Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
23

Zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24 na temat zagrożeń wynikających z ustawy 447. Gdy wysłuchałam, co minister Czaputowicz powiedział o tej ustawie podczas sejmowego expose, po prostu opadły mi ręce. Bagatelizowanie tego niezwykle groźnego aktu prawnego i udawanie, że nic złego się nie dzieje, to błąd, za który możemy zapłacić bardzo wysoką cenę. Żydowskie „przedsiębiorstwo holokaust” już pokazało, na co je stać, okradając szwajcarskie banki na kwotę 1,5 miliarda dolarów. Niestety, w tym skoku na kasę pomógł Żydom Kongres USA, a zastosowane techniki szantażu wobec Szwajcarów do złudzenia przypominają metody stosowane obecnie wobec Polski. Dokument, o którym mówiłam podczas rozmowy, znajdziecie TUTAJ.

Jest jeszcze coś, co chcę Wam wyjaśnić, zanim obejrzycie film. W kilku komentarzach pojawiło się pytanie, dlaczego krytykując ustawę 447 i spolegliwość politycznego establishmentu USA wobec lobby żydowskiego, wystąpiłam w bluzie z napisem „Marines”. Sprawa wydawała mi się oczywista, ale widzę, że nie jest oczywista dla wszystkich. Zatem wyjaśniam: krytykując amerykańskie władze za wspieranie „przedsiębiorstwa holokaust” okazuję jednocześnie, że mam wielki szacunek dla amerykańskich żołnierzy, którzy walczyli z komunizmem (Korea, Wietnam), a z których amerykańska prasa zrobiła bandytów, morderców i zbrodniarzy. To, co podczas wojny w Wietnamie wyprawiały amerykańskie media i „wołający o pokój” amerykańscy celebryci, przechodzi ludzkie pojęcie. Warto o tym poczytać, żeby uświadomić sobie, jak pod dyktando Związku Radzieckiego zmanipulowano amerykańską opinią publiczną. Jednym z elementów tej propagandy był musical „Hair”, którego premiera odbyła się w październiku 1967 roku. Bohaterami pozytywnymi są w nim zaćpani i pijani hippisi sprzeciwiający się wojnie w Wietnamie. Bohaterami negatywnymi są żołnierze (w tym marines) walczący z komunistyczną zarazą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas wojny w Wietnamie komunistyczna gangrena tocząca Stany Zjednoczone pokazała, co potrafi, opluwając tych, którzy oddawali życie, żeby tę gangrenę zatrzymać. Musimy o tym pamiętać. Marines zasługują na szacunek i stąd moja decyzja o założeniu bluzy z takim napisem. A wszystkim, którzy próbują zbudować w związku z tym jakąś teorię spiskową, zalecam szklankę zimnej wody i lekturę artykułu „Kapelan marines. Duchowy opiekun żołnierzy walczących z komunistami”. Krótki cytat na zachętę: „Na ciele poległego ojca Capodanno naliczono 27 ran od pocisków i odłamków. Kapłan był jednym z siedmiu katolickich duchownych służących w amerykańskich sił zbrojnych, jacy zginęli w Wietnamie. Pośmiertnie przyznano mu najwyższe odznaczenie wojskowe – Medal Honoru. W XX stuleciu owego wyróżnienia dostąpiło pięciu kapelanów wojskowych – wszyscy byli katolikami, a trzech otrzymało je pośmiertnie. Marynarka uczciła duchownego nadając jego nazwisko fregacie USS „Capodanno”. 4 września 1981 roku okręt został pobłogosławiony przez papieża Jana Pawła II, jako pierwsza jednostka w dziejach US Navy. W 2002 roku rozpoczął się proces beatyfikacyjny ojca Vincenta. Zgromadzona dokumentacja obejmuje m.in. przypadki uzdrowień przypisywanych jego wstawiennictwu, w tym niewytłumaczalne z punktu widzenia medycyny uzdrowienie wietnamskiej zakonnicy chorej na zaawansowanego raka”.

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Żydzi chcą od Polski 400 mln zł rocznie na walkę z antysemityzmem [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krystyna mówi

  Dla kogo 800 milionów? Izraelski kapitał posiada u nas silnego przedstawiciela branży transportowej – to firma Mobilis Spółka z o.o., należąca do największego przewoźnika autobusowego w Izraelu, firmy Egged Mobilis. Co ten przewoźnik kontroluje w Polsce? Przede wszystkim firma ta obsługuje linie komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie oraz Bartoszycach. Ponadto, do firmy należy 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur – są to: PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Bartoszyce, PKS Ostróda, PKS Przasnysz, PKS Mława, PKS Ciechanów, PKS Mińsk Mazowiecki, PKS Płock i PKS Piotrków Trybunalski. Firma Mobilis wykonuje też przewozy okazjonalne i turystyczne.

