Katarzyna TS: Szczepionka jako patriotyczny obowiązek, czyli odlot premiera Morawieckiego

premier Mateusz Morawiecki/ fot. Twitter
54

Szczepionkowa kampania profrekwencyjna rządu weszła w fazę kompletnego odlotu. Po przyjęciu Narodowego Programu Szczepień, w którym wprowadzono segregację obywateli, przyszła pora na patetyczne mowy na wysokim C, od których ma się nam łza w oku zakręcić i wzruszenie ma nas ścisnąć za gardło. Od razu wyjaśniam, że takie przemowy nie tylko mnie nie wzruszają, ale wręcz odrzucają. Im bardziej rząd chce mnie przekonać do przyjęcia szczepionki na Covid-19, tym bardziej nie mam ochoty poddać się temu eksperymentowi. A po tym, co w „Gazecie Polskiej” wygadywał premier Mateusz Morawiecki, po prostu opadły mi ręce.

Cóż takiego powiedział Morawiecki? Otóż oświadczył, że szczepienie jest patriotycznym obowiązkiem. Czujecie? Najpierw było zapewnianie, że szczepionka będzie dobrowolna. Teraz jest już obowiązkiem i do tego patriotycznym. A jak ktoś nie wypełni tego patriotycznego obowiązku, to co? Zostanie „ruską onucą”?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Przed nami tą konkretną szczepionką zaszczepiły się setki tysięcy wolontariuszy, a już teraz szczepią się obywatele innych państw. Nie da się przerwać łańcucha zakażeń, uruchomić gospodarki bez masowej akcji szczepień – oświadczył Morawiecki.

Wbrew temu, co mówi premier, szczepionka Pfizera nie została podana setkom tysięcy wolontariuszy, tylko 20 tysiącom. Drugie 20 tysięcy dostało placebo. Nie wiadomo ile osób faktycznie miało kontakt z wirusem. Jedyne, co wiemy, to że w grupie zaszczepionej zachorowało osiem osób. W grupie placebo objawy choroby wystąpiły u 162 osób. Wszystkich zbadano testami, których wiarygodność jest wątpliwa. I na tej podstawie odtrąbiono sukces. W ramach tego sukcesu szef Pfizera oświadczył, że dyrektorzy firmy nie będą „wpychać się w kolejkę” po szczepionkę. Wzruszające!

Wracając do wypowiedzi Morawieckiego – premier najwyraźniej przeoczył też fakt, że nie wiadomo, czy szczepionka przerwie łańcuch zakażeń. Otwarcie mówi o tym szef Pfizera i nie jest to wiedza tajemna. Albo więc premier Morawiecki kłamie, albo jest niedoinformowany. Jak kogoś takiego można traktować poważnie?

Jeśli dostawy preparatów będą przebiegać według planu i ludzie masowo będą zgłaszać się do zaszczepienia, to w drugim kwartale przyszłego roku zaczniemy powoli wychodzić z epidemii. Będziemy wracać do normalności. A być może latem będziemy mogli się cieszyć niemal jej pełnią. Jesteśmy przygotowani na szybkie szczepienia, wszystko jest gotowe. Ale musi być też pozytywna odpowiedź ze strony społeczeństwa – przestrzeganie ograniczeń i szczepienie się – oświadczył premier.

Mamienie publiki powrotem do normalności to stały numer Morawieckiego. Gdy trzeba było naganiać Polaków do urn wyborczych, to radośnie obwieszczał, że wirus jest w odwrocie. Teraz nagania Polaków do punktów szczepień obiecując im, że do lata będzie po problemie. Baju, baju, chłop śliwy rwie, a ino ich dwie. Nie wiadomo, czy szczepionka przerwie łańcuch zakażeń. Nie wiadomo, jak długo trwa odporność nabyta po szczepieniu. Nie wiadomo, jakie będą długoterminowe skutki uboczne szczepionki. Nic nie wiadomo, ale Morawiecki już wie wszystko. Taki mistrz. Raz mówi jedno, za chwilę drugie. Pokazywali z Niedzielskim kolorową tablicę z progami etapów bezpieczeństwa uzależnionymi od liczby zakażeń? Pokazywali. Ile to się natłumaczyli, że będziemy stosować się do tych progów. I co? I wbrew własnym zapowiedziom zrobili kwarantannę narodową  zamiast strefy czerwonej i żółtej. I zamknęli stoki narciarskie.

