Katarzyna TS: Rząd wypowiedział Polakom wojnę

premier Morawiecki na zaprzysiężeniu prezydenta Dudy/ fot. Twitter
43

Jest czwartek, 6 sierpnia 2020 roku. Prezydent Andrzej Duda złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i objął urząd na następną kadencję. Ale nie to jest newsem dnia. Newsem dnia jest konferencja prasowa ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który po chwilowym, przedwyborczym uspokojeniu koronawirusowej psychozy, zapowiedział przykręcenie śruby. I to już od soboty. Na pierwszy ogień idzie 19 powiatów, w których zaostrzono restrykcje epidemiologiczne, przy czym w kilku z nich, oznaczonych jako „czerwone”, będzie naprawdę ostro: obowiązek maseczkowy w każdym miejscu publicznym, zamknięte siłownie, kina, parki oraz sanatoria, wesela i inne uroczystości ograniczone do 50 osób. Na jak długo? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że dwa razy w tygodniu lista powiatów poddanych takim rygorom będzie modyfikowana w zależności od liczby zakażeń.

To jeszcze nie wszystko. Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński poinformował, że od 1 września zwolnienie z nakazu zakrywania nosa i ust będzie możliwe wyłącznie wtedy, gdy delikwent okaże zaświadczenie o przeciwwskazaniach medycznych. Jeśli ktoś nie dostanie takiego zaświadczenia od lekarza, to maska na twarz i nie ma zmiłuj. Może się człowiek dusić i krztusić. Trudno. Szmata obowiązkowa. I ten numer ma być przeprowadzony na mocy rozporządzenia. Jest to oczywiste bezprawie, bo takie ograniczenie praw obywatelskich można wprowadzić wyłącznie na mocy ustawy. Ale Szumowski i Cieszyński są ponad to. Oni „walczą z pandemią”, więc kto by się tam przejmował takimi bzdurami, jak przestrzeganie prawa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.

Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?

Wyjaśniam: nic takiego się nie stało, ponieważ nie mogło się stać. Nie ma powodu do paniki. A co jest? Jest wirus mniej groźny niż grypa. Są testy dające fałszywe wyniki. Jest biznes na maseczkach i przyłbicach. Jest zarządzanie społeczeństwem poprzez zastraszanie i napuszczanie jednych na drugich. I to właśnie robi minister Szumowski. Premier Morawiecki to żyruje, a prezes Kaczyński nie oponuje. Nikt z rządu nie apeluje, żeby zatrzymać to szaleństwo. Nikt z posłów Zjednoczonej Prawicy nie przeciwstawia się temu, co wyprawia minister zdrowia. Dlatego winny jest nie tylko Szumowski, ale również wszyscy politycy, którzy pozwalają mu robić to, co robi, czyli straszyć i terroryzować Polaków.

Podczas kampanii wyborczej minister Szumowski siedział jak mysz pod miotłą, a teraz wyskoczył jak diabeł z pudełka i wprowadza punktowe lockdowny oraz obowiązkowe zaświadczenia ws. maseczek. Tłumaczy, że obostrzenia są potrzebne, bo mamy wzrost liczby zakażeń. Wyjaśniam: nie ma żadnego wzrostu liczby zakażeń! Jest wzrost liczby przeprowadzanych testów. I to m.in. liczba testów przekłada się na te ponad 600 przypadków zakażeń dziennie.

Obecnie wykonuje się 20-30 tys. testów na dobę. Wiecie ile testów wykonywano w marcu? Najpierw ok 1 tys. aż do niecałych 5 tys. pod koniec miesiąca. Zobaczmy zatem jakie były wyniki w marcu: 16 marca – 1206 testów i 52 zakażenia (4,3%); 26 marca – 3320 testów i 170 zakażeń (5,1%); 31 marca – 4812 testów i 256 zakażeń (5,3%). A teraz porównajcie to z obecną sytuacją: 4 sierpnia – 25 829 testów i 680 zakażeń (2,6%), 5 sierpnia – 33 647 testów i 640 zakażeń (1,9%), 6 sierpnia – 28 650 testów i 726 zakażeń (2,5%). Wniosek? Gdyby Szumowski i spółka robili tyle testów w marcu, ile robią teraz, to wykrywaliby co najmniej 1000 – 1500 nowych zakażeń dziennie, a nie kilkadziesiąt w porywach do 300.

