Katarzyna TS: Żydowski histeryk toaletowy odpłaca się za spacer po Krakowie

Sam Rubin/ fot. youtube
28

Pamiętacie żydowskiego histeryka Sama Rubina, który chował się w toalecie, gdy ulicami Warszawy przechodził Marsz Niepodległości? Opowieść o swojej toaletowej epopei Rubin opublikował w żydowskiej gazecie „The Forward” i tym oto sposobem poszła w świat narracja o polskich faszystach, przed którymi Żyd musi kryć się jak za okupacji. Ulica Leszno ponownie stała się miejscem antysemityzmu, nienawiści i tym razem własnego strachu – napisał Rubin nawiązując do istniejącego w tym miejscu getta w czasie II wojny światowej.

Po tym artykule dziennikarz Marcin Makowski zaprosił Rubina na spacer po Krakowie i Kazimierzu, aby pokazać mu, że jego lęki i histeria są nieuzasadnione. Makowski zapewniał, że wierzy w dialog i w to, że uda mu się przekonać Rubina, jak bardzo ten się myli pisząc o Polakach w sposób tak negatywny.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas rozmowy z Makowskim Rubin przyznał, że to jego znajomi nastraszyli go przed Marszem. „Zarówno Żydzi, jak i inni Polacy mówili mi, żeby nie wychodził wtedy z domu. Kazano mi się bać. Może nie prawicowi Polacy, ale wiele osób na lewicy tak twierdziło i przekonywało: „Proszę nie wychodzić”.

Wydawało się, że rozmowa z redaktorem Makowskim przyniesie pozytywne rezultaty. Wyszło na jaw, jak mało Rubin wie o historii Polski i Polakach. Okazało się, że w Ameryce uczono go, że Polacy byli gorsi niż naziści. Rubin przyznał, że im dłużej mieszka w Polsce, tym bardziej widzi, że to bzdura. Pod koniec spotkania Makowski stwierdził, że cieszy się, iż udało im się znaleźć wspólny grunt, a Rubin przytaknął i napisał do swojej rodziny kartę pocztową z Krakowa.

Do mojej żydowskiej rodziny, przyjaciół i sąsiadów z Nowego Jorku. Ależ to był dzień. Spacerowałem dziś po miejscach, które były kiedyś domem dla wielu z nas. Jestem poruszony tym, jak Polacy pielęgnują naszą kulturę. Jednocześnie trzeba zwalczać przejawy antysemityzmu, który tak jak wszędzie istnieje w tym przyjaznym kraju. Niemniej jednak wierzę, że jest koniecznym, abyśmy jako Żydzi odwiedzali to miejsce – aby zobaczyć i pamiętać” – napisał Sam Rubin w grudniu 2017 roku.

A teraz zobaczcie, co Rubin obecnie pisze o Polsce. Oto kilka cytatów z jego artykułu pt. „Cierpiałem z powodu antysemityzmu w Polsce. Dlaczego Netanjahu go nie potępi?” opublikowanego 22 marca 2018 na łamach „The Forward”.

W Polsce rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość ugruntowała swoją władzę na platformie ksenofobii”; „Prawo [ustawa o IPN] odzwierciedla głęboko zakorzeniony kulturowy antysemityzm w Polsce”; „Jako amerykański Żyd mieszkający w Polsce żyłem w rzeczywistości partii PiS i kultury antysemickiej, której rozkwit ta partia umożliwiła”; „Będąc w Polsce, widziałem na własne oczy, że antysemityzm wciąż istnieje. Istnieje przytłaczające morze nacjonalizmu i ksenofobii, którego nie można zignorować”; „Jako Żyd chodzący ulicami Warszawy nie byłem oburzony. Byłem przerażony, tak jak z pewnością musieli być przerażeni Żydzi podczas pięciuset lat przebywania w Polsce”; „Mieszkając w Polsce, czułem potrzebę istnienia państwa żydowskiego w sposób, w jaki nigdy nie odczuwałem tego w Ameryce. Odetchnąłem z prawdziwą ulgą po wylądowaniu na lotnisku Ben Guriona na trasie Warszawa -Tel Awiw”.

