Katarzyna TS: Do sztambucha łowcom antysemitów: „Hitler był jak Cyrus, boski instrument”

16

Nie ma dnia, żeby Polacy nie zostali oskarżeni o antysemityzm i współudział w Holokauście. Walka z polskim antysemityzmem odmieniana jest przez wszystkie przypadki. W tle mamy roszczenia żydowskie na gigantyczne kwoty – mówi się już nawet o 300 miliardach dolarów. A polskie władze udają, że nie ma sprawy i wszystko będzie cacy, bo Polska ma „wielkich przyjaciół” w osobach Jonny Danielsa i rabina Shmuley’a Boteacha. Niestety, reakcja polskich władz to dziecinada i źle się ta dziecinada skończy.

Co należy zrobić? Należy wykorzystać bardzo prosty mechanizm. Skoro Żydzi robią z nas faszystów, nazistów, kolaborantów Hitlera i współsprawców Holokaustu, to my pokażmy światu rolę Żydów w zagładzie ich własnego narodu. Nie tylko na poziomie Judenratów, żydowskiej policji i żydowskich szmalcowników oraz żydowskich Sonderkommand. Przypomnijmy im czasy przedwojenne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Widziany oczyma opatrzności, Hitler był jak Cyrus, boski instrument, by sprowadzić zachodnich Żydów z powrotem do ich ziemi” – deklarował Norman Bentwich (N. Bentwitch, Spełnienie w ziemi obiecanej, Londyn 1938, s.106). Kim był Bentwich? Był angielskim Żydem, syjonistą dążącym do zbudowania żydowskiego państwa w Palestynie. Wykładał na uniwersytecie w Jerozolimie. Jego ojciec, Herbert Bentwich, był założycielem Brytyjskiej Federacji Syjonistycznej.

„Ja również, jak Hitler, wierzę w moc idei krwi” – zapewniał w grudniu 1933 roku Chaim Bialik. Kim był Bialik? To słynny żydowski poeta urodzony na Wołyniu, który w 1924 roku wyemigrował do Palestyny.

„ Hitler za parę lat będzie zapomniany, lecz będzie miał przepiękny pomnik w Palestynie. Widzicie, pojawienie się nazistów było wydarzeniem dość mile przez nas widzianym. Tak wielu naszych Żydów niemieckich było rozdartych pomiędzy dwoma brzegami; tak wielu unosiło się na zdradzieckim prądzie pomiędzy Scyllą asymilacji i Charybdą żydowskości. Tysiące, które wydawały się całkowicie stracone dla żydostwa, wróciły do owczarni dzięki Hitlerowi i za to jestem mu osobiście bardzo wdzięczny” – powiedział światowej sławy pisarz, syjonista Emil Ludwig (a właściwie Emil Cohn) w wywiadzie dla amerykańskiej prasy w 1936 roku.

Dlaczego przytaczam te cytaty? To proste. Syjoniści, czyli twórcy państwa Izrael, byli zadowolenia z dojścia do władzy Hitlera i weszli z nazistami w sojusz, którego celem było wymuszenie na Żydach wyjazdu do Palestyny. Nie zależało im jednak na biednych chałaciarzach. Syjonistyczne plany zakładały ściągnięcie do Palestyny „młodych, wykształconych, z wielkich ośrodków”, silnych robotników i elity intelektualne.

Na posiedzeniu Syjonistycznej Rady Wykonawczej w dniu 18 lutego 1943 roku działacz syjonistycznej Agencji Żydowskiej polski Żyd Izaak Grunbaum powiedział: „Jedna krowa w Palestynie jest warta więcej niż wszyscy Żydzi w Europie. Jeśli spytalibyście mnie: „Czy nie można by użyć naszych środków, by pomóc Żydom w Europie?”, ja już raz powiedziałem NIE! I powtarzam: NIE!”

Zwracam uwagę, że te słowa padły w 1943 roku, gdy doskonale już było wiadomo, co Niemcy robią z Żydami w Europie. Zwracam również uwagę, że Grunbaum to sygnatariusz Deklaracji Niepodległości Izraela i pierwszy minister spraw wewnętrznych tego państwa.

I jeszcze jedna wypowiedź działacza syjonistycznego Stephena Wiesena, doradcy prezydenta Roosevelta. Oto, co miał do powiedzenia w grudniu 1942 roku na temat prowadzonej przez Niemców eksterminacji Żydów w Europie: „Od kilku miesięcy otrzymuję kablogramy z poufnymi informacjami o tych rzeczach. Udało mi się, razem z szefami innych organizacji żydowskich sprawić, aby nie dostały się do prasy”.