Sprawdźmy teraz skuteczność maseczek. Nakaz ich noszenia wszedł 16 kwietnia. I Polacy karnie je założyli. Do tego rękawiczki. A byli tacy, którzy dodatkowo zakładali też przyłbice. 16 kwietnia było 336 zakażeń przy 12 578 testów (2,6%). 27 kwietnia – 285 zakażeń przy 7226 testach (3,9%). A 5 maja – 425 zakażeń przy 10 466 testach (4,0%). Oczywiście były też dni, kiedy ten procent był niższy. Ale potem znowu był wyższy. Wnioski wyciągnijcie sami.

Kolejna rzecz: kogo poddawano testom wcześniej, a kogo poddaje się testom obecnie? Na początku badano tylko osoby z objawami. Ale 1-5 tys. testów dziennie w sezonie grypowym to żart, a nie wiarygodne badanie. Od początku roku do końca marca w Polsce zanotowano prawie 2 miliony przypadków zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. Do końca marca przeprowadzono w sumie 51 419 testów na koronawirusa. Kropla w morzu!

W okresie grypowym nie badano osób bez objawów. Obecnie „wymazuje się” ogniska i robi badania przesiewowe, czyli testuje osoby bez objawów. I mamy tzw. wzrost zakażeń, a Szumowski przykręca śrubę i chce wymusić powszechne noszenie maseczek. W imię czego? Walki z epidemią? Bez żartów. Jeśli Szumowski walczy z epidemią, to dlaczego zamyka się szpitale jednoimienne? Odpowiadam: bo pomimo tzw. wzrostu zakażeń nie ma wzrostu zachorowań. I szpitale jednoimienne stoją puste. Taka to właśnie dżuma dla frajerów.

Znaleźliśmy się w sytuacji, w której polski rząd wypowiedział Polakom wojnę. Jest to wojna psychologiczna: straszy się ludzi, że umrą lub zabiją swoich bliskich, jeśli nie będą chodzić w maseczkach, które w rzeczywistości przed niczym nie chronią. To najbardziej ohydny szantaż, jaki można było zastosować. I został on zastosowany. Polski rząd sam tego nie wymyślił. Politycy na całym świecie tresują ludzi w ten sposób. Dlaczego? Bo to doskonałe narzędzie do sprawowania władzy. Strach i niepewność jutra czyni z ludzi bezwolne barany. Protesty są natychmiast pacyfikowane pod pretekstem reżimu sanitarnego. Ludzie pilnują się nawzajem i składają donosy przekonani, że „walczą z pandemią”. A najlepsze jest to, że śmiertelność jest niższa niż była w latach poprzednich. Słyszeliście kiedyś o takiej epidemii, podczas której umiera mniej osób niż gdy jej nie było? Ja nie słyszałam.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Podtrzymać psychozę, zamknąć kopalnie [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. PiotrG mówi

  Miejmy nadzieję że i tym razem to zaprzaństwo przegra z narodem, zeby Polska byla Polska trzeba pozbyc sie POPiSu i wszystkich innych lewackich karierowiczów. Proponowałbym by partie Razem zdelegalizować i pociagnac do odpowiedzialnosci za ekscesy podczas MArszu upamiętnienia Powstania Warszawskiego

  1. Irena mówi

   Będzie marsz przeciw maseczkom 16 sierpnia w Warszawie.Nie tylko Stop Nop.Jeśli teraz się nie uda ,to zaorzą nas.A może Szumowskiego na taczce wywieść.Kiedy społeczeństwo się obudzi….???

  2. piotr mówi

   Prof. M. Majewska: Covidova szczepienna zagłada szykowana Europejczykom.

  3. Robert mówi

   Brawo, jest Pani pierwsza w wyścigu o nagrodę Darwina.

