Katarzyna TS: Pandemiczny Moloch żąda ofiary z dzieci

fot. pixabay
39

W środę (5.05.2021) prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Grzegorz Cessak, potwierdził informację podaną wcześniej przez rzecznika Ministerstwa Zdrowia Wojciecha Andrusiewicza, że w Polsce rozpoczęto kliniczne badania szczepionki przeciw Covid-19 na dzieciach poniżej 12 roku życia. Takie badania prowadzone są również w USA, Finlandii i Hiszpanii. W badaniu ma wziąć udział 4,5 tysiąca dzieci. Wyniki mają być opublikowane we wrześniu.

– Jeżeli będzie pozytywna rekomendacja EMA, jeszcze we wrześniu te młodsze dzieci poniżej 12 roku życia mogą się szczepić z nowym rokiem szkolnym – powiedział Cessak w rozmowie na antenie Polsat News. Poinformował również, że Europejska Agencja Leków zaakceptowała szczepienia dla młodzieży w wieku 16-18 lat, a w tym tygodniu rozpoczęła procedurę  dopuszczenia szczepionki dla grupy wiekowej 12 – 15 lat. Masowe szczepienia nastolatków najprawdopodobniej ruszą w wakacje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeżeli ktoś myślał, że szczepionkowy eksperyment zostanie dzieciom oszczędzony, to był w błędzie. Mimo, że w tej grupie wiekowej zagrożenie ze strony koronawirusa  jest praktycznie zerowe, pandemiczny Moloch żąda ofiary z dzieci. Dlaczego? Dlatego, że wszyscy mają być włączeni w system i nie może być żadnych luk. Eksperyment ma toczyć się we wszystkich grupach wiekowych, nawet jeśli z medycznego punktu widzenia jest to działanie nie tylko bez sensu, ale nawet mogące przynieść więcej szkód niż pożytku. Co decydenci forsujący pomysł szczepienia dzieci powiedzą rodzicom, których dziecko umrze na skutek tego eksperymentu? Że tak było trzeba, aby zatrzymać transmisję wirusa i zbudować odporność populacyjną? Nie sądzę, żeby rodzice przyjęli to tłumaczenie ze zrozumieniem.

Co nas czeka po tym, jak Europejska Agencja Leków dopuści szczepionki dla dzieci w każdym wieku? Nie trzeba być Einsteinem, żeby to przewidzieć. W mediach natychmiast zacznie się straszenie, że brak szczepionki to zagrożenie życia i zdrowia dziecka, jego rodziny oraz kolegów ze szkolnej ławki. I nie będzie ważne, że to nieprawda. Przez ten rok mogliśmy się już przekonać, że prawda nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się wyłącznie propaganda, której celem jest podtrzymywanie psychozy.

Kolejnym elementem kampanii szczepień wśród dzieci będzie grożenie sankcjami. Już pojawił się temat powrotu do szkół wyłącznie dla uczniów zaszczepionych i pytanie o taką ewentualność usłyszał minister edukacji Przemysław Czarnek. Zamiast uciąć te spekulacje w zarodku, minister odpowiedział, że „nie są to zadania ministra edukacji, tylko służb sanitarnych i służby zdrowia”. – Ja się na tym nie znam, więc nie odpowiem na to pytanie, czy będą to szczepienia obowiązkowe, czy nie. Wydaje mi się, że nie. Tak jak szczepienia dla dorosłych na koronawirusa nie są obowiązkowe, tak wydaje mi się, że w tym samym kierunku będziemy szli w przypadku dzieci i młodzieży. Ale to są tylko rzeczy, które mi się wydają, natomiast to nie są decyzje, które zapadają w Ministerstwie Edukacji i Nauki, tylko w odpowiednich służbach sanitarnych, epidemiologicznych i w służbie zdrowia – stwierdził Czarnek we wtorkowej (4.05.2021) rozmowie na antenie Polskiego Radia.