Wiecie, jak Żydzi w Izraelu mówili po wojnie na ofiary Holokaustu? Mówili „mydło” i „brykiety”. To chyba nie świadczy o współczuciu. Dziś natomiast potomkowie syjonistycznych wielbicieli Hitlera żądają od Polski gigantycznych pieniędzy jako odszkodowanie za majątek po tym „mydle” i „brykietach”. A w celu ich wyłudzenia piszą nową historie o dobrych Żydach, złych Polakach i bliżej niezidentyfikowanych nazistach. Polska jest wobec tych manewrów zupełnie bezradna, bo każde słowo prawdy o żydowskiej współwinie za Shoah jest natychmiast stygmatyzowane jako antysemityzm i fałszowanie Holokaustu.

W jednym z wywiadów Szewach Weiss przyznał, że gdyby nie Hitler, to państwo Izrael najprawdopodobniej by nie powstało. Wyobraźcie sobie, co by się działo, gdyby coś takiego powiedział Jacek Międlar. Zostałby natychmiast nazwany nazistą, antysemita, zwolennikiem ludobójstwa i fałszerzem Holokaustu.

Doszliśmy do sytuacji, w której „wielkim przyjacielem Polski” nazywani są Jonny Daniels i rabin Shmuley Boteach, bo powiedzieli, że obozy zagłady nie były polskie tylko niemieckie. Po takiej deklaracji „wielcy przyjaciele” mogą już wszystko: krytykować ustawę o IPN, zakazywać ekshumacji w Jedwabnem, doradzać premierowi, organizować spotkania na szczycie, żądać delegalizacji polskich organizacji. Powiedzenie oczywistości, czyli że obozy były niemieckie, jest dla Żydów biletem wstępu na polskie salony, na których rozstawiają gospodarzy po kątach.

Wszystkim naiwnym, którym wydaje się, że Żydzi przestana nękać Polskę, jeśli Polacy będą dla nich mili, wyjaśniam, że Żydzi nie przestaną. Od ludzi, którzy byli tak bezwzględni dla swoich, nie należy oczekiwać, że będą mili dla obcych. W ciągu ostatniego czasu Żydzi pokazali, że nie ma dla nich czegoś takiego jak chwyty niedozwolone. Kłamstwo, manipulacja, oszczerstwo i nieustający antypolski jazgot to ich metody walki. A polskie władze krygują się jak dziewuszka z wiktoriańskiej pensji i za każdym razem dostają po łbie, aż echo idzie. Długo jeszcze będzie trwała ta zabawa?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotrx mówi

  Ręka w rękę z Hitlerem
  http://www.bibula.com/?p=25019

  „…21 czerwca 1933 r., w kilka tygodni po dojściu Hitlera do władzy Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) – prężna organizacja syjonistów niemieckich stała się nieoczekiwana podpora NSDAP (partii nazistowskiej): Wierzymy, że to właśnie nowe Niemcy mogą, dzięki swej zdecydowanej woli, rozwiązać problem żydowski, znaleźć rozwiązanie problemu, który w istocie rzeczy powinien być rozwiązany przez wszystkie narody europejskie […] Wdzięczność narodu żydowskiego staje się podstawa szczerej przyjaźni z narodem niemieckim wraz z jego realiami narodowymi i rasowymi. […] My również jesteśmy przeciwni mieszanym małżeństwom i pragniemy utrzymać czystość żydowskiej grupy etnicznej. […] Aby osiągnąć te praktyczne cele, syjonizm ma nadzieje, że będzie zdolny do współpracy z rządem nawet zasadniczo wrogim Żydom… [wedlug cytatu w “Les guerriers d’Israel”; E. Ratier, wyd. Facta 1995].

  W tym samym czasie przywódca NSDAP, baron Leopold Itz von Mildenstein, poprzednik Eichmanna na stanowisku kierownika Biura ds. żydowskich przy SS, zostaje zaproszony przez syjonistów do Palestyny. Po zwiedzeniu tego kraju wzdłuż i wszerz (…) i zwróceniu szczególnej uwagi na problem kibuców, specjalny wysłannik, któremu towarzyszył Kurt Tuchler, działacz syjonistyczny z Berlina, publikuje serie dytyrambicznych artykułów w dzienniku Jozefa Goebbelsa “Der Angriff” [“Ein Nazi fahrt nach Palastina”, “Der Angriff” 26 września-9 października 1934 r.(…)]. Ten każe z tej okazji wybić pamiątkowy medal, na którego jednej stronie widnieje swastyka, a na drugiej – gwiazda Dawida…”

  1. lolo mówi

   podpisane, prze Pana. przyłączam się do akcji.

  2. alegra13 mówi

   Juz podpisalem i potwierdzilem przez link w email-u

 2. Bozyfan Kowalsky mówi

  Tak jest ,trzeba przejść do kontrofensywy. Jednakże celem ataku musi być ich nietykalna świętość – religia holocaustu np mit 6 milionów. Trzeba obśmiać żydów bezpardonowo w sposób atrakcyjny dla młodszych . Trzeba wykorzystać niepokorną naturę młodzieży do buntu przeciw systemowi który teraz będzie ucieleśniał upierdliwy niczym cygan żyd jęczący co chwila ” antysemityzm” , „holocaust”, ” 6 milionów”, żyd malujący się na niewinną ofiarę wielowiekowych niczym nie uzasadnionych prześladowań .Żadnej litości toczy się bój o naszą przyszłość i o przyszłość następnych pokoleń.