 2. sten mówi

  Czaputowicz … ty napletku W O N !!!

 3. Ann mówi

  Świetna robota pani Katarzyno takiego dziennikarstwa nam trzeba

 4. Zbulwersowany mówi

  Niestety, ale kolejny raz fatalna narracja. Wbijanie nas w temat jakichś absurdalnych uroszczen żydowskich, a nie mówienie nic o gigantycznej kasie, którą Żydzi są winni nam Polakom z różnych tytułów zakrawa na… i niech każdy sobie dopowie odpowiednie słowo.

 5. piotr mówi

  wolna-polska.pl 1-Bojkot żydowskich produktów i usług patriotycznym obowiązkiem Polaka. 2-Przyznajemy coraz więcej obywatelstw. 3-Za bazy USA zapłacimy z nadwyżka? 4-Białystok: Nacjonaliści przeciwko żydowskim roszczeniom.

 6. Aleksandra mówi

  BŁAGAM WAS! POMÓŻCIE MI! MĄŻ WYRZUCIŁ MNIE ZE WSPÓLNEGO DOMU! BARDZO SIĘ GO BOJĘ! TO ALKOHOLIK, FURIAT I DEGENERAT! SZYBKO ZMIENIŁ ZAMKI W DRZWIACH! NIE MAM KLUCZY! WYBIEGŁAM Z DOMU TAK, JAK STAŁAM! NIE MAM PIENIĘDZY, NIE MAM DACHU NAD GŁOWĄ, NIE MAM JEDZENIA, NIE MAM DOKĄD PÓJŚĆ!

  POSZŁAM NA PLEBANIĘ. KSIĘŻA MI NIE POMOGLI, A PAN KOŚCIELNY POWIEDZIAŁ, ŻE JESTEM NIENORMALNA I MAM RADZIĆ SOBIE SAMA! MYŚLĘ O SAMOBÓJSTWIE!

  BŁAGAM WAS! POWIADOMCIE KSIĘDZA NATANKA I KSIĘDZA WOŹNICKIEGO! POWIEDZCIE IM, ŻE ICH KOCHAM I CZEKAM NA POMOC!

  BŁAGAM WAS:
  POWIADOMCIE NASZYCH BRACI W ŚWIĘTEJ WIERZE KATOLICKIEJ. ZRÓBCIE BŁYSKAWICZNY PRZELEW NA MOJE KONTO

  KOCHAM WAS! NIKT NIE KOCHA TAK JAK JA! Z PANEM BOGIEM POLACY RODACY KATOLICY! KOCHAM WAS! MOJE ZYCIE W BOŻYCH RĘKACH I WASZYCH!

  16 1090 1199 0000 0001 2385 6884

  1. Grzegorz mówi

   „WYBIEGŁAM Z DOMU TAK, JAK STAŁAM! NIE MAM PIENIĘDZY, NIE MAM DACHU NAD GŁOWĄ, NIE MAM JEDZENIA, NIE MAM DOKĄD PÓJŚĆ!” ….. a Internet mam. Co za czasy.

 7. lol mówi

  Przekazuję usłyszane wyrazy uznania: „Pani Kasiu! Od dzisiaj w pełni zasługuje Pani na tytuł Honorowego Antysemity (Anti-semitico Honoris Causa). Pzdr Nadredaktor S.M.”

  1. Katarzyna TS mówi

   Bardzo mi miło. Z niecierpliwością czekam na oficjalne potwierdzenie tytułu poprzez wpisanie mnie na listę antysemitów Uniwersytetu w Tel Awiwie. Mam nadzieję, że moja książka (publikacja już za chwileczkę, już za momencik) przyczyni się do tego awansu.

