Kolejna prowokacja Obywateli RP. Nazywają narodowców „faszystami” i zapowiadają blokadę ich marszu upamiętniającego Powstanie Warszawskie.

fot. youtube
0

Jak co roku ONR organizuje marsz upamiętniający Powstanie Warszawskie. O godz. 17.00 wyruszają spod pomnika Romana Dmowskiego. Po marszu zaplanowano koncert, który odbędzie się na Placu Krasińskich.

Wczoraj na youtube Obywatele RP opublikowali film, w którym zapowiadają, że zablokują marsz ONR. Narodowcy zostali po raz kolejny opluci i oszkalowani. Nazwano ich „polskimi faszystami” i „neofaszystami spod znaku falangi”, a blokada ich marszu ma być „bastionem przyzwoitości”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

-Staniemy tam o godz. 18.00. Tam, czyli na rogu Długiej i Miodowej, nie po to, żeby czcić pamięć powstańców, tylko po to, żeby pokazać Warszawie, że nie zgadzamy się na marsze faszystów w taki dzień. – zapowiada jeden z Obywateli RP.

Po raz kolejny będziemy więc świadkami awantur wywoływanych przez Obywateli RP, którzy szkalowali uczestników Marszu Niepodległości, blokują miesięcznice smoleńskie i ubliżają modlącym się Polakom, a pod Sejmem ustawili namioty, w których koczują „obrońcy demokracji” urządzający po nocach pijackie burdy.

Mamy nadzieję, że policja nie dopuści do zakłócenia legalnego marszu przez tych zadymiarzy.

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.