Katarzyna TS u Roli o książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska, książka "Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba"
5

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24, której tematem była m.in. moja książka „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” dostępna w sklepie na wPrawo.pl. (ZAMÓW KSIĄŻKĘ TUTAJ). Tematem książki jest antypolska i antykatolicka propaganda szerzona przez Żydów oraz środowiska lewicowe określające się mianem „obrońców demokracji”.  Lewicowa i żydowska pralnia mózgów dąży do przerobienia ludzi na multikulturowe bałwany bez tożsamości, które nie wiedzą, czy są kobietami, czy mężczyznami, ale wiedzą, że ich głównym obowiązkiem jest walka z antysemityzmem.

W książce znajdziecie prawdę, cała prawdę i tylko prawdę. Ale dziś prawda nazywana jest „mową nienawiści” i za jej głoszenie jest się stygmatyzowanym jako antysemita, ksenofob, homofob, rasista i faszysta. Facebook i YouTube przekształcają się w orwellowskie Ministerstwo Prawdy zajmujące się nieustannym fałszowaniem informacji o przeszłości i cenzurowaniem informacji odkłamujących sączony ludziom fałsz. Moja książka też już została uznana za „mowę nienawiści”, a internautce, która poleciła ją na Facebooku, zablokowano konto. Internetowa cenzura blokuje informacje o książce, w której piszę m.in. o internetowej cenzurze! Czy to jest wolność słowa?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rozmowie z Marcinem Rolą poruszyliśmy też temat ekshumacji żydowskich ofiar Holokaustu w Brześciu na Białorusi. Jak to jest, że na Białorusi można przeprowadzić ekshumację, a w Polsce jest to zakazane? Dlaczego od 18 lat blokowana jest ekshumacja w Jedwabnem? Dlaczego kolejne rządy RP zezwalają na szkalowanie Polaków pod dyktando środowisk żydowskich? I dlaczego prorządowa propaganda oraz politycy PiS znieważają polskich patriotów nazywając ich „ruskimi agentami”? O tym też dyskutowaliśmy w telewizji wRealu24. Zobaczcie koniecznie!

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Jedwabne i religia Holokaustu [WIDEO]

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. yeti mówi

  o okladce – tlum czyli … LGBT + ORMO

 2. piotr mówi

  forumdlazycia Tradycji Katolickiej Donald Trump staje w obronie LGBT. Zaskakujący wpis prezydenta USA.

 3. nie leming mówi

  Polska smakowity kąsek Polin

 4. Ewa mówi

  W dn.04.06.19 zapłaciłam za książkę ” Żydzi, Gender, Multikulti” i owszem, otrzymałam powiadomienie o złożeniu zamówienia i na tym koniec. Podany tel. jest nieosiągalny, na maile z pytaniem o realizację nie odpowiadają. Czy to jest jakiś „lewy.pl” ???

  1. Katarzyna Treter-Sierpińska mówi

   Pani Ewo, proszę o chwilkę cierpliwości. Książki wysyła Jacek Międlar, a przez ostatni tydzień miał kłopoty zdrowotne – nawet trafił do szpitala, więc nie mógł zająć się wysyłkami. Teraz już czuje się dobrze, więc zabiera się za realizację zamówień. Książka na pewno do Pani trafi. Za opóźnienie przepraszamy, ale zdarzają się wypadki losowe, których nie można przewidzieć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.