W kluczowy czas walki z pandemią musimy wejść jak najbardziej zwarci i czujni. Styczeń i luty to miesiące wyjątkowej aktywności i ekspansji wirusów, wskazuje na to wielu ekspertów. Szczepienia na szeroką skalę rozpoczną się zapewne na przełomie stycznia i lutego. Jeśli do tego czasu wzrost epidemii nabierze niekorzystnego dla nas tempa, to będziemy mieli poważny problem. (…) Dzisiaj nie startujemy z poziomu kilkuset zakażeń dziennie, tylko około 10-12 tysięcy. Gdyby założyć, iż ta trzecia fala doprowadzi tylko do pięciokrotnego wzrostu, to mielibyśmy 50 tysięcy chorych każdego dnia. To by oznaczało wyczerpanie możliwości naszego systemu zdrowotnego, jego załamanie. Wtedy nasza czwarta linia obrony, szpitale rezerwowe, mogłaby nie wystarczyć. Wprowadzamy zatem ograniczenia nie po to, by kogoś pognębić czy dla naszego widzimisię, ale dlatego, by uchronić nas wszystkich przed tragedią – zapewnił Morawiecki.

Słynna „trzecia fala” przewidywana w styczniu i lutym to nic innego jak coroczny szczyt zachorowań na infekcje dróg oddechowych. Tak było, jest i będzie. To nie tragedia, tylko  sezon grypowy z typową dynamiką zachorowań. Ale teraz mamy sensację pod hasłem „trzecia fala” i narodową kwarantannę. Nie bądźcie zdziwieni, gdy w październiku i listopadzie będzie „czwarta fala”. A w styczniu i lutym „piąta fala”. I tak do końca świata. Morawiecki z Niedzielskim zrobią kolejną kolorową tablice i po raz kolejny nie będą stosować się do założeń strategii, którą zaprezentują. Wiara w to, co dziś mówi Morawiecki, jest naiwnością.

Kolejny kit, jaki sprzedaje Polakom Morawiecki, to „czwarta linia obrony” w postaci szpitali tymczasowych. To już jest kpina w żywe oczy. Kryteria przyjmowania do tych szpitali jasno pokazują, że nie jest to żadna linia obrony, tylko propagandowy miś za kupę kasy. Covid-19 to zapalenie płuc. Jeśli do szpitali rezerwowych nie przyjmuje się pacjentów z zapaleniem płuc, to o czym w ogóle mówimy?

– My robimy naprawdę wszystko, co tylko w naszej mocy, by wspomóc biznes, właścicieli firm, uchronić miejsca pracy dla ludzi – zapewnił Morawiecki. – Powiem zupełnie szczerze – serce mi krwawi, gdy musimy podejmować decyzje o kolejnych restrykcjach, ale wprowadzamy je, bo mamy pewność, że opieszałość będzie nas kosztować dużo, dużo więcej niż straty wynikające z tych obostrzeń – stwierdził.

Krwawiące serce Morawieckiego? Bez żartów. Polityka lockdownu to nie tylko ruina wielu branż, ale też gwałtowny wzrost zgonów z powodu odcięcia Polaków od służby zdrowia. Liczba dodatkowych zgonów niecovidowych w samym tylko październiku i listopadzie znacznie przekroczyła liczbę zgonów przypisywanych covidowi do początku marca. Tak w praktyce wygląda rządowa strategia, która miała ratować życie. Ta strategia zabija. Zabija też tych pacjentów, których nie leczy się na ciężkie choroby, tylko trzyma na oddziale zakaźnym, ponieważ mają pozytywny wynik testu PCR. I właśnie takich rzekomych covidowców jest większość. Ciężkie schorzenia stały się „chorobami współistniejącymi”, a zgony z ich powodu trafiają do rubryki opisanej jako „współistnienie covid”. I psychoza trwa w najlepsze.

W tej patetycznej mowie-trawie premiera najbardziej ubawiło mnie nawoływanie do tego, żeby zachować zdrowy rozsądek. Jak zachować zdrowy rozsądek, gdy rząd nakazuje noszenie maseczek na pustej ulicy oraz wprowadza godzinę policyjną w Sylwestra? Jak zachować zdrowy rozsądek, gdy rząd wydaje coraz głupsze rozporządzenia, w których gubią się nawet ci, którzy je przygotowali i podpisali? Szukanie logiki w tym, co robi rząd, nie ma najmniejszego sensu. To jest obraza zdrowego rozsądku.

