Paradne! Odlot posła Michała Szczerby (PO)! „Zamordowani w Auschwitz chcieli być uchodźcami, ale nie wpuszczono ich do USA”

Fot. Youtube
4

Według Michała Szczerby (PO), politycznej karykatury, premier Beata Szydło nie zna historii. W programie Polsat News „Graffiti” polityk w niedopasowanych okularach odniósł się do wypowiedzi pani premier, która kilka dni temu w niemieckim obozie koncentracyjnym w Auschwitz mówiła o bezpieczeństwie Polski i Polaków:

Na największym cmentarzu Europy ktoś przychodzi, by uprawiać swoją propagandę. Świat jest zbulwersowany. […] Udowodniła, że nie zna historii i nie wie, co się w tym miejscu wydarzyło.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I dodał:

Ludzie, którzy byli tam mordowani to często osoby, które nie dały rady wyjechać za granicę. Chciały być uchodźcami, ale nie zostały wpuszczone do Stanów Zjednoczonych.

Michał Szczerba twierdzi, że polityka Beaty Szydło jest kłamliwa i haniebna oraz że nigdy nie powinna mieć miejsca. Po tych, jakże komediowych słowach polityka PO, zaczynam zastanawiać się czy bierze on udział w eksperymentach specjalistów od psychiatrii i jest na silnych lekach, czy po prostu rywalizuje w konkursie na najgłupszego polityka RP z posłanką Joanną Scheuring-Wielgus.

Źródło: polsatnews.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Stanisław Kostka mówi

    Rząd USA nie przyjął statku z 937 żydowskimi uchodźcami z III Rzeszy. Franklin Delano Roosevelt okazał się nieugięty, mimo że żydowscy uchodźcy napisali do niego wstrząsającą prośbę o łaskę. Roosevelt uznał ich za „element niepożądany”. Wielu z nich trafiło później do komór gazowych.
    Szczerba to wredna i paskudna menda , ale w tej mało znanej kwestii miał rację , z tą tylko różnicą do powyższego że Roosvelt zrobił to na prośbę ich współbraci , nie chcących u siebie biednych krewnych którzy będą im robić konkurencję w biznesie , info rzadko wypływa bo jest sprzeczne z holocaust industries.

  2. Waldemar mówi

    Nie co mówić o tym człowieku. Doruwnuje jemu tylko posłanka Joanna z Nowoczesnej.
    Szkoda słów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.