Kładła się przed Sejmem, a teraz foch, bo nie może zarobić jako tłumaczka na konferencji senackiej

fot. facebook
2

Dorosły człowiek tym różni się od dziecka, że – przynajmniej teoretycznie – powinien przewidywać konsekwencje swoich czynów. Nie dotyczy to jednak Obywatelki RP, Beaty Geppert, która nie widzi związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy swoimi czynami, a reakcją Kancelarii Sejmu, w związku z czym strzeliła właśnie mega focha, gdyż przeszła jej koło nosa kasa, Misiu, kasa. Jak do tego doszło?

24 listopada br. Beata Geppert urządziła cyrk przed Sejmem kładąc się na chodniku i przykrywając biało-czerwoną flagą. Ponieważ odmawiała podniesienia się, została wyniesiona przez Straż Marszałkowską. Następnie pokrzyczała „Konstytucja, Konstytucja!” i z promiennym uśmiechem opowiedziała, jaki to straszny reżim panuje w Polsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
fot. facebook
fot. facebook

Jakie są konsekwencje działania Geppert? Oczywista oczywistość, czyli zakaz wstępu do budynków parlamentu. Geppert powinna była to przewidzieć. Nie jest przecież małym dzieckiem, które testuje rzeczywistość przykładając język do oblodzonej poręczy i czekając, co z tego wyniknie. Jednak Geppert jest oburzona, że do budynków parlamentu wejść nie może, a jej oburzenie jest tym większe, że negatywnie przełożyło się na jej zarobki.

Geppert miała być tłumaczem podczas dzisiejszej międzynarodowej konferencji w Senacie. Oczywiście, miała za to otrzymać wynagrodzenie. Oczywiście, wynagrodzenia nie dostanie, ponieważ nie została wpuszczona do Senatu, gdyż ma zakaz wstępu w związku z cyrkiem sprzed 10 dni. Oczywiście, jest wielki foch i okazja do lamentu na temat pisowskich „szykan i represji”.

Ależ to jest żenujące! „Obrończyni demokracji” obraziła się, bo kasa przeszła jej koło nosa, a tyle się narobiła. Najbardziej wzruszające jest kilkugodzinne „wyszukiwanie słówek i zwrotów w drugim języku”, za które nikt Geppert nie zapłacił! To jest dopiero terror!

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Ciemiorek mówi

    Powinna wystąpić o rentę kombatancką!

  2. d. mówi

    UBywatelka! każdy UBywatel NIE MA ani kręgosłupa moralnego ani honoru! a ta wesz polskojęzyczna jest jak jej tatuś, po pieniądze od Polaków to swoja polakozerczą łapę wyciąga ale dla Polski P O L S K I E J nigdy nic nie zrobiłą i nie zrobi bo to desant UBcki jest! A jak wiadomo ŻADEN komunista w Polsce NIGDY NIE BYŁ, NIE JEST I NIE BĘDZIE POLAKIEM NARODOWOŚCI POLSKIEJ bo to są przedstawiciele innej narodowosci, z desantu! Komuniści to są… wszyscy doskonale wiemy co za parszywa pasożytnicza nacja to jest!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.