Katarzyna TS: Koniec żartów! Albo Polexit, albo witajcie w IV Rzeszy

Angela Merkel i Benjamin Netanjahu/ fot. twitter
38

– Państwa narodowe muszą być dziś przygotowane na porzucenie suwerenności narodowej – oświadczyła w środę kanclerz Niemiec Angela Merkel. Oświadczenie zostało wygłoszone w Fundacji Konrada Adenauera w Berlinie podczas debaty pt. „Parlament między globalizacją a suwerennością narodową”. Zrzeczenie się suwerenności ma nastąpić „w uporządkowanej procedurze” poprzez decyzje parlamentów narodowych. W niedzielę do rezygnacji z narodowej suwerenności wzywał w Bundestagu goszczący wówczas w Berlinie prezydent Francji Emmanuel Macron. Oświadczył też, że konieczne jest utworzenie armii europejskiej, a Merkel poparła ten pomysł.

Co to jest? Szanowni Państwo, to jest jasna i jednoznaczna deklaracja, że realizacja projektu pt. „eurokołchoz” wchodzi  w fazę kluczową. Skończyło się opowiadanie bajek o „wspólnocie suwerennych państw”. Skończyło się mydlenie oczu i zabawa w ciuciubabkę. Na naszych oczach odbywa się reaktywacja III Rzeszy Niemieckiej, tym razem w formie IV Rzeszy Zjednoczonych Komunistycznych Republik Europejskich. Ideologią III Rzeszy był totalitarny, zbrodniczy narodowy-socjalizm. Ideologią IV Rzeszy jest totalitarny, zbrodniczy komunizm w wersji neomarksistowskiej. Komunistyczny eksperyment w Rosji nie spełnił oczekiwań sił „postępowych”. Trzeba więc przeprowadzić nowy eksperyment, tym razem pod światłym przewodnictwem niemieckim. Bo to Niemcy będą zarządzać eurokołchozem. Co prawda, w dużym stopniu już nim zarządzają, ale jeszcze trafiają się buntownicy, którzy nie chcą zaakceptować dziejowej konieczności jaką jest niemiecki porządek w Europie. Nie ulega wątpliwości, że tzw. opozycja totalna dąży do oddania Polski pod zarząd IV Rzeszy. Pytanie brzmi: jakie jest w tej sprawie stanowisko rządzącego Prawa i Sprawiedliwości?  Czy są buntownikami, czy może już zawarli pakt z niemieckim diabłem?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Moim zdaniem, jest wiele sygnałów, które przemawiają za tym, że PiS zgodziło się na niemiecką kuratelę. Przejęcie Marszu Niepodległości, wycofanie nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym, zero działań w sprawie ograniczenia dominacji mediów niemieckich na rynku polskim, zgoda na dekarbonizację i przestawienie polskiej energetyki na OZE, zielone światło dla masowej imigracji, czyli dla multi-kulti. I last but not least, zmasowany atak propagandowy na narodowców oraz coraz większe represje wobec nich, co świadczy o tym, że Prawo i Sprawiedliwość postanowiło zniszczyć rodzącą się siłę polityczną, która jasno i wyraźnie sprzeciwia się budowie eurokołchozu i domaga się Polexitu. To są sygnały bardzo niepokojące. Obym się myliła, ale obawiam się, że wierchuszka PiS jest z Niemcami „po słowie”. A to znaczy, że Polska zostanie przerobiona na Generalną Gubernię 2.0, czyli rezerwuar taniej, upodlonej siły roboczej. Polska inteligencja dostanie wybór: podpisanie Volkslisty albo pauperyzacja. Niepokornych dorżnie się procesami sądowymi o naruszanie dóbr osobistych np. koncernu Ringier Axel Springer. A to już się dzieje!

Zobaczcie, jak TVP Info zrelacjonowała proces Witolda Gadowskiego, którego niemiecki koncern chce upokorzyć i ograbić za to, że powiedział prawdę o niemieckich zbrodniach: „Witold Gadowski, były dziennikarz TVN, obecnie wiceprezes SDP, pojawił się na procesie z Axel Springer. Przed budynkiem sądu wystosował groźbę w kierunku rządzących. – Jeżeli obecna władza nie będzie respektowała prawa Polaków do gospodarzenia we własnym domu, to tę władzę również zmieni ulica – krzyknął Gadowski” – czytamy w relacji, z której nie dowiecie się nawet za co Ringier Axel Springer chce zniszczyć Gadowskiego. Gdyby nie relacja telewizji wRealu24 zamieszczona na youtube i udostępniona na niezależnych portalach (w tym na portalu wPrawo.pl) Polakom wbito by do głów się, że jakiś TVN-owski zdrajca, pozwany (zapewne słusznie) przez niemiecki koncern, nawołuje do siłowego obalania polskiego rządu. Taki jest dziś poziom pro-rządowej propagandy. Pakt z niemieckim diabłem? Bardzo możliwe.

Wiem, o co teraz zapytacie: a co z Żydami? Czy projekt „eurokołchoz” nie jest żydowskim planem zniszczenia Europy? Moim zdaniem rola Żydów w tym planie sprowadza się do funkcji podwykonawców. Posłużę się analogią historyczną. W IV Rzeszy Zjednoczonych Komunistycznych Republik Europejskich Żydzi otrzymają funkcję kolaboracyjnej 13-tki Gancwajcha przy niemieckim Gestapo. Oczywiście nie wszyscy. Do takich zadań zostanie skierowana żydowska elita. Natomiast reszta tradycyjnie pójdzie na przemiał. I proszę mi nie mówić, że to przesada, bo przecież Niemcy kajają się za zbrodnie III Rzeszy i deklarują, że „Nigdy więcej!”. Tylko głupiec może uwierzyć, że Niemcy „przepracowali swój antysemityzm”. Dlatego mam za głupców wszystkich Żydów, którzy ogłaszają, że Niemcy są w porządku, bo to kulturalny, cywilizowany naród, któremu można zaufać. To samo myśleli Żydzi, którzy zostali przesiedleni do gett. To samo myśleli Żydzi zapędzani na Umschlagplatz. To samo myśleli Żydzi wysiadający na rampie w Auschwitz-Birkenau. Do końca wierzyli, że ten rzekomo kulturalny i cywilizowany naród niemiecki nie chce ich wymordować, bo przecież byłoby to niepraktyczne.

