Katarzyna TS: Jarosław Kaczyński dyskredytuje źródła z epoki na temat policji żydowskiej. To nie tylko błąd. To samobójstwo!

39

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podjął decyzję o zawieszeniu w prawach członka partii senatora Waldemara Bonkowskiego za to, że udostępnił on na swoim profilu fb video zawierające kompilację scen z niemieckiego film nakręconego w getcie warszawskim przed jego likwidacją. Decyzja prezesa Kaczyńskiego może przynieść o wiele gorsze konsekwencje niż decyzja śp. Lecha Kaczyńskiego, który jako minister sprawiedliwości nakazał przerwanie ekshumacji w Jedwabnem w 2001 roku. Jeśli przedstawiona przez mnie teza wydaje się Wam szokująca lub niedorzeczna, ostrzegam, że lekceważycie sytuację, a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ale po kolei.

Decyzja o zawieszeniu Bonkowskiego została ogłoszona ok. 2 godziny po tym, jak na twitterze awanturę w sprawie filmu rozpętał dziennikarz Wirtualnej Polski Marcin Makowski. „Senator Waldemar Bonkowski udostępnia na swoim Facebooku klip zmontowany z nazistowskich materiałów propagandowych przedstawiających żydowskich kapo. W tle wesoła klezmerska muzyka. W taki sposób nigdy nie wybrniemy z konfliktu dyplomatycznego’ – napisał Makowski na tt, po czym zamieścił na wp.pl artykuł, w którym udostępniony przez Bonkowskiego film nazywa „antysemickim” i opisuje tak: „niemiecki aparat państwowy wysłał za jego [getta] mury ekipę filmową, której zadaniem było takie przedstawienie Żydów, aby niemiecka publiczność była przekonana o brutalności kapo wobec ludności cywilnej getta”. W artykule Makowskiego znalazł się również cytat z komentarza zamieszczonego przez jednego z internautów. Komentarz brzmi: „W trakcie wojny niemieccy Naziści weszli z kamerą do getta i nagrali propagandowy film, w którym bestialstwo przypisują Żydom, by wybielić swoje zbrodnie. Co robią Polacy 75 lat później? Udostępniają to nagranie jako dowód żydowskiej kolaboracji”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdy rzecznik PiS Beata Mazurek poinformowała na twitterze o zawieszeniu Bonkowskiego Makowski napisał: „Szybka i dobra decyzja Jarosława Kaczyńskiego”. Natomiast posłanka Gasiuk-Pihowicz poinformowała, że Nowoczesna składa na Bonkowskiego doniesienie do prokuratury w związku z „jawnie antysemickim” charakterem jego wpisów na facebooku, do których zaliczyła również udostępnienie „propagandowego filmu niemieckiego z czasów drugiej wojny światowej”.

Ciekawe, co z tym fantem zrobi prokurator. Jeśli skieruje sprawę do sądu, a sąd uzna udostępnienie tego filmu za przestępstwo, znajdziemy się w sytuacji, w której pokazywanie źródeł z epoki zostanie zakazane, a to już jest Orwell w czystej postaci. Niestety, sygnał do rozpoczęcia nagonki na Bonkowskiego dał Jarosław Kaczyński. Czy zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił?

Wróćmy teraz do samego filmu. Ma on być antysemicką propagandą niemiecką, ponieważ pokazuje żydowskich policjantów goniących żydowską biedotę na Umschlagplatz. Tak się jednak składa, że brutalność żydowskich policjantów i ich udział w prześladowaniu mieszkańców getta potwierdzają żydowskie źródła z epoki. Mało tego, przy opisach, które zza grobu przekazują nam zamordowani Żydzi, te filmy to wersja light!