Nie będę zdziwiona, jeśli w ramach walki z pandemią wprowadzi się na jesieni nauczanie hybrydowe w postaci nauczania stacjonarnego dla zaszczepionych i nauczania zdalnego dla niezaszczepionych. I będzie to przedstawione nie jako sankcja, ale jako zachęta. Przecież już dziś władza mówi nam, że segregacja sanitarna to system zachęt, a nie kar. A do tego słyszymy, że niezaszczepieni będą „kreatorami jesiennej fali zachorowań i zgonów” – jak stwierdził były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz w niedzielnej (2.05.2021) rozmowie na antenie TVN24. A zatem dzieci, które nie wezmą udziału w eksperymencie medycznym nazywanym szczepieniem na kowid, będą wskazywane jako winne wzrostu liczby infekcji podczas rozpoczynającego się w październiku sezonu grypowego. Jak zatem można zezwolić im na normalną naukę? Przecież to „siewcy śmierci”, prawda?

Zobaczcie, co w środę (5.05.2021) napisał na Twiitterze reumatolog Bartosz Fiałek: Bez szczepienia populacji poniżej 18. roku życia, nie ograniczymy krążącego w środowisku koronawirusa SARS-2 w stopniu adekwatnym, aby powszechnie złagodzić przebieg COVID-19. Kanadyjska decyzja o rozszerzeniu stosowania szczepionki Comirnaty na grupę 12-15 lat, jest dobra. Najpewniej w najbliższych dniach, podobną decyzję podejmą: FDA (USA), a następnie EMA (kraje UE). Rozpoczęły się również badania w grupie wiekowej 6 miesięcy – 12 lat. Wraz ze szczepieniem karmiących piersią/ciężarnych, zabezpieczymy całą populację przed COVID-19.

Entuzjazm doktora Fiałka uważam za przedwczesny. Dotychczasowe wyniki eksperymentu pokazują, że przy pomocy szczepionek nie zabezpieczymy całej populacji przed Covid-19. Już pojawiła się informacja o konieczności podawania trzeciej dawki Pfizera i Moderny. A podczas rozmowy na antenie Radia RMF (28.04.2021) minister zdrowia Adama Niedzielski oświadczył, że nawet trzecia dawka nie zabezpieczy nas przed mutacjami. Będą zatem potrzebne kolejne – czwarta, piąta, a może dziesiąta. Kto to wie? Czy Narodowy Program Szczepień ma trwać do końca świata i jeden dzień dłużej?

A teraz najnowsza wiadomość z Seszeli. W środę (5.05.2021) „Blooberg” poinformował, że wprowadzany jest tam lockdown w związku z gwałtownym wzrostem zakażeń. Co ważne, ponad 60% populacji już otrzymało dwie dawki szczepionki, przy czym jest to głównie chiński preparat Sinopharm oraz AstraZeneca. – Pomimo wyjątkowych wysiłków, jakie czynimy, sytuacja związana z Covid-19 w naszym kraju jest obecnie krytyczna, z wieloma codziennymi przypadkami zgłaszanymi od zeszłego tygodnia – powiedziała minister zdrowia Peggy Vidot na wtorkowej konferencji prasowej. Liczba wykrytych przypadków zakażeń wzrosła ogółem z 612 (28 kwietnia) do 1068 (3 maja). A mówimy o kraju, którego populacja liczy 98 tys. osób i w którym szczepienia przeprowadzono na początku tego roku. I co? I jest gorzej niż było przed akcją szczepień.

Pozostaje zadać kilka zasadniczych pytań: Co będzie jeśli masowe szczepienia nie wyeliminują wirusa? Czy czeka nas kolejny lockdown na jesieni? Czy Polacy znowu zostaną odcięci od leczenia? Czy zamiast uspokajać ludzi, będzie się ich straszyć kolejnymi mutacjami? Czy segregacja sanitarna stanie się „nową normalnością”? Czy rząd w końcu przeprowadzi kalkulację strat i zysków wynikających z obecnie stosowanej metody walki z pandemią? Czy ktoś z decydentów zdecyduje się przerwać to szaleństwo?

Obawiam się, że żadnej refleksji nie będzie i zmiany strategii też nie będzie. W wakacje rozpocznie się szczepienie dzieci. Będzie temu towarzyszyć zmasowana akcja propagandowa, podczas której wszystkie chwyty będą dozwolone. A w październiku zacznie się wymazywanie osób zakażonych kolejną mutacją. I znowu zamkną nas do maja. I będą szczuć zaszczepionych na niezaszczepionych. I tych w maskach na tych bez masek. A policja będzie urządzać naloty na restauracje i stoki narciarskie. Obym się myliła!

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Pandemiczne „Alternatywy 4”

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Za Polski Krolewskiej cadyki zabraniali nauke polskiego, gadali po swojemu mieli niemieckie nazwiska a obecnie ? Polskie, szlacheckie nazwiska a w gadce sa lepsi od Polakow… bo przejeli nasz kraj ? Yi(Chiny)=1 a dish(GB)=danie. Samo-jedy stali sie Polako-jedami ? Oni wierza ze tym sie staja co jedza.. no i mamy Polin(D)=Polke Yi-dish jako Sze-Chine ?

 2. Halina mówi

  Myślę, że ten numer im nie przejdzie! Lucyferianie , już przegraliście! Żaden uświadomiony rodzic nie pozwoli wam na zabijanie swoich dzieci !

  1. mleko mówi

   ważne słowo. uświadomiony.

  2. verizanus mówi

   A w jaki sposób nie pozwoli jak np będzie przymus i 100 tyś euro kary jak ktoś się nie podporządkuje??? 😉

  3. minarchista mówi

   Najpierw musieliby zmienić KonstytucjęRP, w której jest zakaz stosowania eksperymentów medycznych pod przymusem, a gdyby nawet się na to bezprawnie porwali, to PrawoNorymberskie by tym samym również złamali i można by ich było pozwać do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

  4. verizanus mówi

   No faktycznie konstytucji to nie da się złamać. Dobrze, że w Związku Radzieckim nie łamali prawa norymberskiego bo by mieli przechlapane jak dziś władcy Korei Płn i Chin Ludowych. Oprócz Europejskiego Trybunału.ble bel ble……można by ich także pozwać do Najwyższego Sądu ZSRR gdyby istniał. No tak praworządność to musi być 😉

 3. Szczur mówi

  Tak jakby reumatolog miał jakąkolwiek specjalistyczną wiedzę na temat pandemii, prawda @Matka? Podobnie jak sprzedajni politycy, przebierani lekarze, klezmerzy i aktorzyny. A w roku wyborczym PiS przeprowadzi waloryzację 500+ i znów wszyscy z amnezją polityczną, zachwyceni tym, że dostaną pieniądze, które przecież i tak im się należą (bo to z ich kieszeni), zagłosują na Pana bez żony, bo jakiż on hojny i wspaniałomyślny. Za dwieście złotych więcej sprzedadzą się na kolejne cztery lata.

 4. Jejsns mówi

  Szczepienie dzieci? Niedzielski i inne patałachy wara wam od naszych dzieci, niech się wreszcie zglosi ktoś kto poprowadzi ten naród do upadku żydokomuny w naszym kraju

 5. lecho59 mówi

  Panie Szczur! Nie podoba mi się czepianie się kogokolwiek za brak żony albo posiadanie kota i wzrost. Jest to niżej standardów normalnej polemiki. Natomiast cała działalność związana z wirusem to zdrada narodu i jako taka powinna być ukarana surowo przez przyszły patriotyczny rząd. Czego sobie i Państwu życzę…

  1. verizanus mówi

   Może za 200 lat się taki rząd pojawi a może nie do Końca świata 😉

 6. Ewa-Maria mówi

  Pani Katarzyno, to coś co nazywają szczepionką nie wyeliminuje wirusa. Nad szczepionkami pracuje się latami a nie jak to coś, wytworzone w kilka miesięcy. Pójdę o zakład z każdym i powiem każdemu zaszczepionemu że
  ta 'szczepionka’ nie da im żadnej ochrony. Jeżeli chodzi o dzieci to wara wam psychopaci od nich.

 7. Katarzyna mówi

  Pani Katarzyno z przykrością stwierdzam że ma Pani całkowita rację

 8. Wojtek mówi

  Kurcze, nie ma towaszysza sz-matki, może się wyszczepił? Pani Katarzyna ma rację, ale to nie trzeba być prorokiem 🙂 Dzieci jak i dorośli zostaną posegregowane, a połowa rodziców ochotnie zaprowadzi swoje pociechy na „szprycę”. Ale to jest krok na TEN rok, potem będzie gorzej – nie na darmo w ustawie wpisano instrukcję krępowania, wiązania i przetrzymywania w izolacji w celu „podania środków medycznych”… I komu się poskarżyć? Oczywiście Panu Bogu. Na końcu każdy otrzyma zapłatę za swoje uczynki. Wytrwajmy!

 9. Rebih mówi

  Tymczasem szczepionkowy marketing wszedł w nową fazę. Najbardziej skorumpowani politycy UE, z Morawieckim na czele, domagają się „uwolnienia patentów na >>szczepionki<<". Oczywiście, pociągnie to za sobą konieczność wypłacenia koncernom farmaceutycznym dziesiątków miliardów w gotówce tytułem odszkodowań, a następnie zamówienia u nich i opłacenia produkcji szczepionek (bo kto je wyprodukuje? Mateusz "Dwie lewe ręce" Morawiecki? A może urzędnicy ministerialni w swoich biurach?). Koncerny będą zadowolone, bo dostaną pieniądze dwukrotnie, z czego część niezależnie od powodzenia akcji "wyszczepiania". Politycy na pensji koncernów będą zadowoleni również.

 10. ludobójstwo mówi

  ten żydowski rząd będzie zabijał Polaków dopóki nie dojdzie do skutku międzynarodowy proces karny. Tan zapowiadany – Norymberga 2.0. Nie miejmy złudzeń nic ich nie powstrzyma. To świat prawniczy, prawicowy musi powstrzymać lucyferian czyli żydowską globalistyczną oligarchię. Albo pozostanie lincz.

  1. verizanus mówi

   Lincz?? Przecież Polacy to chyba najbardziej rozbrojony naród w Europie…A od NICH wystarczy jeden z kałachem 😉

 11. Matka mówi

  „Motłoch żąda ofiar z dzieci”… Jeśli chodzi o ofiary, to tylko dzisiaj zmarło kolejne 500 ofiar, ale gdzieżbyś o tym wspomniała o tych setkach ludzi umierających w szpitalach każdego dnia, podła, zła, zakłamana, niewyedukowana kobieto.

  1. verizanus mówi

   Ale to były ofiary covida czy niewydolności służby zdrowia z powodu restrykcji?? Bo mówią, że jest wzrost umieralności na inne choroby z powodu restrykcji… Jak ktoś nie ogląda wysokokasowych mediów co mają ogromne budżety to wie tyle co się od innych dowie albo z netu 😉

  2. Matka mówi

   Ofiary bezpośrednio Covida. Większość nadmiarowych zgonów to zgony na Covid, który według tego śmiesznego portalu to „sezonowa grypka”. A pozostałe zgony z sufitu też się nie wzięły, tylko z paraliżu służby zdrowia przez tą „sezonową grypkę”.

  3. verizanus mówi

   Covid jest ale czy przypadkiem niektóre zgony nie są na wyrost określane jako covidowe. Podobno czasami urzędnicy MZ dopisują tę chorobę a potem cyfra idzie w świat. Nie wiem jak jest, ale ponoć ma to jakiś związek z wynagrodzeniem czy dotacjami ;).

