Katarzyna TS: Foliarskie gusła dla frajerów

Ursula von der Leyen i Boris Johnson/ fot. Twitter
14

W piątek (11.06.2021) rozpoczęło się trzydniowe spotkanie przywódców państw należących do grupy G7. To Francja, Japonia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy i Kanada. W spotkaniu grupy biorą też udział przedstawiciele Unii Europejskiej w osobie przewodniczącej KE i przewodniczącego RE. W tym roku na szczyt zaproszono prezydentów Korei Południowej i RPA oraz premierów Australii i Indii. Spotkanie odbywa się w Kornwalii. Głównymi tematami rozmów są: pandemia SARS-CoV-2, zapobieganie zmianom klimatu, wspieranie wolnego handlu i przeciwdziałanie protekcjonizmowi.

Czego możemy spodziewać się po tym szczycie? Niestety, niczego dobrego. Już na dzień dobry dostaliśmy pokaz pandemicznego foliarstwa, czyli witanie się poprzez stukanie łokciami. Ludzie, od których zależy los świata, od razu pokazali, że nauka i rozum są dla nich nieważne. Ważne jest utrwalanie pandemicznych rytuałów budujących codzienną atmosferę grozy. Pokazówka w wykonaniu przywódców G7 ma utwierdzać ludzi w przekonaniu, że uścisk dłoni to śmiertelne zagrożenie. Dlatego witamy się łokciem, żeby pokonać strasznego wirusa. Ci, którzy witają się normalnie, to szaleńcy narażający życie swoje i innych.  Nie ma powrotu do normalności. Mamy pamiętać o pandemii i wykonywać pandemiczne rytuały, które są zaprzeczeniem normalności.

Kolejnym rytuałem, który zaprezentowano ludowi, jest rytuał z maską. Ten pandemiczny fetysz jest podstawowym narzędziem ogłupiania i tresury. Jak to wyglądało na szczycie G7? Premier UK Boris Johnson oraz przewodnicząca KE Ursula von der Leyen i przewodniczący RE Charles Michel ustawili się do zdjęć w maskach, a następnie Johnson zaordynował, żeby zdjęli maski i usiedli, co też uczynili. Czy maski są konieczne gdy się stoi, a zbędne gdy się siedzi? Czy wirus atakuje stojących, a nie atakuje siedzących? Jaki sens ma takie postępowanie? Otóż nie ma żadnego sensu, ale przecież nie chodzi o sens, tylko o to, żeby stosować się do rytuału. To jest obraza dla rozumu i foliarstwo w pełnej krasie, ale ponieważ robią to wysoko postawieni decydenci, więc lud ma wierzyć, że tak trzeba, bo w ten sposób skutecznie walczy się z wirusem.

Jakie decyzje mogą podejmować ludzie, którzy zachowują się w tak absurdalny sposób? Tacy ludzie mogą podejmować wyłącznie decyzje złe. Jeśli wierzą w skuteczność pandemicznych rytuałów, które odprawili, to znaczy, że mają poważne problemy z oceną sytuacji. Jeśli odprawili te rytuały wiedząc, że są one bez sensu, to znaczy, że są cynikami i oszustami. W każdym przypadku mamy do czynienia z ludźmi, którzy albo nie potrafią, albo nie chcą działać dla dobra tzw. zwykłych zjadaczy chleba. I nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem. Wbrew naiwnemu przekonaniu władza nie czyni człowieka lepszym i bardziej odpowiedzialnym. Wprost przeciwnie. Władza ogłupia i wbija w pychę. Władza degeneruje. Szczyt G7 to spotkanie degeneratów, którzy stukają się łokciami i odprawiają maskowe rytuały, narzucając światu „nową normalność”.

Kilka dni temu byłam zmuszona do skorzystania z transportu publicznego, a konkretnie z dwóch autobusów. Byłam jedyną osobą bez maski. Co prawda nikt nie zwrócił mi uwagi, ale wrażenie było przygnębiające. Otaczał mnie tłum zombiaków karnie zakrytych bezużytecznymi szmatami. A przecież wystarczyłoby, żeby wszyscy zdjęli te szmaty i świat wróciłby na swoje tory. Tak niewiele potrzeba, a jednak ludzie tego nie robią. Dlaczego? Czy dlatego, że uwierzyli w zbawczą moc świętej szmatki? A może boją się mandatów? W obu przypadkach jest to działanie bez sensu. Maski nie chronią przed zakażeniem, a sądy uchylają mandaty jako niezgodne z prawem. Dlaczego zatem ludzie wolą dusić się w bezużytecznym szmatach niż po prostu zdjąć je z twarzy? Nie wiem. Wiem natomiast, że pandemia pokazała jak łatwo nakłonić ludzi do irracjonalnego działania i wmówić im, że jest to działanie dla ich dobra. I to jest przerażające.