„Żydowska policja porządkowa przekształciła się w bandę łapaczy, doprowadzających do rozpaczy masy żydowskie” – czytamy w ”Kronice getta warszawskiego” Emanuela Ringelbluma. A teraz fragment z pamiętnika profesora Henryka Makowera, kolejnego naocznego świadka wybryków żydowskiej policji. Oto, co pisał o postępowaniu żydowskiej Służby Porządkowej w czasie blokad domów w getcie: „Blokady wyzwoliły wśród SP całą masę łajdactwa i draństwa. Opornych bito pałkami, nie gorzej od Niemców. Do tego dołączyło się rabowanie opuszczonych mieszkań pod jakimś pretekstem, np. żeby nie zostawiać rzeczy Niemcom. Wielu „porządnych” wyższych funkcjonariuszy SP dorobiło się na różnych tego rodzaju praktykach dużych majątków. Było to zjawisko tak masowe, że nawet tzw. przyzwoici ludzie się chwalili –„ja się na tej akcji dorobiłem” – lub „mój mąż nie nadaje się do dzisiejszych czasów, nic nie zarobił na akcji”.

Czy Emanuel Ringelblum i Henryk Makower to antysemici? Czy za cytowanie ich zapisków również grozi zawieszenie w prawach członka PiS i zgłoszenie do prokuratury? A może „jawnie antysemickie” treści głosił zamordowany w Auschwitz Icchak Kacenelson, którego fragment „Pieśni o zamordowanym żydowskim narodzie” został umieszczony pod filmem udostępnionym przez senatora Bonkowskiego?

„Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom! (…)

Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!”

Czy to napisał antysemita? Czy to napisał niemiecki propagandzista? Czy to napisał nazistowski żydożerca? Nie, to napisał Żyd, naoczny świadek bestialstw żydowskiej policji. Świadek, który nic już w swojej relacji zmienić nie może, bo padł ofiarą zachwalanej przez prof. Żbikowskiego „najlepszej strategia uratowania się”, czyli trafił do obozu koncentracyjnego. A stamtąd w żydowskie zaświaty.

„Zamordowani polscy Żydzi nas obronią” – powiedziała dr Ewa Kurek podczas wywiadu w TVP Info u Magdaleny Ogórek i zaapelowała do rządu polskiego o jak najszybsze wielonakładowe wznowienie żydowskich świadectw z epoki, które pokazują, czym były Judenraty i policja żydowska. Jaki jest efekt jej apelu? Jarosław Kaczyński ukarał senatora za udostępnienie filmu pokazującego (w wersji light) znęcanie się żydowskiej policji nad swoimi współbraćmi. Być może te słowa zabrzmią bardzo mocno, ale swoją decyzją Kaczyński plunął w twarz Ringelblumowi, Makowerowi, Kacenelsonowi i wszystkim tym zamordowanym Żydom, których żydowska policja wywlekła z domów, okradła i pognała na Umschlagplatz. Obrona „dobrego imienia” żydowskiej policji to po prostu skandal i żadne kalkulacje polityczne nie są dla tego skandalu usprawiedliwieniem. A dla Polski walczącej o odkłamanie żydowskiej bajki o Holokauście, to po prostu samobójstwo.

Co ciekawe, akcję dyskredytacji żydowskich źródeł mówiących o żydowskiej kolaboracji z Niemcami rozpoczęła też postkomunistyczna „Polityka”. W artykule Jana Woleńskiego pt. „O kilka słów za daleko, ale chyba nie tylko” czytamy: „Pani Kurek (ze zrozumieniem wysłuchana przez p. Ogórek, aby było do rymu; rzecz miała miejsce w TVP Info) potraktowała poemat Icchaka Kacenelsona „Pieśń o zamordowanym narodzie żydowskim” (gdzie rzeczywiście mowa o dzikiej policji żydowskiej) za wiarygodne źródło historyczne i i dodała, że przy piecach krematoryjnych stali przecież Żydzi, a nie Polacy. (…) słowa p. Kurek (rymująco przyjęte przez p. Ogórek) o tym, kto stał przy piecach krematoryjnych, są chyba objawem wyjątkowego zdziczenia moralnego.”

Mamy w tym fragmencie dwie rzeczy: dyskredytację opisu pozostawionego przez naocznego świadka działań policji żydowskiej w getcie warszawskim i dyskredytację dr Ewy Kurek, która na ten opis się powołała oraz stwierdziła – zgodnie z prawdą – że to Żydzi obsługiwali piece krematoryjne. Jak widzimy, prawda o żydowskiej kolaboracji „nie przechodzi do żadna rubryka” i w tej materii publicysta „Polityki” idzie rączka w rączkę z prezesem Prawa i Sprawiedliwości. WSTYD!

