Katarzyna TS: Polska nie dla Polaków

Fot. Facebook
13

Za PRL było tak: indoktrynacja w gazetach, indoktrynacja w telewizji, indoktrynacja w szkołach, indoktrynacja w pracy, ale każdy Polak wiedział, że to Sowieci, a nie Niemcy, zamordowali polskich oficerów w Katyniu. Każdy Polak wiedział, że Niemcy rozpoczęli II wojnę światową, a Związek Sowiecki napadł na Polskę 17 września. Każdy Polak wiedział, że to Niemcy wymordowali Żydów w ramach „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. Każdy Polak wiedział, że Ukraińcy dokonali ludobójstwa na Polakach na Kresach. I każdy Polak wiedział, że komuna to totalitaryzm i bieda z nędzą, „przyjaźń ze Związkiem Radzieckim” to niewola, a „walka o pokój” to komunistyczny slogan oznaczający wojnę.

Oczywiście o wielu rzeczach nie mówiło się publicznie, bo wiadomo było, że „spółdzielnia Ucho” czuwa i doniesie, gdzie trzeba. Ale było tak, jak kiedyś powiedział Jan Pietrzak, czyli „nikt nic nie wie, a każde dziecko w Polsce wie”. A jak jest dziś? Dziś podobno „wszyscy wszystko wiedzą”, ale okazuje się, że ta wiedza przedstawia się zgoła inaczej niż można to było sobie wyobrazić jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś jesteśmy bombardowani wiedzą następującą: II wojna światowa to wina Polaków, którzy powiedzieli „złe słowo” przeciw Niemcom; Polacy to współsprawcy Holokaustu; Ukraińcy to bohaterowie walki z komunizmem; Rzeź Wołyńska to rezultat słusznego gniewu przeciw polskim okupantom Ukrainy; Polacy to faszyści, rasiści i antysemici, którzy nie dorośli do demokracji; Polacy mają na sumieniu straszny grzech, który nazywa się nacjonalizm; „Polska dla Polaków” to hasło nazioli.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdy w 1989 „skończył się w Polsce komunizm”, myślałam, że nadchodzi czas, gdy będzie normalnie. Niestety, nie jest normalnie. Zamiast propagandy o przyjaźni ze Związkiem Radzieckim mamy pedagogikę wstydu, walkę z antysemityzmem, szukanie „ruskich onuc” i pieprzenie o tym, że Niemcy to najlepszy gwarant polskiego bezpieczeństwa. Mamy też narrację o „polskich faszystach”, która jest kalką propagandy Komunistycznej Partii Polski. A sednem tej nagonki jest odwrócenie pojęć i próba wmówienia nam, że Polska NIE JEST dla Polaków. Dla kogo zatem ma być Polska? Polska ma być dla Żydów, dla Ukraińców, dla Niemców, dla imigrantów, dla mniejszości, dla LGBT, dla feministek z cipą na kiju, dla wyznawców gender i oszołomów od walki ze zmianami klimatu. Dla Polaków w Polsce miejsca nie ma, a jeśli jest, to tylko w charakterze ciemnej masy okładanej propagandową pałą.

Dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. Dzisiejsza wiadomość o polskim uczniu, którego szkoła oskarżyła o nacjonalizm, ponieważ zwrócił uwagę Ukraińcowi, żeby nie wychwalał Bandery, przelała już czarę goryczy. Kto i dlaczego, do jasnej cholery, pozwala sobie na nękanie w Polsce Polaka za to, że przeciwstawia się gloryfikacji ukraińskiego szowinisty odpowiedzialnego za stworzenie morderczej ideologii, której rezultatem było bestialskie wymordowanie od 60 do 200 tysięcy Polaków? Nie wiem kto, ale wiem dlaczego. To jest rezultat proukraińskiej, a de facto probanderowskiej polityki „dobrej zmiany”. Skoro prezes Jarosław Kaczyński wykrzykuje banderowskie zawołanie, a prezydent Andrzej Duda kieruje do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o stwierdzenie niekonstytucyjności ustawy o IPN penalizującej negację ukraińskich zbrodni, to mamy, co mamy, czyli nękanie Polaków za sprzeciw wobec banderyzmu.

Tak samo jest z polityką Prawa i Sprawiedliwości w kwestii żydowskiej. Politycy „dobrej zmiany” od rana do nocy deklarują walkę z antysemityzmem, ale trzęsą portkami, gdy trzeba wykonać podstawową rzecz w odkłamywaniu przyprawionego Polakom wizerunku morderców, czyli przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem. PiS woli podlizywać się Żydom, niż bronić dobrego imienia Polski. I co na tym trzęsieniu portkami ugrali? Żydowska propaganda jeździ po nas jak po łysej kobyle i tak wygląda ten „sukces”. Z kolei Platforma Obywatelska, jej przystawki oraz propagandyści walą w Polaków pod dyktando niemieckie i „europejskie”. I tak my, Polacy, miotamy się miedzy dżumą, a cholerą. Bici z każdej strony. Wyzywani z każdej strony. Poniewierani z każdej strony. Mam tego dość!

Oświadczam zatem z tego miejsca, co następuje: POLSKA JEST DLA POLAKÓW. Wszyscy inni są tu na prawach gościa, a jeśli ubliżają gospodarzowi, to powinni wylecieć na zbity pysk w tempie ekspresowym. Ten gówniarz, który wychwalał Banderę w szkole w Toruniu, powinien zostać deportowany na Ukrainę razem ze swoimi rodzicami. Natychmiast! A władze szkoły, które ciągają po sądach rodziców polskiego ucznia, powinny wylecieć z pracy na pysk. Natychmiast! To już nie są żarty. Jeśli tak dalej pójdzie, to Polacy zostaną zmuszeni do przepraszania Ukraińców za Wołyń, Litwinów za Ponary, a Niemców za „złe słowo”. Żydów już przepraszamy za rosyjskie pogromy i niemieckie zbrodnie. DOŚĆ!!!

