Katarzyna TS: Szczepionka spod lady

Krystyna Janda/ fot. screen
44

Witajcie w Nowym Roku AD 2021. Zaczynamy go z przytupem, czyli z aferą szczepionkową. Warszawski Uniwersytet Medyczny trafił pod lupę ministra zdrowia Adama Niedzielskiego w związku z zaszczepieniem grupy osób, które załapały się na te delicje poza kolejnością, czyli na tzw. krzywy ryj. Wśród nich są m.in. Krystyna Janda, Leszek Miller, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Andrzej Seweryn i Maria Seweryn. Ta ostatnia załapała się na szczepienie towarzysząc ojcu, którego podwiozła do szpitala.

– Pani doktor mnie zaprosiła i powiedziała, że „skoro już pani jest, niech pani wejdzie, jest otwarta dawka”. Ja z tego skorzystałam. Nie miałam poczucia, że to nieetyczne, ponieważ zrozumiałam to tak, że dawka się zmarnuje. Jadąc tam, nie myślałam, że mi się to przytrafi – wyjaśniła Seweryn na antenie Polsat News. Ot, trafiło się Marysi jak ślepej kurze ziarnko. Niech jej będzie na zdrowie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

WUM stoi na stanowisku, że żadnej afery nie ma. – Agencja Rezerw Materiałowych przekazała do CM WUM 450 dodatkowych dawek szczepień, niezależnie od puli przeznaczonych dla etapu zerowego akcji, które musiały być wykorzystane jeszcze w tym roku. Z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień – napisano w oświadczeniu zamieszczonym na stronie WUM.

Minister Niedzielski stoi na stanowisku, że afera jest. – Chcemy wyrazić kategoryczny brak akceptacji dla sytuacji, w której szczepienia są wykorzystywane niezgodnie z naszymi ustalonymi regułami. Absolutnie nie akceptujemy takiej postawy kiedy szczepienie jest wykorzystywane dla osób, które są wybrane nie według klucza ustalonego przez nas wspólnie, tylko według jakichś kryteriów uprzywilejowania, które narzucają lokalni czy to dyrektorzy jednostek leczniczych, czy inne osoby odpowiedzialne na miejscu, w szpitalach, za proces szczepienia. Szczepienia są naszym dobrem wspólnym i dlatego powinny być traktowane ze szczególną troską, że szczególną uwagą, z poszanowaniem tych reguł, które sobie zdefiniowaliśmy – oświadczył Niedzielski na piątkowej (1.01.2021) konferencji prasowej i zapowiedział szczegółową kontrolę NFZ w jednostkach podległych Warszawskiemu Uniwersytetowi Medycznemu.

Ale jaja! Ale jaja! Podczas gdy Niedzielski skupił się na terroryzowaniu osób, które nie chcą brać udziału w szczepionkowym eksperymencie medycznym, „znani i lubiani” podebrali mu „wspólne dobro narodowe” i mamy cyrk na kółkach. Uśmiałam się do łez patrząc, jak minister zdrowia sroży się, ponieważ ci, u których wygenerowano zapotrzebowanie emocjonalne na szczepionkę, przyjęli ją „niezgodnie z naszymi ustalonymi regułami”. A przecież było oczywiste, że do tego dojdzie. Tak już w Polsce jest, że towar deficytowy dostaje się spod lady, przy czym nie dla psa kiełbasa, nie dla kota spyrka. Każdy, kto żył w PRL, pamięta, że kluczem do sukcesu była zaprzyjaźniona sklepowa. Załatwianie spraw po znajomości było normą. Przysługa była więcej warta niż pieniądze. Niewiele można było kupić, ale wiele można było załatwić. Tego Polaków nauczył PRL. I nauka nie poszła w las.

