Kolejny atak „dobrej zmiany” na ONR. Narodowców zaatakował prezydencki minister Andrzej Dera [WIDEO]

fot. twitter
11

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera był dziś gościem „Porannej rozmowy” w RMF FM. Jednym z poruszonych tematów były oficjalne obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Minister Dera oświadczył, że ONR nie może liczyć na wspólne świętowanie z prezydentem Andrzejem Dudą, ponieważ ONR „nie jest obdarzany wielką sympatią” oraz „niezbyt dobra atmosfera wokół tej organizacji się pojawia”.

Ciekawe. Do wspólnego świętowania prezydent Duda zaprosił m.in. prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, polityków Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, PSL. Czy mamy rozumieć, że wokół tych osób nie pojawiła się „niezbyt dobra atmosfera”? A może prezydent Duda obdarza polityków opozycji totalnej „wielką sympatią”? Czyżby prezydent Duda nie widział nic niestosownego we wspólnym świętowaniu 100-lecia odzyskania niepodległości z targowicą szkalującą Polskę na arenie międzynarodowej? To są bardzo ważne pytania, które trzeba zadać po wywiadzie z prezydenckim ministrem Andrzejem Derą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: rmf24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  A więc wraca stara tradycja PRL w całej krasie. Będą oni, a z drugiej strony będziemy MY – Polacy.

 2. jacek mówi

  NIe jest darzony wielką sympatią ONR za to,że jego przywódcy byli mordowani przez Niemców,za ratowanie Żydów!!!Sanhedryn z Nowego Jorku skazał na śmierć i zamordował niemieckimi rękami żydowską biedotę, w Europie,a tu jakieś oszołomy-Mosdorf,Kossak-Szczucka,Sendlerowa,Kolbe,Ulmowie i miljony Polaków ratują Żydowską biedotę.Pan prezydent pogardza taką hołotą,która nie jest posłuszna Sanhedrynowi z Nowego Jorku.

 3. michu mówi

  Drugi Bolek i jego ekipa coraz bardziej się odkrywają

 4. Rafał mówi

  – Czy PAD może liczyć na wspólne świętowanie z ONR?
  – Nie bo jakaś duszna atmosfera się wokół niego rozchodzi.

  „tego dnia będziemy świętować NIEPODLEGŁOŚĆ,
  będąc solą w oku, tym co nie na rękę jedność…”
  BASTI

 5. Kris mówi

  A kto by chcial swietowac z Polin-Dudaczewskim i danielsowymi pisiorami.

 6. goj mówi

  O, to Hanka „co nic nie wie” dostanie przepustkę z więzienia na wzięcie udziału w rocznicy? Czy może nie planuje się jej ukarać?

  1. michu mówi

   Gadać na nią będą, może nawet trochę z konta uszczkną (ale tak żeby nie bolało za bardzo), na pewno nic poważnego jej nie grozi, układ okrągłego stołu obowiązuje nadal.

 7. Rychu mówi

  moskow i szabesgojow w palacu dostatek

 8. RdK mówi

  Polacy nie moga swietowac dnia niepodleglosci Polski…

 9. Waldemar mówi

  Obóz prezydencki nie chce Marszu Niepodległości organizowanych przez narodowców. Zapamiętajmy wszystkie te nazwiska podczas najbliższych wyborów.
  P I S Partia Interesów Syjonistycznych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.