  4. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Może skupicicie się towarzyszu i powiazecie ze sobą fakty z tekstu .
   1. Streczenie szczepień komu się są ( łącznie z dziećmi ) oczywiście dlatego bo „ naprawdę „ 500 osób zmarło .
   2. W tym samym czasie , rownolegle , kumple z religii covidowej już widza doszczepianie ( 3 może kolejne dawki)
   3. Sytuacja z Szeszeli ( wszystko to funta kłaków warte ).
   Jeżeli dodać do tego jęki o 4 falach ( wbrew jakiejkolwiek już logice – np model Szczawinskiego), to jasno widać o co tu chodzi….trzeba być ogłupionym trollem z dwoma dyplomami ( z pogranicza czegoś ) by nie dostrzec działań zwykłych grandziarzy.

  5. Ewa-Maria mówi

   Matko z dwoma fakultetami i magisterką 'moloch żąda ofiar z dzieci….a o motłochu nie pisze nic. Ograniczona kobieto kup nowe szkła, abyś lepiej widziała wyedukowana po swojemu. Daj ludziom żyć i myśleć po swojemu i
   nie zawracaj d….

  6. Matka mówi

   Dwiema magisterkami i doktoratem, gwoli ścisłości, jak chcesz komuś wykształcenie wytykać, czytelniczko Gazety Warszawskiej z wykształceniem… jakim? Podstawowym?

  7. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszko, obecnie tylko covidiotata jeszcze wierzy w te statystyki covidowych zgonów typowanych na podstawie zmanipulowanych wyników testów PCR – z których ma wynikać, że diagnozują tylko „śmiercionośnego covida”, a lekarze potrafią odróżnić symptomy tego covida od innych covidowych chorób (w tym przyczyn zgonów).

   „Podła, zła, zakłamana, niewyedukowana” towarzyszko – setki ludzi umiera w szpitalach w wyniku proceduralnego paraliżu całej służby zdrowia wprowadzonego barbarzyńskimi decyzjami obecnego nie-rządu (pacynka komisarzy ludowych eurokołchozu).

 12. Jarq mówi

  Fialek to wypisz wymaluj postać żywcem przeniesiona z czasów sowieckich. Takich jak on dyletantów , na kolanach przytakujących nawet najabsurdalniejszym pomysłom władzy nazywano” pożytecznymi idiotami”

 13. Matka mówi

  Zmarło 500 osób tylko jednego dnia, kretynie. Łącznie to już 70 tys., o ludziach którzy ciężko chorobę przeszli i mają miesiące rekonwalescencji nie mówiąc. A to „stręczenie” to namawianie niekumatych baranów by zadbali nie tylko o siebie, ale też i o innych ludzi.

  A na Seszelach masz baranie większość chorych niezaszczepionych – tak, jak wielu będzie takich baranów, jak ty, to będziemy się wozić z Covidem latami, fakt.

  1. Anty mówi

   Wy kowidioci będziecie się musieli szczepić drugą, trzecią, siedemnastą i sto trzydziestą piątą dawką. Ale durnemu nikt nie broni.

 14. mieciu mówi

  26 osob w wieku 0-20lat zmarlo z przypisanym C19 co na prawie 3 mln zakazen (wyników a plus) stanowi 0.000083%
  Ktos zaryzykuje szczepienie dziecka? W USa juz 7 dzieci zmarlo na 4000 testow …to 0.175%

 15. Maciej mówi

  @tow. „Matka”

  Towarzyszko, obecnie tylko covidiotata jeszcze wierzy w te statystyki covidowych zgonów typowanych na podstawie zmanipulowanych wyników testów PCR – z których ma wynikać, że diagnozują tylko „śmiercionośnego covida”, a lekarze potrafią odróżnić symptomy tego covida od innych covidowych chorób (w tym przyczyn zgonów).

  „Podła, zła, zakłamana, niewyedukowana” towarzyszko – setki ludzi umiera w szpitalach w wyniku proceduralnego paraliżu całej służby zdrowia wprowadzonego barbarzyńskimi decyzjami obecnego nie-rządu (pacynka komisarzy ludowych eurokołchozu)

 16. W K mówi

  Autorka artykułu dobrze przewiduje przyszłość.