Jest jeszcze jedna rzecz, która w tej sprawie jest niepokojąca. Awanturę o udostępnienie filmu zrobił dziennikarz lansujący… Jonny Danielsa, czyli izraelskiego „eksperta od PR”. Oto, co o Danielsie napisał Makowski na twitterze 10 lutego br. „Błyskotliwy młody chłopak. Wróżę karierę”.

Nie wiem, czy Jonny Daniels miał wpływ na to, że Makowski zaatakował senatora Bonkowskiego za publikację filmu z getta warszawskiego, ale wcale by mnie to nie zdziwiło. A gdyby tak fatycznie było, to mielibyśmy sytuację analogiczną do sprawy z przerwaniem ekshumacji w Jedwabnem, którą wymusił na śp. Lechu Kaczyńskim rabin Schudrich. Ile ta decyzja kosztowała i nadal kosztuje Polskę, sami dobrze wiecie. Jeśli dziś pokazywanie filmów nakręconych w getcie okazuje się „antysemityzmem”, to Polska nie ma szans w tej wojnie o pamięć i – wbrew zapewnieniom dr Kurek – zamordowani polscy Żydzi nas nie obronią. Jarosław Kaczyński im na to nie pozwoli. SZOK!!!

I jeszcze istotna kwestia, która pokazuje ignorancję dziennikarza Wirtualnej Polski. W udostępnionym przez senatora Bonkowskiego filmie rozbrzmiewa – jak to z oburzeniem określił redaktor Makowski – „wesoła klezmerska muzyka”. O tak, jest wesoła. Można powiedzieć, że bardzo wesoła, a nawet radosna. Tak, radosna. Bo to biblijny psalm „Bóg czuwa nad nami”. „Wznoszę swe oczy ku górom: Skądże nadejdzie mi pomoc? Pomoc mi przyjdzie od Pana, co stworzył niebo i ziemię. On nie pozwoli zachwiać się twej nodze ani się zdrzemnie Ten, który cię strzeże. Oto nie zdrzemnie się ani nie zaśnie Ten, który czuwa nad Izraelem” (Hine lo janum we lo jiszan Szomer Israel).

Jeśli według redaktora Makowskiego zilustrowanie scen z getta warszawskiego psalmem „Bóg czuwa nad nami” jest antysemityzmem, to po prostu ręce opadają. Gdyby żydowscy policjanci pamiętali o Bogu, nie okradaliby, nie bili i nie zapędzaliby „biednych Josków chudych” na Umschlagplatz. Ale oni zapomnieli o Bogu i o jego przykazaniach. Tak jak dziś o Bogu nie chcą pamiętać wyznawcy holokaustowego złotego cielca wybielający żydowskich katów i wywijający pałką antysemityzmu. A pożyteczni idioci z zapałem im w tym pomagają.

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Nikt nie pisze o przynależności Kaczyńskiego do masonerii. Dziwne, bo wielu polityków do niej należało i należy, a osoba Kaczyńskiego jest symptomatycznie pomijana. Nie ma żadnych deklaracji, że Kaczyński do niej należał i należy, ale też nie ma żadnych jednoznacznych zaprzeczeń tej przynależności. A to mogłoby bardzo wiele wyjaśnić zwłaszcza jeśli chodzi o jego monopolistyczną pozycję w PIS a także jego wyjątkowo długą karierę polityczną. Natomiast dla mnie osobiście jest oczywiste, że Kaczyński o wiele większymi uczuciami , wręcz miłością darzy Żydów i koty niż Polaków. Znakomity badacz relacji żydowsko-polskich Henryk Pająk natomiast już kilka lat temu rozpracował działalność braci Kaczyńskich w kontekście interesów Polski i konfrontacja ta wypadła dla nich wręcz katastrofalnie.

  1. zapiniotodement mówi

   „Znakomity badacz relacji żydowsko-polskich Henryk Pająk natomiast już kilka lat temu rozpracował działalność braci Kaczyńskich w kontekście interesów Polski i konfrontacja ta wypadła dla nich wręcz katastrofalnie.”
   Może wypadła by lepiej, gdyby pan H. Pająk porównał braci Kaczyńskich z braćmi Kalksteinami, kub chociaż z Bianką/Blanką Kalkstein która dla Gestapo wytropiła we Warszawie adres generała Grota?