Jak długo będzie trwało to szaleństwo? Obawiam się, że to się nigdy nie skończy. Pandemia to przecież świetny biznes. Ile kasy poszło już na testy? To są miliardy. Kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, społeczeństwo. Obecnie wykonuje się w Polsce po kilkadziesiąt tysięcy testów dziennie, żeby wykryć kilkaset przypadków zakażeń. Oto dane z ostatnich kilku dni: 7.06 – 32,1 tys. testów, 194 zakażeń, 8.06 – 64,5 tys. testów, 400 zakażeń, 9.06 – 58 tys. testów, 428 zakażeń, 10.06 – 53,2 tys. testów, 382 zakażeń, 11.06 – 54,6 tys. testów, 341 zakażeń, 12.06 – 55,9 tys. testów, 239 zakażeń, 13.06 – 48,4 tys. testów, 227 zakażeń. Każdego dnia testuje się tysiące zdrowych ludzi bez żadnych objawów. Cena testu antygenowego to 150 zł, cena testu PCR to 400 zł. Weźcie kalkulator do ręki i policzcie, ile kosztuje ta testowa walka z pandemią. To jest gigantyczny biznes, który w Polsce pochłania co najmniej kilkanaście milionów złotych dziennie. Dojenie frajerów idzie pełną parą, a degeneraci spotykający się na szczycie G7 odprawiają foliarskie gusła, które mają uzasadniać to dojenie.

Biznes testowy, biznes maseczkowy, biznes szczepionkowy, a za chwilę będzie biznes czytnikowy do obsługi paszportów kowidowych. A na jesieni władza i tak zrobi lockdown. Jak pokazała tzw. pandemia, z frajerami można zrobić wszystko. Ogłupić, złupić i sterroryzować. A potem można radośnie stukać się łokciami na plaży. Foliarskie gusła dla frajerów mają wielką przyszłość.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Antyszczepionkowe KGB, czyli misterny plan Naczelnika

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Do władzy dorwali się lewaccy zbrodniarze i psychopaci, którzy sowicie opłacają skorumpowanych lekarzy, redaktorów i resztę sprzedajnych kreatur! Aby wprowadzać zdegenerowane zbrodnicze lewackie ideologie, niezbędne jest kłamstwo, strach i terror. Bez udziału sowicie opłacanych mediów i lekarzy covidpropaganda i covidterror byłby niemożliwy.

 2. MAREK mówi

  To ci zbrodniarze pozujący w bandyckich maskach, stoją za wstrzykiwanie dzieciom z polskich Domów Dziecka zamiast szczurom, produktów inżynierii genetycznej o nieznanych skutkach, w ramach psychopatycznych eksperymentów medycznych.
  Lewak SS mengele znalazła, jak widać wielu naśladowców!

 3. Boguslaw mówi

  Dziekuje bardzo, Pani Katarzyno, swietny tekst! Pozdrawiam Pania serdecznie!.

  Tak samo, jak Pani czekam glownie na wybawienie naszego duzego, madrego i bardzo kochajacego, Taty, ktory juz nie bedzie mogl patrzec na nasze ponizenie i sie nad nami, ULITUJE!
  Wszelkie inne prognozy i dywagacje , czy Tramp, czy Putin, czy moze jakas juda, albo kaczka, cos w naszym losie, mialby, kiedykolwiek, zmienic!
  Wszystko inne jest juz absolutnie: NIEWAZNE! My wszyscy potrzebujemy juz tylko JEGO POMOCY!

 4. Aculeus mówi

  Jest tak, jak zaplanowali: doprowadzimy Zachod do takiej deprawacji moralnej i rozkladu, ze smrod rozkladajacego sie scierwa sprzedeajnej kakistokracji rozejdzie sie na swiat.

