Kapuściane głowy przed Sejmem. Agrounia przedstawia „Poczet zdrajców polskiej wsi” [WIDEO]

Michał Kołodziejczak/ fot. screen
2

W środę (23.09.2020) Agrounia zorganizowała happening przed Sejmem w proteście przeciw niszczeniu polskiego rolnictwa. Na chodniku ułożono kapuściane głowy i oznaczono je nazwiskami posłów, którzy głosowali za antyrolniczą ustawą „Piątka dla zwierząt”.

– To jest poczet zdrajców polskiej wsi. (…) Zobaczyliśmy, że na polityków liczyć nie możemy – powiedział szef Agrounii Michał Kołodziejczak. Poinformował, że rolnicy przygotowują kolejne protesty, żeby „pokazać swoją podmiotowość” i że “nie będą uginać się w żaden sposób”. W najbliższą środę manifestacja rolników rozpocznie się o godz. 10.00 na Placu Trzech Krzyży. Protestujący udadzą się pod Sejm i kancelarię prezydenta.

– To są puste łby posłów, którzy nie skonsultowali swojej decyzji z rolnikami, ze społeczeństwem. To są puste łby posłów, którzy widzą tylko i wyłącznie swoją krótką karierę polityczną na krótkim łańcuchu Jarosława Kaczyńskiego. Ustawa „Piątka dla zwierząt” jest szkodliwa nie tylko dla rolników, ale także dla zwierząt. Spowoduje ona bardzo duże straty gospodarcze, a już dziś powoduje bardzo duży zamęt w społeczeństwie i dzielenie społeczeństwa. Jarosław Kaczyński rozgrywa swoja wyrafinowaną grę pod pretekstem walki o dobro zwierząt – powiedział Michał Kołodziejczak wskazując, że jest to polityczna walka o wpływy ze Zbigniewem Ziobrą, a jej ofiarą pada polskie rolnictwo.

Happening pokazujący co rolnicy myślą o tzw. Piątce dla zwierząt, a w szczególności o pomysłodawcach i posłach którzy zagłosowali za tym haniebnym projektem uderzającym z siłą bomby atomowej w polskie rolnictwo, w polskie rodziny utrzymujące się z pracy na roli.Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy!

Posted by Agrounia on Wednesday, September 23, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Jarosław zbawia naród

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Nasa mówi

  jedyniue protest pod domem kaczynskiego coś da…

 2. Zbigniew mówi

  Oczym ten PIS pieprzy, ze daza do standardow innych krajow – moze do Monte Carlo?

  Juz tyle nakradli, ze maja troche inne standardy niz my?

  Na filmie, który został umieszczony w serwisie YouTube widzimy , że zwierzęta są w fatalnym stanie, mają krwawiące rany, ogromne guzy i ropnie. Widać, że są chore. Pośród żywych świń leżą też martwe osobniki.

  Potworne praktyki w niemieckiej firmie hodowlanej
  wgospodarce.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern