Katarzyna TS w Takt TV o antypolskiej propagandzie i żydowskim zakłamywaniu historii [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska w Takt TV/ fot. screen
7

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Krzysztofem Dzierżanowskim w telewizji Takt TV, podczas której mówiłam o antypolskiej propagandzie i żydowskim fałszowaniu historii opisanym w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w internetowym sklepie na wPrawo.pl. ZAMÓW KSIĄŻKĘ TUTAJ.

Czy wiecie jak „Krytyka polityczna” nazwała książki o rtm. Pileckim i Rzezi Wołyńskiej? Nazwała je hemoroidami nacjonalizmu. Dlaczego? Dlatego, że celem lewicowej propagandy jest zohydzenie polskich bohaterów i obrzucenie błotem polskiej martyrologii. Lewica dąży do tego, żeby Polacy wstydzili się historii swojego narodu. W ogóle słowo „naród” ma stać się określeniem kojarzonym wyłącznie negatywnie, a cierpienie Polaków ma zostać wyśmiane i ostatecznie zapomniane. O tym m.in. piszę w mojej książce i pokazuję przykłady takiego propagandowego obrzydzania Polski i Polaków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piszę również o żydowskim zakłamywaniu historii i fałszowaniu rzeczywistego obrazu relacji polsko-żydowskich. Jedną z takich propagandowych bajek, którą dziś nam się sprzedaje, jest opowieść o przedwojennym pogromie w Przytyku. W rzeczywistości nie był to pogrom, lecz zamieszki spowodowane konkurencją na jarmarku pomiędzy kupcami polskimi i żydowskimi. Pierwszą ofiarą śmiertelną zamieszek był spokojnie idący ulicą Polak zastrzelony przez Żyda uzbrojonego w nielegalnie kupioną broń. Sprawę przedstawiam na podstawie relacji z procesu sądowego opisanego przez przedwojenną prasę, a relacja ta jednoznacznie pokazuje, że prawda jest zupełnie inna od antypolskiej bajki opowiadanej przez Żydów.

W książce zebrałam i opisałam wiele przykładów antypolskich działań propagandowych, z którymi mamy do czynienia w ostatnim czasie, ale piszę też o propagandowej nagonce, którą atakowano nas już w średniowieczu. Warto poznać mechanizmy propagandowego zohydzania Polaków, żeby potrafić skutecznie im się przeciwstawiać.

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli o książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Max mówi

  A gdzie można pani książkę kupić?

 2. piotr mówi

  gazetawarszawska.com Terroryzm żydowski i Żydaera w Polsce.

 3. robert mówi

  prawy.pl Fotorelacja. Żydzi szli na warszawskiej paradzie gejów – by w Polsce była aborcja, homo adopcje i homo indoktrynacja w szkołach.

 4. piotr mówi

  Oni znowu wspierają tęczowe lobby w Polsce! Blok Żydowski i ambasadoressa Azari na homoparadzie.

 5. robert mówi

  nacjonalista.pl Sojusznicy PiS – uaru wspierają parady dewiantów.

 6. jacek mówi

  Panią Kasię to można słuchać w nieskończoność… 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.