 5. prezydent Wroclawia,gdanska,rzeszowa-Braun mówi

  szczesc Boze.
  bu ha ha ha ha ha ha ha ha

 6. LoL mówi

  nawet na money.pl gro komentarzy jest negatywnych – wszyscy wiedzą że ta zbieranina to pachołki i narzędzia, nic więcej. o imprezce bez zachowania dystansu i bez maseczek też już głośno… dam sobie wstrzyknąć to gówno po trupie. waszym

 7. Fruktoza ci w o... mówi

  eeee, szmata – możni tego świata powiedzieli że to koniec epidemii – ergo wyszłaś na tym jak ten pedofil michel jackson – on chciał się zrobić na biało z dodatkiem nosacizny – a tymczasem tendencja się odwróciła i i teraz neonaziści spod flagi blmn(n for nothing) są na piedestale… czaisz porównanie, wywłoko?

 8. Netopelek mówi

  LIST DO COVIDIOTY
  Szanowny Covidioto!
  Ja, foliarz zwracam się do Ciebie w sprawie wyprostowania pewnych nieścisłości w kwestii Covid-19.
  Mnie naprawdę nie przeszkadza, że nosisz pieluchę na pysku i jesteś dumny z bycia kretynem.
  To Twoja osobista sprawa, wszak w demokracji każdy imbecyl ma prawo do swoich poglądów.
  Nie przeszkadza mi także, że srasz w portki z tego napięcia w kolejce do szczepienia,
  to również Twój i tylko Twój wybór.
  Zupełnie nie przeszkadza mi rownież, że twórcy operacji PLANDEMIA zdołali zrobić ci gówno z mózgu i cieszysz się z życia
  w obozie z powodu choroby o wskaźniku śmiertelności na poziomie grypy z powikłaniami.
  Nic mi do Twojego postrzegania świata.
  Nic mi do Twoich bogów i ekspertów.
  Nie przeszkadzają mi Twoje medialne rekolekcje covidowe i uroczyste celebracje kolejnych fal mutacji i bzdur.
  Mnie tylko wkurwia to, że przez Ciebie tępy połmózgu ja nie mogę normalnie egzystować.
  I tylko to mnie wkurwia, nic więcej.
  Że nie mogę pojść do kina na film bo przez to, że jesteś prymitywnym pustakiem, mnie nie wpuszczą na salę bez chomąta na nosie.
  Że przez Ciebie i jeszcze 25 milionów podobnych debili w „tenkraju”, ja i ludzie tak jak ja myślący, jesteśmy spychani do getta.
  Że patrzysz na mnie jak na kosmitę na ulicy, w sytuacji gdy to ja jestem z ziemi a ty z kosmosu.
  Tak w ogóle to wszystko w porządku ze mną, wkurwia mnie tylko to co wyszczególnilem powyżej.
  Mam zatem do Ciebie Covidowy Czubku bardzo serdeczną prośbę.
  Spakuj się razem ze swoimi ziomkami i wypierdalajcie na Madagaskar!
  Razem z waszymi TVNami, Simonami, Horbanami, kagańcami i strzykawkami.
  Tam możecie robić co tylko wam się żywnie podoba!
  Możecie założyć Scjentologiczny Kościół Covidowy i się masturbować 24 na dobę.
  Możecie swoim dzieciom tam pisać historię pandemii i czytać im na dobranoc.
  Byle z dala ode mnie.
  Byle z dala od nas.
  Bez wyrazów szacunku.
  Podpisał: foliarz, płaskoziemca, naukowy teoretyk spisku.

