcem w bucie nie kiwnę.

 13. JewishCrimes mówi

  Wielki apel do wszystkich do czytelników, pomóżcie leczyć żydowską amnezję! Naród wyprany z pamięci o działaniach swoich pobratymców potrzebuje Waszej pomocy! Informujcie o stronie JewishCrimes.info zawierającej informacje w języku angielskim nt. żydowskiej kolaboracji z Niemcami: Judenraty, żydowska policja w getcie, Grupa 13 [żydowskie Gestapo] oraz wybitni działacze żydowscy Chaim Rumkowski, Abraham Gancwajch, Josef Szynkman i inni którzy w ramach pomocy Niemcom ładowali Żydów do wagonów. Szalom i do przodu!

 14. rozum mówi

  Była minister Izraela o triku holocaustu
  https://www.youtube.com/watch?v=3Mqky6-bAk4
  Renan w swem dziele „Antichriste“ stwierdza, że niechęć do żydów była już w świecie starożytnym zjawiskiem powszechnem.
  Zachodzi więc pytanie, dlaczego tak jest? dlaczego tylko w stosunku do żydów istnieje podobna niechęć?
  Przyczyna tego kryje się w samych żydach, przyczem powierzchowność żyda i jego zewnętrzne właściwości odgrywają tutaj podrzędniejszą rolą. Głównem źródłem jest „neszome Jud“, to jest „dusza żydowska“ i jej cechy , “Życie Goja i wszystkie jego siły fizyczne należą do żyda” (A. Rohl. Die Polem. s. 20).
  * „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)
  * „Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)
  Zaklęcie do fałszowania PRAWDY – antysemityzm – w istocie oznacza wszelkie postawy obronne przed rasistowsko-faszystowską propagandą i religią żydów wobec wszystkich Nie-żydów. Każdy kto się broni przed brutalnym żydowskim gwałtem i ujawnia zaprzysiężoną zmowę nienawiści żydów do NIE-żydów piętnowany jest jako antysemita – już używanie tego słowa świadczy , że mamy do czynienia z agresywnym napastnikiem, który chce za wszelką cenę zatrzymać fakty PRAWDY o zbrodniach i łajdackich poczynaniach żydów !! Polacy to szlachetny naród, mieszkały obok nas ludy z całej Europy w tym i przepędzani przez cały świat żydzi. Dzisiaj za dom, gościnę i serce żydzi płacą Polakom wyjątkową podłością w postaci zdrady i grabieży. Strach u żydów przed prawdą jest do tego stopnia przerażający, że wpisali sobie to w nauki Talmudu i na tej bazie wyprodukowali zaklęcie „antysemityzm” to zaklęcie ma za zadanie uciszyć każdego kto ujawnia i zna prawdę o założeniach i swoistym syndykacie zbrodni i rabunku jaki zawiązali instytucjonalnie i religijnie żydzi !! – A co mówi Talmud, który jest nakazem dla każdego żyda ( Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami

 15. Tadeusz Łapanowski mówi

  To prawda ,że Żydzi wszystko podciągają pod antysemityzm. Tymczasem jest antysemita ten kto prześladuje ich za wiarę , za wygląd ,za kulturę , ale nie jest ten kto da w pysk za robienie świństw w interesach albo zwykłe szalbierstwa czy zbrodnie . Tymczasem Panowie Żydzi zasłaniają się „Holocaustem” jak tarczą i robią z siebie świętych nad świętymi. Z tym trzeba skończyć . Znam narody które zostały wycięte do ostatniego człowieka.

 16. Tadeusz Łapanowski mówi

  A swoją drogą czy ktoś potrafi mi wyjaśnić jakim cudem 3 miliony Żydów mieszkało w zajadle antysemickiej Polsce natomiast w niebywale przyjaznej im Europie w sumie kilkaset tysięcy?.

 17. Bart mówi

  Sami sobie na to zasłużyliście Żydzi. W obozach na początku mordowani byli Polacy. Dopiero później była eksterminacja żydów.

 18. M.B. mówi

  Duda i Kaczyński protestują teraz przeciwko pomawianiu Polski o współudział w holocauście żydów. Coż za obłuda ! Ja się pytam, a kto pomawia Polaków?! Eskimosi? Kosmici ? To żydzi szkalują potwornie Polskę od parudziesięciu lat. Dlaczego Duda i Kaczyński tego nie powiedzą? Dlaczego Morawiecki ma gębę pełną „naszych współbraci i współrodaków”, jak określa żydów?
  Przecież to najgorsi wrogowie Polski ! Duda i Kaczyński to judasze !

 19. M.B. mówi

  Brawo Panie Jacku za ten komentarz do bełkotu tej…
  Módlmy się tylko, aby żydzi się nie opamiętali. Najgorsze, co może się wydarzyć, to gdyby się teraz wycofali z tych psychiatrycznych ataków na Polskę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.