Kolejne dwa zgony po szczepieniu na Covid-19 na ministerialnej liście. Stowarzyszenie STOP-NOP alarmuje, że zgonów jest znacznie więcej

Fot. pixabay
5

Na ministerialnej liście niepożądanych odczynów poszczepiennych po szczepionce na Covid-19 pojawiła się informacja o kolejnych dwóch zgonach, do których doszło w piątek (29.01.2021).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Stowarzyszenie STOP-NOP, do którego można zgłaszać informację o śmierci bliskich po zaszczepieniu, alarmuje, że zgonów jest o wiele więcej niż podaje Ministerstwo Zdrowia. W niedzielę (31.01.2021) było to już 15 zgonów w bliskiej relacji czasowej ze szczepieniem.

Źródło informacji: gov.pl, stopnop.com.pl

Zobacz też:

Ilu Amerykanów zmarło po szczepionce na Covid-19? Liczba zgłoszonych NOP jest drastycznie zaniżona

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Jutro wiozę moich rodziców 80+ na szczepienie. Mam duże obawy, ale się uparli,
  bo wierzą w to co im wciskają w tvp. Mam nadzieję że nie dołączą do powyższej listy.

  1. Sonic mówi

   Zawsze jest ryzyko, nie jestem zwolennikiem szczepionek w ogole ani tych ani innych. Ale te sa teraz na celowniku, obecnie liczymy kazda osobe ktora ma grype i kazda którą umiera po zaszczepieniu. Na swiecie po szczepieniach standardowych, ktore podejemy juz dziecia tez wystepuje iles na iles zgonów, ale sie o tym m nie trabi w wiadomosciach.

 2. Hammurabi mówi

  „Bilans musi wyjść na zero”
  Skoro do zgonów do których dochodzi obecnie z maniakalnym uporem dopisuje się kiedy tylko można Covid-19, to zrozumiałe jest, że przy szczepionce będą podejmowane akurat odwrotne działania.
  Stare porzekadło mówi, że „błędy lekarzy kryje ziemia” i przez wieki nic w tym temacie się nie zmieniło i póki co się nie zmieni, przynajmniej w Polsce, gdzie – niestety – braki w wykształceniu i doświadczeniu kryje arogancja i solidarność zawodowa medyków.
  Zwłaszcza teraz, kiedy denata pakuje się do foliowego worka bez sekcji zwłok, bez możliwości zobaczenia go przez rodzinę tak, jakby umarły mógł kaszleć i kichać rozpylając wirusa wokół.
  Działania w temacie NOP idą wielotorowo.
  Oto wiadomość ze strony Naczelnej Izby Lekarskiej:
  „Prezydent Miasta Poznania, pan Jacek Jaśkowiak wszczął procedurę, której celem jest delegalizacja stowarzyszenia „STOP NOP”.
  Uruchomiono procedurę wyjaśniającą, która ma ustalić, czy zarejestrowane w sądzie w Poznaniu Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” działa zgodnie z prawem. To pierwszy krok do wykreślenia Stowarzyszenia z rejestru sądowego.
  O wszczęcie czynności nadzorczych wobec Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” i złożenie wniosku do sądu o jego rozwiązanie apelował m.in. Prezes NRL z uwagi na to, iż działalność Stowarzyszenia wykazuje rażące naruszanie prawa. Jest to jedno z wielu działań, jakie Prezes NRL i członkowie NRL podjęli ws. wpisu oskarżającego lekarzy o umyślne powodowanie śmierci swoich pacjentów”.

  Teraz to, co było powodem akcji pana Prezydenta, „wybitnego specjalisty w dziedzinie medycyny”:
  „Mamy podejrzenia, że w polskich szpitalach dochodzi do eutanazji pacjentów – informowało na swoim profilu społecznościowym STOP NOP opisując mechanizm rzekomego procederu podkreślając, że „apel do rodzin umieszcza grzecznościowo”.
  – Jeśli masz wiedzę lub podejrzenie, że mogło dojść do eutanazji w szpitalu prosimy o kontakt!!! – apelowała organizacja.
  Stowarzyszenie twierdzi, że na oddziałach anestezjologii i intensywnej terapii chory często wymaga długotrwałej opieki, a szpital nie ma interesu w tym, żeby długo „trzymać” pacjenta na jednym łóżku, bo oddział musi zarabiać. Według STOP NOP lekarze wprowadzają pacjenta w stan sedacji za pomocą leków – propofol, fentanyl, kwetapina, morfina, oxynorm. Następnie u pacjentów wykonywane miały być zabiegi tracheostomii i PEG, „które według lekarzy są konieczne dla dobra pacjenta” – stowarzyszenie stwierdziło we wpisie, że „procedury medyczne dobrze opłacane przez NFZ”.
  Ostatecznie pacjentom podawana ma być „śmiertelna dawka środka przeciwbólowego z grupy silnych opiatów tj. morfina, oksykodon”.

  Prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa

  W sprawie tego wpisu Naczelna Izba Lekarska złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. Jak informuje Izba, Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie komunikatu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepionkach STOP NOP z 2019 r. wobec – jak stwierdzono w postanowieniu z dnia 26 czerwca 2020 r. „braku interesu społecznego w objęciu ściganiem z urzędu występku prywatnoskargowego”

  I TERAZ PYTANIE.
  SKORO TO SĄ PODEJRZENIA, TO W INTERESIE LEKARZY JEST JE WYJAŚNIĆ A NIE WPROWADZAĆ ZAMORDYZM W POSTACI NAGONKI. SKORO KTOŚ OŚMIELIŁ SIĘ TAKĄ INFORMACJĘ OGŁOSIĆ, WĄTPLIWE JEST BY UCZYNIŁ TO OT „TAK SOBIE”.
  PODOBNO PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI!!!
  A MOŻE CHODZI WŁAŚNIE O TO, BY „ODSTRZELIĆ” ORGANIZACJĘ KTÓRA OŚMIELA SIĘ PATRZEĆ NA LEKARSKIE RĘCE?

 3. Rebih mówi

  Zgłoszenia NOP dokonuje lekarz. Oczywiście nie każda śmierć starego człowieka w bliskiej korelacji ze szczepieniem to NOP, ale problem polega na tym, że uczciwość i dobra wola lekarzy za czasów PiS zeszła do poziomu uczciwości i dobrej woli polityków PiS. Rząd powie, że za dwa lata przeanalizują sprawę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.