Kolejna obrzydliwa wystawa we Wrocławiu sponsorowana przez miasto i UE!

11

Na ulicy Szewskiej we Wrocławiu ponownie pojawiła się obrzydliwa wystawa sponsorowana przez wrocławski magistrat i Unię Europejską. Tym razem wystawa nie promuje pedofilii i pederastii, ale – z podtekstem seksualnym – uderza w godność polskiego żołnierza.

W kwietniu 2024 roku, na ulicy Szewskiej we Wrocławiu stanęła wystawa pt. „Iron Man”. Fotografie przedstawiały „sylwetki mężczyzn, akty młodzieńców” i rzeźby Krystiana Truth Czaplickiego. Polacy nie mieli wątpliwości, że to wystawa promująca pedofilię. Gabloty szybko zostały zamazane przez mieszkańców.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz na Szewskiej zainstalowano nową wystawę. – ‘Zdejmij mundur, przeproś matkę’, czyli na Szewską wjechała nowa wystawa dofinansowana z budżetu Wrocławia i UE – informuje dziennikarz Janusz Życzkowski. To element wystawy “Frenezja i niepodległość”, przygotowanej w ramach 22. przeglądu sztuki Survival. Autorem rysunku jest Anna Grzymała.

Grafika ukazuje nagiego, klęczącego mężczyznę trzymającego twarz w dłoniach, a nad nim stoi starsza kobieta i obejmuje jego głowę. Tuż obok, na kanapie, leży mundur.

Czy ta wystawa również zostanie zamazana? Tik, tak…

 

Wystawa z czerwca 2024 roku
Wystawa z czerwca 2024 roku
Wystawa z kwietnia 2024 roku
Wystawa z kwietnia 2024 roku

Przeczytaj także:

Grzegorz Braun udzielił wywiadu dziennikarzowi z USA! “Nie chcemy, by Polska była amerykańskim stanem” [WYWIAD Z POLSKIMI NAPISAMI]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Jakie władze wrocławianie dopuścili do rządzenia miastem i ich podatkami takie mają ;).

 2. Normalny mówi

  Dziwicie się, że kiedyś zrodził się Hitler?

 3. Buran mówi

  Tego typu „wystawy” lepiej niech ustawiają na Jagodnie, tam jest lepszy klimat.

 4. Boleslaw mówi

  We Wrocławiu po wojnie wielu Polaków żołnierzy AK było wiezionych bitych i torturowanych 6 lat lub wiecej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NIEWINNYCH BOHATERÓW POLSKI!! Cześć ICH Pamięci!!

 5. herk mówi

  codziennie po dojściu do władzy prawdziwych narodowców Polaków, szybkie wyroki i rzeźnia powinna działać całą dobę przez kilka lat!

 6. Wolf mówi

  Rule nr 1 – Disarm your oponent…

 7. Tomasz mówi

  Wszechpolacy zakleili te obrazki naklejkami z napisem „przerwa w nadawaniu ruskiej propagandy” na tle obrazu kontrolnego ze starej, analogowej telewizji. Toż to głupota.

 8. Tomasz mówi

  Do kiedy ta głupia wystawa ma być? A z drugiej strony to tak sobie myślę że jakie władze Wrocławia (mam na myśli prezydenta) taka wystawa!

 9. Renata mówi

  To prawda, Wszechpolacy popisali się swoją głupotą. Nie mają pojęcia do kogo powinni adresować protest.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.