 2. Karol mówi

  oby do wyborów, trzeba pogonić tych niepewnych ludzi…. Moim marzeniem by nareszcie rządzili nami ludzie którzy kochają naszą Polskę

  1. Hammurabi mówi

   Oby do wyborów? Może… Tylko jak wybierać, skoro do tej pory wybór zawsze był pomiędzy dżumą a cholerą?
   Marzenia – piękna rzecz, jednak same marzenia są jedynie ucieczką przed skrzeczącą rzeczywistością!
   Brak nam – żeby użyć chemicznego wyrażenia – „ośrodka krystalizacji”. Rozpaczamy, denerwujemy się, a nawet odgrażamy i co? Jak zawsze nic. Jesteśmy jak mrówki, którym co rusz ktoś rozkopuje ich rodzinne mrowisko. Biegamy bez ładu i składu, by po chwili kiedy jakoś to mrowisko ogarniemy, znów widzieć je w ruinie.
   Konkretnie, to głosowanie najczęściej przypomina zaznaczanie jakiegoś nazwiska na chybił-trafił. A dodatkowo wielu spośród nas Polaków już dało sobie z głosowaniem spokój, bo jak by nie głosowali, w sejmie widać przeważnie te same gęby.
   Czas! Czas najwyższy na zorganizowanie sił. Tylko jak?

  2. Claire mówi

   Jak ja to widzę do tej pory… Przed wyborami określone ugrupowanie polityczne rekomenduje powiedzmy 20 swoich zaufanych kandydatów (nowe i stare twarze) na jedno miejsce i spośród tych wybranych przez daną partię osób, my mamy wybrać tego jednego z ramienia danej partii. Wciąż nam się powtarza, że to naród wybiera posłów, a to jest jedno wielkie kłamstwo, bo wybieramy spośród tych, których oni nam podsuwają. Niektórym się wydaje, że to ludzie decydują, ale jak ktoś się na tym głębiej zastanowi, wychodzi na to, że wróg jest bardzo przebiegły. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.

  3. Hammurabi mówi

   Cała „tajemnica” tkwi w wyborczym „systemie proporcjonalnym” do sejmu i senatu. Partie tworzą „listy wyborcze” i namawiają do głosowania na kandydatów z tej listy. Jednak haczyk tkwi w tym, że o otrzymaniu mandatu poselskiego, decydują nie wyborcy a miejsce na liście wyborczej. Aby rozdzielić i obliczyć zdobyte mandaty stosuje się wzór arytmetyczny. Jeśli „zdobycz jest mniejsza”, to do sejmu wchodzą ci z pierwszych czy drugich miejsc na listach. Potem mamy wciąż ten sam widok: wzajemnie kopiących się po kostkach idiotów, mamy wrzaski, donoszenie na Polskę wszędzie, gdzie tylko ktoś chce delirycznego mamrotu słuchać.
   Jest jeszcze jeden „bezpiecznik”. Mianowicie „próg wyborczy”. To 5% dla partii i 8% dla ugrupowań.
   Potem masz takiego Pawlaka, który już 26 lat „posłuje”, takich Stefaniuków, Zychów…
   Niesiołowskich…

  4. Claire mówi

   Dziękuję. Zatem mamy wciąż te same twarze z nadania partyjnego. Może warto by było zainteresować się stroną:
   https://1polska.pl

   Żeby coś się zmieniło, musi nastąpić całkowita likwidacja okrągłostołowych ugrupowań.