W maju br. syn byłego premiera Izraela Gilad Sharon oświadczył, że woli Niemców od Polaków, ponieważ Niemcy „przeprowadzili autentyczny rachunek sumienia”. Szanowni Państwo, to jest wypowiedź skończonego idioty i patentowanego kretyna. Niestety, nawet wysłanie milionów Żydów do gazu nie uleczyło ich z miłości do Niemców. Proszę więc nie mówić mi, że Żydzi to inteligentny naród i powinniśmy ich naśladować, żeby skutecznie osiągać polityczne cele. Bez żartów! Obecnie realizacja politycznych celów Żydów wygląda tak, że w Niemczech dostają w pysk za samo pojawienie się na ulicy w jarmułce. Sukces?

Wracając do żądania kanclerz Merkel, aby parlamenty państw członkowskich UE zrzekły się suwerenności narodowej, powiem tak: skończyła się zabawa, zaczęły się schody. Albo Polexit, albo witajcie w IV Rzeszy. A wszystkim PiS-pelikanom dobrze radzę: przestańcie jechać na narodowców oraz nazywać niezależnych dziennikarzy i publicystów „ruskimi trollami”. Wasza retoryka to miód na serce Merkel i Putina. Niemcy i Rosja zawsze dążyły do tego, żeby podzielić Polskę między siebie. Sporna jest tylko i wyłącznie linia rozgraniczająca strefy wpływów. Polskim pożytecznym idiotom wydaje się, że coś ugrają, gdy będą albo podlizywać się Niemcom, albo Rosji. A wybieranie między dżumą i cholerą zawsze prowadzi do zgonu. Kto jak kto, ale my, Polacy, powinniśmy to wiedzieć najlepiej.

Na koniec coś na przypomnienie i – mam nadzieję – na otrzeźwienie. Gdy niemiecka kanclerz mówi o konieczności zrzeczenia się suwerenności narodowej, przypomnę o takim zrzeczeniu, które już miało miejsce w historii Polski. Złożył je polski król Stanisław August Poniatowski na ręce Niemki Katarzyny II, która była wtedy carycą Rosji. Czy chcemy takiej powtórki z historii?

My, Stanisław August, z Bożej Łaski Król Polski, Wielki Książę Litewski etc., etc., etc. Nie szukając w ciągu królowania naszego innych korzyści lub zamiarów, jak stać się użytecznym ojczyźnie Naszej, byliśmy także tego zdania, iż opuścić należy tron w okolicznościach, w których rozumieliśmy, że oddalenie Nasze przyłoży się do powiększenia szczęścia współziomków Naszych lub też przynajmniej umniejsza ich nieszczęścia; przekonani teraz, że pieczołowitość Nasza na nic się ojczyźnie Naszej nie przyda, kiedy nieszczęśliwa zdarzona w niej insurekcja pogrążyła ją w teraźniejszy stan zniszczenia, i rozważywszy, że środki względem przyszłego losu Polski koniecznie potrzebne z powodu naglących okoliczności, a od Najjaśniejszej Imperatorowej Wszech Rosji i innych sąsiednich mocarstw przedsięwzięte, jedynymi są do przywrócenia pokoju i spokojności współobywatelom Naszym, których dobro zawsze było najmilszym przedmiotem starań Naszych — postanowiliśmy przeto z przywiązania do spokojności publicznej oświadczyć, tak jako też niniejszym aktem najuroczyściej ogłaszamy, że wolnie i z własnej woli wyrzekamy się bez ekscepcji wszelkich praw Naszych do Korony Polskiej, do Wielkiego Księstwa Litewskiego i innych należących do nich krajów, jako też znajdujących się w nich posesji i przynależytości ; akt ten uroczysty abdykacji korony i rządu Polski w ręce Najjaśniejszej Imperatorowej Wszech Rosji składamy dobrowolnie i z tą rzetelnością, która postępowaniem Naszym w całym życiu kierowała. Zstępując z tronu, dopełniamy ostatniego obowiązku królewskiej godności, zaklinając Najjaśniejszą Imperatorową, ażeby macierzyńską swą dobroczynność na tych rozciągnęła, których królem byliśmy, i to wielkości Jej duszy działanie wielkim swym sprzymierzeńcom udzieliła. Akt niniejszy dla większego waloru podpisaliśmy i pieczęć nań Nasza wycisnąć rozkazaliśmy. Działo się to w Grodnie dnia 25 listopada, a roku 32 panowania Naszego Stanisław August, król”.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: „Zawodowa antysemitka” w obronie żydowskiego dziedzictwa kulturowego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mr. ?? mówi

  4 Rzesza czyli LGBT, gender, multi-kulti, przyzwolenie na gwałty, pedofilię,
  brak kary śmierci dla morderców,
  Agenda 2030 …

 2. czytelnik mówi

  nie ma sie czym martwić a właściwie jest – bo jak bedziemy sasiadować z Wielkim Islamskim Germanistanem to nici z odszkodowań wojennych

 3. Gość mówi

  Ważny materiał:

  Żydzi: świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski

  Listopad 24, 2018 Polska
  Poniższy tekst nie pochodzi z telenoweli, nie jest fikcją, ale realną zagrywką opcji żydowskiej. Nie widzę tu żadnych przerysowań, przesady, czy przejaskrawień. Widzę rzeczywistość, powolną realizację ich marzeń o żydowskiej Polsce. Czuję nie tylko smutek, żal do sprzedajnych polityków, ale złość na skorumpowany świat. Wiem, że trudno walczyć, kiedy nie ma ani jednego polityka, który jest w stanie zmienić tę kłamliwą rzeczywistość. Jednak nie jest tak czarno, jak opisuje jakiś rabin czy inny żydowski cień w poniższym tekście. Skoro są tak pewni siebie i silni, to niech porzucą te znienawidzone polskie nazwiska i pokażą swoje pochodzenie. Niech posługują się swoimi, żydowskimi nazwiskami.
  Boją się…
  Skoro tak prowadzą nas po sznurku, to czego się boją…
  Bo Polacy są silnym narodem. Gdyby któryś z rządzących polityków, pokazał swoje żydowskie pochodzenie, to szybko skończyłby w szambie politycznym.
  Doskonale o tym wiedzą, dlatego ukrywają się, tchórzą, wykorzystują swoją złudną siłę…
  Do czasu…

  Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim.
  Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej, jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich.
  W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi.
  Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę.
  Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk.
  Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki.
  Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku.
  A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących?
  Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.
  Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu.
  A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych?
  Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi?
  Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce, przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki?
  Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci.
  Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie.
  Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.
  W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu.
  Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły.
  Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej, obezwładni ich całkowicie.
  W Unii Europejskiej Polacy będą, jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach, w śmiertelnym przerażeniu.
  Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”.
  Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy.
  A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne.
  Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej, uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej.
  Żywność ta, tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju.
  A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę.
  Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera.
  Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie.
  Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.
  A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.
  Źródło tekstu: (fragmenty) Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003.
  Za: https://wiadomosci.robertbrzoza.pl
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-swiat-zapomni-ze-istnial-kiedys-narod-polski-2018-11

  1. kris mówi

   Moze i jestesmy silnym narodem ale niestety jestesmy takze najbardziej naiwnym i glupim narodem. Wybieramy wrogow do rzadzenia Polska. W momentach krytycznych dopiero potrafimy stanac do walki. Przelewamy nasza bezcenna krew za wlasna glupote.

  2. Goj mówi

   Tak, Polacy to najsilniejszy, najwspanialszy, najmądrzejszy naród na świecie… Tylko ich kraj jakoś dziwnie często znika z mapy.

   Polacy to stado baranów! Im szybciej przejrzymy na oczy, tym lepiej dla nas.

 4. michu mówi

  Czy będzie Polexit czy nie z pewnością od nas to nie zależy ;).

 5. ZbulwersowanyL mówi

  Fałszywy trop. To Żydzi tak jak rządzili tak nadal rządzą Niemcami. Zresztą nie tylko nimi. Po co są dodatkowi islamiści streczeni przez Żydów na Europę włącznie z Polską, Niemcami, Francją itd ? Jako bufor bezpieczeństwa dla Żydów. Jak Niemcy, Polacy czy inne nacje dojrzeja do wyzwolenia się od żydowskiego okupanta to się napusci na nich islamistów. Gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta. W czasie rewolucji francuskiej jedyne posiadłości które były nietknięte to jak podaje niezrownany Henryk Pająk były pałace bogatych Żydów.

  1. Mr. ?? mówi

   Na razie to żydzi uciekają z islamizowanej francji, ostatnio mają tam protesty Yellow Vest, robi się gorąco
   „Co roku 50 tys francuzów przechodzi na islam” – JKM
   „Pod okupacją UE Europa zdycha” – Korwin
   „Coś się nie wątpliwie musi zdarzyć, bo taka głupota jaka panuje w tej chwili dłużej trwać nie może” – Korwin

  2. Alicia mówi

   @Zbulwersowany. Bardzo sie ciesze ze tu wreszcie jest Polak ktory nie utopil swego rozumu w mrzonkach o reparacjach wojennych od Niemiec. Ja mieszkam w Szwecji, gdzie „starsi bracia w wierze” (to slowa „swietego” Jana Pawla II) nadaja ton, ukrywajac sie za pozytecznymi debilami z narodu tubylczego. To samo jest w Niemczech i innych krajach zamieszkalych przez bialych. Polacy sa chyba tak przezarci nienawiscia do Germanow ze nie zastanowiaja sie nad tym, czy kraj Niemcy bylby napelniony hordami najgorszej kategorii z Afryki i Bliskiego Wschodu, gdyby Niemcy rzadzili w tym kraju. A niby z jakiego powodu zydowscy bankierzy i reszta ich mafii mieliby zostawic kraj Niemcy w spokoju?
   To szczucie i podjudzanie bialych ludzi na innych bialych jest niestety bardzo skutecznym modus operandi zorganizowanego zydowstwa. Tu w Szwecji, ktora przeciez nie brala udzialu w Drugie Wojnie Swiatowej, „geniusze” z tego „zagazowanego” plemienia wiecznych cierpietnikow juz tak sie rozpanoszyli ze nie tylko nawoluja – i organizuja – nachodstwo imigrantow, ale tez podjudzaja do nagonek na narodowcow (wszyscy narodowcy to niby nazisci) i glosza ze nie ma czegos takiego jak szwedzka kultura, itp. Niszczenie narodowych tradycji idzie im latwo, poniewaz oni dominuja nie tylko w sferze finansowej ale tez w prawodawstwie, kanalach informacji (posiadaja 95 %prasy, kontroluja telewizje i posiadaja wiekszosc wydawnictw) oraz w systemach edukacyjnych. Wiekszosc Szwedow nie ma pojecia o tej dominacji, bo ci „dobrodzieje” z plemienia „geniuszy” nosza szwedzkie albo niemieckie nazwiska. Naturalnie, (((gwiazdy))) z Polski (Wolodarski, Abramowicz, Sarnecki, Cwejman) sa w oczach naiwnych Szwedow Polakami.
   Mam nadzieje, ze moja polszczyzna jest zrozumiala. Mieszkam za granica od 45 lat, i posluguje sie codziennie jezykiem angielskim, poza szwedzkim, i jest mi coraz trudniej operowac trzema jezykami. Starosc nie radosc! Serdeczne pozdrowienia zasyla Alicia.

