Kapuściane głowy przed Sejmem. Agrounia przedstawia „Poczet zdrajców polskiej wsi” [WIDEO]

Michał Kołodziejczak/ fot. screen
2

W środę (23.09.2020) Agrounia zorganizowała happening przed Sejmem w proteście przeciw niszczeniu polskiego rolnictwa. Na chodniku ułożono kapuściane głowy i oznaczono je nazwiskami posłów, którzy głosowali za antyrolniczą ustawą „Piątka dla zwierząt”.

– To jest poczet zdrajców polskiej wsi. (…) Zobaczyliśmy, że na polityków liczyć nie możemy – powiedział szef Agrounii Michał Kołodziejczak. Poinformował, że rolnicy przygotowują kolejne protesty, żeby „pokazać swoją podmiotowość” i że „nie będą uginać się w żaden sposób”. W najbliższą środę manifestacja rolników rozpocznie się o godz. 10.00 na Placu Trzech Krzyży. Protestujący udadzą się pod Sejm i kancelarię prezydenta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– To są puste łby posłów, którzy nie skonsultowali swojej decyzji z rolnikami, ze społeczeństwem. To są puste łby posłów, którzy widzą tylko i wyłącznie swoją krótką karierę polityczną na krótkim łańcuchu Jarosława Kaczyńskiego. Ustawa „Piątka dla zwierząt” jest szkodliwa nie tylko dla rolników, ale także dla zwierząt. Spowoduje ona bardzo duże straty gospodarcze, a już dziś powoduje bardzo duży zamęt w społeczeństwie i dzielenie społeczeństwa. Jarosław Kaczyński rozgrywa swoja wyrafinowaną grę pod pretekstem walki o dobro zwierząt – powiedział Michał Kołodziejczak wskazując, że jest to polityczna walka o wpływy ze Zbigniewem Ziobrą, a jej ofiarą pada polskie rolnictwo.

Happening pokazujący co rolnicy myślą o tzw. Piątce dla zwierząt, a w szczególności o pomysłodawcach i posłach którzy zagłosowali za tym haniebnym projektem uderzającym z siłą bomby atomowej w polskie rolnictwo, w polskie rodziny utrzymujące się z pracy na roli.Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy!

Posted by Agrounia on Wednesday, September 23, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Jarosław zbawia naród

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Nasa mówi

  jedyniue protest pod domem kaczynskiego coś da…

 2. Zbigniew mówi

  Oczym ten PIS pieprzy, ze daza do standardow innych krajow – moze do Monte Carlo?

  Juz tyle nakradli, ze maja troche inne standardy niz my?

  Na filmie, który został umieszczony w serwisie YouTube widzimy , że zwierzęta są w fatalnym stanie, mają krwawiące rany, ogromne guzy i ropnie. Widać, że są chore. Pośród żywych świń leżą też martwe osobniki.

  Potworne praktyki w niemieckiej firmie hodowlanej
  wgospodarce.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.