Katarzyna TS: Histeria żydowskiego bachora

fot. pixabay
20

W Strefie Gazy trwa wojna izraelsko-palestyńska, która wygląda tak: w odwecie za terrorystyczny atak Hamasu na terytorium Izraela, Żydzi likwidują palestyńskie getto w Gazie bombardując domy, szpitale, szkoły i obozy dla uchodźców. Rząd Izraela nazywa to „wojną z Hamasem”, ale oczywistym jest, że to, co robi państwo Izrael, to czystka etniczna, czyli ostateczne rozwiązanie kwestii palestyńskiej.

Izrael popełnia zbrodnie wojenne i nie trzeba być antysemitą, żeby stwierdzić ten fakt. Nie trzeba też być w jakikolwiek sposób zaangażowanym po stronie palestyńskiej, żeby dostrzec i nazwać zbrodnią to, co robi Izrael. A zbrodnia powinna być potępiona. Dlatego na potępienie zasługują zarówno zbrodnie popełnione przez Hamas, jak i zbrodnie popełnione przez Izrael. Przy czym faktem jest też to, że skala zbrodni popełnionych przez Izrael jest o wiele większa. Mając większe możliwości militarne Żydzi mordują Palestyńczyków na potęgę, a minister dziedzictwa Izraela, Amihai Eliyahu, stwierdził nawet, że „zrzucenie bomby atomowej na Gazę jest jedną z opcji”. Ten sam minister postuluje, aby po wojnie wszystkich Palestyńczyków wysiedlić ze strefy Gazy, a ziemię przydzielić walczącym tam żydowskim żołnierzom i wysiedlonym wcześniej żydowskim osadnikom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powtarzam, nie trzeba być antysemitą ani sympatykiem sprawy palestyńskiej, żeby wyrazić potępienie dla zbrodniczych metod stosowanych przez państwo Izrael. Nie trzeba też być antysemitą, ani sympatykiem sprawy palestyńskiej, żeby wzywać do zaprzestania rozlewu krwi. Ale okazuje się, że dla Żydów każde potępienie zbrodni Izraela i każdy apel o zaprzestanie popełniania tych zbrodni jest przejawem antysemityzmu. Jeśli ktoś nie przyklaskuje zbrodniom wojennym popełnianym przez Izrael, jest antysemitą i zwolennikiem terroryzmu. Oto kilka przykładów z ostatnich dni.

1 listopada 2023 roku szef polskiego MSZ, Zbigniew Rau, zamieścił na Twitterze wpis o takiej treści: Obie strony konfliktu w Gazie powinny natychmiast zaprzestać działań wojennych i pozwolić ludności cywilnej na bezpieczne opuszczenie Strefy Gazy. Pracownicy polskiej służby dyplomatyczno-konsularnej oraz centrali MSZ dokładają wszelkich starań, aby uwięzionym Polakom udało się uciec ze strefy działań wojennych. Robimy wszystko, aby znów byli bezpieczni.

Ten wpis skomentował słynny Jonny Daniels, który w charakterze „Żyda przyjaznego Polsce” przebojem wbił się na polityczne salony i nawet premiera Morawieckiego zabrał na audiencję u nowojorskiego rabina. Oto, co napisał Daniels w odpowiedzi na apel polskiego ministra o zaprzestanie działań wojennych: W normalnych zachodnich demokracjach ministrowie byli zwalniani za wzywanie do zawieszenia broni, ponieważ jedyne, co to robi, to wzmacnia Hamas-ISIS i naraża większą liczbę Żydów na śmiertelne niebezpieczeństwo. W Polsce to linia rządowa! Polsko, stoisz po złej stronie historii.

Swoje trzy grosze wtrącił też niejaki Arsen Ostrovski, czyli szef Międzynarodowego Forum Prawnego zajmującego się wspieraniem Izraela i walką z antysemityzmem oraz terrorem. Oto jego komentarz do wpisu ministra Raua: Na terenie Polski pochowano już 3 miliony Żydów, zamordowanych przez tych, którzy chcieli naszej zagłady oraz przez ich polskich wspólników. Z całym szacunkiem, nie będziecie nam dyktować, jak mamy się bronić. Ani teraz, ani nigdy.