Bez względu na to, co kto myśli o szczepionce na Covid-19, jest ona towarem deficytowym. Według badań CBOS chęć zaszczepienia deklaruje 36% dorosłych Polaków, co daje ok. 11 milionów osób. Nakarmieni rządową propagandą oczekują, że dostaną upragniony specyfik tu i teraz. Tymczasem czekaj tatka latka. Propaganda proszczepionkowa jest, tylko szczepionki nie ma. I zaczyna się chryja. Oj, żeby rząd się nie zdziwił, jak rozkręci się naprawdę poważna awantura nie o to, że ktoś nie chce szczepionki, ale o to, że chce. Afera z celebrytami zaszczepionymi poza kolejnością jest do tego przyczynkiem.

Pojawiły się głosy, że ta afera to sprytna akcja marketingowa, która ma nakłonić Polaków do masowych szczepień poprzez przekonanie ich, że szczepionka to taki rarytas, iż trzeba go zdobywać spod lady. A jak coś trzeba zdobywać, to głupotą byłoby odmówić, gdy przyjdzie kolej na szczepienie. Cóż, nie podejrzewam Niedzielskiego i spółki o tak wyrafinowane metody działania. I tak mają 11 milionów chętnych, dla których nie ma towaru. Gdyby faktycznie chcieli przekonywać do szczepień metodą „na deficyt”, to od razu zarządziliby, że szczepionka jest dla chętnych według kolejności zgłoszeń. Ale plan rządowy jest zupełnie inny. Wyznaczono grupy, wśród których duża część broni się przed szczepieniem rękami i nogami, a władza straszy opornych sankcjami. To nie jest system zachęt, tylko system terroryzowania społeczeństwa. Bo właśnie o terror chodzi w tej całej zabawie.

Jeżeli rząd nie zmieni metody działania, będziemy mieli sytuację następującą: z jednej strony osoby zmuszane do szczepień będą kombinować, jak wykręcić się z tego przymusu; z drugiej strony – chętni do zaszczepienia będą kombinować, jak wkręcić się poza kolejnością. I jedni, i drudzy będą wieszać psy na ministrze Niedzielskim i firmującym jego działania premierze Morawieckim. Szczepionkowy cyrk dopiero się rozkręca. To jest spektakl na lata. Mam nadzieję, że władza dostanie niestrawności od tego zakalca, który własnoręcznie upichciła.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Przestępcy AD 2020

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stanislaw mówi

  Oczywiscie ze to marketing, to psychologia, ze zabraknie , ze po znajomosci etc…. To wszystko BS, phizer nie ma nawet zatwierdzonej szczepionki!! Ludzie opamietajcie sie , Sakiewicz nawet pisze ze to obowiazek patriotyczny, zwariowal ten rzadowy dupolizad!!! Posluchajcie w internecie Dr Carrie Madej , cala prawda!

  1. AntyPO✡PiS mówi

   W Meksyku zaszczepiona preparatem Pfizer/BioNTech lekarka trafiła na intensywną terapię. U 32-letniej lekarki wystąpiły drgawki, wysypka i trudności z oddychaniem. Objawy pojawiły się pół godziny po zaszczepieniu specyfikiem Pfizera/BioNTech. Pracownica szpitala trafiła na oddział intensywnej terapii z podejrzeniem zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego.
   *******************************************************************************************
   Dlatego w Polsce niesprawdzoną szczepionką powinno się szczepić tylko postkomunistyczne lewactwo z POPiS-u i SLD. Mogą nawet zdychać po zaszczepieniu. Nikt po nich płakać nie będzie

  2. M. mówi

   Niesamowite. Kilka tego typ przypadków reakcji alergicznej (która, swoją drogą, jest przeciwskazaniem do szczepienia, jeśli alergia jest silna) na kilkanaście milionów podanych szczepionek. Porównując podobną liczbę do chorych na Covid, to mamy setki tysięcy zgonów. Łapiesz różnicę, czy to zbyt trudne?