Jak widzicie, spotkanie z redaktorem Makowskim nic nie dało. Makowski mógł sobie oszczędzić czasu i energii. Oprowadzanie po Krakowie i Kazimierzu oraz wykład o polskiej historii i prośba o uczciwe podchodzenie do tematu spłynęły po żydowskim histeryku toaletowym jak woda po kaczce. Przy pierwszej nadarzającej się okazji przedstawił Polskę jako kraj potworów, w którym Żydzi byli i są prześladowani. I to do tego stopnia, że wzbudza to u Rubina „przerażenie”.

Mówiąc krótko, Rubin zrobił z Makowskiego idiotę. Słuchał z uwagą, przyznawał mu racje, napisał nawet kartkę o „przyjaznym kraju”. A potem zrobił dokładnie to samo, co w swoim pierwszym artykule o Marszu Niepodległości. Manipulacja i kłamstwo. Rubin napisał: „Po wprowadzeniu [polskiej] ustawy o Holokauście penalizującej wypowiedzi, poczułem, że zamyka mi się usta. Powstrzymałem się od jakiejkolwiek krytyki tej ustawy i poczułem lęk przed publicznym wypowiadaniem się na temat mojego żydowskiego dziedzictwa”.

Rubin nie napisał prawdy. Nie napisał, że to nie ustawa o IPN, ale żydowski atak na Polskę po jej uchwaleniu był przyczyną fali negatywnych komentarzy ze strony Polaków oburzonych antypolskim hejtem, który wylał się z żydowskiej prasy, z Knesetu, z komentarzy w Internecie. Czy to jest tak trudno zrozumieć, że skoro Żydzi wypowiedzieli Polakom wojnę medialną i uzurpują sobie prawo do decydowania o kształcie polskiej ustawy, to reakcja będzie ostra? Czy Rubin nie widzi prostego związku przyczynowo-skutkowego? Czy uważa, że agresywnych Żydów nie można skrytykować? Bo co? Bo to „święte krowy”?

Wygląda na to, że Sam Rubin jest klasycznym przykładem Żyda, któremu od tropienia antysemityzmu poprzestawiało się pod deklem. Nie jemu jednemu. Swoim artykułem o rzekomych cierpieniach, jakich doznał w Polsce, Rubin pokazał też, że rozmowa z takimi jak on nie ma żadnego sensu. Ten Żyd wie swoje i żeby nawet redaktor Makowski stracił głos tłumacząc mu, że  wypisuje nonsensy, to Rubin i tak napisze, że Polska i Polacy są źli, okropnie źli, przerażająco źli. A jak ktoś mu powie: „Chłopie, co to pierniczysz?”, to Rubin wrzaśnie „Antysemityzm!”, a potem zamknie się w toalecie i napisze kolejny artykuł o tym, jak bardzo jest przerażony.

Byłoby dobrze, gdyby żydowski histeryk toaletowy skontaktował się z jakimś lekarzem lub farmaceutą, który przepisze mu proszki uspokajające. Kolejne elaboraty Rubina świadczą bowiem o tym, że ma on poważne problemy z psychiką. Niedługo pewnie napisze, że polscy antysemici sikali mu do porannej kawy i kradli papier toaletowy. W przypadku osoby, która wszędzie widzi antysemickie białe myszki, a Rubin widzi je z pewnością, wszystko jest możliwe. Nawet krwiożerczy antysemita ukryty w opakowaniu płatków śniadaniowych.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rjs mówi

  Czego oczekujecie od tego narodu, który był wypędzany ze wszystkich cywilizowanych państw? Przecież powód musiał być a ten powód uwidacznia się na naszych oczach! Wystarczy poszperać w literaturze jak w minionych epokach wielcy tego świata wypowiadali się o żydach. Nikt kto podał im rękę nie doczekał się słowa dziękuję a wynika to z talmudycznego przekazu, że goj żyje po to by służyć żydowi i tu tkwi problem. Nie ma drugiego tak rasistowskiego narodu jak żydzi!

