Katarzyna TS: Upadek Pierwszej Damy

Agata Kornhauser-Duda/ fot. Kancelaria Prezydenta
19

W środę (16.02.2022) prezydencka żona, czyli Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, spotkała się z uczniami Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Limanowej. Spotkanie odbyło się w formie zdalnej, ponieważ jest straszna pandemia, a Pierwsza Dama zastosowała się do zasady „zostań w domu”. I z tego domu, a raczej pałacu, Pierwsza Dama przeprowadziła rozmowę nie tylko z dziećmi, ale również z ich nauczycielami i dyrekcją szkoły. Oto fragment opisu tego wydarzenia zamieszczonego na stronie prezydent.pl:

O trudnych doświadczeniach czasu pandemii zarówno dla uczniów, ich rodziców, jak i nauczycieli, o budowaniu zaufania dzieci do dorosłych i patriotyzmie rozmawiała dzisiaj Pierwsza Dama ze społecznością Zespołu Szkolno–Przedszkolnego nr 4 w Limanowej w woj. małopolskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zdalne spotkanie Agata Kornhauser–Duda rozpoczęła od dyskusji z dyrekcją szkoły oraz pedagogami. Mówiono o nauce zdalnej i jej konsekwencjach nie tylko w kontekście jakości nauczania, ale przede wszystkim samopoczucia najmłodszych odseparowanych od grupy rówieśniczej. Jak mówili nauczyciele, ze skutkami izolacji będziemy się borykać jeszcze długo po zakończeniu pandemii. W tym kontekście zauważono, że najmłodsi coraz chętniej zwracają się ze swoimi problemami do nauczycieli, co potwierdzają obserwacje pedagogów jak i specjalistów, w tym uczestniczących w akcji Usłyszeć Dzieci zainicjowanej przez Pierwszą Damę. (…)

Agata Kornhauser–Duda spotkała się z uczniami klasy 4B, która – jak z dumą podkreślił dyrektor szkoły – uzyskała najwyższą średnią na półrocze. Dzieci opowiedziały o szkole i nauce, zajęciach dodatkowych i pasjach. Pytały Pierwszą Damę o jej ulubione przedmioty szkolne z dzieciństwa, jej obecne obowiązki i podróże. Rozmawiano o książkach i ekranizacjach, twórczości Tolkiena i grach planszowych, a także o nauce języków obcych. Uczniowie mówili o swoich mocnych stronach i planach na dorosłe życie.

Pierwsza Dama podczas spotkania online z uczniami z Limanowej/ fot. Kancelaria Premiera
Pierwsza Dama podczas spotkania online z uczniami z Limanowej/ fot. Kancelaria Premiera

Jak widać na zdjęciu dokumentującym to spotkanie, dzieci były zamaskowane. Pierwsza Dama patrzyła na to z czarującym uśmiechem, a zwracając się do pedagogów stwierdziła, że jest „pod wrażeniem bardzo bogatej oferty dla uczniów”. Szczególnie zachwyciło ją „patriotyczne i historyczne wychowanie dzieci i młodzieży”.

To jest chyba najbardziej koszmarny obrazek z tego obłędu nazywanego walką z pandemią. Dzieci duszące się w maskach na twarzach i uśmiechnięta Pierwsza Dama klepiąca komunały w trybie online. Każdy, kto ma choć trochę rozumu i godności człowieka, albo odmówiłby udziału w tej szopce, ale powiedziałby dzieciom, żeby zdjęły te bezużyteczne szmaty, które nie tylko powodują niedotlenienie mózgu, ale również upośledzają zdolność do prawidłowego budowania interakcji społecznych. To nie jest mój wymysł, tylko wyniki badania przeprowadzonego przez naukowców z kanadyjskiego Uniwersytetu York w Toronto i izraelskiego Uniwersytetu Ben-Guriona w Beer Szewie.

Wyniki badania zostały opublikowane 7 lutego. Najwyraźniej Pierwsza Dama jeszcze nie zdążyła się z nimi zapoznać. Obawiam się, że nie zapozna się z nimi nigdy, bo przecież to nie należy do jej obowiązków. Natomiast niewątpliwie należy do nich odgrywanie roli matki narodu zaszczycającej go swoją obecnością. Więc Pierwsza Dama odgrywa szopkę i uśmiecha się do zamaskowanych dzieci, którym politycy i „eksperci” zgotowali kowidowe piekło na ziemi.