 2. przemysław mówi

  Każdy Polak, patriota, roztropny człowiek powinien się zaszczepić. Inaczej nie będzie Polakiem, patriotą ani inteligentem. Tom kim będzie? Teletubisiem. Kasztanem. Aż strach pomyśleć.

  1. Wojciech mówi

   „obowiązek patriotyczny”? Gazeta, z nazwy, polska pisze, piórem Lisieckiego, przyd**a Sakiewycza że ci co są przeciw szczepieniu „ruska bladź won za Don”. To jest język gazetopolaków.

 3. Netopelek mówi

  A ja wprowadziłbym obowiązek wyszczepiania się całymi rodzinami dla :
  judy, nierządu, pisuaru, pomyjowców, psl, sld, razem, posłów, senatorów, wojewodów, starostów, zarządców gmin, celebrytów – szczególnie tych co będą zachwalać to śmiertelne gówno. Do tego komendanci po-milicji od głównego do miejskiego, kierownicy wszystkich sanepidów, gis, gówniane izby : lekarska, pielęgniarska, tak zwanych diagnostów laboratoryjnych i wszystkie regionalne.
  W wałbrzychu = a własciwie szachrajowie, bo to prywatne miasto kierownika gminy, w szpitalu sokołowskiego zarządzono pod groźbą zwolnienia obowiązkowe szczepienia dla całego personelu i niestety, ale pracownicy zgodzili się na eutanazję !!!

  1. M. mówi

   Że też nie ma jakiejś szczepionki na głupotę. Wprowadziłabym obowiązek wyszczepienia się całymi rodzinami dla ciebie i jeszcze paru tutejszych covidiotów.

  2. Boguslaw mówi

   Co to za pierdolenie tutaj, parszywa sataniczna kanalio!

  3. M. mówi

   O tobie, Boguś, akurat właśnie mowa. Ty byłbyś w grupie zero, gdyby ktoś faktycznie szczepionkę przeciwko byciu idiotą wynalazł. Razem z całą rodziną.

  4. Boguslaw mówi

   Czy wyscie, jebani pejsaci, wszyscy jestescie takimi cynicznymi i aroganckimi, kanaliami!
   Najpierw mamuska, matka-polka, teraz: m, wszystko to jest jedna, jedyna, prostacka czcionka!
   Przeciez wy nie macie nic do meldowania, smierdzaca, parszywa ´zulnia!

 4. Hammurabi mówi

  A ja zgadzam się ze zdaniem: „że ta afera to sprytna akcja marketingowa, która ma nakłonić Polaków do masowych szczepień poprzez przekonanie ich, że szczepionka to taki rarytas, iż trzeba go zdobywać spod lady”.
  Tajemnica udanej sprzedaży nikomu niepotrzebnego towaru tkwi we wmówieniu ludziom, że właśnie tego a nie innego towaru potrzebują. Tworzenie otoczki sztucznego tłoku, przepychanek i fałszywego parcia celebryckiego jedynie to potwierdza.
  W przeciwieństwie do Pani, nie tylko podejrzewam ale wręcz mam pewność, że „firma „Niedzielski & Company” nie tylko takich sposobów będzie się imać.
  Są już z resztą pierwsze zwiastuny.
  Te dywagacje nad bonusami dla zaszczepionych, te projekty ulg i korzyści, te rozważania nad płaceniem za zaszczepienie – marchweka. Brak tu jedynie specjalnych miejsc „tylko dla zaszczepionych” w środkach masowej komunikacji, kinach czy restauracjach…
  Zwiastuny obostrzeń i ograniczeń dostępu do usług i świadczeń, groźby pauperyzacji – kij.
  W te 11 milionów Polaków – naiwniaków gotowych poświęcić swe zdrowie a może nawet i życie złożyć na ołtarzu chorych ideologii, rodzonych w odrealnionych łbach twórców rockefellerowskiej fundacji – organizacji już od 14 maja 1913 roku, również nie wierzę!
  A może… Może – choć nie bardzo i w to wierzę – przepowiednie Therese Neumann mogą się właśnie zacząć spełniać?
  Jej słowa: „Myśleliście, że jesteście lepsi, że posiadacie siłę nadludzi, jednak zniszczyliście swoje dziedzictwo na wieki”! skierowane do Niemców jak ulał pasują również do tych z „wybranych” którym marzy się całkowite zapanowanie nad światem.

