SKLEP-WPRAWO.PL

Kolejny eksperyment Niedzielskiego! Zaleca mieszanie szczepionek

fot. Twitter
8

Na stronie Ministerstwa Zdrowia opublikowano komunikat z kolejnymi absurdalnymi zaleceniami dotyczącymi szczepień na Covid-19. Tym razem resort kierowany przez Adama Niedzielskiego zaleca mieszczanie szczepionek niezgodnie z rekomendacją producentów.

W kuriozalnym komunikacie zaleca się mieszanie szczepionek, czyli przyjmowanie preparatu innego producenta, jeśli po pierwszej dawce wystąpiły niepożądane odczyny poszczepienne (NOP). Jest to niezgodne z charakterystyką „produktu leczniczego”, który – jak podkreślają producenci – nie był badany pod kątem łączenia z innymi szczepionkami. Rodzą się inne wątpliwości. Po pierwsze, na jakiej podstawie MZ rekomenduje przyjmowanie szczepionki Johnson&Johnosn jako drugiej dawki, skoro ten preparat jest jednodawkowy? Po drugie, na jakiej podstawie Niedzielski zaleca krzyżowanie dwóch typów szczepionki: mRna (Pfizer/BioNTech, Moderna oraz CureVac) i adenowirusowej (pozostałe)? Skoro żaden z wyżej wymienionych wariantów nie został przebadany, to mieszanie preparatów to eksperyment medyczny… w eksperymencie medyczny, który jest samo „wyszczepianie” niedostatecznie przebadanymi szczepionkami.

Dlaczego przez MZ Polacy są traktowani jako króliki doświadczalne? Bo po pierwszej dawce szczepień, które nierzadko wywołały NOP, Polacy nie chcą przyjmować drugiej dawki, a rząd koniecznie chce pozbyć się zakupionych preparatów i na arenie międzynarodowej chlubić się statystykami w „wyszczepianiu”. Dlatego zalecają poddawanie się eksperymentowi, którym bez wątpienia jest mieszanie preparatów.

Tak postępują psychopaci.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Aga mówi

  W szczepionkach jest tlenek grafenu ale też żywe „struktury”, których w szczepionkach nie powinno wogóle być. Tlenek grafenu ujawniło autoryzowane badanie pod mikroskopem elektronowym i optycznym zawartości próbki szczepionki COMIRNATY Pfeisera, które przeprowadził prof. Dr Pablo Campra Madrid z Univeridad De Almeria, Espana. Zresztą inne uniwersytety też potwierdziły obecność tlenku grafenu w szczepionkach covid i przeciwgrypowych z 2019 i 2020 roku.

  Nie ma za dużo opracowań wpływu nanoczasteczek grafenu na organizmy żywe ale jest godna polecenia do szczegółowej analizy praca doktorska Marty Dziewięckiej pt „Ocena toksycznosci in vivo tlenku grafenu (GO) u przedstawicieli bezkręgowców z gatunku Acheta domesticus” z 2017 roku z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska.

  Wyniki badań są następujące: stres oksydacyjny, mechaniczne uszkodzenia struktur komórek ostrymi krawędziami grafenu, nagromadzenie wielu reaktywnych form tlenu w komórkach prowadzace do uszkodzenia DNA na drodze wtórnej, przenikanie nanoczasteczek grafenu na teren jąder komórkowych poprzez pory jądrowe i bezpośrednie oddziaływanie z DNA co zakłóci cykl komórkowy i skieruje komórkę na drogę apoptozy (samolikwidacji). Wszystkie analizy biochemiczne, cytometryczne i histologiczne potwierdziły, że obecność tlenku grafenu prowadzi do licznych, niekorzystnych zmian w organizmie. Transmisyjna mikroskopia elektronowa TEM wykazała zmiany w ultrastrukturze jelit. Nanoczasteczki grafenu mogą odkładać i akumulowac się w tkankach ale też powodować liczne zmiany degeneracyjne w strukturze męskich gonad.

  W opracowaniu w jęz.angielskim dot. grafenu jest jeszcze więcej efektów ubocznych
  https://particleandfibretoxicology.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12989-016-0168-y

  Przypomnę też, że grafen to bardzo dobry przewodnik ciepła i elektryczności.