  5. przema00g mówi

   Nie piszcie komentarzy obrażających żydów logując się przez Pejsa bo wtedy spotka was niemiła niespodzianka . Uważajcie na konta że zdjęciami atrakcyjnych kobiet zapraszających was do znajomych . Konta zawierają przeważnie jedno zdjęcie i żadnych danych . W ten sposób chcą was monitorować bo wtedy wszystko co polubicie czy udostepnicie bądź skomentujecie trafia prosto do osób które będą chciały wykorzystać to przeciw wam i tak się stanie gdy plan przejęcia polski przez żydów się urzeczywistni

  6. Aga mówi

   Bez posiadania dostępu do mediów będzie to trudne. Ale zostaje Internet….to niezeprzeczalna siła o czym przekonaliśmy się po ostatnich wygranych wyborach PIS. Trudno będzie jednak przekonać Polaków do polityki innej niż socjalistyczne rozdawnictwo zapoczątkowane przez zwycięską partię. Tym bardziej że nasze dzieci od lat ogłupia się w publicznych szkolach zamiast kształcić. Wiec skad maja sie wziasc potem logicznie, samodzielnie myślący dorośli? Prawdziwie polska, patriotyczna, pozbawiona ckliwych sentymentów i naiwnych życzeń, profesjonalna i zdecydowana-taka partia polityczna jest potrzebna. POLSKA NIE MA WIECZNYCH PRZYJACIÓŁ, INTERES I DOBROBYT POLSKI JEST WIECZNY!

  7. Claire mówi

   Zgadzam się z Tobą. Ludzi trzeba edukować na każdym kroku. Czasem mi się wydaje, że to „syzyfowa praca”. Ludzie po prostu muszą zrozumieć podstawy, np. przy pensji brutto na tzw. papierze 3000 zł pracownik dostaje netto 2156,72 (czyli o 843,28 mniej). Pensja brutto na papierze nie uwzględnia rzeczywistego kosztu zatrudnienia pracownika (dlaczego tego nie ma na papierze ja się pytam?), który wynosi 3618,30 zł brutto. Z tego jasno wynika, że koszt pracodawcy wynosi 3618,30 brutto, a pracownik dostaje na rękę 2156,72 – to znaczy, że pracownik jest ograbiony na kwotę 1461,58 zł !!! Jeśli ktoś się cieszy, że mu łaskawie państwo oddało 500 zł na dziecko, podczas kiedy wcześniej ograbiło go na kwotę 1461,58, i jeszcze mówi, jaki ten PIS jest dobry bo daje 500 zł, to jest po prostu śmiech na sali. Podstawa to likwidacja podatków, a co za tym idzie, likwidacja rzeszy darmozjadów, którzy te podatki naliczają. Mam rację, czy nie?

  8. zapiniotodement mówi

   „Czas! Czas najwyższy na zorganizowanie sił. Tylko jak?”
   Przez wychowanie co najmniej jednego pokolenia Polaków mających honor i Polskę w sercu,
   intelektualnie zdolnego do analizy i właściwej oceny otaczającej go rzeczywistości.
   To co się rodzi obecnie w Polsce to tylko sziple, niestety – produkt z przepitego jajeczka i skacowanego plemnika, wykarmiony proszkiem z puszki, rozwijający się umysłowo jedząc przed
   telewizorem… Z tego g. bicza się nie ukręci!

 3. Zdzisław mówi

  To są pewnie sprawy artystyczne nie podlegające penalizacji

 4. Robert B. mówi

  Miarka się kiedyś przebierze, bo zawsze się przebierała. Wtedy na ich „Aj waj” będzie reakcja wręcz przeciwna.

 5. Zbulwersowany mówi

  Faktem jest, że Jarosław Kaczyński dwa lata temu dostał do rąk własnych pismo intencyjne, aby umożliwić pracę młodym Polakom, katolikom, będącym nie z własnych przecież win bez pracy czy też poszukujących nowej pracy. Celem tego pisma było odświeżenie zatęchłych postprl-owskich kadr urzędniczych i różnych innych profesji i danie życiowej szansy Polakom. Faktem jest, że to pismo pozostało bez żadnej reakcji ” płomiennego polskiego patrioty i katolika”, co uzasadnia tezę, że zostało wyrzucone do kosza. Tajemnicą poliszynela jest natomiast fakt, że trwało i nadal trwa nie tylko utrwalanie karier urzędniczych i różnych innych przez aparat władzy postprl-owski, ale także priorytetowe przyjmowanie narybku wywodzącego się z kadr postprl-owskich a wręcz jego zalew przy dalszym hamowaniu i stopowaniu pracy dla Polaków. Ten przykład jest bardzo wymowny jeśli chodzi o stosunek „płomiennego polskiego patrioty i katolika” do ogółu relacji na linii żydokomuna – Polacy, katolicy. Oczekiwałbym wręcz po tym człowieku, który już za życia najprawdopodobniej oczekuje wybudowania pomnika dla niego samego przez Polaków, wykręcenia jeszcze każdego numeru wbrew naszym narodowym interesom.