  1. staho mówi

   przypadkiem Janda dostała 3 tygodnie temu 1mln 800 tys wsparcia ? Ciekawe . To można powiedzieć …jak bóg Kubie tak Kuba …bogu .

 5. staho mówi

  Świnie popędziły do koryta bo taka ich natura. Głupia K(hr)yśka znów zdziwiona jak dziecko płakać będzie że (shrają) jej na głowe.

 6. finka mówi

  Akcja marketingowa jak najbardziej prawdopodobna i moim zdaniem dogadana z oburzonym Niedzielskim, ma być efekt zdobycia dobra ze sklepu z żóltymi firankami. W sprawach, które mają zniszczyć kraj i ludzi są wyjątkowo zgodni popisowcy, lewacy i ich celebryci. Ciekawe czy rzeczywiście dostali preparat Pfizera, a nie jakieś placebo.

  1. Zbigniew mówi

   A moze tylko tak sobie zalatwili zaswiadczenia, po znajomosci – nie byle jakie, uniwersyteckie.

  2. M. mówi

   Placebo, antynaukowy trollu, to ty dostałaś zamiast mózgu.

 7. szalom mówi

  Nie sądzę by była to akcja marketingowa. Natomiast modne jest wśród szachrajskich (pruskich, żydowskich i ukraińskich) „prezydentów” miast i wójtów pokazywanie rządowi gestu Kozakiewicza. Zademonstrował , z przytupem, ministrowi zdrowia taki gest „gowinowy” a KODziarski rektor akademii medycznej starannie dobierając KODziarskich celebrytów powiązanych, tak jak i sam z TVN.

 8. W K mówi

  Z ośmiu miliardów dwie setne procenta,
  Niech każdy zapamięta dwie setne procenta,
  Za dwie setne procenta mnożą niewolników,
  Wpędzają nas w długi, robią z nas zwierzęta.

  Dwie setne procenta pozbawi nas majątku,
  Dadzą miskę ryżu, powiedzą w porządku.

  To Polin już nie Polska, ..dowskie bezprawie,
  Jeśli się postawisz, wytoczą ci sprawę.
  Wkrótce zamiast ryżu, będziemy żreć trawę.

  Dwie setne procenta, Polaku pamiętaj,
  Teraz twoim wnukom rośnie długu pętla.
  Za dwie setne procenta, ginie ich Ojczyzna,
  Kiedyś zapytają, gdzie ich ojcowizna.

  Czy wtedy im powiesz, że zdrajców wybrałeś,
  Że dwóch setnych procenta się bałeś?

  Źródło danych:
  https://www.worldometers.info

  1. klioes vel pislamista mówi

   Polska sprawiedliwa
   (wersja poprawiona)

   „Polska otwarta i sprawiedliwa!” –
   „OTAKE Polske wciąż walczy” Lech,
   I „takem Polskem” Kasprzak przyzywa,
   I Kryśka Janda z nimi… (Ach, pech!…)

   Dwa Mateusze tworzą sztafetę:
   Pierwszy – Kijowski, drugi – Margot.
   Choć Martę Lempart mają („kobietę”),
   Ale… bez elit to nie jest to.

   Elit potrzeba angażowania!
   Są (łże)elity – z PZPR.
   Ach pech!… Nie będzie, Krysiu, powstania…
   Kres snów, jak szczepień kres „wyższych sfer”!

   Zap…liłaś i wyp…dolą
   Ciebie! Kijowski już wcześniej padł.
   Zamiast na scenie, Polacy wolą,
   Byś pokazała im się… zza krat.