 9. Netopelek mówi

  Informuję, że nadal w Polsce OBOWIĄZUJE MIĘDZYNARODOWY KODEKS NORYMBERSKI.
  Kodeks norymberski to międzynarodowy dokument regulujący zasady przeprowadzania eksperymentów i procedur medycznych na ludziach.
  Kodeks został opracowany przez aliancki Trybunał Wojskowy i przyjęty po norymberskim procesie lekarzy w 1947 roku.
  W jego wyniku wielu obywateli, w tym wielu lekarzy wysłano na szubienicę, w szczególności
  za przymusowe podawanie ludziom różnych szczepionek.
  Wyrok sądu w Norymberdze ustanowił również w 10 zasad, na które lekarze muszą się zgodzić
  w ramach przeprowadzania eksperymentów na ludziach.
  Zasady te zapisano w akceptowanym obecnie na całym świecie „kodeksie norymberskim”,
  który ustanowił nowy standard etycznych zachowań medycznych w okresie po II wojnie światowej
  w kwestii praw człowieka.
  Kodeks norymberski – zasady
  Oto 10 zasad kodeksu norymberskiego.
  1. Absolutnie niezbędnym warunkiem przeprowadzenia eksperymentu medycznego na osobie jest jej dobrowolna zgoda.
  2. Eksperyment medyczny powinien zaowocować korzystnymi dla społeczeństwa rezultatami,
  przy założeniu, że nie ma innych sposobów ich osiągnięcia (za pomocą innych metod badawczych), nie powinien być losowy.
  3. Eksperyment powinien opierać się na danych uzyskanych w badaniach laboratoryjnych
  na zwierzętach, znajomości historii rozwoju tej choroby lub innych badanych problemów.
  Jego wyniki muszą usprawiedliwiać jego konieczność przeprowadzenia na ludziach.
  4. Podczas przeprowadzania eksperymentu należy unikać wyrządzania wszelkiego niepotrzebnego cierpienia
  oraz szkód fizycznych i psychicznych.
  5. Żadnego z eksperymentów nie należy przeprowadzać tam, gdzie istnieje niejako odgórne przekonanie,
  że doprowadzi to do śmierci lub trwałego kalectwa z wyjątkiem takiej sytuacji, gdzie uczestnikiem eksperymentu jest lekarz,
  który dany eksperyment jednocześnie przeprowadza.
  6. Stopień ryzyka związany z eksperymentem nigdy nie powinien przekraczać humanitarnego znaczenia problemu
  i korzyści, którego dotyczy eksperyment.
  7. Należy poczynić odpowiednie przygotowania i zapewnić odpowiednie udogodnienia
  w celu ochrony uczestnika przed nawet odległymi możliwościami obrażeń, niepełnosprawności lub śmierci.
  8. Eksperyment powinien być przeprowadzany wyłącznie przez osoby posiadające kwalifikacje naukowe.
  Na wszystkich etapach eksperymentu osoby, które go przeprowadzają lub są w niego zaangażowane,
  muszą wykazać maksymalną uwagę i profesjonalizm.
  9. Podczas eksperymentu pacjent musi mieć zagwarantowane prawo do natychmiastowego zaprzestania oraz wycofania się z niego,
  jeśli jego zdaniem stan fizyczny lub psychiczny uniemożliwia kontynuowanie eksperymentu.
  10. Podczas eksperymentu badacz odpowiedzialny za jego przeprowadzenie powinien być przygotowany
  do zakończenia go na każdym etapie, jeżeli względy zawodowe, sumienność i ostrożność w wymaganych osądach uzasadniają przypuszczenie,
  że kontynuacja eksperymentu może prowadzić do okaleczeń, niepełnosprawności lub śmierci.

 10. Netopelek mówi

  1. Skoro śmiercionki są tak bezpieczne, to dlaczego firmy ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty ubezpieczenia
  rodzinom osób, które zmarły, a były wtrzyknięte tym gmo=gównem ???!!!
  Twierdzą, że taka osoba brała udział w eksperymencie medycznym, a oni tego nie ubezpieczają !!!
  Dlaczego linie lotnicze przperowadzają bardzo szczegółowy wywiad medyczny i odmawiają
  wstrzykniętym sprzedaży biletów i wstępu do samolotów lub wymagają obecności w trakcie lotu
  asysty osoby zdrowej nie wstrzykniętej ?
  Bo boją się nagłych zakrzepów w trakcie lotu na dużej wysokości = nizsze ciśnienie
  i długotrwały bezruch.
  Dlaczego Amerykańska organizacja pozyskująca krew od dawców, zdyskwalifikowała wszystkich wstrzykniętych
  smiercionką dawców ?
  Ano dlatego, że białko kolcowe S znajduje się w osoczu tych dawców i u biorców zarówno krwi jak i osocza
  może wywołac chobę Croizfelda-Jakoba, choroba szalonych krów.
  To białko w organizmie człowieka może zmutować do postaci PRIONU !!!