 6. Robert mówi

  Haki i kosmiczną technologię mają w łapkach panowie w CIApkach dla kamuflażu latający najnowszymi modelami UFO i noszący czarne marynarki wojenne na swych błyszczących lotniskowcach miedzy wojskowymi,więc =nic dla was bez nas=Soros,Kulczyk,rosyjscy oligarchowie mogą i robią tyle ile potrzebują oficerowie reżyserzy,w przeciwnym razie Lepper

 7. Robert mówi

  Jaką technologię ? Mariusz Max Kolonko o tajnej broni Stanów Zjednoczonych (Youtube)

 8. Darek mówi

  Zrzutka do słoika e-żebraka czyli pro publico bono w rozumieniu grochowskiego żula 🙂 DOBRE!!! Dałbym ten 1 grosz, ale przecież to grosz stracony, bo na wódę wydany, więc daruję sobie 😉

 9. ..... mówi

  Do czego to prowadzi?
  Zaprzestanie kontaktu z dochodowością podawania lub przemilczania tego typu informacji,
  pozostawia już tylko jedno źródło informacyjne – przeszłość: https://plus.google.com/u/0/collection/MLkdPF
  Niektórzy nawet wyrażają opinię, że ci którzy odeszli, mniej znaczą za to więcej wiedzą…a może nawet wszystko?

 10. ..... mówi

  Ps.
  Dawno, dawno temu, gdy na Ziemi żyły istoty ludzkie…
  …na liście przebojów Top sicret, gościł przebój, ze szlagwortem:
  „Polityka żywi mózg, tu się biją, tam sie biją, tylko nie wiem o co znów”.
  Ale wtedy, ludzie nie mieli co do garnka włożyć nie wspominając o kieszeni,
  więc bardziej dbali o napełnianie mózgów, niż tych dwu wymienionych wcześniej
  „zasobników”, no i wszystko było tańsze, i nie wymagało takich dochodów jak dziś.
  Niektórzy nawet o tym śpiewali: „Oprócz kawałka chleba, oprócz błękitu nieba,
  nic mi dzisiaj nie potrzeba”.
  Ale to było dawno, i nawet dziś nie można rzec że nie prawda, bo definicja tej,
  jest raczej inspiracją działalności kabaretowej niż sobą.
  Pozdrowienia

 11. ..... mówi

  ….może być i tak, że jeśli się narodzą…dzieci współczesnych humanoidów, z aspiracjami nad-ludzkmi, będą napełniać się „żywnością”
  nie tylko nie zawiniętą w papierek, ale i nie papierkową,,,https://www.youtube.com/watch?v=5En8J2UFl6Q
  i nawet jeśli to tylko bajka…

  następne pozdrowienia, to już pewnie ze strefy cienia, gdzie trwa przeszłości Akantowa swawola,
  bo zawsze jest nadzieja…no chyba że w szeol zawita…wtedy milczenie- alternatywa słowa je przekaże.

 12. JAN mówi

  Nie ma czegoś takiego jak państwo niemieckie. Od 1945 roku po zakończeniu II WŚ, nigdy nie ogłoszono i nie podpisano aktu proklamacji Republiki Federalnej Niemiec. Za to do dzisiaj istnieje formalnie aliancka strefa okupacyjna która sukcesywnie przejęła całe terytorium od Francji po Odrę. W tym roku czołgi amerykańskie pod pretekstem obrony Polski przed Rosją zostały zaproszone przez ludzi opłacanych przez korporacje żydowskie na nasze terytorium . Tzw. ochrona Polski przed Rosją ma zupełnie inny cel i wymiar. Korporacje z pejsami bez jednego wystrzału zabezpieczyły złoża naturalne na naszym terytorium. Wcześniej w latach 80-tych ci co mienią się teraz obrońcami demokracji i rozdzierają szaty nad utraconym korytem sprzedali wyniki badań geologicznych całego naszego kraju / ewidentna zdrada Państwa ?. Oczywiście korporacjom z USA jest ciągle mało ubzdurali sobie , że przejmą Ukrainę i najlepsze ziemie w Eurazji . Odnoszę wrażenie , że na chwilę obecną nie ma siły politycznej która by od 1989 roku nie sprzedawała się korporacjom żydowskim z USA, która by dbała o interes narodu słowiańskiego na Wisłą a nie narodu izraelskiego. W Polsce nieunikniony jest przewrót wojskowy, który oddzieli plewy od ziarna dającego przyszłość narodowi. Stany Zjednoczone Europy zapewne powstaną szybciej niż nam się wydaje ale zapewne odbędzie się to bez krajów Grupy Wyszehradzkiej . Nigdy krajom słowiańskim nie było po drodze razem z krajami zachodnimi. Pora zadbać o własne interesy a nie o interesy tych , którzy do tej pory traktowali nasz kraj jak krowę dojną. A tak na marginesie nawiązując do istnienia rzekomego państwa niemieckiego muszę stwierdzić, że na dzień dzisiejszy oprócz alianckiej strefy okupacyjnej legalnie po dzień dzisiejszy istnieją poszczególne kraje związkowe ( Landy niemieckie ) które jak się uprą to będą mogły występować hurtowo z tego nielegalnego tworu jakim jest RFN. W związku z tym, że formalnie państwo niemieckie nie zostało proklamowane, to konstytucją niemiecką poszczególne Landraty mogą sobie tyłki wycierać.