 17. Wojtek mówi

  W grudniu 2018 r jedna z gazet zauważyła , że leki z metforminą dla osób chorych na cukrzycę produkowane w Chinach mają zawartość , która stanowi element wywołania raka u szczurów. Na pytanie do jednostki odpowiedzialnej w Polsce odpowiedziano, że ten wątek bada Europejski odpowiednik. Tłumaczenie było takie , że korzyści przynajmniej chwilowe są większe niż skutki niebrania leku przeciw chorobie w cukrzycy. Od tego czasu nikt się tą sprawą nie interesuje. Aczkolwiek słyszymy podobne hasło „wytrych ” dla szczepionek p. Covid .

 18. . mówi

  „W kontekście zniesienia ograniczeń koronacyjnych dla osób w pełni zaszczepionych w Internecie oferowane są fałszywe paszporty szczepień.
  Ponieważ jest to fałszywe świadectwo zdrowia, kodeks karny przewiduje maksymalnie jeden rok pozbawienia wolności.
  Szczególnie trudne sprawy, takie jak inspekcja gangów czy handlowych, nie są przewidziane. Nawet próba pozostaje bezkarna.
  Inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku fałszowania dokumentów, za które w szczególnie poważnych przypadkach grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.””

  „Każdy, kto sfałszuje świadectwo szczepień, naraża się na grzywny lub nawet kary więzienia. Minister sprawiedliwości Lambrecht uważa te kary za wystarczające. Według niej mniej chodzi o wyższe kary, a bardziej o bardziej precyzyjne sterowanie.””

  „Według danych Ministerstwa Zdrowia, po pierwszym szczepieniu zgłoszono około 44 000 przypadków Covid-19 . Przy ponad 28,5 miliona pierwszych szczepionek odpowiada to około 0,15%. 662 zaszczepionych dwukrotnie, a około 2000 zaszczepionych pojedynczo zmarło. (dpa / thp)”

  Mowia, ze to jest tylko 0,15 % ale przeciez zachorowan tez bylo 0,20 czy cos okolo?

  Podaja dane statystyczne, ktore obalaja teorie skutecznosci szczepien ale manipulujac odczuciami, nieuczciwie statystyka.

  Dlaczego to robia?

  1. Zbigniew mówi

   Falszywy paszport szczepien nie jest falszywym swiadectwem zdrowia, gdyz nie wystawia jego lekarz ale nawet wolontariusz.

   Elektroniczne, podwojnie uwierzytelnione jezeli beda falszywe, to w celu uzyskania wolnosci wsrod ograniczen segregacji sanitarnej wiec przez znaczna wiekszosc beda ocen iane pozytywnie.

   Pozostaje koszt tej segregacji, ktory maja poniesc wszyscy a jest bez sensu i nieskuteczny.

   No ciekawe co dalej wymysla.

   Jak prohibicja w USA – im wiecej mysla tym jest gorzej.

  2. Krzysztof mówi

   Bardzo borze że będa paszporty COVIDowe ponieważ utrudnione będzie posługiwanie się podrobionymi testami PCR.
   Kto jest uczciwy nie ma się czego bać….

 19. Krzysztof mówi

  Szczepionki to najlepsza profilaktyka chorób zakaźnych.