  2.Dlaczego szełemengele a także żaden inny skorumpowany medyk mengele z tzw. rady medycznej,
  której posiedzenia są tajne, NIE MAJĄ ODWAGI PUBLICZNIE POWIEDZIEĆ LUDZIOM,
  ŻE TO JEST EKSPERYMENT MEDYCZNY O NIEOKREŚLONYM KIERUNKU I NIEPRZEWIDYWALNYCH SKUTKACH !!!
  DLACZEGO REDAKTORKI TEGO SZMATŁAWCA NIE ZADAŁY SOBIE TRUDU ŻEBY ZNALEŹĆ DEFINICJĘ SZCZEPIONKI :
  https://szczepienia.pzh.gov.pl/wszystko-o-szczepieniach/co-to-jest-szczepionka/
  Szczepionka to preparat biologiczny który w założeniu imituje naturalną infekcję
  i prowadzi do rozwoju odporności analogicznej do tej którą uzyskuje organizm
  w czasie pierwszego kontaktu z prawdziwym drobnoustrojem (bakterią lub wirusem)!!!

  3. Pamiętaj, że:
  •Szczepionka wywołuje odpowiedź immunologiczną podobną do naturalnej odporności,
  którą uzyskuje się po przebytym zakażeniu lub chorobie,
  •Głównym celem szczepionki jest ochrona przed ciężkim przebiegiem choroby
  i powikłaniami, których nie da się przewidzieć,
  •Szczepionki żywe wywołują silną odporność już po pojedynczej dawce,
  natomiast szczepionki inaktywowane (zabite) wymagają podania kilku dawek.
  Szczepionka składa się z jednego lub kilku antygenów, które uzyskiwane są z żywych lub zabitych drobnoustrojów,
  ich oczyszczonych fragmentów lub produktów metabolizmu bakterii, jak również w wyniku inżynierii genetycznej.
  Ponadto szczepionka może zawierać substancje stabilizujące i środki konserwujące,
  które chronią przed drobnoustrojami, substancje wzmacniające i przyspieszające pojawienie się odporności,
  a także śladowe ilości substancji pochodzących z procesu produkcji.
  Szczepionki żywe wywołują silną odporność już po pojedynczej dawce.
  Natomiast szczepionki inaktywowane (zabite) wymagają podania kilku dawek.
  Wprowadzony do organizmu antygen ze szczepionki pobudza komórki układu odpornościowego do produkcji swoistych przeciwciał.
  Powstają także komórki pamięci immunologicznej, które zapewniają długotrwały efekt ochronny szczepienia.
  Jeżeli dojdzie do kontaktu z drobnoustrojem chorobotwórczym komórki pamięci immunologicznej
  prowadzą do wytworzenia swoistych przeciwciał, które uniemożliwiają rozwój choroby.
  Skuteczność szczepionki zależy od zastosowania odpowiednich antygenów szczepionkowych oraz właściwych substancji pomocniczych,
  głównie adiuwantów, sposobu produkcji, sprawności układu odpornościowego szczepionej osoby oraz jej wieku,
  a także odpowiednio dobranego schematu szczepienia.
  DLACZEGO GMO=GÓWNO NIE POWODUJE POWSTANIA IMMUNOLOGICZNEJ PAMIĘCI KOMÓRKOWEJ ?
  Dlaczego nadal NIKT NIE PONOSI ŻADNEJ !!! ODPOWIEDZIALNOŚCI ODSZKODOWAWCZEJ DLA OFIAR,
  W TYM ŚMIERTELNYCH NOPÓW TEGO GMO=GÓWNA ???!!!

  4. Skoro śmiercionki są takie wspaniałe i zabezpieczają wstrzykniętych przed chorobą i śmiercią,
  a wręcz czynią ich nieśmertelnymi, to dlaczego tak boją się tych, co odmawiają uczetnictwa
  w tym ekperymencie medycznym ??? !!!
  SKORO DALIŚCIE SOBIE WSTRZYKNĄĆ GMO=GÓWNO, TO PRZECIEŻ JESTEŚCIE BEZPIECZNI A NAWET NIEŚMIERTELNI !!!
  Dlaczego mimo to bardzo wielu z was nosi na twarzach ścierki z których aż kapie
  od chorobotwórczych bakterii i grzybów ???
  Dlaczego wielu z was nadal jadąc swoim samochodem ma nie tylko szmatę na twarzy ale i foliowe rękawiczki ???
  To kto tu jest foliarzem ???
  Nikt nikomu w polin nie nakazuje pić alkoholu, palić tytoniu, brać narkotyków, popełniać samobójstwo.
  To i NAM NORMALNYM WOLNYM LUDZIOM nie nakazujcie poddać się eutanazji i pozwólcie żyć normalnie.
  Być może zachorujemy i być może nawet umrzemy, śmiertelność covidiotozy przy prawidłowej wczesnej diagnostyce
  i prawidłowym leczeniu to 0,005% !!! Czyli jeden na dwadzieścia tysięcy chorych.
  PRZECIEŻ WY STRZYKNIĘCI JESTEŚCIE BEZPIECZNI A NAWET NIEŚMIERTELNI !!!
  OSTATNIA PROSTA DLA WAS … NA CMENTARZ !!!