Pierwsza Dama nie podnosi larum. Nie krzyczy, że tak nie można robić. Nie apeluje, żeby natychmiast zakończyć tę psychozę. Nie uderza pięścią w stół i nie żąda, żeby skończyć z nakazem maskowania. Nie! Tego Pierwsza Dama nie robi. Czy nie robi tego dlatego, że nadal nie przyswoiła informacji o bezużyteczności, a nawet szkodliwości masek? Czy też nie robi tego dlatego, bo z pełną premedytacja uczestniczy w podtrzymywaniu kowidowego terroru?

Bez względu na to, jakie są przyczyny postępowania Agaty Kornhauser-Dudy, to zdjęcie ze spotkania z zamaskowanymi uczniami obrazuje spektakularny upadek Pierwszej Damy. Gdzie jej kobieca empatia? Gdzie troska o dobro dzieci? Gdzie współczucie dla terroryzowanych uczniów? Przecież nie można być aż tak ślepym i głuchym po dwóch latach tego cyrku! Te cholerne maski nie zatrzymują wirusa i nie chronią przed zakażeniem. Ile razy trzeba to powtarzać, żeby dotarło do Pierwszej Damy? A jeśli dotarło, to co trzeba mieć w głowie, żeby z uśmiechem przyglądać się torturowaniu dzieci. Nie przesadzam. Nakaz maskowania to jest tortura. I Pierwsza Dama tę torturę akceptuje.

Zapewne zapytacie, po co w ogóle o tym piszę. Przecież Kornhauser-Duda już dwa lata uczestniczy w tej szopce z maskami  i nic nie wskazuje na to, żeby miało się cokolwiek zmienić. Przecież to oczywiste, że ten felieton jest głosem wołającego na puszczy. Wyjaśniam więc, że napisałam go, bo patrząc na te zamaskowane dzieci, którym kowidowi idioci i kowidowi cwaniacy niszczą dzieciństwo, mam ochotę podejść do uśmiechniętej Pierwszej Damy i wytargać ją za kudły. Może taka terapia zadziałałby otrzeźwiająco. Ale ponieważ jest to niemożliwe, więc pozostaje mi tylko napisać, co sądzę o postępowaniu Pierwszej Damy, która robi to, co robi. Powtarzam, to jest upadek. I to w każdym wymiarze.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Czy uda się wyjść z kowidowej psychozy? Katarzyna Treter-Sierpińska w EmisjaTV [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Nie jest godna zawiązać rzemyka u sandała jednemu z tych najmniejszych …

 2. Jolanta mówi

  Pani Katarzyno, jak zwykle, celnie w punkt. Najlepszy numer to ten z kudłami, uśmiałam się jak norka😂🤣, całkowicie się z Panią zgadzam i też chętnie bym to zrobiła. Pozdrawiam 🌹

 3. Ewa-Maria mówi

  Nie mam zamiaru komentować tego żenującego spektaklu. Tylko dzieci jest mi żal.

 4. Halina mówi

  Pierwsza dama rabina szczurdricha oraz niejakiego Dudy. Tylko tyle.

 5. Ramirez mówi

  Empatia wobec tubylców? No sorry, nie rozśmieszajcie mnie. ONI nigdy nie wykazywali cienia empatii. To cecha wrodzona.

 6. Rebih mówi

  Komorowskiemu SB załatwiło dziewuchę z zasobów Żydo-UB. Jak widać była to typowa praktyka operacyjna.

 7. anonim mówi

  Daleko jabłko od jabłoni nie pada. A czego spodziewć się po koszernej, koro tatuś to rasowy polakożerca wypisujacy brednie o tym jak Polacy mordowali żydów. To zakamuflowana komunistka i pochlebczyni zamordyzmu, który jest tak charakterystyczny dla jej rasy. Polskie prezydentowe skończyły się w 1939 r., za wyjątkiem może tego żony tego analfabety z Gdańska.

 8. Boguslaw mówi

  Prosze wreszcie wylaczyc blokade moich wypowiedzi!

 9. Boguslaw mówi

  Czy i tutaj panuje propaganda?
  Dlaczego nie pozwalacie publikowac moich wypowiedzi!
  Komu to sluzy!!!
  Dlaczego nie pozwalacie, aby wreszcie prawda moglaby byc normalnie gloszona!
  Wczoraj siedzialem caly wieczor, aby opublikowac moj tekst, dzisiaj ta bariera wciaz jest wlaczona
  Co z Wami tutaj!!!?
  Myslalem, ze przynajmniej tutaj PROPAGANDA nie ma zastosowania!