 20. Netopelek mówi

  Tych wszystkich wyszczególnionych poniżej skorumpowanych pseudo lekarzy,
  medyków mengele, polityków i innych pożytecznych idiotów !!! :
  roman szełemej = szełemengele,
  posobkiewicz,
  sutkowski,
  pinkas,
  zembala,
  matyja,
  grzesiowski,
  szumowski,
  horban,
  gut,
  denysiuk,
  szułdrzyński szpit. mswia,
  wiatr z wałbrzycha = szachrajowo,
  dawid ciemięga,
  agnieszka mastalerz-migas,
  joanna zajkowska,
  ligia kornowska,
  urszula szybowicz,
  jarosław j.fedorowski,
  maciej banach, dyrektor Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
  dr leszek borkowski,
  grzegorz wrona – nil,
  aneta afelt,
  krzysztof kuszewski,
  tomasz sobierajski,
  dr grzegorz cessak,
  dr hab. n.m. piotr rzymski
  prof. dr hab. radosław owczuk,
  prof. dr hab. piotr czauderna,
  prof. dr hab. robert flisiak,
  prof. dr hab. tomasz laskus,
  prof. dr hab. bartosz łoza,
  prof. dr hab. magdalena marczyńska,
  dr hab. iwona paradowska-stankiewicz,
  prof. dr hab. miłosz parczewski,
  prof. dr hab. małgorzata pawłowska,
  prof. dr hab. anna piekarska,
  prof. dr hab. krzysztof pyrć,
  prof. dr hab. krzysztof simon,
  dr n. med. konstanty szułdrzyński,
  prof. dr hab. krzysztof tomasiewicz,
  prof. dr hab. jacek wysocki,
  dr n. med. artur zaczyński,
  dr hab. włodzimierz mazur,
  dr n. med. andrzej trybusz,
  polska federacja szpitali,
  prokurator maciej młynarczyk,
  waldemar kraska,
  CELEBRYCI :
  lewandowski, pazura, małysz, gortat,piasek, kubica, jędrzejczak, etc.
  WSZYSTKIE „POSIEDEDZENIA” TZW. RADY MEDYCZNEJ PRZY ŻYDOWIECKIM SĄ TAJNE !!!
  NIE MA ŻADNYCH NAGRAŃ ANI PROTOKOŁÓW !!! a na koniec wychodzi żyd horban i przedstawia swoje stanowisko.
  https://www.youtube.com/watch?v=kzxlQgzJJwc ;
  Te SKORUMPOWANE przez big-farmę skórwysyny nie zasługują na żaden szacunek i pisanie dużymi literami.
  A także tych wszystkich zarządców z tzw. izdebek lekarskich.
  Każdego medyka mengele odmawiającego badania i leczenia pacjenta i odsyłającego na „teleporadę”,
  medycy mengele dostają gigantyczne dodatki za cov-idiotozę, ONI NIGDY NIE ZGODZĄ SIĘ NA REZYGNACJĘ Z TYCH PIENIĘDZY !!!,
  jednocześnie u siebie w prywatnych gabinetach i prywatnych szpitalach za dużą kasę przyjmują każdego, bez żadnych ograniczeń,
  plus cały faszysztowsko-żydowski nierząd zdrajców i zbrodniarzy :
  żydowiecki, niedzielski, dworczyk i reszta,
  a także sejm i senat : pis-uary, po-pierdoleńców, psl-zielonych i sld-czerwonych komuchów,
  judę oraz rodziny tych zdrajców, żyjące dzięki nim w luksusach,
  https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/2351,senator-pis-dla-walki-z-covid-trzeba-poswiecic-leczenie-chorych-na-raka
  senator pisuaru nijaki marek pęk: dla walki z COVID trzeba poświęcić leczenie chorych na raka ;
  wszystkich komendantów tzw. policji = obecnie milicji cov-idiotów,
  wszystkich dyrektorów, kierowników i inspektorów psse i wsse,
  wszystkich właścicieli i dyrektorów dps-ów mordujących śmiercionkami swoich podopiecznych,
  mimo sprzeciwu rodzin !!! i opiekunów prawnych,
  cały ten szambiarski kibel = kidl.org.pl i wszyscy tzw. „diagności laboratoryjni”,
  którzy wyłącznie dla pieniędzy wykonują i podpisują się pod wynikami bezwartościowych i całkowicie niewiarygodnych testów pcr,
  także wszystkich tzw. sędziów w sądach, którzy w pełni świadomie łamią wszelkie prawa,
  wszystkich pseudodziennikarzy : cholecka, ogórek i pozostałe szmaty, nakręcających tę histerioplandemię,
  wszystkich tzw. celebrytów, którzy dla kasy zgodzili się nakęcać tę histerioplandemię,
  wszystkich żydowskich i nie tylko skorumpowanych biskupów z lawendowej mafii,
  te wszystkie ścierwa z eurosodomii,
  NALEŻY POTRAKTOWAĆ DOKŁADNIE tak samo jak książę wiśniowiecki potraktował wysłańców chmielnickiego,
  Tak samo jak Luśnia zakończył żywot azji tuchajbeja.
  Za ten ogrom zdrady i zbrodni,
  Za praktyczną likwidację polskiej suwerenności,
  Za wymordowanie ponad 120 tys. Polaków,
  Za likwidację polskich firm !!!!!!
  Za wysyłanie tzw. Policji = prywatnej niemieckiej milicji i sanepidów do pacyfikacji naszej wolności,
  facetów NA PAL !!! a kobiety NA OGNISTY STOS !!!
  Choć to wydaje się i tak za bardzo humanitarne.
  Przywiązanie nago do pala przy mrowisku amazońskich mrówek ognistych lub wędrowniczek
  byłoby najbardziej adekwatną karą śmierci dla tych zbrodniarzy.
  MORDOWAĆ TO SKURWYSYŃSTWO NA ŻYWCA !!! MUSZĄ CZUĆ, ŻE ZDYCHAJĄ !!!