I jeszcze jedno – nie dajcie sobie wmówić, że szczepionka jest patriotycznym obowiązkiem. Przygotowana w ekspresowym tempie szczepionka na Covid-19 jest eksperymentem medycznym, do którego nikogo nie wolno zmuszać. Ani bezpośrednio, ani pośrednio. Jednak cały aparat rządowy nastawiony jest na przymuszenie społeczeństwa do wzięcia udziału w tym eksperymencie. A co będzie, jeśli szczepionka nie zatrzyma transmisji wirusa? Jaki pomysł mają rządzący na taką okoliczność? Maski i lockdown do końca świata?

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Koronawirus 2.0, czyli władza jedzie po bandzie

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ala mówi

  Pani Kasiu,pozwoli Pani że pozostawię to bez komentarza. Idą święta,a ja się nie zamierzam denerwować bo cymbały co chwilę gadają co innego. Mam już serdecznie tego cyrku dość.

 2. W K mówi

  Znasz li ten kraj, gdzie Pfizer macht frei?

  ,,Kraj ten smutny, ubogi
  Pędzi życie tułacze
  On nam nad wszystkie drogi
  My z nim, on z nami płacze.”

 3. finka mówi

  Morawiecki to wyjątkowo załgany polityk, co dzień powinniśmy przypominać sobie taśmy u Sowy, gdy mówił, że ludzie są niewiarygodnie głupi i we wszystko co im się wciśnie uwierzą, jak mówił tak działa ten były doradca Tuska. Zapomniał, że już w Norymberdze zakazano eksperymentów na ludziach, w ekspresowym badaniu preparatów medycznych Pfizera, Moderny i innych pominięto badania na zwierzętach, od razu testują na ludziach, a to już wygląda na możliwą kwalifikację jako ludobójstwo i nie unikną kary, nie ma przedawnienia zbrodni ludobójstwa, Morawiecki z ekipą o tym zapomnieli.

  1. Mamuśka mówi

   Tak, świrku. W ramach tego „ludobójstwa” zaszczepiono już blisko 1 mln osób. Zmarłych 0. Na Covid, póki co, zmarło 1,3 mln. Pajacuj dalej, trollu.

  2. Egil mówi

   !8 grudnia, 112807 osób zaszczepionych, 3150 przypadków poważnych zaburzeń zdrowotnych (unable to perform normal daily activities, unable to work).
   Szykuj sie, mamuska, strzykawa czeka!

  3. Piotr mówi

   Mamuśka troluje na wszystkich prawicowych portalach. Co za łajno lewackie

  4. Boguslaw mówi

   Czy wie ktos, gdzie ta je..na mamuska po ulicy chodzi!
   Ja juz mam specjalnie na nia super pomysl!
   Wyjatkowa p..a.!
   I akurat jako krolowa troli ma czelnosc kogokolwiek nazywa trolem!
   Typowa zydowska smierdzaca, bezczelna, HUCPA!

  5. SP mówi

   Mamuśka ale odjechałaś z tymi liczbami, dałaś się wkręcić w tę propagandę albo trolujesz kłamstwa, nie ładnie, grzechy rosną.

  6. Boguslaw mówi

   Przeciez glownie za to ma placone! Ciekawe tylko, czy w srebrnikach, czy juz w szeklach!

  7. Czapa mówi

   Mamuśka zrób kupę i ochłoń… Po Ciebie też przyjdą spokojna głowa. Ta banda Chasydów z Morawoeckim na czele nie zapomni o Tobie,nie martw się…

  8. SP mówi

   Finka, super prawda, pozdrawiam

 4. Blady mówi

  Nigdy nie głosowałem na żadnych skurwieli żadnej kadencji a było ich trochę i to się nie zmieni aż wymrą jedna banda.

 5. pinokio mówi

  A u nas jak co pięc lat w okrągłe lata wielki zjazd rodzinny wigilijny na 50 osób. Nikt nie zrezygnował z przyjazdu. Ustalilismy pewne zasady, czyli zero gębo szmatek, zero całowania się i dbanie o czyste ręcę, i tyle.