Zwraca uwagę to, że Ostrovski nie napisał, iż zagładę Żydów zaplanowali i przeprowadzili Niemcy. W jego wpisie nie pojawia się nawet określenie „naziści”, które stosowane jest po to, aby ukryć niemiecką winę. Mamy natomiast jakichś nieokreślonych „tych, którzy chcieli naszej zagłady” oraz „polskich wspólników”. Za chwilę zapewne dowiemy się, że to Polacy zorganizowali i przeprowadzili Holokaust, a Niemcy stawali w obronie Żydów i ukrywali ich przed polskimi bestiami. Po żydowskich hucpiarzach można spodziewać się wszystkiego.

Spójrzmy teraz na apel, jaki 3 listopada 2023 roku wygłosił ambasador Izraela w Warszawie, Yakov Livne, podczas wywiadu dla Polskiego Radia: Izrael i Polska są w tym samym zachodnim obozie. Wzywam Polaków, żeby dokonali właściwego wyboru, stanęli po właściwej stronie i poparli Izrael. Wielu Polaków tak zrobiło.

Nie wiem, ilu Polaków postanowiło poprzeć Izrael robiąc z siebie wspólników żydowskich zbrodni, ale najwidoczniej ambasador Livne uznał, że było ich jednak zbyt mało i powinni to zrobić wszyscy Polacy. Livne stwierdził też, że w związku z obecnością mniejszości muzułmańskiej w krajach zachodnich nasila się antysemityzm oraz, że „należy eliminować antysemityzm gdziekolwiek się pojawia oraz zwalczać ksenofobię i rasizm gdziekolwiek występują”. Dodał też, że „w Polsce, gdzie problem jest mniejszy, powinno być łatwiej sobie z nim poradzić”.

Oczom własnym nie wierzę! Ambasador Izraela stwierdza, że w Polsce antysemityzm nie jest takim problemem, jak w krajach Europy Zachodniej. Do tej pory słyszeliśmy, że jest odwrotnie. Bo chociaż w krajach zachodnich Żydzi boją się pokazywać na ulicach w jarmułkach, a policja musi pilnować synagog, to w Polsce sprzedaje się figurki Żyda z pieniążkiem, co jest najgorszym przejawem antysemityzmu jak świat długi i szeroki. Teraz okazuje się, że w Polsce „problem jest mniejszy”. Ale i tak należy go wyeliminować. Zważywszy na to, jak Żydzi eliminują problemem antysemityzmu w Palestynie, słowa izraelskiego ambasadora brzmią dość niepokojąco. Zwłaszcza, że padła już zapowiedź użycia bomby atomowej do walki z antysemitami. Kto wie, co się jeszcze w tych żydowskich głowach wykluje?

Na razie mamy tradycyjne okładanie cepem antysemityzmu. Tradycyjnie Żydzi zachowują się jak histeryzujący bachor, który domaga się, żeby wszyscy spełniali jego żądania. Dobrze byłoby uświadomić Żydom, że taką metodą wiele nie zwojują. Dobrze byłoby, gdyby rząd RP odpowiedział na apel ambasadora Livne tak: „Najpierw ekshumacja w Jedwabnem, potem publiczne przeprosiny za szkalowanie Polaków jako współsprawców Holokaustu, a następnie wycofanie jakichkolwiek roszczeń wobec Polski. I wtedy zaczniemy zastanawiać się, czy warto rozważyć apel ambasadora Izraela”. Nie muszę chyba dodawać, że ostatecznie należy ów apel zignorować.

Oczywiście, żeby udzielić Żydom takiej lekcji, trzeba mieć cojones i dbać o polską rację stanu. A tego nie należy spodziewać się ani po PiS, ani po opozycji totalnej, która szykuje się do przejęcia władzy. Miejmy nadzieję, ze kiedyś doczekamy się rządu, który będzie potrafił skutecznie poskromić histeryzującego żydowskiego bachora. Oby jak najprędzej.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał mówi

  Niemcy i bolszewicy zadbali o to, aby pozbawić polski naród prawdziwej elity, która dziś pokazałby żydom na czym polega polska racja stanu.