 21. Emilian58 mówi

  Tylko ktoś wyjątkowo marnie rozgarnięty nie zdaje sobie sprawę że ta covidowa hucpa to największy przekręt świata! Przecież talmudyczni ustawiacze świata kilka miesięcy przed plandemią symulowali obecną sytuację! W 2017 roku lord Jacob Rotszyld oznajmił że dotychczasowy porządek świata wali się w gruzy! Talmudyczni bogacze, władcy wszystkiego zaczęli się bać o swoje bogactwo, przywileje a i o swoje czarcie łby. Więc wykombinowali plandemię aby wprowadzić Wielki Reset czyli jak niektórzy z nich mówią PRZYJAZNY FASZYZM!!! A kiedy to faszyzm był przyjazny??? Wielki Reset czyli bogaci jeszcze bardziej bogaci a biedni jeszcze biedniejsi! Już na początku widać że ten Wielki Reset to po prostu WIELKI WAŁ. I to samo się okaże z tym Nowym Polskim Ładem. To będzie Nowy Polski Wał! Ktoś napomknął o tym 500+ i słusznie. Te miliardy wydawane corocznie można zainwestować w tworzenie polskich, państwowych firm z korzyścią dla WSZYSTKICH. Ale na takie coś pewnie nie ma zgody IV Rzeszy więc dlatego te pieniądze trafiają do rodzin. To nie jest złe bo sporo rodzin jest w złej sytuacji. Ale jest to swego rodzaju przekupstwo części społeczeństwa. A na zaczepki @matki covidowej to powiem że ta hucpa ma trwać do 2025 roku, oczywiście jak talmudyczni nie postanowią inaczej. A to wynika z dokumentów które wyciekły z Banku Światowego!!! Prawdą jest też że BIG PHARMA JUŻ produkuje „szczepionki” uzupełniające a więc końca nie widać. A co do tych betonowych covidian to przytoczę słowa Marka Twaina : ŁATWIEJ LUDZI OSZUKAĆ NIŻ PRZEKONAĆ ICH ŻE ZOSTALI OSZUKANI. A więc stójmy dalej potulnie w kolejce do rzeźni i owszem.

 22. Emilian58 mówi

  I jeszcze o tych „testach”, w sieci ktoś pewnie z medyków udostępnił zdjęcie dwóch „testów” na jednym był napis NEGATYWNY a na drugim napis POZYTYWNY!!! Czyli w zależności od potrzeb i owszem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.