Grzegorz Braun udzielił wywiadu dziennikarzowi z USA! „Nie chcemy, by Polska była amerykańskim stanem” [WYWIAD Z POLSKIMI NAPISAMI]

Morris i Braun
6

Grzegorz Braun w języku angielskim udzielił wywiadu amerykańskiemu dziennikarzowi Claytonowi Morrisowi. Europoseł opowiedział o swojej działalności, politycznych postulatach oraz cenzurze jaką w Polsce nałożyli na niego funkcjonariusze medialnego mainstreamu. Pod tekstem zamieszczamy wywiad z polskimi napisami.

Na początku rozmowy amerykański dziennikarz wyraził podziw dla wyniku Grzegorza Brauna w wyborach do Parlamentu Europejskiego. – To rekord – zaznaczył prowadzący i przypomniał, że Braunowi przypięto łątkę „antysemity”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Jeśli chodzi o antysemityzm to ja wolę nazywać go„judeorealizmem” stojącym w opozycji do „judeoidealizmu” – powiedział Polak.- Po prostu odwołuję się do faktów, faktów historycznych, politycznych i teologicznych y i po prostu nie mogę akceptować celebrowania rasistowskiego, plemiennego kultu w środku naszego społeczeństwa i w naszym ustroju politycznym. To dlatego zareagowałem i moi rodacy, oczywiście nie wszyscy mieszkańcy Polski, ponieważ jest coraz mniej Polaków, którzy chcą pozostać Polakami, a coraz więcej tych, którzy chcą się stać obywatelami eurokołchozu, ale wielu z nich utożsamiało się z moją akcją i tym, co mną kierowało.

Braun zdradził, że od pamiętnego zgaszenia chanukowej świecy w polskim sejmie, podpisał tysiące gaśnic, o co proszą go sami wyborcy.
To znak naszego wzajemnego zrozumienia – mówi Braun. – Chcemy, żeby Polska była polska, a nie żeby stała się jakąś republiką radziecką czy eurosowiecką, nie kolejnym stanem amerykańskim, nie polsko-ukraińską Rzeczpospolitą – zaznaczył europoseł Grzegorz Braun.

Clayton Morris to amerykański dziennikarz, który dawniej związany był z kilkoma stacjami telewizyjnymi, a obecnie działa w sieci.

Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl
Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl

Przeczytaj także:

“Dante był tylko w piekle, nie było go na Ukrainie.” Powieść Kornela Makuszyńskiego zakazana przez komunistów!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Polski Poseł Grzegorz Braun godnie reprezentuje Polskę i Polaków co sprowadza na niego ostracyzm i agresję sprzedawczyków, kłamców, zdrajców i wrogich Polsce agentów, organizacji, sekt, nacji i korporacji. Żałosne jest to, że prezydent, premier i ministrowie służą obcym interesom kosztem Polski i Polaków a Polacy w swej większości to akceptują, jak pokazują wybory. W ten sposób ściągając niebezpieczeństwo na wszystkich Polaków.

 2. Bloleslaw mówi

  MAREK Mówi~
  Wybory sa fikcja bandyci przez 30 lat wybieraja sie sami miedzy soba… nasze glosowanie to stracony czas dla Polaków !! WLADZA w Polsce należy do narodu polskiego… POLAKÓW i ta wladze musimy odzyskac nawet sila lub będziemy niewolnikami na NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI!!

 3. aj waj mówi

  „Grzegorz Braun w języku angielskim udzielił wywiadu amerykańskiemu dziennikarzowi Claytonowi Morrisowi”. Tylko po co ten wykrzyknik? To dziennikarz dostąpił zaszczytu. Dajmy sobie spokój z tymi kompleksami.

 4. Jan mówi

  Brawo Braun! Szlachetność, kultura, rzeczowość, rozum. Prawdziwy Polak.

 5. Dumny Polak mówi

  Coz, tesknie teraz za dwoma momentami:
  1. Jak udaloby sie w najblizszych wyborach wyniesc Pana Grzegorza na naszego Prezydenta,
  2. Jak Go kiedys mialbym spotkac, bede MUSIAL Go serdecznie przytulic, jako znakomitego Faceta!!!
  Pan Grzegorz to jest zdecydownie i definitywnie: MOJ CZLOWIEK! ;-))))))))
  Tez i z racji niego jestem DUMNYM POLAKIEM!

 6. mocny mówi

  Jest Ruch Kontroli Wyborów, który trzeba wzmocnić i nie będzie fałszowania wyborów, bo te ostatnie były prawdopodobnie mocno sfałszowane.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.