  1. Kryśka mówi

   PO to przygotowano i wpajano w młodzieży żydowskiej nienawiść i kłamstwa o II wojnie światowej i winie Polaków, by wyrwać wszystko z ustawy UeSrAelskiej 447 (przegłosowanej za łapówkę) i naszej JAKI-e 20%! Natomiast ustawa o IPN będzie zmieniona na żądanie Izraela, tak POwiedział Gowin! Więc nie dziwię się, że żydowskie kłamstwa leją się strumieniami, a władza nie ma narzędzia, by temu się „sprzeciwić”!

  2. Alicia mówi

   „Nie ma drugiego tak rasistowskiego narodu jak żydzi!” Dokladnie tak jest, no ale zgrywaja sie na kochajacych wszystkich i wszystko.

  1. Goj mówi

   Największym grzechem było wpuszczenie pasożydów. Polska nigdy nie uczyła się na błędach innych i płacimy za to po dziś dzień.

 2. Bramkarz mówi

  Tam nie ma antysemityzmu,gdzie nie są żydzi.Sami spuszczaja falę antysemityzmu!!! Tyle dzban nosi wodę,puki się ucho nie urwie!!!Może i dobrze się stało że zaczęli nas atakować,bo Polacy budzą się z letargu,i przejrzeli na oczy.

 3. miras mówi

  Zamyka się w toalecie, bo teraz kiedy ludzie wiedzą co z niego za ziółko, to sra ze strachu w majtasy. Skurwiel pejsiaty!

 4. Włościanka mówi

  Uważam, że żydzi srają na nas przez 100 euro dodatku uchwalone przez POPiS w 2014 roku. Co mają o nas myśleć gdy płacimy im te pieniądze zamiast Niemców? Odszkodowanie zawsze płaci winny szkody. Nie mamy naszej partii tylko sprzedawczyków; a to po 100 euro dla żyda, a to miliard dla wietnamskich komunistów, a to dla ukraińców, a to po 85 milionów dla lufthanzy i innych mercedesów. A dziś Morawiecki plecie zupełnie inaczej niż czyni rozdając nasze podatki obcym!

 5. Hammurabi mówi

  Ów histeryk a właściwie schizofrenik powinien być zabrany nie na spacer a na zajęcia edukacyjne w teybie rozszerzonym.
  31 marca 1492 roku… Edykt z Alhambry… Edykt z Alhambry. Oskarżono w nim Żydów o „usiłowanie na wszelkie sposoby obalenia ich świętej wiary katolickiej i próby odciągania wiernych chrześcijan od ich wiary”. Edykt nakazywał wygnanie wszystkich Żydów z królestwa w przeciągu czterech miesięcy (do końca lipca 1492 roku). Przez ten czas Żydzi mogli sprzedać lub wymienić dotychczasową własność, ale nie mieli prawa wywozić monet i przedmiotów zakazanych. Edykt zakazywał również powrotu do królestwa „na zawsze”, a za próbę powrotu ustanawiał karę śmierci oraz konfiskatę majątku. Ponadto za udzielanie przez poddanych pomocy Żydom po dacie wygnania, edykt ustanawiał karę konfiskaty własności i pozbawienia przywilejów…
  Tylko w Europie i Rosji żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu ostatniego tysiąclecia:
  Mainz, 1012
  Francja, 1182
  Górna Bawaria, 1276
  Anglia, 1290
  Francja, 1306
  Francja, 1322
  Saksonia, 1349
  Węgry, 1360
  Belgia, 1370
  Słowacja, 1380
  Francja, 1394
  Austria, 1420
  Lyon, 1420
  Kolonia, 1424
  Mainz, 1438
  Augsburg, 1438
  Górna Bawaria, 1442
  Niderlandy, 1444
  Brandenburgia, 1446
  Mainz, 1462
  Litwa, 1495
  Portugalia, 1496
  Neapol, 1496
  Nawarra, 1498
  Norymberga, 1498
  Brandenburgia, 1510
  Prusy, 1510
  Genua, 1515
  Neapol, 1533
  Włochy, 1540
  Neapol, 1541
  Praga, 1541
  Genua, 1550
  Bawaria, 1551
  Praga, 1557
  Państwo Papieskie, 1569
  Węgry, 1582
  Hamburg, 1649
  Wiedeń, 1669
  Słowacja, 1744
  Mainz, 1483
  Warszawa, 1483
  Hiszpania, 1492
  Włochy, 1492
  Morawy, 1744
  Czechy, 1744
  Moskwa, 1891
  Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. „L’antisémitisme son histoire et ses causes”, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń:
  „Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”
  niemu walczyli.”
  Profesor Jesse H. Holmes w „The American Hebrew”, wyraził podobną opinię:
  „To może nie być przypadkiem, że antagonizm antyżydowski znajduje się prawie wszędzie tam, gdzie współistnieją żydzi i nie-żydzi. Skoro żydzi są wspólnym elementem układanki, wydaje się prawdopodobnym, że przyczyna tkwi w nich samych, a nie w tak różnych grupach odczuwających ten antagonizm.”
  Czy Henry Ford, legendarny producent samochodów, znalazł część odpowiedzi na przyczynę żydowskich wypędzeń?
  „Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”
  „Żydowska nacja jest jedyną która posiada sekrety pozostałych… niema na świecie rządu tak im poddanego jak w Ameryce. Brytyjczycy zrobili to … Niemcy zrobili to, wtedy gdy w rzeczywistości zrobił to międzynarodowy żyd.”
  „Amerykanie są (znani jako) wstrętni, chciwi, okrutni ludzie. Dlaczego? Ponieważ żydowska władza-pieniądz jest tutaj skoncentrowana.”
  –Henry Ford „Międzynarodowy żyd”
  Według mnie, żydzi są pośród ludzi tym, czym szczury. Wszędzie się wcisną, unikają światła, powodują ogromne szkody i roznoszą zarazy. Zarazy nienawiści, oszustwa, lichwy i zdrady.
  Może zacząć trzeba od zmiany pisowni słów obrzydliwy, brzydki, obrzydzenie…