  Natomiast we wpisie anonimowego lekarza na twitterze jest jeszcze ciekawiej
  https://mobile.twitter.com/drjohnb2
  (są tam wykresy, zdjęcia USG, tomografii, przypadki powikłań poszczepiennych). Lekarz pisze o odkrytych u osób po szczepionce zanieczyszczeniach peptydami (białkami) pochodzących z ludzkich komórek embrionu nerki, peptydami podobnymi do toksyn, które są bardzo podobne do JADU ZWIERZĄT, metaloproteinazy czyli toksyczne enzymy zależe od cynku obecne w jadzie zwierząt, które rozkładają białka i powoduje krwotok, martwicę i stany zapalne, fosfolipazy związane z zaburzeniami neuropsychiatrycznymi, kanotoksyny wyjaśniające niektóre obiawy covid jak hiposmia, hipoduezja, objawy Guillain-Barre, kanotoksyny obecne w jadzie ślimaków morskich (rodzaj Conus) dające efekty dretwienie, niewyraźne widzenie, osłabienie, dyzartia i porażenie oddechowe, toksoplazmozie dającej podobno efekty do covid, rozwóju ostrej neuropatii czuciowo -ruchowej. Analizowanio widma i odkryto, że klika zidentyfikowanych oligo(peptydow) bardzo dobrze pasowało do różnych białek i toksyn jadu zwierzęcego.

  Także Ci co się jeszcze nie zaszczepili muszą się głęboko zastanowić bo jest się czego OBAWIAĆ.

  P.S. Już próbują obecność tlenku grafenu w „szczepionkach” przedstawić jako fake news na forum demagog i innych takich forach stworzonych do siana dezinformacji.

 3. Misiek13 mówi

  Wiec Panie Niedzielski,mieszamy i szczepimy pana i cala panska rodzine i czekamy na efekt

 4. Rebih mówi

  No i co z tego? Szczepionkowcy to kupią, bo oni „kupują” wszystko sprawdzając tylko na metce, czy aby nie pisze tam, że „informacja może zawierać niepostępowość, nienowoczesność i być zanieczyszczona foliarstwem.”. Leming może nie wiedzieć co to jest szczepionka, ale na pewno rozpozna idee, których nachalne wspieranie uczyni z niego „Europejczyka o otwartym umyśle”.

 5. W K mówi

  Niedzielski to urodzony handlowiec. Mieszanie towaru jest praktyką handlową.

 6. Jfk mówi

  Po kupiecku! Aktualnie Polska nie rządzą Polacy. Łukaszenka w jednym z wywiadów powiedział to wprost. A ma dostęp do materiałów, które podsuwa mu Putin. Niestety nie powiedział czy takie osoby jak pełniący obowiązki premiera czy udający ministra zdrowia to obywatele Izraela czy Ukrainy. Jedno jest pewne. Wszystkie pisma z sądów wracają z adnotacją ” nie podlega polskiemu prawodawstwu”. Kiedy w końcu Polacy zmądrzeją i będą głosować na Polaków a nie na yjonistyczną międzynarodówkę sponsorowana przez wielki syjonistyczny kapitał?

 7. pszenka mówi

  a kto odpowiada w Polsce za bezpieczeństwo Polaków? Nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Czy są wogóle jakieś płatne przez obywateli urzędy, pracownicy państwowi, któzy stoją na straży życia i spokoju Polaków?

 8. Boguslaw mówi

  Serce tylko boli, bo sa to jednak wciaz nasi Rodacy!
  Jakos wewnatrz, po tym, jak sie dowiaduje, ze ktos z mojej rodziny i mojego otoczenia sie jednak zaszczepil, to tak, jakby sie z tym liczyl, ze wnet ( na jesieni tego roku), go strace!
  Iscie posrane czasy!
  Prosze, przynajmniej Wy zachowajcie rozsadek!

 9. Pani M. mówi

  @Bogusław

  Nie łam się, skoro w rodzinie masz ludzi jednak mocno mądrzejszych od siebie, to jest nadzieja. Trzymaj się nich. Może oni o ciebie, mimo że jesteś takim kretynem, też się boją?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.