Kolejna teoria spiskowa Lecha Wałęsy. Nawet Waldemar Kuczyński nie wytrzymał

Lech Wałęsa/fot. twitter
3

Trzeba to w końcu powiedzieć jasno i wyraźnie: były prezydent Lech Wałęsa żyje w świecie urojonym. Kolejne teorie spiskowe, które buduje, wskazują na poważne zaburzenia umysłowe „legendy Solidarności”. Teraz zbudował teorię spiskową w stylu pudełko w pudełku. Pierwszym pudełkiem mają być spreparowane przez SB i Kiszczaka dokumenty „TW Bolek”, które posłużyły do wykonania drugiego pudełka, czyli spreparowania dokumentów na bazie spreparowanych dokumentów. Drugie pudełko powstało pod nadzorem Jarosława Kaczyńskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W tej teorii spiskowej żonie Kiszczaka podrzucono drugie pudełko, które przekazała do IPN. Ale gdzie jest w takim razie pierwsze pudełko, które Kaczyński kazał przerobić na drugie pudełko? Kiedy wyjęto fałszywki z pierwszego pudełka i przerobiono je na fałszywki włożone do drugiego pudełka, które okazały się być lepszymi fałszywkami od fałszywek SB, ponieważ ekspertyza grafologiczna wykazała ich autentyczność? I gdzie jest robot Bolek? Zepsuł się?

Po opublikowaniu tej teorii spiskowej nie wytrzymał już nawet wałęsowy najwierniejszy z wiernych, czyli Waldemar Kuczyński: „Panie Lechu błagam niech pan zamilknie w tym temacie. Każda Pana wypowiedź tylko Pana deprecjonuje. Błagam o ciszę Lecha Wałęsy w sprawie jego teczek!”

My natomiast mamy nadzieję, że Lech Wałęsa stworzy jeszcze wiele teorii spiskowych, a na sam koniec oświadczy, że jest robotem i z Lechem Wałęsa nie ma nic wspólnego.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    podziwiam go- w tym wieku taka wyobraźnia – gratuluję. Zarobiłby pisząc teksty dla kabaretów

  2. Pan Kracy mówi

    Jak powiada mistrz Michalkiewicz: kto słucha byłego prezydenta naszego nieszczęśliwego kraju, ten sam sobie szkodzi.

  3. Cylindron mówi

    Chcecie to wierzcie, chcecie nie. Moim zdaniem Walęsa jest idiotą……

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.