Kolejny muzułmański atak na Polaków! W Calais próbowano zatrzymać auto i włamać się do środka!

Fot. Youtube
2

Kilka dni temu informowaliśmy o śmierci polskiego kierowcy ciężarówki na autostradzie A16, w pobliżu Calais, gdzie imigranci ustawili blokadę z konarów. Teraz grupa kilkunastu muzułmanów w tej samej okolicy próbowała zatrzymać samochód Polaków i włamać się do środka.

PRZECZYTAJ (KLIK): Polski kierowca spłonął żywcem, bo muzułmanie ustawili blokadę na drodze!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Auto kierowane przez Polaków jechało w długim sznurze samochodów osobowych i tirów. Nagle grupa imigrantów zaczęła pukać w szyby i w nachalny sposób próbowała dostać się do środka. Jeden z mężczyzn miał grozić kierowcy pistoletem. Inny wskoczył na maskę pojazdu. Migranci ustawili też barykadę w postaci płonącego drzewa – informuje TVP INFO.

Sprawę relacjonowała pani Marta, która podróżowała samochodem z Polakami.

Mężczyzna ruchami pistoletu pokazał nam, że mamy otworzyć drzwi, był wściekły. Byliśmy w szoku, ogromny stres o własne życie. Narzeczony zaczął trąbić i ruszać samochodem. Wtedy okazało się, że nie jest ich dziesięciu, tylko stu albo i więcej. Usiłowali nas zatrzymać za wszelką cenę. Jeden z nich rzucił nam się na maskę samochodu. Zwolniliśmy, a kiedy ten wstał – przyspieszyliśmy. Udało nam się ich ominąć i wtedy napotkaliśmy barykadę rozłożoną na dwóch pasach w postaci płonącego drzewa. Widzieliśmy w lusterkach, że biegną za nami. Nie mieliśmy innego wyjścia, ci ludzie byli naprawdę agresywni, musieliśmy przejechać przez płonącą barykadę, uszkadzając tym samochód. Robiliśmy to w obronie własnego życia – opisała pani Marta w rozmowie z TVP Info.

Zawiadomiona policja nie przyjechała na miejsce zdarzenia. Stwierdzono, że podobnych przypadków bardzo dużo i nie wiedzą co z nimi zrobić. Auto Polaków został uszkodzone przez imigrantów. Szacuje się, że straty wynoszą około 10 tysięcy złotych.

Źródło: ndie.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Waldemar mówi

    Współczuję polskim kierowcom TIR-ów oraz ich kolgom po fachu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.