 3. michu mówi

  Ci którzy współpracowali z Niemcami przeżyli. Mają do nich szacunek i sentyment 😉

 4. lolo mówi

  Super artykuł ! Bravo Pani Kasiu, jak zwykle celnie i faktami w twarz !

 5. Sam mówi

  A gdzie o tym będziemy mówić? Na tym portalu o którym wie tylko wąska grupka ludzi? Czy pocztą pantoflową? Pytam

  1. Katarzyna TS mówi

   Najlepiej usiąść w kącie i narzekać, prawda? Niech Pan pokaże ten felieton swoim znajomym, a oni niech pokażą go kolejnym. Tak, musimy o tym mówić pocztą pantoflową – wtedy „wąska grupka ludzi” stanie się grupą dużą, a potem wielką. Jeśli założymy, że nic nie da się zrobić, to prawda przegra, a kłamstwo wygra. A od biadolenia tylko głowa boli. Zamiast biadolić lepiej działać. Ja jestem optymistką i jestem uparta. I będę pisać o żydowskich kłamstwach na tym „portalu, o którym wie tylko wąska grupka ludzi”. Będę pisać z nadzieją, że czytających będzie coraz więcej. Siedzenie w kącie i narzekanie to nie jest moja bajka.

  2. alegra13 mówi

   Popieram i udostepniam innym

 6. Janusz I mówi

  Przez kilkadziesiąt lat sprawy Żydów były mi obojętne. W liceum miałem serdecznego przyjaciela Żyda, imigranta z ZSRS. Brat mojej babci na Podolu przechowywał Żydówkę, z którą się ożenił i wyjechał do USA, pamiętam ją hako dziecko. Drugi brat babci został zamordowany przez banderowców wraz z przechowywanym małżeństwem żydowskim. Dzisiaj, po tym, co z nami wyprawiają Żydzi, jestem antysemitą.

 7. J447 mówi

  Uwaga!!!!* są 2 petycje do Donalda Trumpa!!!!
  Może ktoś z Państwa wie o co w tym wszystkim chodzi??? Czytałam że ta w sprawie veto ma być lepsza ale czy to prawda???
  Podpisałam obie.

  UWAGA!!!!!!!!!!Petycja do Donalda Trumpa w sprawie veto ustawy 447.

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/act-s-447-tries-legitimize-extralegal-demands-massive-property-transfers-groups-no-legitimate-claims

  Później w emailu należy kliknąć CONFIRM aby potwierdzić

  Uwaga!!!
  Petycja do Donalda Trumpa aby nie podpisywal ustawy 447.
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017
  Nastepnie w emailu należy potwierdzić klikajac CONFIRM

 8. rojberrek mówi

  „Długo jeszcze będzie trwała ta zabawa?” ja myślę,ze ta zabawa będzie trwała tak długo, jak długo Polska nie będą rządzić Polacy,tak długo jak Polacy będą wybierać socjalistów i zdrajców,wiec chyba będzie trwała tak długo aż Polska zniknie i powstanie czerwony polin.
  Przed chwila sprawdziłem ile osób podpisało protest do trampka:

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

  do tej pory tylko 26 tys. osob zaprotestowało przeciwko ustawie unJUST,wiec wygląda to fatalnie….

 9. Bo mówi

  za granica w hotelowym lobby spotkalam mezczyzne z Anglii; mam akcent wiec sie zapytal skad jestem na wiesc ze z Polski od razu zaczal od obozow koncentracyjnych oczywiscie… 'polskich’ z agresja…. czy w koncu rzad polski zacznie cos robic aby pokazac prawde? Burmistrz NJ nazwal Pana Karczewskiego, Marszalka Sejmu, 'znany antysemita, biały nacjonalista i osoba zaprzeczająca Holocaustowi’ I co drodzy rzadzacy nie tylko my, biedni Polacy przez wasza pelzajaca,unizona na kolanach polityke zostalismy 'antysemitami’ ale i wy, …. wy rzadzacy staliscie sie 'antysemitami’ ….co dokladnie i dobitnie powiedzial burmistrz Jersey City. A teraz Pan Karczewski bedzie listy pisac wyrazajace oburzenie? A do kogo? Najlepszymi adresatami chyba powinni byc Pan Prezydent, Premier, Pan Kaczynski i cala reszta.

 10. Flex mówi

  W Księdze Kapłańskiej napisano (czytałem lata temu więc luźny cytat, ale sens zapamiętałem na zawsze):”nie będziesz pożyczał braciom swoim na procent ani miał spośród nich niewolników”. No to pożyczają na % całemu światu i tymi pożyczkami czynią z ludzi i całych narodów i państw niewolników!

 11. CHRISDANA mówi

  czy ktos moglby przetlumaczyc to na angielski? pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.