  2. klioes vel pislamista mówi

   Zdrada tajnej promocji szczepień

   Zaplute karły reakcji, AKowcy,
   Którym w mieszkankach zagrzybionych dała
   Wciąż mieszkać (po co?!) prezydent wspaniała,
   Lub ich potomstwo… Bo nie ZMPowcy!
   Bo nie ELITA! zdrady dokonała;
   Zdrady promocji (która była tajna)!
   I biedną Krychę topi potop łajna…

   Ach, „jakby na mnie ktoś nas. rał” – rozpacza.
   (To nie Czajkoski i nie jego „Czajka”!)
   Ach, propaganda reżymu wypacza
   Jej dobre chęci; PROMOCJA… nie bajka!
   I z Ga(zo)ciąga też robią krętacza!
   Bo rektor chociaż zaprosił, nie wiedział,
   Że c(w). elebryci przyjdą… (Ot, tak siedział.)

   Gdy przyszli, witał zespół teatralny;
   Lesia Milera i TVN-manów.
   Miałże wypadek zajść katastrofalny –
   Strata ampułki???!!!… Weź i się zastanów,
   Mój Czytelniku: wirus covidalny
   Mógłby zaszkodzić – bez szczepień – „ELICIE”,
   Co kocha „prawo i równość” – nad życie!!!…

 9. Ewa-Maria mówi

  Nie widzę w tym żadnej afery jaką rządzący nakręcili.Powinni się cieszyć że są chętni do zaszczepienia.Bywam tu i ówdzie,słyszę różne wypowiedzi na temat natrętnej akcji szczepień.Snują wnioski tego typu że coś jest nie tak.Ludzie nie są głupi,wiedzą o co w tym wszystkim chodzi,kto zyska a kto może dużo stracić.To nie Średniowiecze(osobiście nie mam nic przeciwko tej epoce),gdzie nie było mediów i ludzie prawie nic nie wiedzieli.Teraz w dobie internetu,wszystkiego możemy się dowiedzieć.W mojej okolicy nie jest zauważalne,aby ludzie szturmowali punkty szczepień. Bardziej sceptycznie podchodzą do tej szczepionkowej propagandy.Na jednej ze stron można poczytać jak to lekarza szczepili pustą szczykawką.
  Pokazuje to że lekarze nie chcą się szczepić.Wiadomym jest nie od dziś, że lekarze nie szczepią swoich
  dzieci.

  1. Zbigniew mówi

   Tworza uzasadnienie, ze sami sie nie szczepia, ze niby to taka sprawdzona dobroc, ze niby to nalezy sie innym, slabszym a przy okazji udowaniaja, ze zaszczepienie ludzi z rzadu zaczynajac od prezydnta i premierow, ktorym specjalna ochrona nalezy sie jak psu buda, byloby ilosciowo niczym co ma jakies znaczenie.
   Juz tak sie zamotali w tych kombinacjach jakby nie wiedzieli, ze kazdy oczekuje kiedy sie zaszczepia a dowod zaszczepienia to nie propaganda ale uzyskaja przeciez ochrone przed covid i swobode konieczna dla rzadzacych – wydali miliardy a nie ma kilkaset dodatkowych szczepionek?

   Kto nie czeka kiedy sie zaszczepia?

 10. benedykt mówi

  Takie dziecinne i prymitywne podchody (Niedzieski&corp.) w celu podbicia bębenka „pandemii” , a tym samym zwiększenia chętnych do szczepień są i będą na porządku dziennym. Ten pierwszy „obraża się” na drugiego próbując nieudolnie stworzyć wrażenie bitwy o „szczepionkę”. Tanie to i głupie, ale część społeczeństwa daje się (niestety) nieustannie nabierać na ten żałosny teatr, podążając za wyimaginowanym „lekarstwem” jak barany na rzeź. I na to właśnie liczą złoczyńcy z pierwszych ław sejmowych.