  4. piotr mówi

   A. Sośnierz oskarża rząd o kłamstwo. „Niepowstrzymany”

  5. Anka mówi
 2. rebih mówi

  Co do skuteczności maseczek razem z całą resztą ograniczeń… Nie sprawdzałem danych z Polski, gdyż u nas SARS-Covid-19 praktycznie nigdy nie pojawił się, ale sprawdzałem dane z Anglii, gdzie rzeczywiście w kwietniu była prawdziwa epidemia ze wzrostem umieralności na poziomie ciężkiej grypy, co zresztą wynikało nie tylko z pandemii koronawirusa, lecz również z równolegle istniejącej, dość łagodnej w tym roku pandemii grypy. W czasie apogeum umieralności na SARS-Covid-19, śmiertelność na grypę (sciślej rzecz biorąc: na inne niż SARS-Covid-19 zakażenia wirusowe oraz na zapalenie płuc, które, jako powikłanie, jest zwykle bezpośrednią przyczyną śmierci), nie wykazuje żadnej reakcji na wprowadzone w Anglii drakońskie represje wobec ludności cywilnej. W okresie kulminacji SARS-Covid-19 pandemia grypy była już na etapie stabilnego, powolnego spadku zachorowań i wpływ represji łatwo byłoby zauważyć (w przeciwieństwie do SARS-Covid-19, któy charakteryzował się wybuchową, nieprzewidywalną dynamiką). Można byłoby się spodziewać ostrego spadku śmiertelności kilka tygodni po wprowadzeniu represji, które zresztą były dużo bardziej drakońskie niż u nas. Przecież zakaz spotkań, izolacja chorych w szpitalu, ograniczenie transmisji wirusów w miejscach publicznych powinno spowodować spadek zachorowań, a po pewnym czasie również spadek śmiertelności. Nic takiego nie nastąpiło! Poza drobnymi wahnięciami w górę i dół, nie było żadnego nagłego spadku! Korzystałem z danych dot. śmiertelności, jako trudniejszych do zmanipulowania, gdyż można wprawdzie sfałszować przyczynę śmierci na akcie zgonu, ale przynajmniej ilość musi się zgadzać.
  Źródło: https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/datasets/weeklyprovisionalfiguresondeathsregisteredinenglandandwales

 3. Ala mówi

  To już jest wojna psychologiczna. Takie pranie mózgu ludziom zrobili że coś strasznego. Dzisiaj się prawie z mamą pokłóciłam, bo powiedziałam jej wprost,że ja im już w nic nie wierzę. Najpierw mówią co innego, a potem jeszcze coś innego. Przytoczyłam kilka argumentów by pokazać, dlaczego im już nie wierzę. Mało brakowało a przerodziłoby się w prawdziwą awanturę.
  Ta epidemia zamiast ludzi zjednoczyć, to ich jeszcze podzieliła. Osoby, które noszą maski są super, są odpowiedzialni, dbają o innych, a te, które nie noszą są idiotami i nieodpowiedzialnymi kretynami.
  Do czego to doszło…To może i jest epidemia, ale nie koronawirusa, tylko obłędu i ogłupienia.
  Mam nadzieję,że nie będzie drugiej fali bo czuję,że będzie jeszcze gorsza psychoza niż przy pierwszej.
  Mam już tej całej sytuacji serdecznie dość…

  1. Republikanin mówi

   Jednym z celów tej panściemy jest skłócenie ludzi. Na razie odnosi skutek.

 4. Piotr mówi

  Okazuje się, że nie można przesłać komentarza…

 5. Piotr mówi

  Jak zwykle super arrykul w wydaniu najlepszej polskiej redaktorki Pani Katarzyny TS.

  Jedyne czego nie rozumiem to fakt zachwycania sie przez Pania wyjatoowo ohydna kreatura ktora co prawda blyskotliwa jest ale zaprzedana calkowicie jak prostytuta PiSobolszewii. Chodzi o uchodzacego za ” narodowca” a w innych kregach ” antysystemowca” oblesnego rzymianina Rafala Z. ktory mowi w zaleznosci od tego gdzie wystepuje tak by przymilic sie do sluchacza. Ostatnio bydle ” zablysnelo” pluciem wlasjie na Konfederatow ze nie zalozyli namordnikow podczas gdy jeszcze w kwietniu tego roku to scierwo kpilo sobie z maseczek.

  Dzis bredzi ze nienoszenie jest cwaniakowaniem i przejawem nieodpowiedzialnosci! Nikt madry.nie powinien sie z tym typem zadawac!

 6. Antyparch mówi

  Szczesc Boze.
  cioty,od bosaks,milosnicy pedalolubnego trzaskowskiego,ustawa jest,choc krytykowana ale jest i w ramach tej ustawy,minister wydaje rozporzadzenia. ale co wy tam mozecie cioty wiedziec o ustawach. o paradzie rownosci zapewnw prawie wszystko.

  Ustawa specjalna
  2 marca 2020 została uchwalona przez Sejm RP ustawa o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych nazywana zwyczajowo specustawą koronawirusową. Weszła w życie 8 marca 2020.

 7. Antyparch mówi

  Szczesc Boze.
  przypomne ciotom od bosaka o jego zaangazowaniu w lobby na rzecz zydow.