  1. piotr mówi

   Idealnie napisanr nic wiecej bym nie dodal

 6. zj mówi

  Żyd to ZŁO! Udowadniaja to na kazdym kroku,a my dajemy sie robić w bambuko.

 7. TW nie bolek mówi

  A co tam ten histeryk powie o holokauście palestyńskich dzieci i masowej eksterminacji tego narodu przez żydów?

 8. PolishPolackski mówi

  Mam nadzieję, że ta koszerna świnie wpadnie do jakiejś antysemickiej dziury i nabije guza na tym załganym deklu. Tfu!

 9. Rafał mówi

  Porada dla „dziennikarza” na najbliższy MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI – najlepszą kryjówką będzie studzienka ściekowa…

 10. Alicia mówi

  Brawo dla Pani Katarzyny TS. Ten felieton powinien byc czytany przez kazdego Polaka z krwii i kosci. Mieszkajac od dekad za granica, mialam osobiscie ta watpliwa przyjemosc zaznajomienia sie z tym wnoszacym sie ohydnym plemieniem, ktore zawsze ma dwa lica. Naturalnie, so i wsrod nich osoby porzadne, no ale takich nie dopuszczaja do megafonow. (Uroczy piesek na wizytowce Pani Katarzyny.)

 11. Krzysztof mówi

  Ten śmieć żydowski rubin i jemu podobni powinni mieć zakaz wjazdu do Polski. Osobiście wolałbym ich wszystkich , którzy tu żyją i zanieczyszczają atmosferę . Na zbity ryj łotrów i oszustów wywalić.

 12. Piotrx mówi

  „Wygląda na to, że Sam Rubin jest klasycznym przykładem Żyda, któremu od tropienia antysemityzmu poprzestawiało się pod deklem”

  zdanie w wersji bardziej poprawnej powinno brzmieć:

  „Wygląda na to, że Sam Rubin jest klasycznym przykładem Żyda”
  (domyślnie wychowanego na zasadach Talmudu)

  Nic mu się nie poprzestawiało, tylko po prostu pokazał swoją prawdziwą „podwójną” talmudyczną naturę.

