Kolejna prowokacja Obywateli RP w rocznicę Bitwy Warszawskiej

fot. youtube
4

Obywatele RP zorganizowali kolejną prowokację w rocznicę Bitwy Warszawskiej usiłując zablokować legalny przemarsz zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską, w którym udział brał również ONR i Ruch Narodowy. Było siadanie na ziemi i krzyki „Warszawa wolna od faszyzmu”. Policja wyniosła zadymiarzy, a ci oskarżyli funkcjonariuszy o pomaganie w faszyzacji Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Działanie Obywateli RP może wydawać się żałosne i śmieszne. Wiadomo, że żadnego faszyzmu w Warszawie nie ma. Wiadomo, że nielegalna blokada zostanie usunięta. Wiadomo, że policja nie dopuści do zamieszek. Po co więc to wszystko?

Odpowiedź jest następująca – Obywatele RP robią kolejne prowokacje w myśl zasady kropla drąży skałę. W Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych już wmówiono ludziom, że każdy przejaw oporu wobec „nowego, wspaniałego świata”, czyli neomarksistowskiego kołchozu, jest faszyzmem, nazizmem, ksenofobią i rasizmem. Poczucie dumy z własnej historii, przywiązanie do tradycyjnych norm społecznych i wiary katolickiej jest stygmatyzowane na każdym kroku. Legalne demonstracje prawicy są brutalnie atakowane przez lewackie bojówki. Policja rzadko kiedy reaguje. Efektem są zamieszki i chaos.

Obywatele RP dążą do tego samego. Ich hasła „faszyzm nie przejdzie” i „Warszawa wolna od faszyzmu”  mają na celu wmówienie opinii publicznej, że w Polsce jest faszyzm, bo policja nie pacyfikuje legalnych demonstracji, które prowokatorzy określają mianem „faszystowskie”. Polacy mają zacząć się bać, a strach ma uczynić ich bardziej podatnymi na lewacką manipulację finansowaną przez Sorosa.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Faszyzm pochłonął mniej ofiar, niż święty komunizm. Chciałbym przypomnieć lewakom, że nazizm nie był ustrojem faszystowskim, ale narodowo-SOCJALISTYCZNYM. A czym jest socjalizm? Jak twierdzą komuniści, socjalizm jest etapem przejściowym do powstania komunizmu, jego „gorszą” wersją.

 2. Normalny mówi

  Praktycznie zaraz po rozpoczęciu misji ewangelizacyjnej przez Pana Jezusa Chrystusa rozpoczęła się wojna żydostwa z wiarą i religią katolicką, która przybiera bardzo różne formy. Interesujące jest to, że jak podkreśla wspaniały polski historyk Henryk Pająk już w czasie rewolucji francuskiej rewolucyjna dzicz niszcząc kościoły katolickie i mordując księży, zakonnice i wiernych – katolików omijała pałace żydowskie. Poza tym jest min. kilka książek na temat finansowania rewolucji bolszewickiej z jednej strony i budowy imperium Hitlera z drugiej strony przez żydowskich internacjonalistycznych banksterów. Od tych czasów niewiele się zmieniło. Czy Żyd Soros wraz ze swoimi plemiennymi forsiastymi mocodawcami nie finansuje współczesnych antykatolickich i antynarodowych rewolucjonistów ? A co my na to ?!

 3. Adam Nussbaum mówi

  Lepszy ,,faszyzm” ONR-u i organizacji patriotycznych niż głupota i szkodnictwo lewaków czyli KOD-u, Obywateli Rp i im podobnych. Ile złego uczynili dla Polski komuniści i zdrajcy spod sztandarów ,,Solidarności” !- wyszło dopiero teraz gdy Kaczyński poszedł po rozum do głowy i poskładał różniące się i działające w pojedynkę siły patriotyczne by odsunąć pasożytów (często nie polskiej proweniencji !) od władzy. Mimo wygranej w wyborach nawet w szeregach tej partii sporo jest jeszcze postkomuszych wszy które ciągle jeszcze gryzą i spijają krew z niby wolnego organizmu. Dlatego potrzebne jest rzeczywiste oczyszczenie nawet gdyby miało zaboleć czy potrzebny byłby jakiś ,,zabieg chirurgiczny”. Zadbać też trzeba o odcięcie tkanek nowotworowych od zewnętrznych źródeł finansowania – – wzorem Węgier i Rosji (!) zakazać działalności wszystkim bez wyjątku organizacjom i instytucjom powiązanym w jakikolwiek sposób z Goergem Sorosem (to śmiertelny wróg i niszczyciel cywilizacji łacińskiej ) !

 4. julie mówi

  Tak tak to jest problem chorej ulicznej glowy. Do roboty wandale Ojczyzny Polakow. Do roboty nieroby , makrela na was czeka. Mozecie byc lepsi od upaincow I nawet zaczynac od czyszczenia : pamietajcie o szambach, przeciez stamtad przyszliscie …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.