  5. Wszystkim wstrzykniętym życzę szybkiej i bezbolesnej śmierci.
  Obecne nowotwory to będzie małe miki przy nowopotworach po tym gmo=gównie.
  Wtrzyknięci będą błagać o eutanazję, bo ból będzie nie do zniesienia i żadnej możliwości złagodzenia.
  Dlaczego wałbrzyski „geniusz” nie wydał rozkazu aby myto minimum 3 razy w roku i sprawdzano czystość instalacji
  klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w budynkach użyteczności publicznej i autobusach.
  W tych instalacjach są śmiercionośne bakterie : Legionella Pneumophila, Listeria Monocytogenes,
  do tego grzyby jak chociażby Candida Sp.
  W polin nie ma takiego przepisu !!! To jest odpowiedź z kilkudziesięciu tzw. sanepidów !!!
  Zapelenia płuc spowodowane wymienionymi patogenami są trudne w diagnostyce,
  więc WPISUJE SIĘ SROVID I SZPITAL KASUJE 14600 ZA AKT ZGONU + RESPIRATOR.
  POZIOM NIEWIEDZY REDAKTORKÓW SZMATŁAWCA WALBRZYCH24.COM TO MINUS NIESKOŃCZONOŚĆ,
  NATOMIAST POZIOM IGNORANCJI I LIZOANALU PRZEKRACZA GRANICE WSZECHŚWIATA.
  ZABÓJCZA SZCZEPIONKA – niepodważalne dowody !
  https://rumble.com/vhjcvx-zabjcza-szczepionka-niepodwaalne-dowody.html?fbclid=IwAR0fqj70tU5ILGtYQHQGjAEds2lXWuvsJXmPzAX9daJzlnxbPkZgmM8Njt0 ;
  Szczepionki na COVID „zdziesiątkują światową populację”, ostrzega prof. Sucharit Bhakdi
  https://pubmedinfo.org/2021/05/23/szczepionki-na-covid-zdziesiatkuja-swiatowa-populacje/?fbclid=IwAR2PumXn32Wm03RwJUBBwZwoe7iIjXkFEH-ZZihcAorpE9DXrtlWcWfdccE ;
  Szczepionki to „wielki błąd” – białko kolczaste jest niebezpieczną „toksyną”
  https://www.petycjeonline.com/a/322456
  POLSKIE STOWARZYSZENIE NIEZALEŻNYCH LEKARZY I NAUKOWCÓW
  http://psnlin.pl

 11. Aga mówi

  Dziękuję Netopelek za Twoje komentarze. Cała prawda i tylko prawda. Niestety większość społeczeństwa to idioci a właściwie covidioci. Nadzieja jest w tych niepokornych i myślących inaczej w stosunku do bezmyślnego ogółu. Wyznawcy covidianizmu przez swoją głupotę sami skazali się na zagładę.

 12. Wiolinka mówi

  Genialnie, trafnie opisała Pani ten cały światowy plandemiczny cyrk ich przywódców .Światem rządzą oszuści, którzy manipulują i ogłupiają społeczeństwo , a to zgadza się na to niewolnictwo, Dopóki ludzie nie zaczną logicznie myśleć dopóty będzie okradane umysłowo i materialnie.

 13. czytelniczka mówi

  Ten cały premier UK Borys wygląda i zachowuje się jak niepełnosprawny ,

 14. Emilian58 mówi

  Święta prawda!!! Tragiczne jest to że tym betonowym covidianom nie można już pomóc bo oni sami sobie nie chcą pomóc! A tak zwani politycy oprócz pieniędzy podatników kochają też pinionc od talmudycznych ustawiaczy świata! Zastanawiające jest to że do covidian nie dociera gdzie jest ta cudownie zniknięta grypa i to że podczas plandemi po raz pierwszy w historii lekarze BALI SIĘ SWOICH PACJENTÓW!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.