  Jak stwierdził niegdyś ks. prof. W.Chrostowski:

  „…..dla Żydów fakty nie mają żadnego znaczenia. Proszę to zapamiętać, mówię to z długiego doświadczenia. Żydów nie interesuje historia jako taka. Nie mają pojęcia historii obiektywnej. Co ich interesuje? Żydów interesuje haggada o przeszłości – opowiadanie o przeszłości. A to jest zupełnie co innego. Nie liczy się to co się wydarzyło. Ważne jest to, jak się to opowiada. Zatem – upraszczając nieco – nie zadaje się pytania, co jest prawdziwe. Zadaje się pytanie, co jest prawdziwe dla Żyda. Nie mówi się, co jest dobre (lecz) co jest dobre dla Żydów? Nie mówi się, co się wydarzyło – co się wydarzyło, żeby to było dobre dla Żydów? Otóż to jest mentalność – sposób myślenia ukształtowany przez tysiąclecia…”

 13. klamcy ! hipokryci !! mówi

  wyatarczu popatrzec na to zaklamane ryjatko ! wredne , paskudnie ironizujace ! juz go los oswiadczyl ..ptrzcie jaki łeb zryty , uszy jakies diabelskie !

 14. Teresa mówi

  Żydzi to naród wybrany przez samego szatana,doskonale się do tego nadają,bo pycha i pazerność to ich cechy narodowe.Zostaną za to ukarani przez Pana Boga.Mam nadzieję że tego dożyję

  1. Hammurabi mówi

   Na boską karę to raczej nie licz. Żydzi od wieków działają destrukcyjnie na otaczający ich świat, co powoduje okresowe zawirowania w ich i nie tylko ich historii, kiedy społeczności na których żerują mówią „dość”. Dlatego tak bardzo jest im na rękę wewnętrzne poróżnienie swoich ofiar na których pasożytują. Oni naprawdę nie są lepsi i mądrzejsi od nas. Są zwyczajnie lepiej zorganizowani. Są jak tropikalne mrówki. Przed pojedynczą mrówką nic nie ucieka, bo jest zbyt słaba by zaszkodzić. Jednak przed maszerującymi stadami mrówek ucieka wszystko co żyje a one co tylko dopadną, zabijają i zżerają do kości. Przed mrówkami wszystko ucieka, jednak na Żydów jest sposób. Kiedy natrafiają na zdecydowany opór społeczeństwa, kiedy są zmuszeni do uczciwości i traktowani jak na to zasługują, szybko podają tyły. Tylko zjednoczone wspólnymi wartościami narody są obecnie w stanie im się oprzeć, dlatego tak bardzo od dziesięcioleci dążą do ich zniszczenia.

 15. Janusz I mówi

  Czarno widzę przyszłość Polski pod żydowskim panowaniem.

 16. ibrahim ibn jakub mówi

  żyd w kiblu?
  Ależ to jest właśnie najlepsze miejsce dla żyda.

 17. Andrzej mówi

  Makowskiemu przyznał rację bo taka jest prawda. Ale tu interes jest do zrobienia. Z faszystów, nazistów, antysemitów łatwiej będzie wycisnąć piniondz. Nikt na świecie nawet nie piśnie w obronie takich polskich potworów jak rozpocznie się właściwy etap szlamowania.

 18. prawyobywatel mówi

  Wywalić z Polski wszystkich Żydów szkalujących Polskę i Polaków dla naszego dobra. Co te gnidy mają tu do szukania? Czy byłoby możliwe tak pisać o Żydach i spróbować wjechać do Izraela? Kiedy w końcu będziemy mieli polski rząd? Kiedy obudzi się Ruch Narodowy?

 19. rafal mówi

  ………………………….. BIJ ŻYDA W MORDĘ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 20. sam mówi

  dajcie spokój z zydostwem ktore dawno powinno zostac zniszczone.

 21. snag mówi

  Do kogo pretensje?

  Sami z gnidy robicie kogoś – Gnida miał swoje 5 minutes of fame i odszedł by w niepamięć gdyby nie durak Makowski i einsteiny (od promocji) (sic) w wprawo.pl ,…

 22. Paweł Bieńkowski mówi

  Tego języka nauczył Cię kochany dziadzio – szmalcownik?.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.