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Dr Kulińska: Polska powinna żądać odszkodowania od Ukrainy za ludobójstwo na Kresach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  co ta styriopanowa holota z michnikem i kapusiem walesa wywalczyli? tak Polski i Polakow newet Brezniew nie POnizal.

  1. ANDRZEJ mówi

   Szanowna Pani… i tylko ręce opadają czytając Pani idiotyzmy! Pozdrawiam!

 2. lol mówi

  Pan Bilewicz uważa, że żydzi w Polsce są gospodarzami!

 3. zz top mówi

  dyrekcja szoly
  Dyrektor
  mgr Iwona Cieślak
  wicedyrektor mgr Elżbieta Hasse
  Wicedyrektor mgr Magdalena Dawidowicz

  1. Artur mówi

   Jedyne rozwiązanie to wypieprzyc dyrektorkę i nauczycieli za to odpowiedzialnych na zbity ryj. Przepraszam za słowa ale na spokojnie nie da się tego skomentować. Czy to jeszcze jest nasza kochana Polska?

  2. Polak mówi

   Bandera u jego polecznicy to faszyści kolaboranci i MORDERCY narodu Polskiego.Nauczycieli tej szkoły i dyrektorkę wywalić na zbity pysk .My suweren domagamy się o postawienie tym osobą zarzutu zdrady i działanie na szkodę państwa i obywateli Polskich .

  3. rychu mówi

   I dwie parchate żydowki

 4. ikss67 mówi

  Ponieważ PiS to diaspora żydowskich interesów. A Ukraina to drugi cel, łatwiejszy do opanowania przez te środowisko interesu. Ogólnie się żrą, ale w głównym celu się wspierają. To jest w mojej ocenie pewna skażona genetycznie grupa ludzi?, którzy nie mają empatii. Trudno ich nawet nazwać żydami. Sami siebie nazywaja żydami tylko wtedy gdy maja w tym interes. Zresztą nie ma czegoś takiego jak żyd. Były dziesiątki plemion semickich, judajczyków, sefaradyjczyków, samarytan… itd Tak więc widzimy, że tzw. „żydzi” to tak naprawdę coś co nie istnieje. Zresztą tzw. „żydzi” amerykańscy wymordowali rękami Hitlera swoich „braci” starozakonnych w Europie. Nawet ponoc czuli do nich odrazę jako do „brudasów” Sami tworzyli wg własnego mniemania elitę cywilizacji. Mam na myśli tę niby żydowską finansjerę z wall street, london city, itp. Moim zdaniem, podkreślę to, ci ludzie maja skazę genetyczną, która nie pozwala im rozwijać się w harmonii z innymi ludzmi. To jest gen zła. A więc ten gen ma wielu ludzi, natomiast to środowisko, zwane „żydami” ma go dużo więcej od innych ludzi. Ten gen powoduje, że chce się posiadać władzę nad drugim człowiekiem, ale nie w celu czynienia dobra, tylko karmienia się czynieniem zła na tym drugim człowieku. Dowodem jest chocby to, że handlem niewolnikami trudnili się najczęściej żydzi… Posiadaczami niewolników w Ameryce było kilka razy więcej żydów od innych osadników z Europy. Czy to przypadek? Nie, to genetyka. Szczerze, naprawdę można tym ludziom współczuć, oni po prostu utknęli w slepej uliczce rozwoju duchowego. A teraz tworzą sobie taki erzac sensowności swojego życia. Czyli władza nad światem.
  Gdy to tak obserwuję, ten rosnący wpływ tej genetycznej skazy na naszą cywilizację, to faktycznie zastanawiam się ile cierpliwości ma nasz rzeczywisty bóg, i kiedy przyjdzie i zamiecie to towarzystwo pod dywan.

  1. Andrzej mówi

   to nie gen to chów, pytanie o UB oj

 5. Normalny mówi

  Świetny tekst. Podpisuję się pod nim także ja.

 6. ToJa mówi

  Już nawet patrzeć na zdjęcie prezesa PiS Kaczyńskiego bez bluzgów nie mogę … Kaczyńskiemu i jego PiS’owi to już nawet kostek u nóg nie widać, tak głęboko wleźli w dupę Żydom i nie tylko. I pomyśleć że 4 lata temu na PiS głosowałem z pełnym przekonaniem o słuszności tego mojego wyboru.
  Gdyby dobry Bóg dopuścił i na moje ścieżce życiowej spotkał bym Jarosława Kaczyńskiego, miałbym mu do powiedzenia tylko dwa słowa – dokładnie te same dwa słowa które jego brat bliźniak, kilkanaście lat temu w 2002 roku, powiedział do jakiegoś faceta na warszawskie Pradze – SPIEPRZAJ DZIADU!

 7. narodowiec mówi

  Kalkstein i reszta chazarsko-żydowskiej bandy PiSu do fizycznej eliminacji ! Albo Polacy – albo Żydzi ! WYBIERAJCIE POLACY-SUWERENI

 8. Andrzej mówi

  „popyszczyć” Wielcy ci Polacy dzisiaj

  robią dokładnie co i reszta narodowców ONr owców i prawicowców
  ale oddolnie zorganizować Polaków w kraju i za granicą to nikt specjalnie nie chce

  co można zrobić? rodzice zażądać wymiany 100 procent składu dyrektorskiego i nauczycielskiego
  zagrozić zabraniem dzieci do innych szkół lub nauczanie domowe lub stowarzyszenie prowadzące własną szkołę

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.