 6. Norbert mówi

  Nie zaczyna się zdania od „i”.
  Reszta się zgadza.
  Tak mnie uczono

 7. Mamuśka mówi

  Czego pani archeolog nie rozumie? Patriotyzm to nie tylko darcie mordy na marszach albo chodzenie w patriotycznych koszulkach, to też dbanie o swoich rodaków, ich zdrowie i bezpieczeństwo, a także o kondycję swojej Ojczyzny, np. o to, by mogła się rozwijać i normalnie funkcjonować, a nie działać w stanie okresowych lockdownów. A do tego konieczna jest duża ilość zaszczepionych.

  1. Pilecki mówi

   Podstawą trollu to jest dbanie w pierwszej kolejności o siebie i swoich najbliższych a w związku z tym trzymanie się jak najdalej od niezidentyfikowanych substancji dla zmylenia przeciwnika nazywanych szczepionką

  2. Boguslaw mówi

   Obys sie natychmiast obsrala za twoja nikczemnosc, pindo kwadratowa!

  3. Motta mówi

   Ostrzeganie swoich rodaków o mozliwych powaznych konsekwencjach przyjmowania nieprzetestowanych substancji,co do których sam producent wyraźnie się dystansuje,ponieważ nie jest w stanie przewidzieć ani ich skutków,ani czy w ogóle jakakolwiek odporność zostanie wytworzona,jest patriotycznym obowiązkiem.Za stan państwa odpowiadają rządzący,którzy ogłaszają lockdown w sytuacji zupełnie bezpodstawnej tzn przy małej liczbie zakażonych i chorych,a w czasie wyborów i sytuacji nieporównywalnie poważniejszej oświadczają,że wszystko ok i wirusa nie ma.Polska Konstytucja wyraźnie określa warunki stosowania eksperymentu medycznego,na który musi być wyrażona dobrowolna zgoda (Norymberga również).Jeżeli ktoś uważa,że szczepienie zmieni pandemiczną sytuację ,to się bardzo myli.Kłamstwa tego rządu sięgają już niewyobrażalnego zenitu,Karalne powinno być naciskanie (czy przymus) w jakiejkolwiek formie na poddanie się eksperymentowi medycznemu.

  4. SP mówi

   Mamuśka, chyba po szczepieniu masz omamy, pierwsze oznaki szczepień

 8. wilk mówi

  NA NICH NIE MA OKRESLENIA KIM ONI SA?JEDYNE SENSOWNE ROZWIAZANIE,TO ODCIEC ICH OD NASZYCH PODATKOW,BO TO MY ICH ZYWIMY,A ONI SA TYLKO PASORZYTAMI,NIECH ZDYCHAJA Z GLODU,ALBO ZACZNA NAS NORMALMIE TRAKTOWAC

  1. Mamuśka mówi

   Nie ma określenia to na takich jełopów, jak ty. Napisanie zdania bez walenia kilku błędów ortograficznych i wyłączenie CapsLocka cię przerasta, a próbujesz udawać, że zdajesz sobie sprawę w tak poważnym temacie, jak pandemia.

  2. Egil mówi

   Szykuj się, mamuska. Juz tam igiełki na ciebie ostrzą. Dasz przykład. Jak Bonaparte.

  3. Mamuśka mówi

   I super. A ty jak się czujesz, wiedząc, że staniesz się niejako obywatelem drugiej kategorii? Takim, który będzie należał do grona ludzi, co potencjalnie mogą zachorować albo zarazić innych, nie mówiąc już o tym, że jako niezaszczepiony będziesz poddany pewnym ograniczeniom – obyś się nie zdziwił, jak o szczepienie zapyta Twój pracodawca albo ktoś ci czegoś odmówi. Zastanów się, czy warto – tylko dlatego, bo posłuchałeś w temacie szczepień jakichś głupków zamiast rozsądku.

  4. W K mówi

   @Mamuśka, Polaków nie wystraszysz. Zbędny twój wysiłek.

  5. Darek mówi

   Na jakiej podstawie pomiocie twierdzisz , że eksperymentalne nie wiadomo co , za które nawet jego producent nie ponosi odpowiedzialności miałoby kogokolwiek przed czymkolwiek uchronić ? Bo tak w tv powiedzieli ? Segregować to ty sobie możesz. Swoich potencjalnych przydupasów.