  POLSKO-IZRAELSKA GRUPA PARLAMENTARNA
  Ukonstytuowała się w dniu 16.02.2006 r.

  Sen. Ryszard LEGUTKO (PiS) – przewodniczący

  Pos. Krzysztof BOSAK (LPR) – wiceprzewodniczący
  Pos. Arkadiusz RYBICKI (PO) – wiceprzewodniczący
  Pos. Artur ZAWISZA (PR) – wiceprzewodniczący

  Sen. Franciszek ADAMCZYK (PO)
  Pos. Anita BŁOCHOWIAK (SLD)
  Pos. Tadeusz CYMAŃSKI (PiS)
  Pos. Jerzy Feliks FEDOROWICZ (PO)
  Pos. Michał JACH (PiS)
  Pos. Wiesław KILIAN (PiS)
  Pos. Beata KEMPA (PiS)
  Pos. Magdalena KOCHAN (PO)
  Pos. Janusz KOŁODZIEJ (LPR)
  Pos. Tomasz KULESZA (PO)
  Pos. Andrzej LISS (PiS)
  Pos. Arnold MASIN (LPR)
  Sen. Paweł MICHALAK (PiS)
  Pos. Maria Teresa NOWAK (PiS)
  Pos. Sławomir NOWAK (PO)
  Pos. Halina OLENDZKA (PiS)
  Pos. Maria PASŁO-WIŚNIEWSKA (PO)
  Pos. Daniel PAWŁOWIEC (LPR)
  Pos. Sylwester PAWŁOWSKI (SLD)
  Pos. Katarzyna Maria PIEKARSKA (SLD)
  Pos. Jarosław RUSIECKI (PiS)
  Sen. Czesław RYSZKA (PiS)
  Pos. Anna ZIELIŃSKA-GŁĘBOCKA (PO)
  Pos. Wojciech ZIEMNIAK (PO)

  i co cioty,lyso wam?
  wam na paradach rownosci,piorka w zadach nosic.
  sprzedajna kurwa z tego bosaka.

  1. ANDRZEJ mówi

   antyparch masz doskonałą orientację i zgadzam się, i oby tą listę śmieci można szybko zakopać pod ziemie, podobno jest tam PIEKŁO.

  2. Elżbieta mówi

   I co niby ma z tego wynikać? Czym zajmowała się ta grupa i co konkretnie robił tam Bosak? Proszę o dowody na te pomówienia o zaangażowanie w lobbowanie.
   Rozumiem, że Dobromir Sośnierz jest w Parlamentarnym Zespole do spraw Równouprawnienia Społeczności LGBT+, żeby lobbować za LGBT+.
   Żałosna manipulacja.

  3. antyPOPiS mówi

   @ arcyparch, PiSi cioto-zyebie masz poniżej aktualne dane,

   POLSKO-IZRAELSKA GRUPA PARLAMENTARNA
   Ukonstytuowała się w dniu 23-01-2020
   Szczerba Michał /KO/ – przewodniczący
   Ardanowski Jan Krzysztof /PiS/ – wiceprzewodniczący
   Klimczak Dariusz /PSL-Kukiz15/ – wiceprzewodniczący
   Małecka-Libera Beata /KO/ – wiceprzewodnicząca (senator)
   Piekarska Katarzyna Maria /KO/ – wiceprzewodnicząca
   Żukowska Anna Maria /Lewica/ – wiceprzewodnicząca