  1. Alicia mówi

   @Pan Jan. Jeszcze Polska nie zginela.

   @Pan Jan. Ten kto nie ma upranego mozgu napeweno zgadza sie z Panem. Ja podejrzewam, ze zydowstwo i ich sluzalcy urabiaja Polakow, transformujac historyczna niechec do Germanow na nienawisc. To jest latwe patrzac na to, ze standard zycia jest wyzszy w Niemczech. To nie przypadek, tylko wazny element zydowskiej strategii jatrzenia miedzy bialymi narodami. W Szwecji, gdzie mieszkam od 45 lat poszlo by sie do wiezienia za wyrazenie opinii nie pochlebnych dla Zydow poza stricte prywatna rozmowa. A dlaczego mozna to robic w Polsce? Moj w Szwecji urodzony syn mnie o to pytal. Ostatnio jest ryzykowne tylko nadmienic ze jakis promotor masowej imigracji ma zydowskie pochodzenie. Podobnie jest w kraju ktory nadal nazywa sie Niemcy, mimo ze Niemcy od dawna nim nie rzadza.

  2. Andrzej Józef mówi

   Twój Syn napewno jest uważany za obywatela Szwedskiego.
   Tak naprawdę napisz jak ciebię traktujo Szwedzi,(nie Żydzi) , prawdziwi z krwi I kości Szwedzi?.
   Może w twojej kanciastej głowie porównasz siebie do emigranta Polskiego w Angli,albo Ukrainca,Żyda w Polsce.
   Ps:
   Nie Żydój na mnie jestem Polskim praktykójocym Katolikiem.

  3. Andrzej Józef mówi

   Jak się nie mylę wyjazd z Polski w 1973 roku był niemożliwy, ups mała pomyłka.
   Od 1968- 1975 roku tylko “Starśi Braćia w Wierze “ oraz pozostałości Niemieckich (foksdojczów) mogli opuścic świetlany raj na ziemi.
   Ps:
   Ja nie byłem so lucky w 1980+ przez Włochy (rok+ czekania do wspaniałych Stanów Zjednoczonych.)

 13. Goj mówi

  „To samo myśleli Żydzi zapędzani na Umschlagplatz. To samo myśleli Żydzi wysiadający na rampie w Auschwitz-Birkenau”

  Przypomniała mi się książka „Tatuażysta z Auschwitz”. Główny bohater do obozu pojechał odświętnie ubrany i z walizką pełną książek. Szybko się rozczarował, niestety.

  1. Alicia mówi

   @Goj. Z tycj 6 miljonow zagazowanych bardzo wielu chyba sie odgazowala, bo ich potomkow wszedzie pelno.
   W szwedzkich gazetach mamy czesto wywiady z osobami ktore przerzyly (survived) kilka „obozow zaglady”. Ciekawi mnie co beda robic gdy ci „ocalali” beda mieli 100 lat.

  2. Goj mówi

   Wierzę Ci. Czytam właśnie „Przedsiębiorstwo Holokaust”.

   PS: „Tatuażystę z Auschwitz” mogę polecić. Książka ciekawa, a i o kilku wspomnianych tam Polaków podejście uczciwe. Myślę nawet, że ogólny obraz Polaków jest w niej pozytywny. Główny bohater skupił się na opowieści o tym, jak przetrwał, po prostu.

 14. Stanisław mówi

  Nie wiem gdzie to zamieścić a jest to dosyć ważny dokument. Zróbcie coś z tym moderatorzy drodzy:

  List otwarty
  do ojca świętego Jana Pawła II
  Watykan

  Ośmielamy się przedłożyć Ojcu Świętemu, pod rozwagę, dręczące nas wątpliwości dotyczące niektórych dogmatów, według naszego przekonania, wszczepionych przez żydów, do wiary chrześcijańskiej dla upokorzenia wyznawców Chrystusa. A oto one:
  1. Stworzona, przez żydów, doktryna grzechu pierworodnego jest szatańskim oskarżeniem działalności Stwórcy – Boga. Jest to dogmat, wszczepiony do religii, tylko wyznawców Chrystusa. Żadna inna religia na świecie nie posiada tak niedorzecznego stwierdzenia, że Pan Bóg popełnił błąd tworząc proces rozmnażania się ssaków, w tym i człowieka, droga płciową, a więc udziałem osobnika męskiego, co jest, według tego dogmatu, obciążone grzechem.
  Różne formy rozmnażania się istot żyjących na Ziemi, zostały stworzone przez Pana Boga i, z tego powodu, nie mogą być potępiane przez człowieka. Poza tym, Pan Bóg stworzył człowieka na wzór i na podobieństwo Swoje, a więc nie może to być twór, już, od poczęcia, obciążony grzechem. Bluźnierstwem jest twierdzenie, że Pan Bóg dopuścił, aby dziecko urodzone z rodziców – wyznawców Chrystusa, było obciążone jakąś zbrodnią. Z dogmatu tego wynika, że tylko istoty ludzkie, niepokalanie poczęte, tzn. bez udziału mężczyzny nie posiadają grzechu pierworodnego.
  Powstaje pytanie: czy św. Józef i apostołowie, a także wszyscy żydzi i wiele milionów wyznawców innych religii, byli również, od poczęcia, grzesznikami? Przecież Pan Jezus, tego faktu, nie potwierdza. Jesteśmy przekonani, że ta doktryna, tak głęboko zakorzeniona w dogmatach wiary chrześcijańskiej, jest zaprzeczeniem nieomylności Pana Boga i została stworzona, przez najbardziej podły naród żydowski, dla upokorzenia wyznawców Chrystusa.
  2. Spośród wielu niedorzecznych dogmatów wszczepionych przez żydów do wiary chrześcijańskiej, jest twierdzenie, że Chrystus, po męczeńskiej śmierci, poszedł do piekła („ …wstąpił do piekieł” …), a przecież, umierając na Krzyżu, powiedział łotrowi:
  „Za prawdę, powiadam ci: dziś ze Mną, będziesz w raju” (ew. św.3. Łukasza, 23.43).
  Ktoś tu musi kłamać, na pewno nie Pan Jezus. Z tego niedorzecznego dogmatu wynika, że po trzech dniach pobytu w piekle, Chrystus zmartwychwstał i dopiero wówczas wstąpił na niebiosa i zasiadł po prawicy Boga Ojca. Poza tym, dogmat ten jest zaprzeczeniem Boskiej naturze Chrystusa, ponieważ jest niedorzecznością, aby Pan Bóg zasłał na ziemię swojego Syna obciążonego grzechem, który, aby wrócić do Boga Ojca, musiał odpokutować w piekle.
  3 Następnym, niedorzecznym, dogmatem, wszczepionym, przez żydów, do modlitwy „Ojcze nasz”, jest bluźnierstwo, że Pan Bóg wiedzie nas na pokuszenie, a więc do złego. Zwracanie się w tej modlitwie do Pana Boga „nie wódź nas na pokuszenie” jest poniżaniem Stwórcy Wszechmogącego i ośmieszaniem wiary chrześcijańskiej, z czego my, wyznawcy Chrystusa, nie zdajemy sobie sprawy, a więc grzeszymy za sprawą szatana.
  Według Ewangelii św. Łukasza, modlitwa Pan Jezusa do Boga Ojca nie zawiera zwrotu „nie wódź nas na pokuszenie” 1.) (ew. św. Łukasza 11, 2-4) „, cytujemy:
  „Ojcze, niech się święci Twoje imię, niech przyjdzie Twoje królestwo! Naszego chleba powszedniego dawaj nam na każdy dzień i przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto nam zawini i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie.”
  Tak, więc modlitwa do pana Boga, którą przekazał nam Pan Jezus, nie pokrywa się z treścią liturgiczną obowiązującą w Kościele Katolickim.
  4. Nie zdajemy sobie, również, sprawy, że my, chrześcijanie wyznajemy boga Izraela, a nie Jedynego Boga – Stwórcy całego wszechświata. Mianowicie: z preambuły Dekalogu jednoznacznie wynika, że „dziesięć boskich przykazań”, przekazał dla żyda Mojżesza, bóg Izraela. Świadczą, o tym, pierwsze słowa Dekalogu: „Jam jest pan bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli”. A więc, tenże bóg powiada, że jest bogiem żydów, bo przecież żydzi byli wówczas w niewoli egipskiej. Następnie pierwsze przykazanie: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” sugeruje, że istnieją również inni bogowie. Znane są historyczne fakty, a nawet i współcześnie, że niektóre narody wyznają różnego rodzaju bożków, jak np. boga słońca, boga ognia i wielu innych, i żydzi twierdzą, że również mają swego boga, w co my, chrześcijanie, fanatycznie wierzymy.
  Twierdzenie, że Dekalog został stworzony przez boga Izraela jest zaprzeczeniem nauki Chrystusa, który powiedział do żydów: „ Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy, w nim, nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa?. (ew. św. Jana 8.44). Odmawiając modlitwę do słów żyda Zachariasza, „Błogosławiony pan bóg Izraela, bo lud swój nawiedził i wyzwoli” jest potwierdzeniem, że modlimy się do boga żydowskiego. My, Polacy – chrześcijanie powinniśmy się modlić nie do boga Izraela, lecz do Jedynego Pana Boga Wszechmogącego, o pomoc dla naszego narodu, w obronie przed agresją naszych, odwiecznych, wrogów.
  5. Następnym upokorzeniem chrześcijan jest „Spowiedź Powszechna”, w czasie, której bijemy się w piersi wypowiadając słowa: „moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”. Wielu wyznawców Chrystusa przyznaje się do przestępczych czynów, których nigdy nie popełnili. Przyznają się do niepopełnionych grzechów: papież i cała hierarchia kościelna wszystkich szczebli, a także znaczna większość wiernych świeckich. Taka sytuacja jest bardzo korzystna dla żydów, bowiem wszystkie swoje zbrodnie mogą, w łatwy sposób, przypisać wyznawcom wiary chrześcijańskiej. Świadomość, że urodziliśmy się zbrodniarzami, upokarza i poniża nas, chrześcijan, w oczach wyznawców innych religii.
  6. Czyż nie jest bluźnierstwem przyrównanie Syna Pana Boga, Jezusa Chrystusa, do zwierzęcia: „baranku boży, który gładzisz grzechy świata”? Jest to jakiś absurd, aby horror rytualnie mordowanych jagniąt, przyrównywać do Boga.