  6. Boguslaw mówi

   zaszczep sie pindo jak najszybciej!
   Wszyscy maja cie tu juz dawno po dziurki w nosie! Czas na ciebie, kanalio!

  7. fajera mówi

   Adminie zablokuj te nowe wcielenie matki polki pseudo matki polki,
   to co ta mamuśka wypisuje to jak za Stalina Trybuna Ludu

  8. SP mówi

   Mamuśka – zanim zaczniesz temat o pandemii to doszkol się z tematu, przykro czytać takie bzdury

  9. Boguslaw mówi

   JEBANA!
   Ty naprawde stworzona jestes dla DUZO LEPSZYCH sfer! ( najlepiej z pejsami i ogromnym, parszywym nochalem!°).
   Wyp..laj stad, po 1000-ny raz! Paszol won, pi..na sabaka!

 9. Flex mówi

  Ło Matko, takiej podszytej szantażem socjotechniki jeszcze nawet TVPIS nie serwuje. Kto wie, może się twym postem zainspirują. Póki co oglądając TV przypomina mi się komuna i relacje TV z frontu akcji żniwnej. Wtedy był sznurek do snopowiązałek, dziś szczepionka. Żeby było współcześnie, trzeba tylko przerobić puszczaną w okresie świątecznym reklamę napoju-odrdzewiacza
  na C C żeby jadące ciężarówki miały logo Pfizera, ale melodia „coraz bliżej święta” bez zmian. Albo przerobić śpiewane przez P. Kukiza na „wiozę worki z e szczepionkami, w aucie z alufelgami,portfel cały wypchany dolarami (doradców,konsultantów, organizatorów punktów szczepień) a ty zaszczep się, ja ci to wszystko dam” https://www.youtube.com/watch?v=bfPZn2FUuG0

 10. Janek mówi

  Witam,

  mógłbym prosić o źródło tego jak Morawiecki mówi, że przetestowanych setki tysięcy wolontariuszy?
  O 40tys oficjalną informację znalazłem, jednak o 100tys Morawieckiego nie.
  Fajnie było by mieć czym się podeprzeć w rozmowach wigilijnych.

  Można link? 🙂

 11. Dane szczepień mówi

  BoJo podpisał po cichu umowę na handel danymi amerykańskiej firmie big-tech Palantir (właściciel to założyciel FB, Peter Thiel) – za 23 mln funtów. Będzie handlował danymi osób zaszczepionych. We Francji będzie głosowana ustawa o ograniczaniu praw ludzi niezaszczepionych. Będą wydawane zielona paszporty, bez którego nie będzie można korzystać z transportu publicznego i jeszcze parę innych obostrzeń jest w tej ustawie. Tak podstępnie w czasie Świąt będzie głosowanie, żeby ludzi nie wyszli protestować. W Izraelu również zapowiedziano wprowadzenie zielonych paszportów. W Polsce kody Qr – też z pewnością czemuś mają posłużyć. Wszystko przyjdzie z czasem. To już nie hollywoodzki scenariusz. A ta firma amerykańska z pewnością będzie dążyła do stworzenie międzynarodowego systemu tych zaszczepionych. Pewnie będą aplikacje dla zaszczepionych i np. zaszczepiony będzie dostawał alert na telefon, że znajduje się w okolicy niezaszczepionych osób i po prostu….przechodzi to ludzkie pojęcie.

 12. Frank Drebin mówi

  Pani Katarzyno, wiadomo że koronawirusa nie ma. A ruska szczepionka na niego to dobra jest czy nie?? A przy okazji, Treter jakie to nazwisko??

  1. Rebih mówi

   Treter to nazwisko pochodzenia niemieckiego spotykane wśród potomków niemieckich osadników m.in. na terenie pomiędzy Jędrzejowem i Włoszczową

 13. Quidam mówi

  PROŚBA do moderatora, czy też administratora portalu

  Proszę usunąć na zbitą mordę ścierwo odchodów ukrywające się pod nazwą „Mamuśka”

  do złudzenia przypomina to inne podłe ścierwo z ulicznej wojny wściekłych macic

  1. Flex mówi

   Nie idźmy drogą cenzury jak lewackie portale i fora z Parobczą na czele. Ten MILF pomylił portale i próbuje się lansować, ale te starania raczej nie wróżą sukcesu. A zacietrzewieni oportuniści zawsze podkreślają słuszność naszej drogi. Wesołych Świąt.