 11. wilk mówi

  KROLIKI SIE SAME ZGLASZAJA,A NIEDZIELSKI JAK SLYNNY OBOZOWY NIEMIECKI LEKARZ JEST OBURZONY CIEKAWE,CO GO TAK OBURZYLO?

  1. Boguslaw mówi

   Bandyta, ktory winny jest smierci dziesiatek tysiecy Polakow i tym samym zdrada interesow Polski, nie ma co sie oburzac, tak samo, jak nie moze sie oburzac ktoc, komu wnet obetna jego parszywy, zdradziecki leb!

 12. Ewa-Maria mówi

  To jest przemyślana akcja.Tym sposobem chcą pokazać, jakie to ogromne jest zainteresowanie szczepieniami.
  To jest pokazanie wpływu, na psychikę ludzką.Jak w sekcie.

 13. Aster mówi

  Pamiętajmy że dalekim przodkiem Niedzielskiego był jakiś Aaron. To kolejny, nieprzypadkowy człowiek na stanowisku Ministerstwa Śmierci.

 14. Anton mówi

  Dla syjonistów ,masonów , służby zdrowia czy mundurowych mają szczepionki z ……witaminkami ! te z „arszenikiem ” są dla gojów !

  1. M. mówi

   Lecz się, człowieku. Potrzebujesz pomocy.

 15. Zbigniew mówi

  Praworzadnosc, to jest wywozenie smieci do Polski.

 16. Zbigniew mówi

  Janda dostala 1,5 mln i musi byc grzeczna – Materna i reszta to celebryci z ulicy, bankruci.

  Juz widze jak Janda testuje na sobie szczepionke, bo nie potrafi zalatwic sobie zaswiadczenia.

  Wpadka z tym jest tylko ilosciowa: jest wiecej zaswiadczen niz szczepionek, co bylo do przewidzenia.

 17. mlody z PO mówi

  Nie w tym rzecz czy sie beda probowali szczepic poza kolejka.
  Rzecz w tym ,ze po raz kolejny ,Polacy moga zobaczyc co prezentuja chamskie walonkowe elity.
  Czy w koncu zrozumieja czym sa Jandy ,Seweryny czy Materny ,nie wiem.
  Jednak dla kogos jak ja ,cala afera polega na tym ,ze czuje obrzydzenie do naszych znanych komsomolskich aktorow czy innych celebrytow.
  To ludzie bardzo watli intelektualnie ,prostyccy ,co zapewne przejeli w genach po dziadkach.

 18. Lutek mówi

  Zaiste zadziwia, zwłaszcza na tej stronie, mnogość dywagacji dlaczego tak, a nie inaczej, zużyto 31.12 towar, drogi a dysponowany panstwowo, z datą ważności 31.12.
  Wszystko w socjalizmie jest dokładnie takie jakie będzie w socjalizmie….

 19. Teresa mówi

  Oddam moją szczepionkę,tę którą mi Niedzielski przeznaczył,chętnemu celebrycie całkowicie za darmo.Chętni pod moim komentarzem,niech zostawią oferty.Pozdrawiam.

  1. Boguslaw mówi

   A ja samemu kaczynskiemu!
   A jesli to bedzie „prawdziwa” , a nie witaminowa, to nawet z czerwona wstazka, i sam mu ja zaaplikuje!
   Zeby sie ucieszyl!
   Nastepny z Panstwa, moze zadeklaruje dla jego elitarnego KOTA!?

 20. Buran mówi

  Uważam że nie ma żadnej afery ze szczepieniami. Jest tylko teatr stworzony dla społeczeństwa, które mają za stado durnych, bezwolnych baranów, które rzucą się tłumnie do „wyszczepienia” jeśli się wytworzy wokół genetycznego preparatu szczepionkowego atmosferę „deficytowego rarytasu tylko dla tuzów”.
  Sami o tym mówili na naradzie w zawoalowanej formie.