 6. Ania mówi

  Prawo kaczyzmu : Życie kotów ważniejsze niż życie ludzi ! ( vide – temat aborcji )

 7. Przebiśnieg mówi

  UWAGA ! WIADOMOŚĆ Z OTRZYMANEGO MAILA !

  proszę o nagłośnienie sytuacji Piotra Rybaka – Polaka patrioty, który za swe wystąpienia, przemówienia ma zniknąć, jak to określił Jenny Daniels (najprawdopodobniej agent Mossadu) z przestrzeni publicznej. Dziś rozmawiałam z Piotrem, mówi, że znów chcą go wsadzić do więzienia.

  Wczoraj miał w domu rewizję, ma wezwanie na Policję. Chcą go skazać z tego samego artykułu co poprzednio tj. za sianie mowy nienawiści.

  Wiadomo po co taką ustawę

  wprowadzili.Najprawdopodobniej będą mu chcieli dać recydywę. W ten sposób będą nas Polaków uciszać. (…) Proszę nagłaśniać sprawę Piotra Rybaka. Może powinien powstać jakiś ruch w obronie nękanych patriotów.

  Pozdrawiam serdecznie.

 8. PW mówi

  Atlas kotów to największy szkodnik dla Polski. Udaje patriotę a dba wyłącznie o interesy zydow. Zasługi Lecha podobne. Wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, loża B’nai B’rith i sama jego wypowiedz, ze bezwzgledu kto będzie rządził Polska nic to nie zmieni dla dobrych interesów izraela (celowo z małej litery). Kaczyński i PiS musza być odsunięte od władzy dla dobra Polski.

 9. Mirka mówi

  A mi się wydaje , że Kaczyński zwyczajnie dostał pietra i nie chciał dolewać oliwy do ognia.Zrobił mały krok w tył czy dobrze?? Juz niedługo zobaczymy.Póki co , mamy panoszących się żydów , którzy chcą dyktować swoje warunki w naszym kraju.

 10. Pan Kracy mówi

  Po tym tekście i komentarzach nie mam wątpliwości, że pan Kalkstein vel Kaczyński jest wielkim patriotą; nie bacząc na opinie innych, ofiarnie broni swego narodu. Jak zobaczyłem „Magdalenkową menorę” (znana fota: https://opolczykpl.files.wordpress.com/2017/10/antypolski-spisek-w-magdalence-pod-znakiem-menory.jpg), przestałem wierzyć w rozgromienie Komuny przez zajadłą opozycję; to było dogadanie się Komuny z zaufanymi ludźmi oddelegowanymi na odcinek opozycyjny. Lech K. też tam był, bynajmniej nie jako statysta.
  Wspomniałem o patriotyzmie Jarkacza, ale NIE napisałem nic o jego miłości do jakiegoś konkretnego narodu. Jaki to naród? Internauci czytają różności i wiedzą, inni oglądają rządową telewizję i skandują: Ja-ro-sław Pol-skę zbaw! Kto ma rację? Ja wiem.

 11. farsa ?! mówi

  Kaczorowi nie ufalem i nie ufam ,,,taka przemądrzał chorogiewka !!! jeszcze trochę to staniez tym danielsem przeciwko Polsce ….