   Adamowicz Piotr /KO/
   Arndt Paweł /KO/ (senator)
   Ast Marek /PiS/
   Aziewicz Tadeusz /KO/
   Bartosik Ryszard /PiS/
   Bartoszewski Władysław Teofil /PSL-Kukiz15/
   Bieda Halina /KO/ (senator)
   Bielecki Jerzy /PiS/
   Bochenek Mateusz /KO/
   Bochenek Rafał /PiS/
   Borowiak Joanna /PiS/
   Borys Piotr /KO/
   Budka Borys /KO/
   Choma Kazimierz /PiS/
   Chorosińska Dominika /PiS/
   Cicholska Anna Ewa /PiS/
   Cymański Tadeusz /PiS/
   Cyrański Adam /KO/
   Czarnecki Przemysław /PiS/
   Czarnek Przemysław /PiS/
   Czochara Katarzyna /PiS/
   Czykwin Eugeniusz /KO/
   Dziemianowicz-Bąk Agnieszka /Lewica/
   Fedak Jolanta /PSL-Kukiz15/
   Fedorowicz Jerzy /KO/ (senator)
   Fogiel Radosław /PiS/
   Frysztak Konrad /KO/
   Gadowski Krzysztof /KO/
   Galemba Leszek /PiS/
   Gapińska Elżbieta /KO/
   Gasiuk-Pihowicz Kamila /KO/
   Gembicka Anna /PiS/
   Głogowski Tomasz /KO/
   Godyla Beniamin /KO/ (senator)
   Gołojuch Kazimierz /PiS/
   Gorgoń-Komor Agnieszka /KO/ (senator)
   Gosek-Popiołek Daria /Lewica/
   Grabiec Jan /KO/
   Gramatyka Michał /KO/
   Grupiński Rafał /KO/
   Hanajczyk Agnieszka /KO/
   Hardie-Douglas Jerzy /KO/
   Hennig-Kloska Paulina /KO/
   Hoc Czesław /PiS/
   Hoffmann Zbigniew Grzegorz /PiS/
   Hreniak Paweł /PiS/
   Jachira Klaudia /KO/
   Janowska Małgorzata /PiS/
   Jaśkowiak Joanna /KO/
   Jazłowiecka Danuta /KO/ (senator)
   Kamiński Michał /KP-PSL/ (senator)
   Kapinos Fryderyk /PiS/
   Kierwiński Marcin /KO/
   Kleina Kazimierz /KO/ (senator)
   Kołakowski Lech /PiS/
   Komarnicki Władysław /KO/ (senator)
   Konwiński Zbigniew /KO/
   Kozłowska Iwona Maria /KO/
   Krawczyk Michał /KO/
   Król Wojciech /KO/
   Krutul Paweł /Lewica/
   Kubiak Marta /PiS/
   Kurowska Maria /PiS/
   Kwitek Marek /PiS/
   Lamczyk Stanisław /KO/ (senator)
   Lenartowicz Gabriela /KO/
   Leszczyna Izabela /KO/
   Lisiecki Paweł /PiS/
   Ławniczak Tomasz /PiS/
   Łącki Artur /KO/
   Łośko Magdalena /KO/
   Malik Ewa /PiS/
   Matecka Ewa /KO/ (senator)
   Moskal Kazimierz /PiS/
   Mrówczyński Aleksander /PiS/
   Mularczyk Arkadiusz /PiS/
   Niemczyk Małgorzata /KO/
   Nowak Tomasz Piotr /KO/
   Nykiel Mirosława /KO/
   Obaz Robert /Lewica/
   Orzechowska Bogusława /PiS/ (senator)
   Paluch Anna /PiS/
   Pamuła Teresa /PiS/
   Pasławska Urszula /PSL-Kukiz15/
   Paszyk Krzysztof /PSL-Kukiz15/
   Paul Jerzy /PiS/
   Pawłowska Monika /Lewica/
   Pęcherz Janusz /KO/ (senator)
   Piątkowski Krzysztof /KO/
   Piechota Sławomir Jan /KO/
   Plocke Kazimierz /KO/
   Porowska Violetta /PiS/
   Rosa Monika /KO/
   Rosati Dariusz /KO/
   Rotnicka Jadwiga /KO/ (senator)
   Rozenek Andrzej /Lewica/
   Rusiecki Grzegorz /KO/
   Rutka Marek /Lewica/
   Rutnicki Jakub /KO/
   Rybicki Sławomir /KO/ (senator)
   Rychlik Paweł /PiS/
   Saługa Wojciech /KO/
   Schmidt-Rodziewicz Anna /PiS/
   Sekuła Joanna /KO/ (senator)
   Sellin Jarosław /PiS/
   Siemoniak Tomasz /KO/
   Sipiera Zdzisław /PiS/
   Skowrońska Krystyna /KO/
   Sobolewski Krzysztof /PiS/
   Suski Marek /PiS/
   Szałabawka Artur /PiS/
   Szczudło Aleksandra /PiS/
   Szłapka Adam /KO/
   Szulowski Krzysztof /PiS/
   Szumilas Krystyna /KO/
   Szymańska Ewa /PiS/
   Śmiszek Krzysztof /Lewica/
   Tomczyk Cezary /KO/
   Tracz Małgorzata /KO/
   Truskolaski Krzysztof /KO/
   Ujazdowski Kazimierz Michał /KO/ (senator)
   Urbaniak Jarosław /KO/
   Warzecha Jan /PiS/
   Wasilewska Anna /KO/
   Wcisło Marta /KO/
   Wojciechowski Grzegorz /PiS/
   Zdrojewska Barbara /KO/ (senator)
   Zembaczyński Witold /KO/
   Ziejewski Zbigniew /PSL-Kukiz15/
   Zielińska Urszula /KO/
   Ziemniak Wojciech /KO/ (senator)
   Zimoch Tomasz /KO/
   Zyska Ireneusz /PiS