  Dzięki dogmatom, wczepionym przez żydów do wiary chrześcijańskiej, zaprzeczając nauce Chrystusa, mogą oni pasożytować na żywych organizmach wielu narodów Ziemi i obecnie posiadają ogromny, zgubny, wpływ na losy, niemal, całego świata.
  Pozorowanie żydów, że walczą z dogmatami wiary chrześcijańskiej jest tylko wywołaniem reakcji obronnej wyznawców tej wiary, bowiem tworzą oni w ten sposób coś w rodzaju szczepionki. Żydzi, tę sztuczkę dokładnie opanowali. Wiele dogmatów wiary chrześcijańskiej służy żydom, a nie wyznawcom Chrystusa i nigdy Żydzi nie dopuszczą do zniszczenia dogmatów, przez siebie, stworzonych dla obrony ich własnych, nieczystych interesów. Psychoza pogardy dla człowieka, stworzonego przecież na wzór i podobieństwo Pana Boga, zawarta w wielu dogmatach wiary chrześcijańskiej, kaleczy psychikę wyznawców Chrystusa.
  Bezkrytyczne przyjmowanie ww. dogmatów, wszczepionych do wiary chrześcijańskiej, wzmacnia panowanie Żydów nad innymi narodami. Dogmaty, jako twierdzenia przyjęte bez dowodów, powinny być, przynajmniej, logiczne. Dogmatyzm, jako idea społeczno –polityczna jest hamulcem postępu w różnych dziedzinach nauki zjawisk społeczno-gospodarczych i na ogół służy do zniewalania określonych grup obywateli, a nawet całych narodów. Niemniej jednak wszystkie religie, oparte na dogmatach, spełniają pozytywną role w kształtowaniu świadomości wyznawców określonej wiary. Gorzej jest, jeżeli dogmaty są sprzeczne, w ramach tej samej religii, zaprzeczające naturalnym prawom stworzonym przez Pana Boga, bo wówczas powodują wewnętrzny konflikt psychiczny wyznawców tej religii.

  Z powyższych powodów zwracamy się do Ojca Świętego, jako nieomylnego w sprawach naszej wiary, o wyjaśnienie, czy nasze obawy są słuszne, lub pomoc w naprowadzeniu naszego rozumowania na właściwą drogę.

  Wątpiący katolicy – rodacy z Polski
  Warszawa, styczeń 2002

  1.) Autorzy listu mylą się. W późniejszych wydaniach Nowego Testamentu, starsi i mądrzejsi poprawili samego Chrystusa i włożyli w Jego usta słowa, których nie wypowiedział, a które zakłamują sens modlitwy.

  PS.
  – W świetle w/w rozważań zachodzi pytanie, czy Jan Paweł II, w Warszawie, swoje zawołanie: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi”, kierował do boga Izraela, czy do jedynego, prawdziwego Boga, Boga wszystkich chrześcijan? Jego działalność i nauki, sprzeczne z nauką Chrystusa, pytanie to czynią zasadne.

  – Autorzy listu nigdy nie otrzymali żadnej odpowiedzi na tak ważne, nurtujące ich, problemy. Potwierdza to odstępstwa hierarchii watykańskiej (od obowiązującego, po wsze czasy, Magisterium Kościoła), przesiąkniętej wpływami żydo–masonerii. Odpowiedzi nie będzie, bo „obecny Kościół Katolicki to sekta soborowa, której większość hierarchii, (tak jak w Polsce), to żydzi, lub ich współpracownicy, podszywający się pod Kościół Katolicki.”

  Kazimierz Bielecki

  1. Alicia mówi

   @Pan Stanislaw. Jako apostat nie powinnan sie wypowiadac, ale musze to zrobic jesli chodzi o „Ojcze nasz”. W szwedzkiej (protestanckiej) wersji, nie ma „nie wodz nas na pokuszenie”, a jest „Utsätt oss inte för prövning”.To jest trudne to przetlumaczenia na polski, ale znaczy mniej wiecej „nie wystawiaj nas na proby”. Nie wiem czy to tez jest przekrecone, bo stracilam wiare w dogmy, no ale jest to mimo wszystko mniej zaprzeczajace nieomylnosci/doskonalosci Boga.

  2. Andrzej Józef mówi

   A jednak jako Katolik,zawsze wybiorę logikę tłumaczenia oraz Duchowo łaskę naszego Świętego Papieża Jana Pawła||.
   Starśi Bracia w Wierze.
   To znaczy Starśi Bracia w Wierze.
   Pan Bóg ich wybrał jako swój umiłowany Naród .
   To jest zagadka nie na nasz rozum do wytłumaczenia.
   Reszta rozwazań jest tłumaczona tak jak komuś pasuje.
   Gdyby Babka miała jajka to by była Dziadkiem.

