Kołodziejczak: „Siekierski weź się do roboty. Ja jestem od zapier**lania”

Michał Kołodziejczak pacyfikowany przez policję / Fot. FB
8

Nie ustają protesty polskich rolników, którzy w imieniu własnym i lwiej części polskiego społeczeństwa sprzeciwiają forsowaniu unijnej polityce „klimatycznej” oraz sprzeciwiają się zalewaniu Polski ukraińskim zbożem technicznym.

We wtorek (13.02.2024 r.) rano do protestujących w Dorohucku przyjechał wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczyk. Ten Kołodziejczak, który jeszcze niedawno przewodził licznym protestom rolniczym w Polsce. Dziś, już w innej roli, rozmawiał z rolnikami, którzy walczą o przetrwanie rolnictwa w Polsce. Poprosił protestujących, żeby wskazywali mu wszelkie nieprawidłowości, których są świadkami. Rolnicy podejrzewają m.in., że na terytorium Polski wpuszczane są transporty z nielegalną żywnością.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz na platformie X pojawiło się nagranie z wtorkowego spotkania, na którym słychać głos oburzonego Michała Kołodziejczaka. Wiceminister nie szczędził gorzkich słów pod adresem przełożonego, szefa resortu rolnictwa, Czesława Siekierskiego.
Wczoraj Siekierski idzie do telewizji i mówi: „potrzeba czasu, Kołodziejczak to chciałby szybko” (…) Ja jestem od zapierdalania. Od przyjeżdżania tu, od mówienia, co jest, co widzę. Od podejmowania decyzji w ministerstwie jest minister Siekierski. I zacznijcie od niego wymagać. Zacznijcie od niego wymagać! Od Siekierskiego. Wyjdź i powiedz do telewizji, żeby minister Siekierski wziął się do roboty – mówił Kołodziejczak.

Obejrzyj nagranie, na którym widać jak rolnicy otworzyli wagony na granicy:

Przeczytaj także:

ABW zatrzymała ukraińskiego szpiega

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jan mówi

  Zap******aj, Kołodziejczak! Jak ci rodzima kanalia dobrze pachniała, to teraz zap******aj! Jak cię nie wyleją na mordę z tego rządu, to znaczy, żeś tyle samo wart, co oni.

 2. Kunegunda mówi

  ROLNICY–kochani Rodacy POLACY –ani kroku w tył– kazdy Polak jest z WAMI w kraju i za granicami.. „” Nie lekajcie sie „” –cala POLSKA z WAMI.. nie odpuszczać, obyscie sie nie sprzedali– łapówkami !! Szcesc BOZE Rolnicy -ostatnia Nadzieja na wolna POLSKE!!!!

 3. verizanus mówi

  @ Kunegunda Każdy? Na pewno?

 4. Shadow mówi

  Pies ich pierdolił. Kołodziejczak kłamie, kłamie, kłamie. Sprzedajny sukinsynu, sprzedajna szmato. A dla was protestujący, siły i błogosławieństwa dobrych aniołów. Nie słuchajcie nierządnych sukinsynów, bo was oszukują. Robią skurwysyny dile za plecami rolników i Polaków i udają, że wszystko jest cacy. A ten Kołodziejczak ma im służyć za wentyl. Jest gnojem.

 5. Hammurabi mówi

  @Kunegunda
  Blokowanie ruchu w wielu miejscach Polski na pewno przyprawi o palpitacje serca von der Leyen z domu Albrecht a banda unijnych komisarzy będzie roztrzęsiona litrami piła coś na uspokojenie.
  Protest merytorycznie jak najbardziej słuszny jednak forma – co tu wiele gadać – nieskuteczna i bezsensowna.
  Strajk, protest, przejaw społecznego buntu musi powodować niedogodności dla tego, przeciwko komu jest skierowany. Sytuacja kiedy to konsekwencje protestu skrupiają się na zwykłych Polakach, którzy nie mają absolutnie żadnych narzędzi by wpłynąć na brukselskie decyzje jest potencjalnym źródłem utraty społecznego poparcia.
  Owszem blokada przejść granicznych drogowych i kolejowych, solidny a nawet bardzo solidny kipisz i rozpierducha w firmach które sprowadzały bądź nadal sprowadzają ukraińskie płody rolne z samej Ukrainy jak i via Litwa, Zalew gnojowicą ministerstw, Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej, siedzib partyjnych i poselskich – to zaboli adresatów protestów.
  To, co się dzieje na drogach jest jedynie odmrażaniem sobie uszu na złość mamie!

 6. Alm mówi

  Komiczna jest ta pacyna robiąca aktualnie za ministra.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.