  2. Ja_Antysemita mówi

   Pani Katarzyno! Proszę się nie pchać bez kolejki! Najpierw na tą listę trzeba wpisać Księżyc. To wielki antysemita! Tam się rozbiła żydowska sonda i tam na pewno jest sporo żydowskiego mienia bezspadkowego. A w ogóle to żydzi powinni wystąpić do Księżyca o odszkodowanie. W czasie drugiej wojny światowej bezczelnie świecił, a nie uratował ani jednego żyda! A przecież widział, co się dzieje! 😛

 8. Janusz mówi

  Wszystko ok.p.Katarzyno,tylko jaka przyjemność miał Wietnmczyk oblany NAPALMEM z samolotu amerykanskiego.Ta wojna odbyła sie na ziemi wietnamskiej.

 9. Janusz mówi

  PKS Ciechanów zostało sprzedane 2 lata temu, tak samo Przasnysz… fakt że innej spółce made in juice

 10. Podpis mówi

  Zaskakujące – albo i nie – jest, że roszczenia żydowskie nie są kierowane do wschodnich sąsiadów Polski, ziem dawnych Kresów, tj. obecnie terenów: Rosji, Litwy, Łotwy, Białorusi i Ukrainy.

 11. Pliszka mówi

  Może pani KASIA powinna założyć bluzę z liczbą 4mln, bo tylu wietnamczyków zginęło w walce z armią USA, albo może, 1/4 gdyż te 4 mln taką właśnie część tego dzielnego narodu stanowiła. Jak Niemiec i Rusek Polaków mordowali , to oni są beeee a jak Amerykanie mordowali wietnamczyków, to oni są,, dzielni marines „. Ciekawe standardy ma pani KASIA

  1. Katarzyna TS mówi

   A Wietkong walczył o „wolność, równość, demokrację”. Baju, baju, chłop śliwy rwie, a ino ich dwie.

  2. Qlistron mówi

   Mniejsza z tym, o co walczył Wietkong! Jankesy w bestialski sposób mordowały Wietnamczyków, tak samo jak żydki i hitlerowcy Polaków! I niech pani nie wchodzi w dupę amerykanom, bo przykro patrzeć! To nie są żadni nasi sojusznicy, ani tym bardziej przyjaciele!

 12. Ann mówi

  Ostatnio wpadła mi w ręce autobiografia Wigry Gran pt Sztafeta oszczerców w której opisała swoją wieloletnią walkę z Żydami o odzyskanie dobrego imienia po tym jak jej pobratymcy oskarżyli ją o kolaboracje z niemcami.Wniosek mam jeden to jest plemię żmijowe i nic ani nikt ich nie zmieni bo to synowie zatracenia zginą od tego czym sami wojują.

 13. Marek mówi

  Us army zasługuje na pani szacunek? Czym największy,zaraz po izraelu zbrodniarz wojenny zasłużył na pani szacunek??? Może dlatego że zrzucił tysiące ton „demokracji” na biednych wietnamczykow? Może dlatego że napalmem,palił ich żywcem? Lista krajów w których ten zbrodniarz,zwany US army zaprowadził”demokracje” jest długa,a kości ich ofiar są rozsiane po całym świecie!!!! Pani Katarzyno,może czytelnicy powinni poznać dlaczego należy czcić i uwielbiac tych „bohaterskich żołnierzy”???

  1. Katarzyna TS mówi

   Amerykanie mordowali biednych Wietnamczyków? Naprawdę? A naprawdę było tak: komunistyczni partyzanci z Wietkongu, z którymi walczyli Amerykanie, ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za wiele zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości. Jedna z bardziej znanych zbrodni to masakra w Huế: w ciągu 24 dni komunistycznej okupacji (luty – marzec 1968), specjalne grupy Wietkongu na podstawie wcześniej sporządzonych list aresztowały i zamordowały kilka tysięcy osób, głównie południowowietnamską inteligencję, policjantów, urzędników państwowych, duchownych i kilku obywateli RFN, Francji i Stanów Zjednoczonych. Łącznie komuniści z Wietkongu wymordowali w tym mieście ok. 5000 osób. Idź więc z tą komunistyczną propagandą gdzie indziej, bo tu kariery nie zrobisz.

  2. Krzysztof mówi

   Czy pani coś wie o wietnamskiej wiosce My Lai? To tam amerykanin porucznik Caley (czy jak mu tam) w sadystyczny sposób wymordował bez powodu całą ludność tej wioski! I co? Bohater?

 14. Marek mówi

  Po pierwsze,nie jesteśmy na „ty”! Poczekajmy trochę,a na własnej skórze odczujemy amerykańską demokrację!

  1. Rens mówi

   Kaśka to kolejny proamerykański dupowłaz!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.