 10. Misiek13 mówi

  Glosowalem na tego barana,i jest mi wstyd

 11. Mirka mówi

  Felieton rewelacyjnie obrazujący kowidową obłudę . Prezydentowa tego nie rozumie , tylko grzecznie wykonuje to co jej przekazują. Naczelna dama się nie maskuje , bo nie musi a dzieci to plebs i muszą . Jak to mówią ,, Co wolno wojewodzie , to nie tobie smrodzie ,, ! 🤦😬😠

 12. Emilian58 mówi

  Pewien socjolog w 1863 roku powiedział że żyd tak jest obywatelem państwa, w którym żyje jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta.

 13. alekss mówi

  Schemat jest przez kosherne srodowisko praktykowany talmudystycznie od setek lat. Jeśli gen zła, czyli ydostwo ma opanować świat, to ydzi traktują ydówki jako takie maciory rozpłodowe. Podsuwaja je gojom, którzy potem są przez te ydówki kontrolowani a ich dzieci pacyfikują już środowisko jako ydowski miot. I tak to wygląda. Szczególnie widoczne było to za ydokomuny, gdzie takie ydówki po śmierci goja były przekazywane jak towar w kolejne ręcę z konkretnym zadamniem obsługi kolejnego towarzysza goja, aby mieć go na oku. Nie pisze tego złośliwie. Z faktami się nie dyskutuje. Zresztą ten mechanizm świetnie omówił pan Leszek Żebrowski na przykładzie kilku ydo komunistek, jakie wpełzły do Polski na radzieckich tankach, a potem ze zmienionymi już nazwiskami na polskobrzmiące stanowiły takie urwy doklejone do polskich towarzyszy. Dlatego nie dziwmy się, że tej pani nie przeszła nawet jedna refleksja przez głowę. Gen ydostwa charakteryzuje się brakiem empatii. To jest zasadnicza różnica między ludzmi a ydami. Mają też fałszywe przeświadczenie o swojej wyjątkowości. Od dziecka pierze się im mózgi aby dobrze słuzyli jako gorliwi wyznawcy antychrysta. Ich bogiem jest mamona. Do tego mają problem psychiczny jako plemię. Chęć dominacji nad drugim stworzeniem bożym. To jest yen własnie gen zła jaki jest jak nowotwór obecny w naszym pieknym świecie, który zasługuje na empatię i dobro zamiast wyrachowanego cynizmu i fałszu.

 14. Boguslaw mówi

  Moje wypowiedzi sa ciagle tutaj blokowane!!!!!!

 15. MACIEJ mówi

  @ Bogusław
  Nie tylko Twoich… Wiele z moich postów nigdy się tutaj nie pojawiło 😉

 16. Boguslaw mówi

  W ten sposob tarci sie RESPEKT odwiedzjacych czytelnikow
  Co to za prawda, ktora jest TYLKO TROCHE PRWDZIWA!!!?
  Lepiej dajcie sobie tutaj spokoj, szkoda o moj czas, ktory moge sobie gdzie indziej!
  NIC TU PO MNIE!!!
  Dziekuje za wspolne lata Jacku i Pani Katarzyno!

 17. An mówi

  Pierwsza „dama” kowidowej sekty z polin, przestała być pierwszą damą Polaków,

 18. Meg mówi

  Bogusławie, może spróbuj zamieścić komentarz ujęty innymi słowy, nie wiem, bardzo jestem ciekawa co miałeś do przekazania..

 19. Alojzy mówi

  ogłupieni, przekupieni Polacy głosują na synagogę pis i po, jakby nie zauważali że inni od 2 lat mówią o KŁAMSTWIE i OSZUSTWIE „KAŁvidowym” w którym nie chodzi o żadne zdrówko lecz o ZNIEWOLENIE LUDZI, o czym czytelnie mówi niejaki sZWAB z tzw. forum ekonomicznego z Davos i Agendy2030. Te marionetki co rządzą Polską, kłaniają się w pas synagodze szatana i palą razem hanuke jak rEZYDENT hanukowy belwederski, ale wielu ogłupionych głównie starszych ludzi nawet przez sekundę nie mogą dopuścić do swego rozumu że tkwią w oszustwie bo propaganda tv i sowicie opłacana rozgłośnia z Torunia szerzy propagandę, a nasz kraj jest zasiedlany przez synagogę szatana tych „co mają diabła za ojca” !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.