  2. Quidam mówi

   To nie jest cenzura, to bardzo źle rozumiana wolność słowa, i patologiczna eufemistyczna lewacka demokracja…

   śmieci i ścierwa nie powinny i nie mają prawa głosu, jak nie ma go ani sedes, ani odbyt

  3. SP mówi

   Mamuśka to prowokator, omijajcie czuba w rozmowach

 14. Quidam mówi

  nie polski kłamca-„premier”-bankster z J P Morgan, z korzeniami żydowskimi, jak sami żydzi o nim wypisywali, były doradca innego bandyty i folksdojcza Tuska… ciągle coś gęga o „narodowych” kwarantannach, „narodowej” godzinie policyjnej, „narodowym” wyszczepianiu „szczepionką” GMO całego Polskiego Narodu, od wielu miesięcy zniewalanego i zastraszanego przez socjalistyczne małpy z PiSuarów, na pieniądzach Banku Światowego, „Wielkiego Resetu”, i karteli farmaceutycznych, i jeszcze bezczelnie bełkocze o patriotyzmie, czy też „patriotycznym” samobójstwie Polski w imię globalnego „dobra” nadpełzającego komunizmu

 15. ROMAN mówi

  to może, przy najbliższym Boże coś Polskę śpiewajmy ” Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”… dobrze?…

  1. Quidam mówi

   …już za późno, wszyscy zapłacimy ogromną cenę, walec już ruszył, i nic go nie zatrzyma, a wszystkim… wolnością, własnością, życiem i duszą zapłacą ci, którzy się teraz jeszcze śmieją

 16. ROMAN mówi

  żydostwo wypowiedziało wojnę światu…

  1. Quidam mówi

   to nie jest tylko żydostwo, ale wszelkie plugastwo spod znaku sierpa i młota, mamony i satanizmu, najwięksi, najbogatsi, i najpyszniejsi tego powstającego na naszych oczach lucyferiańskiego świata

 17. ROMAN mówi

  nie można się godzić na fałszowanie wyborów w USA, ale i nie wolno się zgodzić na ew. atak nuklearny na Iran…

 18. Waldemar mówi

  Morawiecki Mateusz, żydowski bankster na etacie premiera rządu w Polsce, jako Żyd do czyjego patriotyzmu nawiązuje? Na pewno nie do Polaków…

  1. SP mówi

   Waldemar tak trzymać 👍😊

 19. piotr mówi

  Tak i powiem więcej popierajcie PO-PiS czynem umierajcie przed terminem!