   bo parchata amebo vel cwelu kulawego „Mojżesza” Polin, mamy rok 2020…

  1. Elżbieta mówi

   Człowieku, a któż to jest ten opowiadający te brednie? Liczysz na to, że nikt nie zaglądnie pod link czy nie sprawdzi tych rewelacji? Naprawdę żałosne, żeby na takim portalu jak ten wklejać takie androny. Poza wulgaryzmami, pomówieniami nie masz nic do powiedzenia. Twój nick jest dobrą wizytówką tego wstrętnego przekazu, którym epatujesz na tym blogu. Fuj!

  2. Antyparch mówi

   nic,pozs
   a tym ze kwasniewski byl w pzpr,a teraz jest demokrata,bolek walesa kapusiem byl. ot tak dla przyzwoitosci, bosak,nieuk ok,a ktos kto powie na bosaka cokolwiek jest be? karty na stol i niech teczoluby nawija ile kasy z fundacji adenauera przytulil. michnikoszczyna nie jestem i bede grzebal w zyciorysach

 8. Antyparch mówi

  Szczesc Boze
  czochrajaca sie po jajcach na balkonie menda lewacka to narodowiec,prawdziwy polski patriota od bosaka?

  1. rafał mówi

   Wita się zwykle normalnie: Dzień dobry

 9. ROMAN mówi

  z tego wczorajszego niezasłaniania się posłów Konfederacji, to wyszedł tylko kaprys celebrytów…
  można było przy okazji wyartykułować zdanie, że to co dotyczy zasłaniania funkcjonuje nielegalnie, nie zrobili tego… dlaczego?… wyszło takie ciamciaramcia…

 10. Elżbieta mówi

  Prośba do administratora o rozważenie ukrócenia tych bluźnierstw osobnika lub bota o nicku Antyparch, który notorycznie po słowach Szczęść Boże, w dodatku pisanych byle jak, z błędami, bez szacunku do Pana Boga, rzuca oszczerstwami i przekleństwami. Niczemu nie służy tolerowanie takich zachowań. Ten osobnik niczego poza bluźnierstwem nie wnosi. Ja z trudem zdecydowałam się na komentarz w tym bagnie jego bluźnierstw. W dodatki plugawi i odwraca uwagę od rewelacyjnego materiału Pani Katarzyny.

  1. Antyparch mówi

   przeciez wasz guru,mikke,mowil,ze do czlowieka mowi sie raz a potem strzela. zapomnialo sie? a moze dziecinko z 16 latek sie ma? parada rownosci,czeka z trzaskowskim w jednym szeregu za oddanie na niego glosu.

 11. Rickard mówi

  Wiem że nie jest prawdopodobne żeby umrzeć na covida (gdyby starsi nie mieli niedoboru witaminy C czy D też by pewnie nie umierali) ale są inne efekty tej choroby, takie jak ewentualna niepłodność dla mężczyzn, uszkodzenie mózgu (były takie przypadki że niektórzy ludzie po covidzie stracili znajomość jakiegoś języka) czy poważne (może nawet niewyleczalne) uszkodzenia płuc. Proszę sobie spojrzeć na Thailand Medical News jak myślicie że to da się porównywać do grypy (która przecież nie pozostawia poważnych uszkodzeń kiedy już się wyzdrowiało). Oczywiście jest dobry argument że teraz jest mniej nowych zakażeń niż przedtem (według statystyk podawanych w artykule) ale nie ma co lekceważyć tej choroby bo jeszcze nie znamy dokładnie jakie ma konsekwencje (grypa od dawno jest nam znana, koronawirus nie).

  1. Republikanin mówi

   Niestety, powikłania pogrypowe bywają tragiczne, nawet są paraliże. Tylko się o nich nie mówi.

  2. Rickard mówi

   Hmm, nie wiedziałem. Dzięki za informację, dowiem się więcej o tym.