 15. Xman mówi

  NWO nadchodzi wielkimi krokami. Sieć jest zdominowana przez google i facebooka. Większość ludzi na tym świecie ma tam swoje konta. Piszą o wszystkim: co lubią jeść, kogo popierają, gdzie są, co robią… To najlepsza i największa inwigilacja w historii. Wszystko jest w rękach prywatnej żydowskiej firmy 😀 Dalej: Większość ludzi w Europie pracuje w korporacjach. Mają wykształcenie i zajmują się głównie zawodami „wirtualnymi” jak handel (nie swoim towarem), informatyka, marketing ( kłamstwa w białych rękawiczkach) itp itd. Nie umieją nic wyprodukować samemu, nie mają własnego biznesu. Są więc TOTALNIE na smyczy korporacji !!! Czy ktoś to kurwa rozumie ? NWO to marksistowski system KORPORACJI !!! Angela z Makaronem już dopinają na zachodzie projekt ZSRE (związku socjalistycznych republik europejskich). Ma powstać europejska armia, sprowadzani są imigranci, patriotów nazywa się faszystami, promuje się patologię… Wszystko po to by maksymalnie ludzi OSŁABIĆ i OGŁUPIĆ !!! To tak zwane marksistowskie „duraczenie”. Natomiast gdy to państwo już powstanie z całym nowym aparatem… Wtedy wprowadzi się terror a ludzie nawet nie pierdną bo to państwo będzie o nich wiedzieć WSZYSTKO i będzie ich miało na ekonomicznej smyczy. Proste ? Proste ! Niech Bóg (ten który faktycznie istnieje) otworzy ludziom w Polsce oraz na zachodzie oczy (choć dla nich już chyba nie ma ratunku) i ochroni nasz kraj przed złą władzą która nas zaprowadzi w to bagno. PIS jak widze gra albo bardzo cyniczną grę z UE albo nnie rozumie o co w rzeczywistości chodzi. My musimy wyjść z UE !!! Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Pozostanie w UE doprowadzi nas do zrzeczenia się suwerenności i wciągnięcia do ZSRE. Wydaje mi się że Kaczor gra na przeciągnięcie tego wydarzenia maksymalnie. Czeka aż sami nas wyrzucą. To może być dobra strategia ale zbyt często mam wrażenie że on i cały PIS po prostu nie kleją o co biega w rzeczywistości. Należy natychmiast zacząć w Polsce propagandę antyunijną. NIe propagandę sensu stricte tylko otwierać ludziom oczy !!! To wy w tych gazetach powinniście już to robić !!! Póxniej będzie za późno i ludzie nie opowiedzą się za wyjściem a musi być większość !. Natychmiast ( anie powoli jak teraz) nalezy budować Trójmorze i szukać sojuszników na całym świecie a przede wszystkim w Chinach ponieważ Trump nie będzie trwał wiecznie a poparcie dla Sandersa (marxisty) w USA jest ogromne. Chiny to może być nasz sojusznik który będzie nas chronił zarówo przed Rosją jak i teoretycznym marksistowskim USA oraz przed ZSRE. To ich bazę nalezy tu zbudować To im należy pozwolić na zbudowanie u nas bazy rozładunkowej szlaku jedwabnego. Macierewicz to uwalił oczywiście bo jest na smyczy USA. Gra jest o to czy staniemy się częścią europejskiego NWO czy nie i tak nalezy na to patrzeć. PIS nie ma odpowiedniej perspektywy. Co te ciołki w ABW robią że im nie dostarczają takich informacji ???

  1. Bob mówi

   Sanders to żyd,którego rodzina pochodzi z okolic Limanowej

 16. Jurek Ogórek mówi

  fundacja adenauera…czyli siedlisko wszelkiej maści szpicli, tajniaków i szpiegów…

 17. Titor mówi

  Karoń od dawna dobrze mówił, że muszą szybko domknąć UE tworząc jedno państwo komunistyczne pod niemieckim zarządem.

 18. Wolnosc mówi

  Ja zawsze mowilem,ze bez zydow nie bylo by wojen. Pamietajcie ze Hitler mial korzenie zydowskie i Holokaust po hebrajsku oznacza calopalenie. To Oni byli zdolni do takich zbrodni a nie sami niemcy. Holocaust dotyczyl Slowian i mniejszosci etnicznej Cyganow,ktorych zginelo okolo 500 tys. A Chanuka co robi w sejmie??? Dlaczego duda obchodzi swieta zydowskie?? Za milony buduje sie muzea zydowskie ,a Polskie ledwo zipia. Katastrofa Smolenska tez nie byla zamachem ze strony Rosjan. To wszystko bylo tak zaplanowane i polaczone z atakiem na Ukraine ,bysmy mysleli ze Rosja jest Naszym wrogiem. Tymczasem Rosja sie smieje ze Polacy sprzedali sie zachodowi ,zydom.

 19. sten mówi

  @ Stasiek…… prosze choć raz przeczytaj Biblie !

  1. Gość mówi

   Biblia była cały czas dopasowywana do potrzeb rządzących. Jej Bóg ni stworzył, tylko ludzie. Ma na celu układanie owieczek (czyli bydła) do potrzeb rządzących.

  2. goj mówi

   Sam do tego doszedłeś, czy ktoś Ci powiedział? Daj znać, kiedy dojdziesz, że pleciesz bzdury 😉 Mała wskazówka: skoro ci „rządzący” stworzyli Biblię w celu układania „bydła”, to czemu walczą z chrześcijaństwem, zamiast je wspierać?

 20. Normalny mówi

  Do autorki: czy to nie lekka przesada żeby pod każdym tekstem pisać prośbę o wpłaty? Bije po oczach. Nie wystarczy WYRAŹNA prośba w biogramie, który jest pod tekstem? to jak jest teraz nie wygląda okej.

  1. ERAZM mówi

   Kolego bądź koleżanko. Spróbuj żyć z pięknych i właściwych tekstów które mają takich ludzi jak ty przywrócić do myślenia.

 21. Polak mówi

  Przecież na co dzień Polacy nie czytają prawej strony internetu. Są zaczadzeni syfem płynącym z niemieckich mediów okupujących Naszą Ojczyznę. Ta cała zwyrodniała hybryda ubecko-żydowska występująca pod szyldami pis-po-sld-psl już od dawna leży przed rzeszą. Oby tylko nie zabrakło Nam czasu na rozwalenie tego partyjnego postmagdalenkowego betonu. Polexit musi nastąpić jak najszybciej. Obawiam się, że dopóki żyje Pan Żyd Jarosław od stawu to nie będzie możliwe. Wszakże jadł razem z śp. Bratem obiadki serwowane przez ubeka Kiszczaka i do czegoś się zobowiązał.

 22. ERAZM mówi

  Czas na wyjście Polski z UE POLEXIT i uwolnienie się od tych kaczyńsko-tuskowych układów magdalenkowych. Ta kobieta Merkel przypominająca genetycznie mężczyznę wypowiedziała stan wojny z Polską mówiąc, że narody powinny pozbawić się własnej suwerenności.To SKANDAL !!!!!!!!!!!! POLACY OBUDŹCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.