 20. ROMAN mówi

  nie było, nie ma i nie będzie zgody na tzw. nową rzeczywistość…

  1. SP mówi

   Roman 👍🇵🇱

 21. Boguslaw mówi

  Dzien Dobry Kochany Jacku!
  Szczerze mowiac, przemeczylem sie przez Twoj artykul, bo na samo wyobrazenie tej pinokianskiej, zdradzieckiej mordy, otwiera mi sie noz w kieszeni!
  Widac, ze czujesz sie Panu zobowiazany do milosci LUDZI, ale gdzies trzeba wyznaczyc granice, gdzie dla kandydata konczy sie okreslenie CZLOWIEK!
  Nie mozna w nieskonczonosc powtarzac, ze ” Jajeczko jest troszeczke nieswieze!”
  Jacku! Jak smierdzi, to smierdzi!
  Ten parch naprawde nie zasluzyl sobie, zeby jego slowa cytowac i analizowac, gdzie jeszcze nie boli, a gdzie juz troszke za daleko!
  On jest potencjalnym SPRZEDAJNYM MASOWYM MORDERCA!
  Dopiero co ZNISZCZYL CALA GOSPODARKE I NASZA WSPOLNA PRZYSZLOSC!
  Nie mam tu zamiaru wyliczac wszystkich powodow, dlaczego NIE WOLNO NAM SIE SZCZEPIC, bo to juz wie kazde dziecko w przedszkolu!
  Wystarczy tylko wylaczyc tv i sie spokojnie gdzie indziej poinformowac!
  Ta kanalia w zywe oczy naklania ludzi, aby masowo rzucali sie w przepasc i nazywa to PATRIOTYCZNYM OBOWIAZKIEM, a reszta, dopoki jeszcze ich szlag nie trafil, pod warunkiem, ze bedzie odkopywala doly, a potem je znowu zakopywala, moze sie, ( na razie, dopoki wreszcie nie zdechnie), cieszyc z miski ryzu!
  Jacku, czy nie czas, postawic gdzie indziej granice przyzwoitosci i normalnosci!
  Przeciez takim mialczeniem, w gruncie rzeczy PRZYZWALAMY tylko na takie otwarte barbarzynstwo, w stosunku do nas!
  Czy my juz na prawde jestesmy na miekko ugotowani!?
  Czy nie ma w nas juz instynktu samozachowawczego, ktory w takich nomentach MUSI SIE wreszcie odezwac!?
  Zignorujmy lepiej tych wszystkich sk…ow! Przypomnijmy sobie, jak z takimi skurwielami, poradzil sobie kiedys np. Mahatma Ghandi!
  Przeciez my mamy swoj rozum i ludzka godnosc!
  Jacku, tak dalej juz nie mozna! My sie w naszym ponizeniu, ktore wszyscy wewnetrznie odczuwamy, pochorujemy i bedzie jeszcze wiecej plajt i samobojstw!
  Nie musimy strzelac, ale musimy ich odstawic na bok, nic wiecej nie placic, na nic nie odpowiadac, robic wspolnie, swoje!
  Jak sie inaczej nie da, doprowadzic do tej sceny, jak na filmie Ghandi!
  Jak dojdzie do tego, przyjade z Berlina i dam sie tez, przed oczami kamer swiata, przez zomowcow, pobic i wsadzic do pierdla!!!
  Wszystkich nas nie zamorduja, ani nie zamkna do obozow Fema!
  Takie zycie, a poza tym, tego dalszy perspektywa, jest dla nas nie do przyjecia!
  Ufam, ze Ci cos przyjdzie nowego do glowy, masz przeciez wciaz jeszcze, NAJLEPSZE koneksje!;-)))
  Chyba oprocz tych smiesznych homusiow, jast nas dosyc facetow z jajami i mamy nasze kobiety, dzieci i babcie i kochanych dziadziusiow, ktorym jestesmy cos dluzni!
  Kocham Was Wszystkich w Polsce bardzo! Na znak przyjade natychmiast!

  1. Boguslaw mówi

   Przepraszam, Panie Jacku!
   Dopiero pozniej zorientowalem sie, ze ten powyzszy tekst byl piora Pani Katarzyny!
   Bardzo przepraszam! Szczere Zyczenia w Nowym Roku dla Wszystkich Panstwa!

 22. Quidam mówi

  „każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją.

  Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa.”

  – Mahatma Gandhi

 23. Arnold mówi

  Proszę poczytać, co zrobić z milicjantem,pachołkiem karła.

  https://www.czasfinansow.pl/policjanci-przerazeni-widmem-odszkodowan-ktore-beda-musieli-wyplacic-za-bezprawne-i-nielegalnie-wystawiane-mandaty-i-wnioski-do-sanepidu-z-prywatnych-majatkow/

  Aby pozwać funkcjonariusza za naruszenie dóbr osobistych nie trzeba znać jego adresu czy peselu. Wystarczy do Sądów, które oddaliły wniosek policjanta o ukaranie mandatem i do sądu, który unieważnił decyzję sanepidu o karze pieniężnej wysłać wnioski o odpłatną kopie akt danej sprawy. W aktach będą dane osobowe policjanta oraz jednostka, w której pełni służbę. W pozwie o naruszenie przez tego funkcjonariusza dóbr osobistych wystarczy wskazać jego imię, nazwisko oraz adres jednostki. Sąd tam wyśle odpis pozwu, a Policja jako instytucja zaufania publicznego przekaże pozew pozwanemu.

  Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk podczas konferencji prasowych, w których omawiał obostrzenia, niejednokrotnie mówił, że mandat i wniosek do sanepidu to indywidualna decyzja poszczególnych funkcjonariuszy. To nie formacja decyduje czy wystawić mandat, albo czy skierować wniosek o ukaranie, a konkretny policjant.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.