 21. marekofl mówi

  Po co ten wrzask, niech sie szczepia. Beda pierwsi w kolejce do „Big Pharma” po lekarstwa leczace powiklania poszczepienne. Za kilka lat firmy farmaceutyczne beda mialy nie lada „zniwa”. Ja bym byl za tym, zeby kazde z nich wzielo extra zastrzyk w glowe.

 22. Ireneusz mówi

  tramp,
  analizując powyższe wypowiedzi widać jak na dłoni ,że znakomita większość błyskawicznie i bezbłędnie rozszyfrowała ten tani teatrzyk zagrany przez aktorzyny -to jest akcja propagandowa „trudno dostępnego towaru”-jak za danych lat -rzucili szczepionki no to brać kto żyw.
  Wieczorny nocnik TVP temat nr 1 :będzie sprawdzanie jak oni mogli wziąć „bez kolejki”- i prostaczki łyknęły
  przekaz
  temat nr 2 :oglądalność najlepsza w demoludzie „tylko na TVP a Sylwester show bezapelacyjnie najwspanialszy.
  czy ten Kurski już zupełnie ocipiał-brak umiaru a propaganda niczym gebelsowsko-sowiecki bełkot.
  Wielka szkoda w tym wszystkim,że narodek pozbawiony instynktu nie dostrzega cwanego planu tego rządowego „Kołtuństwa” czytaj a la Niedzielski.Daj nam dobry Boże w porę zmądrzeć i dać opór.

 23. Dżanusz mówi

  Brawo! Niech sie szczepio pani Janda, Bolek, Tusku, Niedzielski, Morawiecki i cała ta banda czworga!

 24. edekzzawody mówi

  Pan minister B.Sienkiewicz powiedzial kiedys ze „panstwo polskie to chooi doopa i kamieni kupa”.Ma racje w 100 ba w 150%.Z jednej strony ” wadza”prezy cienkie muskuly nad szczepionka (ktora jest ale jej niema w Polsce),probuje przekonac kazdego,grozi i prosi-slowem nie bardzo wie jak ugryzc temat.Rzad powinien RZADZIC,a nie „zondzic”.Na wiosne 2020 roku byla dyscyplina i zachorowan malo.Teraz jest jak w starym polskim porzekadle:kazdy wuj na swoj stroj.Izrael zaszczepil wszystkich obywateli powyzej 65 roku zycia i tych z grupy podwyzszonego ryzyka (2 miliony zaszczepionych,w niecale 2 tygodnie).My mamy sensacje z paniami i panami komediantami.A gdzie rzad:schowal glowe w piasek,jak zwykle na przeczekanie.Na temat szczepionki nic sie nie wypowiadam bo sie na tym nieznam.Ci ktorzy chorowali albo byli swiadkiem zaszczepia sie nawet fenolem jezeli ma to uratowac przed zakazeniem C19.Pan rektor WUM powinien juz byc zawieszony jako rektor za takie volty.Tak postepuja rzady powazne.Polska nie nalezy do takich.Te dupki krajcenne z dobrej zmiany”zondzom” a nie po to zostaliscie panowi PiSiacy wybrani,czy nie tak?

  1. Republikanin mówi

   Zdziwisz się, ale są tacy, co chorowali i nie chcą słyszeć o genetycznych modyfikatorach zwanych szczepionkami.

  2. Rebih mówi

   Żartujesz. Niby jakie prawo czy przepisy naruszył rektor WUM? Mętne wypowiedzi Ministra Zdrowia wygłoszone na jakiejś konferencji prasowej?

 25. Republikanin mówi

  Kto by nie chciał zastrzyku z multiwitaminy + zaświadczenie, znacznie ważniejsze?

  1. Rebih mówi

   Jak bym chciał. A gdyby nie szczepili ozdrowieńców, to chętnie zaraziłbym się.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.