 2. Hammurabi mówi

  No dobrze…
  Powtórzę pytanie o „antysemityzm”. Czy ktoś może podać jego bardziej szczegółowe określenie, twierdzenie? Jakąś formułę, jakiś zbiór niepożądanych z punktu widzenia normalnego człowieka zachowań czy stylu bycia?
  Póki co „antysemitą” jest ten którego nie lubi żyd pojedynczo bądź grupowo. Pojęcie „antysemityzmu” jest tak pojemne, że można w nim zmieścić wszystko. Od grymasu niezadowolenia na buzi nieobmytego jeszcze z krwi i mazi niemowlaka – goja, po zbiorowe morderstwo, z całym wachlarzem nieprzyjaznych i wrogich zachowań pomiędzy nimi.
  A ten cały Arden Ostrovski powinien usłyszeć lekko zmieniony własny tekst:
  Na terenie Polski i okolic pochowano już ponad 6 milionów Polaków chrześcijan, żydów, protestantów, muzułmanów i ateistów, zamordowanych przez tych, którzy chcieli naszej zagłady oraz przez ich żydowskich wspólników. Kości kolejnych setek tysięcy a może i ponad miliona Polaków dzięki ochoczej i wydajnej pracy „czerwonej milicji”, murszeją gdzieś na bezkresach dzisiejszej Białorusi, Ukrainy, Syberii czy Kazachstanu. Z całym szacunkiem, nie będziecie nam dyktować, co mamy myśleć, czuć i pamiętać. Ani teraz, ani nigdy.
  Ambasador Izraela zaś powinien usłyszeć:
  Dzięki działaniom i pieniądzom żydowskim, w krajach zachodnich nasila się antypolonizm, oraz to, że należy eliminować antypolonizm gdziekolwiek się pojawia oraz zwalczać ksenofobię i rasizm gdziekolwiek występują”.
  No tak… Aby udzielić takiej odpowiedzi trzeba mieć faktycznie „cojones” i charakter jak Pan Braun jako kandydat na prezydenta RP, podczas rozmowy z Szewachem Weissem którą odbył w ramach drugiego odcinka programu „Ring TV” w 2015 roku. Warto sobie ten pojedynek słowny przypomnieć!

 3. Negro mówi

  I tak nikt nic nie zrobi poza jakimiś połajankami ze strony ONZ i innych krajów, bo żydostwo rządzi na świecie i ma wielkie wpływy w wielu krajach.
  Dopóki świat będzie się temu biernie przyglądał i nie wystąpi wobec żydostwa siłowo, to się nigdy nie zmieni.

 4. Dumny Polak mówi

  OBOWIAZKIEM KAZDEGO CZLOWIEKA, W TYCH CZASACH, JEST STAC SIE A N T Y S E MI T A, a wlasciwie ANTYSYJONISTA!!!

  Nazwijcie sobie, jak wam sie tylko podoba, INACZEJ SIE NIE DA!

  JESTEM Z CALEGO SERCA ANTYSYJONISTA i jestem z tego zajebiscie DUMNY!

  POLAK – ANTYSYJONISTA!!! Czy Panstwo tez?

 5. Wladca mówi

  Atak Hamasu jest czytelna prowokacja,taka sama,jak powstanie warszawskie 44.
  W obu przypadkach zginal juz,badz zginie 200000ludzi.Hekatomba.Ci sami rezyserzy,ten sam scenariusz.Tylko ludzi szkoda.A stak na WTC w Nowym Yorku 11/9/01?A“Lusitania,Pearl Harbor 7.12.42?A gwarancje dla Polski w 1939?
  A gwarancje dla Ukrainy 2021?
  Oni chca teraz Wojny z Iranem.Beda ja mieli.
  Moze III WS?,Kto wie?Czy bedzie prowokacja z Tajwanem?To nie nasza wojna.Jak juz predko polskie bydlo zapomnialo lockdowny i szczepionki.Pobieglo prawie wszystko do wyborow.Teraz sie podnieca Arabami i Zydami.
  Takze Murzynami i Ukraincami.A to ,ze juz zostalo sprzedane w niewole za bilion$,to ich nie obchodzi.Wazna wodka i zakaska za 800+ na stole wigilijnym.Idzcie do kosciolka sie pomodlic!
  Ojciec Rydzyk juz czeka na was!!!!

 6. Magda mówi

  Żydostwo zawsze cechowała moralność „Kalego”.