 12. fftty mówi

  Kaczyński okazuje się najwiekszym szkodnikiem RP, jak to bywało w przeszłości, nie wolno ufać politykom, to sprzedajne ku***y i nic poza tym, Kaczyńskiemu zależy jedynie na stworzeniu legendy swojej i swojego brata, ale chyba nie zdąży…

 13. Teresa mówi

  Cóż,Jarosław Kaczyński odsłonił swoją prawdziwą twarz.Tutaj nie chodzi o Polskę,o Polaków.500 plus to tylko łapówka rzucona społeczeństwu aby dorwać się do władzy,takie 30 srebrników na które się połakomiliśmy.Dla Jaro najważniejszy jest Smoleńsk,potem zaspokojenie pragnienia władzy i budowanie państwa Polin,nie Polski,ale państwa dla Żydów,tych co są już w kraju i tych co tu przyjadą z Izraela jak już to państwo padnie.To jest misja Jarosława Kaczyńskiego,który nas niestety oszukał,tak jak wczesniej wszystkie inne rządy po 1989 roku.Mamy świętować 100 lecie niepodległości?Polska nadal nie jest wolnym krajem,jest pod okupacją,wcześniej niemiecką a od 1945 po okupacją żydowską.

 14. Ayax mówi

  „Dobra Zmiana” to z pewnością „Zmiana” ale swin przy korycie!

 15. Janusz I mówi

  Myślę, że wielki przyjaciel Polski i Polaków, pan Daniels może uzyskać polskie obywatelstwo i ważną posadę w rządzie. Powinien tylko nauczyć się j. polskiego.

 16. Alfonsominet mówi

  Kwaczyński nie może inaczej postępować musi być filosemicki, bo inaczej przyznałby że brat się jego mylił wstrzymując ekshumacje i że właził w tyłek żydom. Kundlizm polskiej polityki trwa !

  1. Teresa mówi
 17. d. mówi

  Kaczynski mam w d… ciebie i twoją partię!!

 18. przema00g mówi

  Nie piszcie komentarzy obrażających żydów logując się przez Pejsa bo wtedy spotka was niemiła niespodzianka . Uważajcie na konta że zdjęciami atrakcyjnych kobiet zapraszających was do znajomych . Konta zawierają przeważnie jedno zdjęcie i żadnych danych . W ten sposób chcą was monitorować bo wtedy wszystko co polubicie czy udostepnicie bądź skomentujecie trafia prosto do osób które będą chciały wykorzystać to przeciw wam i tak się stanie gdy plan przejęcia polski przez żydów się urzeczywistni

  1. Claire mówi

   Rozsądni ludzie nie mają konta na pejsie. Od dawna wiadomo, że pejs zbook jest narzędziem do inwigilacji przez różne służby.

 19. jolka mówi

  Dlaczego rząd nic nie robi w kierunku żydo-komuchów ze złodziejskiej prywatyzacji i reprywatyzacji, która okradła Polskę? Balcerowicz, Lewandowski, Gąsiorowski, Bagsik i mafia PO, jak widać są bezkarni, a taka syrenka Warszawska, Hanka, siedzi sobie na cokole jakby nigdy nic się nie stał i śmieje się z Polaków! Czy żydzi w Polsce będą robić ciągle geszefty i nie będzie śmiałka który ich rozliczy?

 20. Tomasz mówi

  Odniosę się do filmu z getta – skoro nie można pokazywać filmów nakręconych przez Niemieckich Nazistów z getta to jakie inne filmy istnieją ??? Skoro tak więć poleacam film z 2000r
  ” Kapo ” Reż. Tor Ben-Mayor Muzyka-Dan Reichental Zdjęcia – Nili Aslan
  ( O REŻYSERZE – http://www.imdb.com/name/nm0070071/ )
  Film nakręcony przez Żydów o zydach o Kapo bardzo wymowny i pokazujący prawdę. Jeden z przeżyłych
  cyt: ” Gdy by nie żydowska policja zgineło by nas mnie,nie ma wytłumaczenia na ratowanie swojego życia morując 1000 innych lub pomagając ich zamordowąc ” są też wypowiedzi byłych kapo….
  Uwaga ten reżyser nie będzie zakazany w polsce nakręcił też film ” HANUSZKA ”
  http://www.imdb.com/title/tt0833596/ historia młodej żydówki,która uciekła z getto w Warszawie ukryła się w klasztorze by przeżyć przyjeła komunię św. po latach okazało się że komuni udzielił jej nie jaki Karol Wojtyła…. fIlm mówi o ich spotkaniu po latach gdy Kśiądz jest już papieżem……

  link do filmu ” KAPO ” z polskim lektorem https://youtu.be/Z0dwNbzzO2w

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.