 12. piotr wnyk mówi

  Psychopaci wszystkich krajów łączcie się, cała ta heca z wirusem, to jedna wielka zbiorowa paranoja. Większość polityków, ludzi świata medialnego, nie jest to wcale taka duża grupa, to są kompletne zera. Ci ludzie w 90% nas nie reprezentują, państwo nas kosztuję, ale nam nic nie daje. Ta całą plademia pokazuję, że są to ludzie co najmniej mierni, nie skuteczni i nie ma co na nich liczyć, może są przekupieni, może szantażowani, może tchórzliwi. Warto, żeby każdy się zastanowił, na jaką opcję głosował. W każdym razie liczenie, że ci ludzie zrobią cokolwiek dobrego dla nas, jest iluzją. Oni wszyscy są do wymiany bez względu na wasze sympatie polityczne. Wszystko wskazuję, że jest to grupa ludzi w 80%, 90% podstawiona, żeby nami sterować. Weźcie to pod rozwagę i przemyślcie. Dbajcie o własne zdrowie, módlcie się, medytujcie, uprawiajcie sport, bardzo ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z ludźmi, psychopaci chcą nas od siebie odizolować.

 13. marju73 mówi

  Ten artykuł to hit potwierdzający koronaściemę.
  „Wymaz został u mnie, a po 3 dniach otrzymałem telefon, że wynik jest pozytywny”.

 14. Adam mówi

  To nie jest ani choroba, ani zarażenie. To jest test diagnostyczny li tylko, czy masz dany odczyn we krwi czy ślinie czy nie. Jeśli chorujesz, to w pewnym sensie uodparniasz się na następne spotkanie tego zjawiska chorobowego. 80 – 90% populacji ludzi którzy przeżyli coraz to więcej lat, wykazują więcej różnych oznak tych przechorowanych. To tłumaczy, że dzieci nie mają pozytywnych wyników tych testów. Proponuję zmienić słownictwo i zamiast ,,zarażonych” / w większości przechodzących bezobjawowo i bez leczenia następuje cudowne uzdrowienie/ nazwać zdiagnozowanych. Dziś Szumowski powiedział: Grypa to nie jest koronawirus. Po grypie mogą nastąpić groźne dla życia powikłania zdrowotne zagrażające życiu, zwłaszcza serca i płuc.

 15. Andrzej mówi

  Najpierw uniemożliwiono skontaktowanie się z lekarzem a teraz wymaga się zaświadczenia lekarskiego.Granda i szubrawstwo.

 16. Flex mówi

  Najgorsze będzie, jeśli nauczyciele znów pochowają się w domach, pozostawiając wychowanie i opiekę nad uczniami internetowi i normalnie pracującym w zakładach rodzicom. Co będzie z dziećmi pozbawionymi, normalnych relacji rówieśniczych i społecznych, ogłupionych grami komputerowymi i sięganiem z nudów po szkodliwe dla nich treści. Zaniedbana kadrowo i finansowo psychiatria dziecięca nie poradzi sobie później z falą nerwic, depresji, nieprzystosowania społecznego, agresji, uzależnień i psychoz, że o dewiacjach itp. już nie wspomnę, u tak „wychowywanego” pokolenia! Nauczyciele są chronieni statusem funkcjonariuszy państwowych, więc jak na takowych przystało niech realizują swoją misję w szkołach i przedszkolach, a nie udają, że robią to siedząc sobie przy komputerach w domach. Pozbawieni konieczności wyjścia do ludzi i codziennych regularnych obowiązków sami staną się w końcu ofiarami zaburzeń psychicznych! Pozbawieni dostępu do specjalistów, zabiegów i terapii chorzy będą w tysiącach ofiarami nie wydumanej, dętej medialnie pandemii, a walczącego z nią rządu i jego chorej polityki! Kraj, który nie zapewnia w miarę normalnego funkcjonowania życia gospodarczego i społecznego na pewno nie stanie się szczęśliwym „państwem dobrobytu” Do czego dojdziemy? Polin pod tęczową banderą z hymnem „wyklęty powstań geju ziemi”?! Jakoś miliony Polaków wstaje co dzień o 4,30 by dotrzeć do pracy na 6,00, lub później na 2 czy 3 zmianę i stanąć wśród innych przy maszynach, czy taśmach produkcyjnych by wytwarzać polski PKB i zasilać budżet w ZUS oraz podatki. Dlaczego q nie mogą tego robić by uczyć, opiekować się i wychowywać ich dzieci czy leczyć ich rodziny opłacani z tych podatków szkoły, przedszkola i służba zdrowia?! Zróbcie eksperymentalnie te tandetne testy w jakimś miasteczku , gdzie jest 1-2 duże zakłady zatrudniające gro mieszkańców. Co wyjdzie? Pewnie, że 15-20% jest „pozytywnych” ale bezobjawowych. Tak, jak w śląskich kopalniach. Najefektywniejsza wojna to nie krwawy konflikt, tylko takie działanie, by podbijani w ogóle ich sobie nie uświadamiali, póki nie zostaną skutecznie i ostatecznie podbici,,, !