  Teraz świat biernie przygląda się, jak żydowscy naziści z Izraela dokonują ludobójstwa na masową skalę na bezbronnej cywilnej ludności z Palestyny.

  Wolność dla Palestyny! „Norymberga” dla żydowskich zbrodniarzy z Izraela!

 7. Momo mówi

  To mit. Ta niby elita to byli półgłówki i zdrajcy oraz lokaje obcych. Poza garścią uczonych. To oni doprowadzili do katastrofy wojennej

 8. Jacek mówi

  Nic dodać, nic ująć pani Katarzyno.

 9. Shadow mówi

  Tak jestem antysemitką.Nienawidzę ich z całego serca. Miałam sąsiada żyda, niedawno padochła świnia. Przez lata wykorzystywał naszą rodzinę, przez naiwność i głupotę mojego teścia, wtedy właściciela domu i posesji. Dziś mamy piekło, przez posunięcia tego żydowskiego parcha. Trzeba by było iść do sądu, ale nas na to obecnie nie stać. Problemy zdrowotne i emerytura ,ograniczają nasze możliwości, a nasze dorosłe dzieci uciekły z tego miejsca.

 10. tramp mówi

  Warto przypomnieć,że wg nazewnictwa etnicznego poprawnie narody semickie to głownie nacje arabskie a między nimi są też Żydzi ale jest ich proporcjonalnie o wiele,wiele mniej toteż poprawnie trzeba ich nację nazywać żydami lub narodkiem Syjonu. Określenie antysemicki powinno być rozumiane jako antyarabski.

 11. Hammurabi mówi

  @Magda
  Świat zawsze się biernie przygląda i nic więcej! W dodatku nigdy nie osądza zwycięzców. Zbrodnie rosyjskie, niemieckie, japońskie, chińskie, amerykańskie – można by wymieniać i wymieniać.
  Ot przykład z Azji. Czerwoni Khmerzy mordowali na potęgę. Świat patrzał z uwagą i „zgrozą”… Jednak 1981 roku Czerwoni Khmerzy zrezygnowali z ideologii komunistycznej, a od 1982 roku razem z monarchistami i prawicowymi republikanami wchodzili w skład Koalicyjnego Rządu Demokratycznej Kampuczy.
  Celowo nie piszę o uwadze świata „skupionej” na rządach sowieckich pachołków mordujących z lubością Polaków, by nie zaciemniać oglądu sytuacji. Wszak to nie kto inny jak amerykański świetlany przykład „cnót wszelakich”, drań, skurwiel, gnida i oszust w jednym, niejaki Roosevelt również „na oczach świata” podarował Polskę Stalinowi w imię dalekowschodnich interesów.
  Co zaś farsy znanej pod szumną nazwą „trybunału norymberskiego” się tyczy, to skazanie garstki niemieckich degeneratów na karę śmierci jest klęską wymiaru sprawiedliwości patrząc na te wyroki przez pryzmat milionów trupów, kalek i sadyzm nie tylko „wodzów” ale zwłaszcza znanych z imienia i nazwiska niemiecko-austriackich „szeregowych zbrodniarzy”. Polska była miejscem nigdy i nigdzie wcześniej i później nie ujawnionej masowej przemocy w wykonaniu funkcjonariuszy SS i policji. Rozstrzeliwania, palenie ludzi żywcem w podpalonych chałupach, pastwienie się nad bezbronnymi, gwałty, grabieże, deportacje do obozów. Życie Polaka jak widać nie tylko w oczach przedstawicieli „rasy panów” ale i aliantów nie miało żadnej wartości.

 12. Bronka mówi

  Nie wiem, czy znany jest wam ten fakt, drogie Poliniaki, ale po „ataku” Hamasu armia izraelska przez 7 godzin wstrzymywała się od kontrataku? 🤡🤡🤡
  I jakbym była złośliwa, zacytowała bym w tym miejscu moje ulubione powiedzonko: „i czego jeszcze nie rozumiesz…” 🤡🤡🤡

 13. Meg mówi

  Dziękuję za artykuł, jak zwykle bardzo celny!

 14. Zwyczajny mówi

  Do Władca; polskie bydło? A co zrobiłeś żeby było inaczej? Najgłupszym narodem są Amerykanie z USA, poza elitą, może o nich coś powiesz?