 17. Bardyl mówi

  W Polsce obecnie nie ma obowiązku noszenia maseczek…mówi o tym paragraf 19 punkt 3 podpukt 3 rozporządzenia RM z 19 czerwca….maseczki można nie nosić ze względów zdrowotnych i nie trzeba tego udowadniać…Maseczki szkodzą wszystkim i rozsiewają inne patogeny jak grokowce, paciorkowce czy grzyby…Polakom grozi epidemia grzybicy płuc i epidemia gronkowca złocistego.

  Są to niezwykle groźne patogeny i mogą uczynić ludziom piekło przez wiele lat. Obecny rząd ,sejm, prezydenta należy uznać za władze okupacyjne dostające najprawdopodobniej rozkazy i wytyczne z zagranicy..A z okupantem należy walczyć…im szybciej to zrozumiemy tym dla nas lepiej…

 18. ANDRZEJ mówi

  Patrząc na tych debili w maseczkach siędzących w sejmie, brakuje im jednego, założyć na łeb bolszewicki każdemu garnek zardzewiały.

  1. Republikanin mówi

   To nie są debile. To są piekielnie – dosłownie! – sprytni i cwani ludzie.

  1. Meg mówi

   Dokładnie. Wprowadzają nam rząd światowy, nastaje nowy porządek świata. Właśnie to jest ten czas. Globalne zniewolenie, władza totalitarna.

 19. Bonica mówi

  Ten rząd nadaje się pod karny Trybunał Stanu. Razem z osobą nieznaną Moorwi…… Bardzo dziwny człowiek. Jak królik z kapelusza. Zawsze wiedziałem, że rząd PiS utworzy Polakom upodlenie !!!!

 20. Kwal mówi

  Lekarze będą wystawiali zaświadczenia że nie można nosić kagańca. Na pewno będzie jakaś stawka za usługę. Ja już dzisiaj idę do znajomej, żeby mi załatwiła od znajomego lekarza takie zaświadczenie…
  I tyle ! Precz z komuną…

 21. Zbigniew mówi

  wynika z wyliczeń Ministerstwa Finansów, które zostały zawarte w odpowiedzi na poselską interpelację nr 14 857.

  Tu warto dodać, że owe 540 mld zł, wyprowadzone z Polski w ciągu 11 lat, to jedynie część pieniędzy, jakie płyną na Zachód. Duża część z funduszy unijnych, jakie napływają do Polski, trafia bezpośrednio do firm zachodnich, czy to jako zapłata za wykonane roboty (duża część firm np. budujących autostrady to spółki zagraniczne). A tych środków nie ma w danych przedstawionych przez Ministerstwo Finansów. Ostateczna skala transferów pieniędzy z Polski do UE jest więc znacznie większa.

  1. Zbigniew mówi

   w tym polroczu przyjeto 430 tys imigrantow – Polska staje sie krajem imigracyjnym – jest komu tworzyc organizacje wywrotowe

 22. hens mówi

  Maseczki tak samo zatrzymują wirusy jak majteczki zatrzymują bąki puszczane przez epidemiologów. Wirus jest o wiele mniejszy niż cząsteczka ich smrodu, w tym wypadku metanu.

  Co do bosaków w żydowskim lobby, to wtedy potrzebny był ktoś do przetarcia szlaku i wzięcia na siebie odium wyborców. Szlak przetarto, okazało się, że barany polskie nie reagują, ba, janusze wręcz nie wią z czym to się je, więc grupa została przejęta przez starszych i mądrzejszych a bosaki przeszły do tradycjnego opluwania Piłsudskiego, Bitwy 1920, Września 1939, Powstania Warszawskiego, a ostatnio także do lżenia JPII.

  Oni tam w konfie chyba lepiej wią co JPII powinien mówić o Kościele!

  Że o czołobitnym „adresie” do Putina z powodu jego ostatniego wyboru na prezydenta Rosji nie wspomnę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.