 15. anonim mówi

  Lepiej niech te talmudyczne mendy uważają co mówią, żeby nie było chichotu historii. Marzy im się zrzucona bomba atomowa a tereny Palestyńskie. Żeby to na ich pokrętne koszerne łby ktoś nie zrzucił takiej bomby.

 16. Bronka mówi

  #Wladca
  Bardzo trafna analiza
  Tak właśnie funkcjonuje bezmózgowe bydło: Srowid 19, banderamok 22, hura-wszyscy na Moskwę, a teraz może, wszyscy do Izraela? 🤡🤡🤡
  A to, że już zapomnieli, szmaty na mordach i banderówki w domach, tak funkcjonuje mózg, a właściwie móżdżek głupiego goja, stara wiadomość – nowa wiadomość. I tak można tym byłem łatwo manipulować. I nie ma się co obrażać za to określenie, krówki i byczki też są stworzeniami Bożymi. ☹️ ☹️☹️
  Tragedia, to już rzeczywiście koniec Polski. ☹️

 17. Zofia mówi

  Polacy nigdy nie byli wspólnikami Niemiec to żydzi byli ich wspólnikami,Ukraińców i Rosjan. POLACY NIGDY NIE UPADLI TAK NISKO JAK ŻYDZI PRZEC WSZYSTKIE WIEKI!!!!!!!!

 18. Emilian58 mówi

  Ten bandycki twór pod nazwą Izrael prawie w stu procentach zamieszkuje chazaria a nie żydzi. Chazaria została „żydami” bo tak jest dla nich wygodnie. To Palestyńczycy są w 80 procentach Semici a Izrael zamieszkuje około pięciu procent Semitów bo reszta pasożyduje po świecie. Czyli wychodzi na to że to Izrael jest najbardziej antysemickim państwem na świecie. Powtarza się sytuacja z czasów drugiej wojny światowej gdy to głównie chazaria ochoczo pomagała Niemcom mordować ŻYDÓW. A potem też ochoczo przejmowali ich tożsamość. Zresztą DZISIAJ podszywają się też pod Polaków i TYLKO oni wiedzą ile ich jest. Niezależni badacze mówią że w Polsce jest ich nie mniej niż cztery miliony! I tych tak zwanych „czystych” i właśnie bachorów. Z bełkotu kałboya Danielsa wynika że chyba został zdetronizowany. Brawo za ten artykuł! Jakże potrzebny głos rozsądku!

 19. BOGDAN mówi

  POLSKA RACJA STANU ZOSTAŁA ZAMORDOWANA W JAŁCIE ! POZBAWIENIE NACZELNEGO WODZA POLSKICH SIŁ ZBROJNYCH na ZACHODZIE K. SOSNKOWSKIEGO DOWÓDZTWA ZA NAPLUCIE W RYJE ZDRAJCOM TZW. POLSKI SOJUSZNIKOM JEST DOWODEM NA TO ŻE SOJUSZE TO TYLKO SRACZ PAPIER ! GEOPOLITYKA SKAZAŁA NAS POLSKĘ NA WIELKOŚĆ , ALBO MIAŁKOŚĆ ! KTO MA MIĘKKIE SERCE MUSI MIEĆ TWARDĄ DUPĘ ! POLSKA STRACIŁA SUWERENNOŚĆ W 1945r. I DO DZIŚ JEST DOBRZE WYEKSPONOWANA WYLINKĄ ANIMOWANĄ PRZEZ OPRESJĘ ŻYDOWSKĄ =KWACHOIDY , TUSKOIDY , KACZKOIDY, ICH WSPÓLNY KRĘGOSŁUP OD 1945 r. : front jedności narodu , internacjonalistyczna rewolucja światowa , okrągły stół wraz z jego ”PRAWEM KALEGO”,UNIA JEWRPEJSKA PONAD WSZYSTKO , ZAMORDYZM COVIDU, ŻYDO-UPA-dlina ,issraelkie ludobójstwo boskim prawem żydów ! TE PRAWDY OKREŚLAJĄ POLSKĄ RZECZYWISTOŚĆ != WIDZISZ BERMANA A MÓWISZ D.DOBRY PANIE BOROWSKI !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.